Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň
Praha - Eden (12. 9. 2020)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.62 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 07.88 | ||||||||||||||
3 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Andreas GlogarAndreas Glogar | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.49 | ||||||||||||||
5 | Martin VágnerMartin Vágner | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.96 | ||||||||||||||
6 | 245 | Michal VavroušekMichal Vavroušek | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.52 | |||||||||||||
Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 11:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.44 | ||||||||||||||
2 | Ondřej PaletaOndřej Paleta | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 07.73 | ||||||||||||||
3 | 6 | Jan ReischlJan Reischl | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.10 | |||||||||||||
4 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.19 | ||||||||||||||
5 | 5 | Marek NovotnýMarek Novotný | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.46 | |||||||||||||
6 | Jan PajskrJan Pajskr | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.68 | ||||||||||||||
7 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 06 | TJ Dukla Praha | 1 | 11.06 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 11:45) official | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 4 | 07.64 | ||||||||||||||
2 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 07.67 | ||||||||||||||
3 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
4 | Marek MachMarek Mach | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.68 | ||||||||||||||
6 | 5 | Ondřej KadlečekOndřej Kadleček | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 09.02 | |||||||||||||
David ŠilhánDavid Šilhán | 06 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 11:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 07.71 | ||||||||||||||
3 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.11 | ||||||||||||||
5 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 08.67 | ||||||||||||||
Václav BittnerVáclav Bittner | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.44 | ||||
2 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.54 | ||||
3 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 07.62 | ||||
4 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 4 | 07.64 | ||||
5 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 07.67 | ||||
6 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 07.71 | ||||
7 | Ondřej PaletaOndřej Paleta | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 3 | 07.73 | ||||
8 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 07.88 | ||||
9 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 07.97 | ||||
9 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.97 | ||||
11 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 08.10 | ||||
11 | 6 | Jan ReischlJan Reischl | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 08.10 | |||
13 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 08.11 | ||||
14 | Marek MachMarek Mach | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 08.17 | ||||
15 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 08.19 | ||||
16 | 5 | Marek NovotnýMarek Novotný | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.46 | |||
17 | Andreas GlogarAndreas Glogar | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 08.49 | ||||
18 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 08.67 | ||||
19 | Jan PajskrJan Pajskr | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 08.68 | ||||
19 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.68 | ||||
21 | Martin VágnerMartin Vágner | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.96 | ||||
22 | 5 | Ondřej KadlečekOndřej Kadleček | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 09.02 | |||
23 | 245 | Michal VavroušekMichal Vavroušek | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.52 | |||
24 | Tomáš VágnerTomáš Vágner | 06 | TJ Dukla Praha | 1 | 11.06 | ||||
Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | DNS | |||||
David ŠilhánDavid Šilhán | 06 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | |||||
Václav BittnerVáclav Bittner | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | DNS |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 12.9.2020 - 13:15) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 07.36 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 07.41 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 2 | 07.55 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 7 | 07.78 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 07.80 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 07.87 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 12.9.2020 - 13:15) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PaletaOndřej Paleta | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | 07.85 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 07.90 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | 07.99 | 2.00 | |||||||||||||
4 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.15 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.18 | ||||||||||||||
6 | 6 | Jan ReischlJan Reischl | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.36 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 4 | 07.94 | ||||||||||||||
2 | Ilona MarkováIlona Marková | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.35 | ||||||||||||||
3 | Anna KrálováAnna Králová | 05 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.83 | ||||||||||||||
4 | 8 | Valerie ProcházkováValerie Procházková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.88 | |||||||||||||
5 | Nikola HanákováNikola Hanáková | 06 | ASK Slavia Praha B | 2 | 09.00 | ||||||||||||||
6 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.16 | ||||||||||||||
2 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Barbora ZemanováBarbora Zemanová | 05 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.64 | ||||||||||||||
4 | Amelie JarouškováAmelie Jaroušková | 06 | SK Jeseniova | 2 | 08.66 | ||||||||||||||
5 | Natálie KotrčováNatálie Kotrčová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.58 | ||||||||||||||
6 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | ASK Slavia Praha B | 6 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 08.52 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.87 | ||||||||||||||
3 | 5 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.91 | |||||||||||||
4 | Lucie PíchováLucie Píchová | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 09.45 | ||||||||||||||
5 | 95 | Vendula JelínkováVendula Jelínková | 06 | ASK Slavia Praha B | 7 | 09.73 | |||||||||||||
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 4 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.37 | ||||||||||||||
2 | 278 | Věra MalinskáVěra Malinská | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.97 | |||||||||||||
3 | Anna BrankováAnna Branková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 09.25 | ||||||||||||||
4 | Agáta KverkováAgáta Kverková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.52 | ||||||||||||||
5 | Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 10.38 | ||||||||||||||
Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 08.47 | ||||||||||||||
2 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 05 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.53 | ||||||||||||||
3 | Adriana KoděrováAdriana Koděrová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.75 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha B | 7 | 08.81 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.86 | ||||||||||||||
6 | Anežka SolarováAnežka Solarová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 09.41 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 12.9.2020 - 11:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.48 | ||||||||||||||
3 | Magda KalašováMagda Kalašová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Adéla GregerováAdéla Gregerová | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.92 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 4 | 07.94 | ||||
2 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 08.16 | ||||
3 | Ilona MarkováIlona Marková | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 08.35 | ||||
4 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | 08.37 | ||||
5 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 08.39 | ||||
6 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 08.47 | ||||
7 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.48 | ||||
8 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.51 | ||||
9 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 08.52 | ||||
10 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 05 | ASK Slavia Praha B | 3 | 08.53 | ||||
11 | Barbora ZemanováBarbora Zemanová | 05 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.64 | ||||
12 | Amelie JarouškováAmelie Jaroušková | 06 | SK Jeseniova | 2 | 08.66 | ||||
13 | Magda KalašováMagda Kalašová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 08.73 | ||||
14 | Adriana KoděrováAdriana Koděrová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.75 | ||||
15 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha B | 7 | 08.81 | ||||
16 | Jolana CharouskováJolana Charousková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 08.82 | ||||
17 | Anna KrálováAnna Králová | 05 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.83 | ||||
18 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 08.86 | ||||
19 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 08.87 | ||||
20 | 8 | Valerie ProcházkováValerie Procházková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 08.88 | |||
21 | 5 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha B | 5 | 08.91 | |||
22 | Adéla GregerováAdéla Gregerová | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | 08.92 | ||||
23 | 278 | Věra MalinskáVěra Malinská | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.97 | |||
24 | Nikola HanákováNikola Hanáková | 06 | ASK Slavia Praha B | 2 | 09.00 | ||||
25 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 09.08 | ||||
26 | Anna BrankováAnna Branková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 09.25 | ||||
27 | Anežka SolarováAnežka Solarová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 09.41 | ||||
28 | Lucie PíchováLucie Píchová | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 09.45 | ||||
29 | Agáta KverkováAgáta Kverková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 09.52 | ||||
30 | Natálie KotrčováNatálie Kotrčová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 09.58 | ||||
31 | 95 | Vendula JelínkováVendula Jelínková | 06 | ASK Slavia Praha B | 7 | 09.73 | |||
32 | Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 10.38 | ||||
33 | Anna HavlíčkováAnna Havlíčková | 05 | ASK Slavia Praha B | 6 | 10.58 | ||||
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková | 05 | SK Jeseniova | 4 | DNF | |||||
Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | DNS |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 12.9.2020 - 13:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 4 | 08.06 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 08.21 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 08.47 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | 08.50 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Ilona MarkováIlona Marková | 06 | ASK Slavia Praha A | 5 | 08.56 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 7 | 08.64 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 12.9.2020 - 13:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 08.54 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 08.60 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha B | 4 | 08.62 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 08.69 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Barbora ZemanováBarbora Zemanová | 05 | ASK Slavia Praha B | 6 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Magda KalašováMagda Kalašová | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 08.94 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:30) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 17.27 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 17.61 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 3 | 17.83 | 8.00 | |||||||||||||
4 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 19.34 | ||||||||||||||
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 18.39 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 18.50 | 4.00 | |||||||||||||
3 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 18.62 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | 18.70 | 2.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 18.75 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 18.95 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 18.14 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej PaletaOndřej Paleta | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 18.35 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 18.78 | ||||||||||||||
4 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 19.11 | ||||||||||||||
5 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | 19.14 | ||||||||||||||
6 | Tomáš ČáhaTomáš Čáha | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 19.42 | ||||||||||||||
7 | 1 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 19.58 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 15:30) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 20.78 | ||||||||||||||
2 | Václav BittnerVáclav Bittner | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 21.37 | ||||||||||||||
3 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 7 | 21.39 | ||||||||||||||
4 | Jakub ReicheltJakub Reichelt | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.74 | ||||||||||||||
5 | 4 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 23.52 | |||||||||||||
David ŠilhánDavid Šilhán | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 17.27 | 11.00 | |||
2 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 17.61 | 9.00 | |||
3 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 3 | 17.83 | 8.00 | |||
4 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 18.14 | 7.00 | |||
5 | Ondřej PaletaOndřej Paleta | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 18.35 | 6.00 | |||
6 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 18.39 | 5.00 | |||
7 | Jindřich ProcházkaJindřich Procházka | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 18.50 | 4.00 | |||
8 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 18.62 | 3.00 | |||
9 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | 18.70 | 2.00 | |||
10 | Ondřej BesedaOndřej Beseda | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 18.75 | 1.00 | |||
11 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 18.78 | ||||
12 | Marek MěchuraMarek Měchura | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 18.95 | ||||
13 | František PešulaFrantišek Pešula | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 19.11 | ||||
14 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | 19.14 | ||||
15 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 19.34 | ||||
16 | Tomáš ČáhaTomáš Čáha | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 19.42 | ||||
17 | 1 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 19.58 | |||
18 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 20.78 | ||||
19 | Václav BittnerVáclav Bittner | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 21.37 | ||||
20 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 7 | 21.39 | ||||
21 | Jakub ReicheltJakub Reichelt | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 22.74 | ||||
22 | 4 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 23.52 | |||
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý | 05 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS | |||||
Patrik MarinovPatrik Marinov | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | DNS | |||||
David ŠilhánDavid Šilhán | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 19.12 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 19.33 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19.72 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 276 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 19.72 | 7.00 | ||||||||||||
5 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | 20.40 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Ilona MarkováIlona Marková | 06 | ASK Slavia Praha A | 7 | 20.40 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 1 | 20.90 | 2.00 | |||||||||||||
8 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 8 | 20.95 | 0.50 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 20.81 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | 20.87 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 20.95 | 0.50 | |||||||||||||
4 | Barbora ZemanováBarbora Zemanová | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 20.99 | ||||||||||||||
5 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.14 | ||||||||||||||
6 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 21.34 | ||||||||||||||
7 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha B | 1 | 21.35 | ||||||||||||||
8 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha B | 8 | 21.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 15:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 241 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 21.38 | |||||||||||||
2 | Adriana KoděrováAdriana Koděrová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 21.74 | ||||||||||||||
3 | Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | 22.18 | ||||||||||||||
4 | Klára KlečkováKlára Klečková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 22.19 | ||||||||||||||
5 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 23.08 | ||||||||||||||
6 | Adéla GregerováAdéla Gregerová | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 23.32 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 12.9.2020 - 15:15) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 21.21 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 22.01 | ||||||||||||||
3 | Kamila KovaříkováKamila Kovaříková | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 22.05 | ||||||||||||||
4 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 22.25 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 22.95 | ||||||||||||||
6 | Natálie KotrčováNatálie Kotrčová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 19.12 | 11.00 | |||
2 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 19.33 | 9.00 | |||
3 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19.72 | 8.00 | |||
3 | 276 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 19.72 | 7.00 | ||
5 | Tereza VodováTereza Vodová | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | 20.40 | 6.00 | |||
5 | Ilona MarkováIlona Marková | 06 | ASK Slavia Praha A | 7 | 20.40 | 5.00 | |||
7 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 20.81 | 4.00 | |||
8 | Sára NoasováSára Noasová | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | 20.87 | 3.00 | |||
9 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 1 | 20.90 | 2.00 | |||
10 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 8 | 20.95 | 0.50 | |||
10 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 20.95 | 0.50 | |||
12 | Barbora ZemanováBarbora Zemanová | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 20.99 | ||||
13 | Františka GötzováFrantiška Götzová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 21.14 | ||||
14 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 21.21 | ||||
15 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 21.34 | ||||
16 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 06 | ASK Slavia Praha B | 1 | 21.35 | ||||
17 | 241 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 21.38 | |||
18 | Kateřina SolničkováKateřina Solničková | 05 | ASK Slavia Praha B | 8 | 21.55 | ||||
19 | Adriana KoděrováAdriana Koděrová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 21.74 | ||||
20 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 22.01 | ||||
21 | Kamila KovaříkováKamila Kovaříková | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 22.05 | ||||
22 | Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | 6 | 22.18 | ||||
23 | Klára KlečkováKlára Klečková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 22.19 | ||||
24 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 22.25 | ||||
25 | Kristýna PetschováKristýna Petschová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 22.95 | ||||
26 | Anežka HorákováAnežka Horáková | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 23.08 | ||||
27 | Adéla GregerováAdéla Gregerová | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 23.32 | ||||
28 | Natálie KotrčováNatálie Kotrčová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 23.55 |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 37.11 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 38.98 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | 39.23 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 41.24 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Kryštof PudilKryštof Pudil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 42.72 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 42.82 | ||||||||||||||
7 | 222 | Otakar HochmanOtakar Hochman | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 43.02 | |||||||||||||
Jan BöhmJan Böhm | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 37.82 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 39.72 | 6.00 | |||||||||||||
3 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 40.79 | 5.00 | |||||||||||||
4 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 4 | 42.39 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha A | 8 | 42.74 | 1.00 | |||||||||||||
6 | Prokop SládekProkop Sládek | 06 | ASK Slavia Praha A | 7 | 44.24 | ||||||||||||||
7 | Tomáš SiegerTomáš Sieger | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 49.86 | ||||||||||||||
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠulcJan Šulc | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 37.11 | 11.00 | |||
2 | Viktor VacekViktor Vacek | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 37.82 | 9.00 | |||
3 | Filip SolskýFilip Solský | 05 | SK Jeseniova | 6 | 38.98 | 8.00 | |||
4 | Ondřej TůmaOndřej Tůma | 06 | TJ Dukla Praha | 4 | 39.23 | 7.00 | |||
5 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 39.72 | 6.00 | |||
6 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 40.79 | 5.00 | |||
7 | Tadeáš TichýTadeáš Tichý | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 41.24 | 4.00 | |||
8 | David DuroňDavid Duroň | 05 | SK Jeseniova | 4 | 42.39 | 3.00 | |||
9 | Kryštof PudilKryštof Pudil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 42.72 | 2.00 | |||
10 | Max ZámorskýMax Zámorský | 05 | ASK Slavia Praha A | 8 | 42.74 | 1.00 | |||
11 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 42.82 | ||||
12 | 222 | Otakar HochmanOtakar Hochman | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 43.02 | |||
13 | Prokop SládekProkop Sládek | 06 | ASK Slavia Praha A | 7 | 44.24 | ||||
14 | Tomáš SiegerTomáš Sieger | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 5 | 49.86 | ||||
Jan BöhmJan Böhm | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | DNS | |||||
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 40.66 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 41.86 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 44.09 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ASK Slavia Praha A | 2 | 45.12 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Karla ProuzováKarla Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha A | 7 | 45.52 | 4.00 | |||||||||||||
6 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 46.45 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 45.35 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Emma ProuzováEmma Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha B | 6 | 45.80 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 46.97 | ||||||||||||||
4 | Alexandra HanušováAlexandra Hanušová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 47.05 | ||||||||||||||
5 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 47.14 | ||||||||||||||
6 | Klára KlečkováKlára Klečková | 05 | ASK Slavia Praha B | 4 | 47.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 45.42 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 05 | ASK Slavia Praha B | 3 | 46.83 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 46.90 | ||||||||||||||
4 | 238 | Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.63 | |||||||||||||
5 | Nikola HanákováNikola Hanáková | 06 | ASK Slavia Praha B | 6 | 48.42 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 40.66 | 11.00 | |||
2 | Eliška KramešováEliška Kramešová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 41.86 | 9.00 | |||
3 | Michaela RubešováMichaela Rubešová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 44.09 | 8.00 | |||
4 | Nela FrankováNela Franková | 06 | ASK Slavia Praha A | 2 | 45.12 | 7.00 | |||
5 | Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová | 06 | TJ Dukla Praha | 5 | 45.35 | 6.00 | |||
6 | Viktorie DolistováViktorie Dolistová | 05 | SK Jeseniova | 4 | 45.42 | 5.00 | |||
7 | Karla ProuzováKarla Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha A | 7 | 45.52 | 4.00 | |||
8 | Emma ProuzováEmma Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha B | 6 | 45.80 | 3.00 | |||
9 | Adéla BrabcováAdéla Brabcová | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | 46.45 | 2.00 | |||
10 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 05 | ASK Slavia Praha B | 3 | 46.83 | 1.00 | |||
11 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 46.90 | ||||
12 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 46.97 | ||||
13 | Alexandra HanušováAlexandra Hanušová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 47.05 | ||||
14 | Uma VarnaUma Varna | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 47.14 | ||||
15 | Klára KlečkováKlára Klečková | 05 | ASK Slavia Praha B | 4 | 47.20 | ||||
16 | 238 | Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | 47.63 | |||
17 | Nikola HanákováNikola Hanáková | 06 | ASK Slavia Praha B | 6 | 48.42 |
800 m - Žáci
(so, 12.9.2020 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 232 | Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 2:13.07 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 2 | 2:13.45 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Marek VandírekMarek Vandírek | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 2:14.38 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 7 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 5 | 2:15.49 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Šimon MacháčekŠimon Macháček | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 2:16.21 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 250 | Simon ŠtiborSimon Štibor | 05 | SK Jeseniova | 7 | 2:20.05 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 1 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:23.21 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 19 | Adam GrabovskiAdam Grabovski | 06 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:23.71 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 5 | Ondřej KadlečekOndřej Kadleček | 06 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 2:24.24 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 192 | Josef SvobodaJosef Svoboda | 06 | ASK Slavia Praha A | 8 | 2:25.08 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 4 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:48.07 | |||||||||||||
238 | Lukáš BlažekLukáš Blažek | 06 | ASK Slavia Praha A | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 249 | Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:19.19 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 249 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 2:22.41 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 6 | Vendula ChvátalováVendula Chvátalová | 06 | ASK Slavia Praha A | 5 | 2:25.43 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 2:27.22 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Eliška HríbováEliška Hríbová | 06 | ASK Slavia Praha A | 6 | 2:31.88 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 347 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 2:32.42 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 274 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:36.23 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 14 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 7 | 2:39.12 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 5 | Adéla MarkováAdéla Marková | 05 | ASK Slavia Praha B | 2 | 2:51.18 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 19 | Julie BrabencováJulie Brabencová | 06 | A. C. Sparta Praha | 1 | 2:57.74 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 4 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 2:58.55 | |||||||||||||
12 | 95 | Vendula JelínkováVendula Jelínková | 06 | ASK Slavia Praha B | 8 | 3:03.83 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Žáci
(so, 12.9.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 2 | 4:49.28 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 5 | Marek NovotnýMarek Novotný | 05 | ASK Slavia Praha A | 6 | 4:57.98 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 5:06.95 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Jan ReischlJan Reischl | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 6:17.16 | 7.00 | ||||||||||||
2 | Marek HodrMarek Hodr | 06 | TJ Dukla Praha | 3 | DNS | ||||||||||||||
3 | Jiří SyrovátkoJiří Syrovátko | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 5:07.21 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 2 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 5:14.18 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 5 | Julie MrázováJulie Mrázová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 5:30.25 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 8 | Valerie ProcházkováValerie Procházková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | 5:32.21 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 244 | Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 5:32.90 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 6 | Klára HonzíkováKlára Honzíková | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 5:33.75 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 7 | Pavla ŠimšováPavla Šimšová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 5:33.80 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 94 | Barbora TomáškováBarbora Tomášková | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 13 | 5:43.46 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 38 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 10 | 5:44.25 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 28 | Veronika DvořákováVeronika Dvořáková | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 9 | 5:46.80 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 92 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 12 | 6:08.49 | |||||||||||||
4 | Anna MarkgráfováAnna Markgráfová | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | DNS | ||||||||||||||
75 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Žáci
(so, 12.9.2020 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 226 | Matěj BednářMatěj Bednář | 06 | ASK Slavia Praha A | 1 | 10:16.14 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 234 | Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | NM | 9.00 | ||||||||||||
3 | 245 | Michal VavroušekMichal Vavroušek | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | NM | 8.00 | ||||||||||||
4 | 223 | Adam KheilAdam Kheil | 06 | SK Jeseniova | 6 | NM | 7.00 | ||||||||||||
5 | 228 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | NM | 6.00 | ||||||||||||
6 | 212 | Josef BělohlávekJosef Bělohlávek | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 4 | NM | 5.00 | ||||||||||||
7 | 308 | Kryštof BendičákKryštof Bendičák | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | NM | 4.00 | ||||||||||||
8 | 211 | Štěpán SuchanŠtěpán Suchan | 05 | TJ Dukla Praha | 9 | NM | 3.00 | ||||||||||||
9 | 260 | Jakub PavingerJakub Pavinger | 06 | SK Jeseniova | 8 | NM | 2.00 | ||||||||||||
Poznámky:Z důvodu poruchy cílové kamery nezměřeny časy, čas vítěze změřen |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:45) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomas JärvinenTomas Järvinen | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 14.13 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 4 | 14.61 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 15.08 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 15.10 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 7 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 6 | 15.32 | 4.00 | ||||||||||||
Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:45) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 14.74 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 15.00 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 15.42 | 3.00 | |||||||||||||
4 | Roman KubelkaRoman Kubelka | 06 | ASK Slavia Praha A | 2 | 15.50 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 15.57 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 16.68 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 12:45) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 15.45 | 2.00 | |||||||||||||
2 | 461 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 16.00 | |||||||||||||
3 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 16.56 | ||||||||||||||
4 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 17.77 | ||||||||||||||
5 | Ondřej AdamíkOndřej Adamík | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 20.61 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomas JärvinenTomas Järvinen | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 14.13 | 11.00 | |||
2 | Jan AuředníkJan Auředník | 05 | SK Jeseniova | 4 | 14.61 | 9.00 | |||
3 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 14.74 | 8.00 | |||
4 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | 15.00 | 7.00 | |||
5 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 15.08 | 6.00 | |||
6 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 15.10 | 5.00 | |||
7 | 7 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 6 | 15.32 | 4.00 | ||
8 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 3 | 15.42 | 3.00 | |||
9 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 15.45 | 2.00 | |||
10 | Roman KubelkaRoman Kubelka | 06 | ASK Slavia Praha A | 2 | 15.50 | 1.00 | |||
11 | Matěj RadzoMatěj Radzo | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 15.57 | ||||
12 | 461 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 16.00 | |||
13 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 16.56 | ||||
14 | Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 7 | 16.68 | ||||
15 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 17.77 | ||||
16 | Ondřej AdamíkOndřej Adamík | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 6 | 20.61 | ||||
Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | DNS |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 12:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.70 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 3 | 15.08 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha A | 6 | 15.43 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 15.46 | 6.50 | |||||||||||||
5 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | 15.46 | 6.50 | |||||||||||||
6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 15.76 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 325 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 15.78 | 4.00 | ||||||||||||
8 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 15.87 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 12:30) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | SB 15.88 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Karla ProuzováKarla Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | SB 16.86 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 17.15 | ||||||||||||||
4 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova | 5 | 17.61 | ||||||||||||||
MS | Jana CaldrováJana Caldrová | 06 | ASK Slavia Praha | 8 | 17.82 | ||||||||||||||
6 | 332 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 18.79 | |||||||||||||
Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 7 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 14.70 | 11.00 | |||
2 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 3 | 15.08 | 9.00 | |||
3 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha A | 6 | 15.43 | 8.00 | |||
4 | Karolína BrožováKarolína Brožová | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 15.46 | 6.50 | |||
4 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | 15.46 | 6.50 | |||
6 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 15.76 | 5.00 | |||
7 | 325 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 15.78 | 4.00 | ||
8 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 15.87 | 3.00 | |||
9 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | SB 15.88 | 2.00 | |||
10 | Karla ProuzováKarla Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha A | 2 | SB 16.86 | 1.00 | |||
11 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 17.15 | ||||
12 | Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková | 06 | SK Jeseniova | 5 | 17.61 | ||||
13 | Jana CaldrováJana Caldrová | 06 | ASK Slavia Praha | 8 | 17.82 | ||||
14 | 332 | Julie PolákováJulie Poláková | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 18.79 | |||
Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 7 | DNF |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 15:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 27.23 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 27.27 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 28.23 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 7 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 2 | 28.78 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 2 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 28.86 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 1 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 4 | 28.97 | 4.00 | ||||||||||||
7 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 1 | 29.26 | 2.00 | |||||||||||||
8 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 8 | 29.40 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 15:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 28.79 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 254 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 29.05 | 3.00 | ||||||||||||
3 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 29.54 | ||||||||||||||
4 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 29.72 | ||||||||||||||
5 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 30.00 | ||||||||||||||
6 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 30.60 | ||||||||||||||
7 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 31.18 | ||||||||||||||
Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 15:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 30.19 | ||||||||||||||
2 | Prokop SládekProkop Sládek | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | 30.81 | ||||||||||||||
3 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 30.90 | ||||||||||||||
4 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 31.97 | ||||||||||||||
5 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 32.35 | ||||||||||||||
6 | Jan KnoblochJan Knobloch | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 34.53 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 27.23 | 11.00 | |||
2 | Jan MozgaJan Mozga | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 27.27 | 9.00 | |||
3 | Tomáš WalterTomáš Walter | 05 | TJ Dukla Praha | 7 | 28.23 | 8.00 | |||
4 | 7 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 2 | 28.78 | 7.00 | ||
5 | Jan ČápJan Čáp | 05 | ASK Slavia Praha A | 5 | 28.79 | 6.00 | |||
6 | 2 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 28.86 | 5.00 | ||
7 | 1 | Jáchym BlatnýJáchym Blatný | 05 | SK Jeseniova | 4 | 28.97 | 4.00 | ||
8 | 254 | Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 29.05 | 3.00 | ||
9 | Jakub KolínskýJakub Kolínský | 05 | SK Jeseniova | 1 | 29.26 | 2.00 | |||
10 | Václav JanovskýVáclav Janovský | 05 | SK Jeseniova | 8 | 29.40 | 1.00 | |||
11 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | 29.54 | ||||
12 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 29.72 | ||||
13 | Bruno JakešBruno Jakeš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 30.00 | ||||
14 | Jan BenešJan Beneš | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 30.19 | ||||
15 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 30.60 | ||||
16 | Prokop SládekProkop Sládek | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | 30.81 | ||||
17 | Jakub GregerJakub Greger | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | 30.90 | ||||
18 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 31.18 | ||||
19 | Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | 31.97 | ||||
20 | Lukáš DěvěrLukáš Děvěr | 05 | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 32.35 | ||||
21 | Jan KnoblochJan Knobloch | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 34.53 | ||||
Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 14:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 276 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 30.10 | 11.00 | ||||||||||||
2 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 6 | 30.48 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 30.65 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 30.92 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha A | 7 | 31.42 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 32.15 | 3.00 | |||||||||||||
7 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | 33.05 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 14:45) official | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 347 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 31.90 | 5.00 | ||||||||||||
2 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 32.19 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 32.92 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 32.95 | ||||||||||||||
5 | Emma ProuzováEmma Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha B | 7 | 33.95 | ||||||||||||||
6 | 14 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 34.78 | |||||||||||||
MS | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 34.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 12.9.2020 - 14:45) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | SB 32.10 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 33.59 | ||||||||||||||
3 | 92 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | SB 34.68 | |||||||||||||
4 | Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 35.08 | ||||||||||||||
5 | Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 35.75 | ||||||||||||||
MS | Jana CaldrováJana Caldrová | 06 | ASK Slavia Praha | 8 | 35.97 | ||||||||||||||
7 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | SB 39.30 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 276 | Andrea GrabovskáAndrea Grabovská | 05 | TJ Dukla Praha | 5 | 30.10 | 11.00 | ||
2 | Tereza KauckáTereza Kaucká | 05 | SK Jeseniova | 6 | 30.48 | 9.00 | |||
3 | Anežka KárníkováAnežka Kárníková | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 30.65 | 8.00 | |||
4 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 8 | 30.92 | 7.00 | |||
5 | Julie ŠorbanováJulie Šorbanová | 05 | ASK Slavia Praha A | 7 | 31.42 | 6.00 | |||
6 | 347 | Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 31.90 | 5.00 | ||
7 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | SB 32.10 | 4.00 | |||
8 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 32.15 | 3.00 | |||
9 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 32.19 | 2.00 | |||
10 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 32.92 | 1.00 | |||
11 | Agáta HofmanováAgáta Hofmanová | 06 | ASK Slavia Praha A | 3 | 32.95 | ||||
12 | Eliška NěmečkováEliška Němečková | 05 | ASK Slavia Praha A | 4 | 33.05 | ||||
13 | Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 33.59 | ||||
14 | Emma ProuzováEmma Prouzová | 05 | ASK Slavia Praha B | 7 | 33.95 | ||||
15 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 8 | 34.50 | ||||
16 | 92 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | SB 34.68 | |||
17 | 14 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 34.78 | |||
18 | Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková | 05 | TJ Dukla Praha | 4 | 35.08 | ||||
19 | Anna SejkotováAnna Sejkotová | 06 | TJ Dukla Praha | 2 | 35.75 | ||||
20 | Jana CaldrováJana Caldrová | 06 | ASK Slavia Praha | 8 | 35.97 | ||||
21 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 7 | SB 39.30 |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci
(so, 12.9.2020 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | Martin KopenecMartin Kopenec | 05 | ASK Slavia Praha A | 3 | SB 4:50.29 | 11.00 | ||||||||||||
MS | 349 | Albert SkalaAlbert Skala | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | 5:01.43 | |||||||||||||
3 | 240 | Václav DlabačVáclav Dlabač | 05 | SK Jeseniova | 4 | SB 5:16.57 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 461 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 5:20.97 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 316 | Adam ČernochAdam Černoch | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 5:50.89 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 248 | Jáchym BurianJáchym Burian | 06 | SK Jeseniova | 6 | 5:55.98 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 246 | Adam DoležalAdam Doležal | 06 | TJ Dukla Praha | 7 | 5:56.77 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 272 | Filip KlusáčekFilip Klusáček | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 6:14.23 | 4.00 | ||||||||||||
9 | 227 | Patrik KyselicaPatrik Kyselica | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 9 | 6:34.89 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 236 | Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová | 05 | MÍLAŘI Domažlice | 2 | SB 5:45.00 | |||||||||||||
2 | 274 | Karolína ŠtélováKarolína Štélová | 05 | TJ Dukla Praha | 3 | SB 5:47.58 | 11.00 | ||||||||||||
3 | 230 | Emma GrecmanováEmma Grecmanová | 06 | ASK Slavia Praha A | 4 | SB 6:05.17 | 9.00 | ||||||||||||
4 | 284 | Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 7 | 6:24.73 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 218 | Alice MatouškováAlice Matoušková | 06 | SK Jeseniova | 5 | SB 6:33.34 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 218 | Karolína LavičkováKarolína Lavičková | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 6:40.02 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 325 | Magdalena SucháMagdalena Suchá | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 9 | 6:41.05 | 5.00 | ||||||||||||
262 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 05 | TJ Dukla Praha | 1 | DNS | ||||||||||||||
255 | Anna VolfováAnna Volfová | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šulc, Beseda, Procházka, Kopenec Šulc, Beseda, Procházka, Kopenec | ASK Slavia Praha A | 7 | 28.53 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Walter, Svoboda, Tůma, Mozga Walter, Svoboda, Tůma, Mozga | TJ Dukla Praha | 8 | 28.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Měchura, Pešula, Jakeš, Tichý Měchura, Pešula, Jakeš, Tichý | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 29.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kobera, Duroň, Štibor, Kolínský Kobera, Duroň, Štibor, Kolínský | SK Jeseniova | 4 | 30.08 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Haranta, Čurda, Klusoň, Zlesák Haranta, Čurda, Klusoň, Zlesák | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 30.08 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | 227 | Kyselica, Tocháček, Bartoň, Reischl Kyselica, Tocháček, Bartoň, Reischl | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 33.30 | 1.00 | |||||||||||||
7 | Adamčík, Časar, Lauber, Pajskr Adamčík, Časar, Lauber, Pajskr | Spartak Praha 4 | 5 | 34.23 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Špoutil, Bělohlávek, Paleta, Mach Špoutil, Bělohlávek, Paleta, Mach | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 29.80 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Blatný, Kheil, Pekárek, Pavinger Blatný, Kheil, Pekárek, Pavinger | SK Jeseniova | 5 | 32.02 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Salač, Glogar, Vandírek, Wills Salač, Glogar, Vandírek, Wills | ASK Slavia Praha A | 4 | 33.14 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Knobloch, Reichelt, Turek, Toupal Knobloch, Reichelt, Turek, Toupal | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 33.24 | 2.00 | ||||||||||||||
192 | Svoboda, Spálenka, Sládek, Bednář Svoboda, Spálenka, Sládek, Bednář | ASK Slavia Praha A | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šulc, Beseda, Procházka, Kopenec Šulc, Beseda, Procházka, Kopenec | ASK Slavia Praha A | 7 | 28.53 | 11.00 | ||||
2 | Walter, Svoboda, Tůma, Mozga Walter, Svoboda, Tůma, Mozga | TJ Dukla Praha | 8 | 28.91 | 9.00 | ||||
3 | Měchura, Pešula, Jakeš, Tichý Měchura, Pešula, Jakeš, Tichý | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 29.79 | 8.00 | ||||
4 | Špoutil, Bělohlávek, Paleta, Mach Špoutil, Bělohlávek, Paleta, Mach | Atletický školní klub Mazur... | 2 | 29.80 | 7.00 | ||||
5 | Kobera, Duroň, Štibor, Kolínský Kobera, Duroň, Štibor, Kolínský | SK Jeseniova | 4 | 30.08 | 6.00 | ||||
5 | Haranta, Čurda, Klusoň, Zlesák Haranta, Čurda, Klusoň, Zlesák | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 30.08 | 5.00 | ||||
7 | Blatný, Kheil, Pekárek, Pavinger Blatný, Kheil, Pekárek, Pavinger | SK Jeseniova | 5 | 32.02 | 4.00 | ||||
8 | Salač, Glogar, Vandírek, Wills Salač, Glogar, Vandírek, Wills | ASK Slavia Praha A | 4 | 33.14 | 3.00 | ||||
9 | Knobloch, Reichelt, Turek, Toupal Knobloch, Reichelt, Turek, Toupal | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 33.24 | 2.00 | ||||
10 | 227 | Kyselica, Tocháček, Bartoň, Reischl Kyselica, Tocháček, Bartoň, Reischl | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 33.30 | 1.00 | |||
11 | Adamčík, Časar, Lauber, Pajskr Adamčík, Časar, Lauber, Pajskr | Spartak Praha 4 | 5 | 34.23 | |||||
192 | Svoboda, Spálenka, Sládek, Bednář Svoboda, Spálenka, Sládek, Bednář | ASK Slavia Praha A | 3 | DQ |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pohořelická, Marešová, Hrušková, Noasová Pohořelická, Marešová, Hrušková, Noasová | Spartak Praha 4 | 1 | 31.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Brožová, Franková, Marková, Prouzová Brožová, Franková, Marková, Prouzová | ASK Slavia Praha A | 6 | 31.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 241 | Frimlová, Hanušová, Holková, Kněžková Frimlová, Hanušová, Holková, Kněžková | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 32.26 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Bezová, Jaroušková, Hliňáková, Krupková Bezová, Jaroušková, Hliňáková, Krupková | SK Jeseniova | 5 | 32.39 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Götzová, Hoffmannová, Valentová, Kotrčová Götzová, Hoffmannová, Valentová, Kotrčová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 32.50 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Kalašová, Štélová, Sejkotová, Zemanová Kalašová, Štélová, Sejkotová, Zemanová | TJ Dukla Praha | 2 | 32.76 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | 238 | Krimláková, Hájková, Floriánková, Brabencová Krimláková, Hájková, Floriánková, Brabencová | A. C. Sparta Praha | 7 | 32.99 | 3.00 | |||||||||||||
8 | Tomanová, Šimšová, Štěpová, Dvořáková Tomanová, Šimšová, Štěpová, Dvořáková | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 35.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Růžičková, Prouzová, Solničková, Plašilová Růžičková, Prouzová, Solničková, Plašilová | ASK Slavia Praha B | 7 | 32.44 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Burdová, Hríbová, Chvátalová, Grecmanová Burdová, Hríbová, Chvátalová, Grecmanová | ASK Slavia Praha A | 5 | 33.67 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | 274 | Stodolová, Jelínková, Malinská, Kolářová Stodolová, Jelínková, Malinská, Kolářová | Spartak Praha 4 | 8 | 33.72 | 1.00 | |||||||||||||
4 | 224 | Jelínková, Pěnkavová, Matoušková, Veverková Jelínková, Pěnkavová, Matoušková, Veverková | SK Jeseniova | 4 | 34.14 | ||||||||||||||
5 | Kovaříková, Mrázová, Ulbrichová, Křenová Kovaříková, Mrázová, Ulbrichová, Křenová | Spartak Praha 4 | 3 | 34.47 | |||||||||||||||
6 | Franklová, Šumanová, Sklenaříková, Honzíková Franklová, Šumanová, Sklenaříková, Honzíková | A. C. Sparta Praha | 6 | 34.48 | |||||||||||||||
7 | 332 | Poláková, Solarová, Kapila, Sojková Poláková, Solarová, Kapila, Sojková | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 34.55 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pohořelická, Marešová, Hrušková, Noasová Pohořelická, Marešová, Hrušková, Noasová | Spartak Praha 4 | 1 | 31.44 | 11.00 | ||||
2 | Brožová, Franková, Marková, Prouzová Brožová, Franková, Marková, Prouzová | ASK Slavia Praha A | 6 | 31.92 | 9.00 | ||||
3 | 241 | Frimlová, Hanušová, Holková, Kněžková Frimlová, Hanušová, Holková, Kněžková | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 32.26 | 8.00 | |||
4 | Bezová, Jaroušková, Hliňáková, Krupková Bezová, Jaroušková, Hliňáková, Krupková | SK Jeseniova | 5 | 32.39 | 7.00 | ||||
5 | Růžičková, Prouzová, Solničková, Plašilová Růžičková, Prouzová, Solničková, Plašilová | ASK Slavia Praha B | 7 | 32.44 | 6.00 | ||||
6 | Götzová, Hoffmannová, Valentová, Kotrčová Götzová, Hoffmannová, Valentová, Kotrčová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 32.50 | 5.00 | ||||
7 | Kalašová, Štélová, Sejkotová, Zemanová Kalašová, Štélová, Sejkotová, Zemanová | TJ Dukla Praha | 2 | 32.76 | 4.00 | ||||
8 | 238 | Krimláková, Hájková, Floriánková, Brabencová Krimláková, Hájková, Floriánková, Brabencová | A. C. Sparta Praha | 7 | 32.99 | 3.00 | |||
9 | Burdová, Hríbová, Chvátalová, Grecmanová Burdová, Hríbová, Chvátalová, Grecmanová | ASK Slavia Praha A | 5 | 33.67 | 2.00 | ||||
10 | 274 | Stodolová, Jelínková, Malinská, Kolářová Stodolová, Jelínková, Malinská, Kolářová | Spartak Praha 4 | 8 | 33.72 | 1.00 | |||
11 | 224 | Jelínková, Pěnkavová, Matoušková, Veverková Jelínková, Pěnkavová, Matoušková, Veverková | SK Jeseniova | 4 | 34.14 | ||||
12 | Kovaříková, Mrázová, Ulbrichová, Křenová Kovaříková, Mrázová, Ulbrichová, Křenová | Spartak Praha 4 | 3 | 34.47 | |||||
13 | Franklová, Šumanová, Sklenaříková, Honzíková Franklová, Šumanová, Sklenaříková, Honzíková | A. C. Sparta Praha | 6 | 34.48 | |||||
14 | 332 | Poláková, Solarová, Kapila, Sojková Poláková, Solarová, Kapila, Sojková | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 34.55 | ||||
15 | Tomanová, Šimšová, Štěpová, Dvořáková Tomanová, Šimšová, Štěpová, Dvořáková | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 35.98 |
4 x 300 m - Žáci
(so, 12.9.2020 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | Kopenec, Böhm, Vandírek, Zajíček Kopenec, Böhm, Vandírek, Zajíček | ASK Slavia Praha A | 8 | 2:40.75 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 240 | Dlabač, Janovský, Blatný, Štibor Dlabač, Janovský, Blatný, Štibor | SK Jeseniova | 3 | 2:42.57 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Greger, Čáha, Zedník, Svoboda Greger, Čáha, Zedník, Svoboda | TJ Dukla Praha | 7 | 2:44.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Haman, Ort, Pudil, Klouda Haman, Ort, Pudil, Klouda | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | 2:52.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Glogar, Bednář, Novotný, Svoboda Glogar, Bednář, Novotný, Svoboda | ASK Slavia Praha A | 2 | 2:56.71 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 248 | Burian, Kobera, Duroň, Kheil Burian, Kobera, Duroň, Kheil | SK Jeseniova | 6 | 2:59.24 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Beneš, Vavroušek, Endršt, Hochman Beneš, Vavroušek, Endršt, Hochman | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 3:00.57 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Čížek, Tocháček, Kyselica, Vodvářka Čížek, Tocháček, Kyselica, Vodvářka | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 3:09.48 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 12.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vodová, Němečková, Hofmanová, Jarošová Vodová, Němečková, Hofmanová, Jarošová | ASK Slavia Praha A | 8 | 2:57.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sýkorová, Štélová, Brabcová, Grabovská Sýkorová, Štélová, Brabcová, Grabovská | TJ Dukla Praha | 7 | 2:59.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hegerová, Rubešová, Chovancová, Lavičková Hegerová, Rubešová, Chovancová, Lavičková | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 3:04.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hanušová, Valachová, Malá, Frimlová Hanušová, Valachová, Malá, Frimlová | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 3:08.12 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | 284 | Floriánková, Honzíková, Růžičková, Krimláková Floriánková, Honzíková, Růžičková, Krimláková | A. C. Sparta Praha | 5 | 3:09.66 | 5.00 | |||||||||||||
6 | Křenová, Velenská, Ledvinková, Stodolová Křenová, Velenská, Ledvinková, Stodolová | Spartak Praha 4 | 3 | 3:09.67 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | 8 | Procházková, Valentová, Sojková, Oplištilová Procházková, Valentová, Sojková, Oplištilová | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 3:10.47 | 3.00 | |||||||||||||
8 | Veverková, Hliňáková, Jaroušková, Kohoutková Veverková, Hliňáková, Jaroušková, Kohoutková | SK Jeseniova | 1 | 3:10.59 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 12.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Chvátalová, Hríbová, Šorbanová, Grecmanová Chvátalová, Hríbová, Šorbanová, Grecmanová | ASK Slavia Praha A | 5 | 3:05.26 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Papežová, Horáková, Gregerová, Pavlíčková Papežová, Horáková, Gregerová, Pavlíčková | TJ Dukla Praha | 4 | 3:14.65 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | 92 | Procházková, Sklenaříková, Franklová, Šumanová Procházková, Sklenaříková, Franklová, Šumanová | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:15.31 | ||||||||||||||
4 | Koděrová, Mrázová, Kovaříková, Malinská Koděrová, Mrázová, Kovaříková, Malinská | Spartak Praha 4 | 6 | 3:16.59 | |||||||||||||||
5 | 7 | Šimšová, Dvořáková, Štěpová, Kyselicová Šimšová, Dvořáková, Štěpová, Kyselicová | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 3:22.34 | ||||||||||||||
6 | Pěnkavová, Kracíková, Matoušková, Jelínková Pěnkavová, Kracíková, Matoušková, Jelínková | SK Jeseniova | 3 | 3:23.45 | |||||||||||||||
7 | Solarová, Petschová, Kapila, Poláková Solarová, Petschová, Kapila, Poláková | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 3:25.51 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vodová, Němečková, Hofmanová, Jarošová Vodová, Němečková, Hofmanová, Jarošová | ASK Slavia Praha A | 8 | 2:57.21 | 11.00 | ||||
2 | Sýkorová, Štélová, Brabcová, Grabovská Sýkorová, Štélová, Brabcová, Grabovská | TJ Dukla Praha | 7 | 2:59.77 | 9.00 | ||||
3 | Hegerová, Rubešová, Chovancová, Lavičková Hegerová, Rubešová, Chovancová, Lavičková | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 3:04.31 | 8.00 | ||||
4 | 6 | Chvátalová, Hríbová, Šorbanová, Grecmanová Chvátalová, Hríbová, Šorbanová, Grecmanová | ASK Slavia Praha A | 5 | 3:05.26 | 7.00 | |||
5 | Hanušová, Valachová, Malá, Frimlová Hanušová, Valachová, Malá, Frimlová | PSK Olymp Praha, z.s. | 6 | 3:08.12 | 6.00 | ||||
6 | 284 | Floriánková, Honzíková, Růžičková, Krimláková Floriánková, Honzíková, Růžičková, Krimláková | A. C. Sparta Praha | 5 | 3:09.66 | 5.00 | |||
7 | Křenová, Velenská, Ledvinková, Stodolová Křenová, Velenská, Ledvinková, Stodolová | Spartak Praha 4 | 3 | 3:09.67 | 4.00 | ||||
8 | 8 | Procházková, Valentová, Sojková, Oplištilová Procházková, Valentová, Sojková, Oplištilová | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 3:10.47 | 3.00 | |||
9 | Veverková, Hliňáková, Jaroušková, Kohoutková Veverková, Hliňáková, Jaroušková, Kohoutková | SK Jeseniova | 1 | 3:10.59 | 2.00 | ||||
10 | Papežová, Horáková, Gregerová, Pavlíčková Papežová, Horáková, Gregerová, Pavlíčková | TJ Dukla Praha | 4 | 3:14.65 | 1.00 | ||||
11 | 92 | Procházková, Sklenaříková, Franklová, Šumanová Procházková, Sklenaříková, Franklová, Šumanová | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:15.31 | ||||
12 | Koděrová, Mrázová, Kovaříková, Malinská Koděrová, Mrázová, Kovaříková, Malinská | Spartak Praha 4 | 6 | 3:16.59 | |||||
13 | 7 | Šimšová, Dvořáková, Štěpová, Kyselicová Šimšová, Dvořáková, Štěpová, Kyselicová | Atletika Jižní Město z.s. | 8 | 3:22.34 | ||||
14 | Pěnkavová, Kracíková, Matoušková, Jelínková Pěnkavová, Kracíková, Matoušková, Jelínková | SK Jeseniova | 3 | 3:23.45 | |||||
15 | Solarová, Petschová, Kapila, Poláková Solarová, Petschová, Kapila, Poláková | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 3:25.51 |
skok vysoký - Žáci
(so, 12.9.2020 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 14 | 1.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 13 | 1.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan ČápJan Čáp
ASK Slavia Praha A |
05 | 12 | 1.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Filip StarýFilip Starý
Spartak Praha 4 |
06 | 11 | 1.57 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK Jeseniova |
05 | 2 | 1.54 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 7 |
Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 10 | 1.51 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 6 | 1.51 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | 272 |
Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 3 | 1.48 | 3.00 | |||||||||||||
9= |
Ondřej KindlOndřej Kindl
SK Jeseniova |
05 | 7 | 1.45 | 1.50 | ||||||||||||||
9= |
Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia Praha A |
06 | 9 | 1.45 | 1.50 | ||||||||||||||
11 |
Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla Praha |
06 | 8 | 1.40 | |||||||||||||||
12 |
Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 5 | 1.40 | |||||||||||||||
13 | 246 |
Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla Praha |
06 | 4 | 1.40 | ||||||||||||||
Mikuláš AndresMikuláš Andres
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia Praha A |
06 | 10 | 1.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha A |
05 | 15 | 1.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 347 |
Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 14 | 1.46 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK Jeseniova |
05 | 8 | 1.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 3 |
Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 6 | 1.46 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 231 |
Annika ŠumanováAnnika Šumanová
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | 1.42 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4 |
05 | 12 | 1.42 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza TomanováTereza Tomanová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 13 | 1.42 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 284 |
Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova |
06 | 9 | 1.42 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Adéla BrabcováAdéla Brabcová
TJ Dukla Praha |
05 | 1 | 1.38 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Lucie PapežováLucie Papežová
TJ Dukla Praha |
06 | 4 | 1.38 | |||||||||||||||
12 |
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 7 | 1.38 | |||||||||||||||
13 |
Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
ASK Slavia Praha B |
05 | 5 | 1.28 | |||||||||||||||
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha A |
05 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
19 |
Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta Praha |
06 | 3 | NM | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 12.9.2020 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla Praha |
06 | 9 | 3.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 10 | 3.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 8 | 3.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 11 | 3.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Jonáš LupačJonáš Lupač
A. C. Sparta Praha |
05 | 5 | 2.90 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 2 |
Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 6 | 2.70 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Tomáš EndrštTomáš Endršt
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 4 | 2.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Ondřej KindlOndřej Kindl
SK Jeseniova |
05 | 7 | 2.30 | 3.00 | ||||||||||||||
9= | 248 |
Jáchym BurianJáchym Burian
SK Jeseniova |
06 | 3 | 2.10 | 1.50 | |||||||||||||
9= |
Matěj PekárekMatěj Pekárek
SK Jeseniova |
06 | 1 | 2.10 | 1.50 | ||||||||||||||
11 | 222 |
Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 2 | 2.10 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla Praha |
06 | 9 | 3.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 4 |
Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia Praha A |
05 | 8 | 2.50 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta Praha |
05 | 1 | 2.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Ema ValentováEma Valentová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 2 | 2.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5= |
Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta Praha |
05 | 7 | 2.10 | 5.50 | ||||||||||||||
5= | 218 |
Karolína LavičkováKarolína Lavičková
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 6 | 2.10 | 5.50 | |||||||||||||
7= | 224 |
Petra JelínkováPetra Jelínková
SK Jeseniova |
06 | 3 | 1.90 | 3.50 | |||||||||||||
7= | 284 |
Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková
SK Jeseniova |
06 | 5 | 1.90 | 3.50 | |||||||||||||
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta Praha |
06 | 4 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 12.9.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 22 | 6.36 +0.0 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jan MozgaJan Mozga
TJ Dukla Praha |
05 | 24 | 5.98 +0.3 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Matěj HorákMatěj Horák
SK Jeseniova |
05 | 23 | 5.75 +0.1 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 |
06 | 21 | 5.65 +0.9 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia Praha A |
06 | 20 | 5.36 +0.8 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 18 | 5.32 +0.5 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 254 |
Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia Praha A |
06 | 19 | 5.30 +0.6 m/s | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 240 |
Václav DlabačVáclav Dlabač
SK Jeseniova |
05 | 17 | 5.25 +0.3 m/s | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 1 |
Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4 |
05 | 12 | 5.05 -0.4 m/s | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 212 |
Josef BělohlávekJosef Bělohlávek
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 11 | 4.92 -0.2 m/s | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Martin OvčiakMartin Ovčiak
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 14 | 4.89 -1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Karel RundtKarel Rundt
TJ Dukla Praha |
06 | 7 | 4.88 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 7 |
Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 9 | 4.86 +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||
14 |
Daniel KoberaDaniel Kobera
SK Jeseniova |
06 | 15 | 4.84 +1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tadeáš TichýTadeáš Tichý
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 13 | 4.79 +1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 216 |
Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 4 | 4.74 +0.4 m/s | 0.0 | |||||||||||||
17 |
Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 |
06 | 6 | 4.53 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia Praha A |
06 | 8 | 4.43 -0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla Praha |
06 | 2 | 4.38 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta Praha |
06 | 3 | 4.28 +0.3 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Jakub ReicheltJakub Reichelt
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1 | 4.15 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Jan KnoblochJan Knobloch
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 5 | 4.12 +0.8 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 10 | 4.08 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
461 |
Jakub HollmannJakub Hollmann
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 16 | NM +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 22 | 5.54 -0.2 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Tereza KauckáTereza Kaucká
SK Jeseniova |
05 | 23 | 5.50 -1.0 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 18 | 5.23 +0.2 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha A |
05 | 20 | 5.18 -0.3 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha |
05 | 19 | 5.18 -1.0 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia Praha A |
05 | 21 | 5.00 +0.2 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta Praha |
06 | 16 | 4.94 +1.0 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia Praha A |
06 | 12 | 4.93 +0.2 m/s | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia Praha A |
06 | 13 | 4.83 +0.3 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha A |
05 | 10 | 4.73 -1.1 m/s | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 14 | 4.71 -1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lucie PapežováLucie Papežová
TJ Dukla Praha |
06 | 9 | 4.62 -1.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Anna BrankováAnna Branková
ASK Slavia Praha B |
05 | 15 | 4.61 -1.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia Praha A |
06 | 11 | 4.59 -0.5 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 325 |
Magdalena SucháMagdalena Suchá
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 17 | 4.54 +0.2 m/s | 0.0 | |||||||||||||
16 |
Anna KrálováAnna Králová
ASK Slavia Praha B |
05 | 8 | 4.47 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta Praha |
06 | 7 | 4.38 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 |
05 | 5 | 4.38 +0.1 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Veronika MaláVeronika Malá
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 2 | 4.30 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 3 | 4.19 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Kamila SojkováKamila Sojková
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1 | 4.10 +0.2 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 4 | DNS +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková
SK Jeseniova |
05 | 6 | DNS +0.0 m/s | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 25 | 11.96 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 26 | 11.74 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 23 | 11.22 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha A |
05 | 24 | 11.17 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova |
05 | 20 | 10.31 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha A |
05 | 21 | 10.24 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha |
05 | 12 | 10.16 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia Praha A |
05 | 11 | 09.15 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 248 |
Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 18 | 09.10 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 |
Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
TJ Dukla Praha |
05 | 19 | 09.02 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Kateřina BezováKateřina Bezová
SK Jeseniova |
05 | 16 | 09.00 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla Praha |
06 | 22 | 08.98 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha |
06 | 17 | 08.75 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 15 | 08.75 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova |
05 | 13 | 08.70 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK Jeseniova |
05 | 14 | 08.64 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha A |
05 | 8 | 08.48 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha A |
06 | 10 | 08.36 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia Praha B |
05 | 6 | 08.32 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 9 | 08.20 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Matylda HaasováMatylda Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 5 | 08.17 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Lucie PlochováLucie Plochová
SK Jeseniova |
05 | 7 | 07.97 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla Praha |
05 | 4 | 07.95 | 0.0 | ||||||||||||||
24 | 2 |
Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4 |
05 | 3 | 07.48 | 0.0 | |||||||||||||
Kristýna PíšováKristýna Píšová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 2 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Natalie LohseNatalie Lohse
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 12.9.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 15 | 13.17 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4 |
05 | 13 | 12.47 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha A |
05 | 16 | 11.77 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Petr LabuťPetr Labuť
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 11 | 11.44 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova |
06 | 10 | 11.32 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Jan AuředníkJan Auředník
SK Jeseniova |
05 | 12 | 11.28 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Marek MachMarek Mach
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 8 | 11.23 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 272 |
Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 14 | 11.14 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 |
Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla Praha |
06 | 7 | 09.72 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova |
06 | 6 | 09.67 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 9 | 09.53 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 |
06 | 5 | 09.42 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 3 | 08.06 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta Praha |
06 | 4 | 06.89 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla Praha |
06 | 1 | 05.87 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Tomáš SiegerTomáš Sieger
Atletický školní klub Mazur... |
06 | 2 | 05.62 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 13:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 22 | 31.79 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia Praha A |
05 | 18 | 31.70 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova |
05 | 21 | 29.11 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 19 | 27.03 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova |
06 | 17 | 26.68 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | 23 | 26.21 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia Praha A |
05 | 20 | 23.70 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla Praha |
06 | 15 | 22.58 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha |
06 | 16 | 21.59 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Julie KracíkováJulie Kracíková
SK Jeseniova |
05 | 14 | 20.38 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 |
05 | 12 | 20.15 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lucie PlochováLucie Plochová
SK Jeseniova |
05 | 9 | 20.01 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Nela DvořákováNela Dvořáková
SK Jeseniova |
05 | 13 | 19.63 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 11 | 19.24 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 2 | 16.17 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla Praha |
05 | 8 | 15.87 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 |
06 | 7 | 15.78 | 0.0 | ||||||||||||||
18 | 244 |
Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 5 | 15.50 | 0.0 | |||||||||||||
19 |
Natalie LohseNatalie Lohse
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 1 | 14.75 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Kristýna PetschováKristýna Petschová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 6 | 14.55 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Amy KapilaAmy Kapila
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 4 | 13.15 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková
Spartak Praha 4 |
06 | 3 | 11.22 | 0.0 | ||||||||||||||
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 10 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 12.9.2020 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 18 | 47.53 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 316 |
Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 16 | 37.83 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||
3 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 15 | 37.53 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 3 | 32.39 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 9 | 31.26 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova |
05 | 12 | 30.84 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 1 | 28.62 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Albert KuklaAlbert Kukla
SK Jeseniova |
05 | 7 | 27.29 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 |
06 | 8 | 26.68 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla Praha |
05 | 14 | 26.25 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia Praha A |
06 | 11 | 25.56 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 19 |
Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla Praha |
06 | 13 | 24.93 | 0.0 | |||||||||||||
13 |
Daniel BlatnýDaniel Blatný
SK Jeseniova |
06 | 10 | 24.06 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova |
06 | 5 | 23.43 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 4 | 18.80 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 211 |
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla Praha |
05 | 2 | 16.82 | 0.0 | |||||||||||||
Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha A |
06 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha A |
05 | 17 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 17 | 37.83 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | 13 | 26.09 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 16 | 25.78 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 15 | 23.06 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova |
05 | 3 | 21.76 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha |
06 | 7 | 21.72 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Nela DvořákováNela Dvořáková
SK Jeseniova |
05 | 2 | 20.74 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Victoria FoltýnováVictoria Foltýnová
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 14 | 20.23 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Marina KverkováMarina Kverková
Spartak Praha 4 |
05 | 10 | 20.03 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova |
06 | 12 | 18.91 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha A |
06 | 6 | 18.77 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s. |
06 | 11 | 18.55 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 |
06 | 8 | 18.18 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK Jeseniova |
05 | 4 | 18.14 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Kateřina BezováKateřina Bezová
SK Jeseniova |
05 | 1 | 18.03 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Natalie LohseNatalie Lohse
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 5 | 16.47 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4 |
05 | 9 | 16.43 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 12.9.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 14 | 39.06 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 13 | 28.55 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 10 | 27.53 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 11 | 27.38 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 316 |
Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 12 | 25.20 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||
6 |
Natanael FritzNatanael Fritz
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 2 | 24.95 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova |
06 | 5 | 23.89 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova |
06 | 4 | 20.76 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Jakub GregerJakub Greger
TJ Dukla Praha |
05 | 3 | 19.55 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 9 | 17.88 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Václav TocháčekVáclav Tocháček
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 7 | 17.16 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 308 |
Kryštof BendičákKryštof Bendičák
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 1 | 16.91 | 0.0 | |||||||||||||
13 |
Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 8 | 15.41 | 0.0 | ||||||||||||||
Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha A |
06 | 6 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 18 | PB 33.58 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Julie DurychováJulie Durychová
SK Jeseniova |
05 | 20 | PB 33.52 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia Praha A |
06 | 21 | PB 31.91 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Veronika NoskováVeronika Nosková
SK Jeseniova |
06 | 16 | PB 30.67 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 22 | PB 30.64 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 12 | PB 28.13 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia Praha A |
05 | 13 | PB 26.70 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 8 | PB 26.68 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha A |
06 | 17 | PB 26.47 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK Jeseniova |
05 | 6 | PB 25.68 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 249 |
Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia Praha A |
06 | 15 | PB 25.63 | 0.0 | |||||||||||||
12 |
Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla Praha |
06 | 19 | PB 25.38 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | 9 | PB 24.96 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Nela DvořákováNela Dvořáková
SK Jeseniova |
05 | 11 | PB 24.31 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia Praha B |
05 | 5 | PB 23.66 | 0.0 | ||||||||||||||
MS |
Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia Praha |
06 | PB 22.10 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Magda KalašováMagda Kalašová
TJ Dukla Praha |
06 | 4 | PB 20.42 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
TJ Dukla Praha |
06 | 10 | PB 20.11 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 14 | PB 19.65 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Lucie PíchováLucie Píchová
TJ Dukla Praha |
05 | 2 | PB 18.35 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Matylda HaasováMatylda Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 3 | PB 17.56 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Marie TrojanováMarie Trojanová
TJ Dukla Praha |
05 | 7 | PB 16.19 | 0.0 | ||||||||||||||
233 |
Hana Elizabeth PavlíčkováHana Elizabeth Pavlíčková
TJ Dukla Praha |
05 | 1 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 12.9.2020 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 19 | 51.16 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
SK Jeseniova |
05 | 17 | 44.26 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 20 | 43.07 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s. |
05 | 18 | 41.97 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Jan HurdálekJan Hurdálek
SK Jeseniova |
06 | 14 | 38.23 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Jonáš LupačJonáš Lupač
A. C. Sparta Praha |
05 | 15 | 37.75 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jonáš KloudaJonáš Klouda
SK Jeseniova |
06 | 16 | 37.00 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Tomáš ČáhaTomáš Čáha
TJ Dukla Praha |
06 | 10 | 34.83 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia Praha A |
06 | 12 | 34.63 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Tobiáš BočekTobiáš Boček
SK Jeseniova |
05 | 11 | 28.68 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 19 |
Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla Praha |
06 | 3 | 28.11 | 0.0 | |||||||||||||
12 |
Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla Praha |
06 | 8 | 27.76 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 |
06 | 4 | 26.51 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta Praha |
06 | 9 | 25.00 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Max ZámorskýMax Zámorský
ASK Slavia Praha A |
05 | 1 | 24.86 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
David ZedníkDavid Zedník
TJ Dukla Praha |
05 | 6 | 22.17 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 308 |
Kryštof BendičákKryštof Bendičák
PSK Olymp Praha, z.s. |
05 | 5 | 20.20 | 0.0 | |||||||||||||
18 |
Filip TurekFilip Turek
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 7 | 20.06 | 0.0 | ||||||||||||||
Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia Praha A |
06 | 13 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Ondřej AdamíkOndřej Adamík
Atletický školní klub Mazur... |
05 | 2 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci
(so, 12.9.2020 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš EndrštTomáš Endršt | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 14:56.31 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Albert KuklaAlbert Kukla | 05 | SK Jeseniova | 3 | 17:55.64 | 9.00 | |||||||||||||
3 | David ZedníkDavid Zedník | 05 | TJ Dukla Praha | 8 | 18:59.84 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jakub ČížekJakub Čížek | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19:39.00 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Filip BartoňFilip Bartoň | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 19:48.17 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 216 | Eduard VodvářkaEduard Vodvářka | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 20:06.80 | 5.00 | ||||||||||||
Václav TocháčekVáclav Tocháček | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Lukáš OdvárkoLukáš Odvárko | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně
(so, 12.9.2020 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta FranklováAlžběta Franklová | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 15:55.22 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 248 | Ema KyselicováEma Kyselicová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 19:56.68 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Julie KracíkováJulie Kracíková | 05 | SK Jeseniova | 3 | 21:17.29 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Adéla ZápotockáAdéla Zápotocká | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 9 | 21:22.14 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Tereza TomanováTereza Tomanová | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 21:48.02 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Dorota VeverkováDorota Veverková | 05 | SK Jeseniova | 8 | 21:50.39 | 5.00 | |||||||||||||
Ada MatoušůAda Matoušů | 05 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
233 | Hana Elizabeth PavlíčkováHana Elizabeth Pavlíčková | 05 | TJ Dukla Praha | 6 | DQ | ||||||||||||||
Marie ChovancováMarie Chovancová | 06 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |