Pražské memoriály
Praha - Eden (17. 8. 2021)100 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 17.8.2021 - 18:15) official | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 10.80 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | SB 10.95 | ||||||||||||||
3 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.32 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.33 | ||||||||||||||
5 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.41 | ||||||||||||||
6 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 11.42 | ||||||||||||||
7 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 11.61 | ||||||||||||||
8 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.61 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 17.8.2021 - 18:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.31 | ||||||||||||||
2 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 11.39 | ||||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.54 | ||||||||||||||
4 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 2 | 11.93 | ||||||||||||||
5 | Antonis KatantonakisAntonis Katantonakis | 77 | Řecko | 1 | 11.95 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.97 | ||||||||||||||
7 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.98 | ||||||||||||||
8 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 12.10 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (út, 17.8.2021 - 18:15) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.00 | ||||||||||||||
2 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.22 | ||||||||||||||
3 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 12.24 | ||||||||||||||
4 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.68 | ||||||||||||||
5 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.81 | ||||||||||||||
6 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 12.98 | ||||||||||||||
7 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 8 | 21.29 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 10.80 | |||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 5 | SB 10.95 | |||
3 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 4 | 11.31 | |||
4 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.32 | |||
5 | Jakub ŠenkJakub Šenk | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.33 | |||
6 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 11.39 | |||
7 | Jiří SynekJiří Synek | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 11.41 | |||
8 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 11.42 | |||
9 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 11.54 | |||
10 | Pavel MartínekPavel Martínek | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 11.61 | |||
10 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 11.61 | |||
12 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 2 | 11.93 | |||
13 | Antonis KatantonakisAntonis Katantonakis | 77 | Řecko | 1 | 11.95 | |||
14 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 11.97 | |||
15 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.98 | |||
16 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.00 | |||
17 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 8 | 12.10 | |||
18 | Michal SedlákMichal Sedlák | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.22 | |||
19 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 3 | PB 12.24 | |||
20 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 12.68 | |||
21 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 6 | 12.81 | |||
22 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 7 | 12.98 | |||
23 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 8 | 21.29 |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 17.8.2021 - 18:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.60 | ||||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 12.69 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.72 | ||||||||||||||
4 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.76 | ||||||||||||||
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 12.84 | ||||||||||||||
6 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 12.92 | ||||||||||||||
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (út, 17.8.2021 - 18:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.96 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 12.99 | ||||||||||||||
3 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 13.13 | ||||||||||||||
4 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 13.16 | ||||||||||||||
5 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 13.17 | ||||||||||||||
6 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.17 | ||||||||||||||
7 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.19 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 17.8.2021 - 18:00) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 13.22 | ||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.61 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.88 | ||||||||||||||
4 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 15.70 | ||||||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | |||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | DQ | |||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 16.7.1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 2 | 12.60 | |||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 12.69 | |||
3 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ Dukla Praha | 3 | 12.72 | |||
4 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 12.76 | |||
5 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 5 | 12.84 | |||
6 | Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 8 | 12.92 | |||
7 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 12.96 | |||
8 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | 12.99 | |||
9 | Barbora SofínováBarbora Sofínová | 02 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 13.13 | |||
10 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 13.16 | |||
11 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 5 | 13.17 | |||
11 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.17 | |||
13 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.19 | |||
14 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | PB 13.22 | |||
15 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.61 | |||
16 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 6 | 13.88 | |||
17 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | PB 15.70 | |||
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová | 01 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | DNS | ||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | ||||
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 8 | DNS | ||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | DQ |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 17.8.2021 - 19:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.02 | ||||||||||||||
2 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.24 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 7 | 22.60 | ||||||||||||||
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.69 | ||||||||||||||
5 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 23.02 | ||||||||||||||
6 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.09 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 17.8.2021 - 19:30) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.63 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.27 | ||||||||||||||
3 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 23.33 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.36 | ||||||||||||||
5 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.57 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.74 | ||||||||||||||
Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (út, 17.8.2021 - 19:30) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 23.76 | ||||||||||||||
2 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 2 | 23.96 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | 24.06 | ||||||||||||||
4 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 24.09 | ||||||||||||||
5 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.18 | ||||||||||||||
6 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.33 | ||||||||||||||
Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (út, 17.8.2021 - 19:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 24.51 | ||||||||||||||
2 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 25.60 | ||||||||||||||
3 | Adam ŠevčíkAdam Ševčík | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 26.24 | ||||||||||||||
4 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 3 | 26.36 | ||||||||||||||
5 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.80 | ||||||||||||||
Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 22.02 | |||
2 | Jakub RežJakub Rež | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 22.24 | |||
3 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. Sparta Praha | 7 | 22.60 | |||
4 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.63 | |||
5 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 5 | 22.69 | |||
6 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 23.02 | |||
7 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.09 | |||
8 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | 23.27 | |||
9 | Martin MartečíkMartin Martečík | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 23.33 | |||
10 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | 23.36 | |||
11 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | ASK Slavia Praha | 6 | 23.57 | |||
12 | Vojtěch HolečekVojtěch Holeček | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 23.74 | |||
13 | Petr HudečekPetr Hudeček | 05 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 23.76 | |||
14 | Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh | 95 | AC Praha 1890 | 2 | 23.96 | |||
15 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | 24.06 | |||
16 | Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 24.09 | |||
17 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 4 | 24.18 | |||
18 | Jan ProcházkaJan Procházka | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 24.33 | |||
19 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 6 | 24.51 | |||
20 | Antonín PlachýAntonín Plachý | 05 | ASK Slavia Praha | 2 | 25.60 | |||
21 | Adam ŠevčíkAdam Ševčík | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 26.24 | |||
22 | Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta | 06 | AC Čáslav z.s. | 3 | 26.36 | |||
23 | Jan UlrichJan Ulrich | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 26.80 | |||
Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | DNS | ||||
Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | DNS | ||||
Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | DNS |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 17.8.2021 - 19:15) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 25.13 | ||||||||||||||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.42 | ||||||||||||||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 25.48 | ||||||||||||||
4 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 25.72 | ||||||||||||||
5 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.81 | ||||||||||||||
6 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 26.25 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 17.8.2021 - 19:15) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 26.14 | ||||||||||||||
2 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.36 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 26.72 | ||||||||||||||
4 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.80 | ||||||||||||||
5 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 27.08 | ||||||||||||||
6 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 27.56 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 17.8.2021 - 19:15) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.64 | ||||||||||||||
2 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 27.58 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 27.86 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 28.47 | ||||||||||||||
Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 17.8.2021 - 19:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.20 | ||||||||||||||
2 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 27.36 | ||||||||||||||
3 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 27.86 | ||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 28.02 | ||||||||||||||
5 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 29.03 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 25.13 | |||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 25.42 | |||
3 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 7 | 25.48 | |||
4 | Klára StaňkováKlára Staňková | 00 | PSK Olymp Praha, z.s. | 3 | 25.72 | |||
5 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 5 | 25.81 | |||
6 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 26.14 | |||
7 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 26.25 | |||
8 | Monika PaškováMonika Pašková | 02 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.36 | |||
9 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 26.64 | |||
10 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 26.72 | |||
11 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 26.80 | |||
12 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 8 | 27.08 | |||
13 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 3 | 27.20 | |||
14 | Ester ČernáEster Černá | 04 | ASK Slavia Praha | 4 | 27.36 | |||
15 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 7 | 27.56 | |||
16 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | 27.58 | |||
17 | Kateřina KrouskáKateřina Krouská | 01 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 27.86 | |||
17 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 6 | 27.86 | |||
19 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 28.02 | |||
20 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 28.47 | |||
21 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | 29.03 | |||
Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (út, 17.8.2021 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 48.15 | ||||||||||||||
2 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 49.52 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 50.47 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.82 | ||||||||||||||
5 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.23 | ||||||||||||||
6 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 51.24 | ||||||||||||||
Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | |||||||||||||||
Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (út, 17.8.2021 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 49.65 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.62 | ||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 51.97 | ||||||||||||||
4 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 6 | 52.32 | ||||||||||||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 52.91 | ||||||||||||||
6 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 53.37 | ||||||||||||||
7 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 53.50 | ||||||||||||||
8 | Adam ŠevčíkAdam Ševčík | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 58.78 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 48.15 | |||
2 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 6 | 49.52 | |||
3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | PB 49.65 | |||
4 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 50.47 | |||
5 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | ASK Slavia Praha | 2 | 50.82 | |||
6 | Kryštof DuchanKryštof Duchan | 99 | ASK Slavia Praha | 3 | 51.23 | |||
7 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 51.24 | |||
8 | Vojtěch JosefVojtěch Josef | 96 | ASK Slavia Praha | 5 | 51.62 | |||
9 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 7 | SB 51.97 | |||
10 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 6 | 52.32 | |||
11 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 8 | SB 52.91 | |||
12 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 3 | 53.37 | |||
13 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 2 | 53.50 | |||
14 | Adam ŠevčíkAdam Ševčík | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 58.78 | |||
Lukáš VeselýLukáš Veselý | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | ||||
Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS |
400 m - Ženy
(út, 17.8.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 4 | 57.95 | |||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 5 | 58.76 | ||||||||||||||
3 | 4 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 59.00 | |||||||||||||
4 | Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová | 02 | ASK Slavia Praha | 6 | SB 59.79 | ||||||||||||||
5 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 2 | 61.31 | ||||||||||||||
6 | 5 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 7 | 62.46 | |||||||||||||
7 | Kateřina ChladováKateřina Chladová | 05 | Atletika Klatovy | 8 | PB 62.82 | ||||||||||||||
8 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 1 | 63.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Muži
(út, 17.8.2021 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Jan KunčickýJan Kunčický | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 1:56.74 | |||||||||||||
2 | 3 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 3 | 1:57.29 | |||||||||||||
3 | 2 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:00.55 | |||||||||||||
4 | 7 | Jiří ProcházkaJiří Procházka | 96 | Atletika Klatovy | 7 | 2:03.30 | |||||||||||||
5 | 8 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno, spolek | 8 | PB 2:06.21 | |||||||||||||
6 | 16 | Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh | 92 | Atletika Klatovy | 7 | 2:07.11 | |||||||||||||
7 | 19 | Simon Ruiz PastranaSimon Ruiz Pastrana | 05 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 2:10.31 | |||||||||||||
8 | 6 | Jan JežekJan Ježek | 85 | ASK Slavia Praha | 6 | 2:15.78 | |||||||||||||
1 | Tomáš VysušilTomáš Vysušil | 95 | ASK Slavia Praha | 1 | DNS | ||||||||||||||
5 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ženy
(út, 17.8.2021 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 98 | ASK Slavia Praha | 3 | 2:10.61 | |||||||||||||
2 | 4 | Bára StýblováBára Stýblová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 4 | PB 2:10.88 | |||||||||||||
3 | 5 | Anita ŽákováAnita Žáková | 00 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5 | 2:14.20 | |||||||||||||
4 | 16 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 2:18.15 | |||||||||||||
5 | 2 | Eliška FreibergerováEliška Freibergerová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:21.47 | |||||||||||||
6 | 7 | Julie KubátováJulie Kubátová | 00 | Atletika Klatovy | 7 | 2:21.78 | |||||||||||||
7 | 8 | Tereza BaumováTereza Baumová | 98 | ASK Slavia Praha | 2:23.24 | ||||||||||||||
8 | 6 | Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová | 05 | Atletika Klatovy | 6 | PB 2:23.26 | |||||||||||||
1 | Hana KoděrováHana Koděrová | 02 | Spartak Praha 4 | 1 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži
(út, 17.8.2021 - 19:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 11 | 4:03.26 | |||||||||||||
2 | 7 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 7 | SB 4:03.92 | |||||||||||||
3 | 20 | Vojtěch GaláčVojtěch Galáč | 96 | AC Slovan Liberec, z.s. | 10 | 4:07.86 | |||||||||||||
4 | 8 | Václav VandrovecVáclav Vandrovec | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 4:08.38 | |||||||||||||
5 | 4 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 4 | PB 4:08.91 | |||||||||||||
6 | 1 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. | 1 | PB 4:10.25 | |||||||||||||
7 | 3 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 3 | SB 4:11.16 | |||||||||||||
8 | 5 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 02 | SK Sporting Příbram, Z.S. | 5 | 4:11.81 | |||||||||||||
9 | 6 | Jiří FialaJiří Fiala | 00 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 4:14.31 | |||||||||||||
22 | David ŠlapákDavid Šlapák | 03 | AC Slovan Liberec, z.s. | 12 | DNS | ||||||||||||||
2 | Pavel SchejbalPavel Schejbal | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | DNS | ||||||||||||||
19 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 9 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži
(út, 17.8.2021 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 5 | 53.27 | ||||||||||||||
2 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4 | 53.57 | ||||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 6 | 54.77 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | ASK Slavia Praha | 3 | 57.01 | ||||||||||||||
5 | Martin BarákMartin Barák | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 2 | 59.98 | ||||||||||||||
6 | 16 | Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh | 92 | Atletika Klatovy | 8 | 62.68 | |||||||||||||
Václav ZýkaVáclav Zýka | 02 | SKP Union Cheb - z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Muži
(út, 17.8.2021 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 10 | 7.17 +0.3 m/s | 6.70 1,20 | 6.99 -1,00 | 7.17 0,30 | 7.17 | 7.13 -0,40 | 7.15 -1,20 | 6.47 -0,80 | ||||||||
2 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s. |
96 | 9 | 7.09 +0.2 m/s | 6.87 0,10 | 6.95 0,30 | 7.09 0,20 | 7.09 | 5.01 1,00 | x | 6.95 -2,00 | ||||||||
3 |
Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
91 | 8 | 6.56 -2.2 m/s | 6.42 1,10 | 5.06 0,00 | 6.56 -2,20 | 6.56 | 6.43 0,10 | x | 6.55 1,50 | ||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 7 | SB 6.35 -0.1 m/s | 3.75 -0,70 | x | 6.18 -2,60 | 6.18 | 6.35 -0,10 | 4.48 -1,20 | - | ||||||||
5 |
Jakub MyslivecJakub Myslivec
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 6.17 -1.0 m/s | 6.17 -1,00 | 6.16 0,00 | 5.85 0,50 | 6.17 | x | x | x | ||||||||
6 |
Josef DrahotaJosef Drahota
ASK Slavia Praha |
03 | 1 | SB 5.90 +0.7 m/s | 5.90 0,70 | 5.70 0,60 | x | 5.90 | x | x | 5.63 -0,80 | ||||||||
7 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 5 | SB 5.85 -0.7 m/s | 5.44 -0,60 | 5.85 -0,70 | 5.80 -1,40 | 5.85 | 5.69 -0,60 | x | 5.73 -0,20 | ||||||||
8 |
Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 5.35 -1.9 m/s | 5.28 1,00 | 5.05 -0,90 | 5.35 -1,90 | 5.35 | 5.20 0,60 | 5.07 -0,40 | 5.24 -2,60 | ||||||||
9 |
Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia Praha |
05 | 2 | 5.27 +0.6 m/s | 5.13 -0,30 | 5.27 0,60 | 5.08 0,60 | 5.27 | |||||||||||
10 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 3 | 4.94 +0.9 m/s | 4.75 -1,30 | 4.94 0,90 | x | 4.94 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ženy
(út, 17.8.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
01 | 11 | SB 6.06 -0.4 m/s | 5.82 -1,00 | 6.02 -1,20 | 4.72 0,70 | 6.02 | 6.01 -0,80 | 6.06 -0,40 | 6.01 0,00 | ||||||||
2 |
Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia Praha |
02 | 10 | 5.24 -0.7 m/s | x | x | 5.23 -0,50 | 5.23 | x | 5.24 -0,70 | 4.30 -0,50 | ||||||||
3 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 6 | SB 5.22 -2.1 m/s | x | 5.10 -2,50 | 5.17 -0,60 | 5.17 | x | x | 5.22 -2,10 | ||||||||
4 |
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla Praha |
05 | 7 | 5.22 -0.5 m/s | x | 4.94 -0,90 | x | 4.94 | 5.22 -0,50 | 4.73 -2,90 | x | ||||||||
5 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
TJ Slavoj BANES Pacov |
99 | 9 | 5.17 -1.0 m/s | 5.05 -1,50 | 5.12 0,10 | x | 5.12 | x | 5.17 -1,00 | 4.96 -0,10 | ||||||||
6 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
ASK Slavia Praha |
02 | 5 | 5.15 -0.5 m/s | 4.87 -2,10 | x | 4.91 1,00 | 4.91 | 4.68 0,90 | 4.60 0,30 | 5.15 -0,50 | ||||||||
7 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 2 | SB 5.01 -0.3 m/s | x | 5.01 -0,30 | 4.51 -1,30 | 5.01 | 4.68 -0,70 | 4.62 0,20 | x | ||||||||
8 |
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | 8 | 4.99 +0.2 m/s | 4.94 0,30 | x | x | 4.94 | x | 4.99 0,20 | x | ||||||||
9 |
Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 4.89 -2.2 m/s | 4.89 -2,20 | 4.89 -1,00 | 4.57 -1,90 | 4.89 | |||||||||||
10 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4 | 4.75 -1.5 m/s | 4.64 -1,50 | 4.42 0,10 | 4.75 -1,50 | 4.75 | |||||||||||
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 17.8.2021 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
A. C. TEPO Kladno |
99 | 3 | 17.00 | x | x | x | - | x | 17.00 | x | ||||||||
2 |
David TupýDavid Tupý
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4 | 16.98 | 16.89 | x | x | 16.89 | 16.70 | 16.98 | 16.74 | ||||||||
3 |
Dominik SládekDominik Sládek
AC Domažlice, z. s. |
98 | 2 | 15.33 | x | 15.08 | 15.22 | 15.22 | 15.16 | 15.33 | x | ||||||||
4 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 1 | SB 15.22 | 14.27 | x | 14.32 | 14.32 | 15.22 | 15.20 | 15.07 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |