Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek
Mladá Boleslav (24. 9. 2022)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 24.9.2022 - 11:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 10.69 | QA | ||||||||||||
2 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 4 | 10.70 | qA | ||||||||||||
3 | 37 | Antonín PařízekAntonín Pařízek | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 11.19 | qB | ||||||||||||
4 | 38 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 11.27 | qB | ||||||||||||
5 | 219 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 11.31 | qB | ||||||||||||
6 | 64 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.79 | |||||||||||||
7 | 195 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11.95 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 24.9.2022 - 11:00) official | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 10.73 | QA | ||||||||||||
2 | 218 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.81 | qA | ||||||||||||
3 | 183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.11 | qB | ||||||||||||
4 | 171 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 11.31 | |||||||||||||
5 | 104 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 11.53 | |||||||||||||
6 | 134 | Petr HrochPetr Hroch | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.61 | |||||||||||||
7 | 56 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.84 | |||||||||||||
8 | 57 | Dominik HrubýDominik Hrubý | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | 12.68 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 24.9.2022 - 11:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 11.16 | QA | ||||||||||||
2 | 157 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.21 | qB | ||||||||||||
3 | 15 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 6 | 11.36 | |||||||||||||
4 | 220 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.70 | |||||||||||||
5 | 7 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 7 | 11.84 | |||||||||||||
6 | 133 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 12.09 | |||||||||||||
7 | 65 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | 12.12 | |||||||||||||
8 | 81 | Dennis BolardDennis Bolard | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.32 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 24.9.2022 - 11:00) official | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.08 | QA | ||||||||||||
2 | 158 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.25 | qB | ||||||||||||
3 | 187 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.35 | |||||||||||||
4 | 87 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.40 | |||||||||||||
5 | 30 | Tomáš CharvátTomáš Charvát | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 11.45 | |||||||||||||
6 | 159 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 11.58 | |||||||||||||
7 | 84 | František HančFrantišek Hanč | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 11.91 | |||||||||||||
8 | 39 | Jan SumartaJan Sumarta | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 12.05 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 10.69 | QA | ||
2 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 4 | 10.70 | qA | ||
3 | 201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | PB 10.73 | QA | ||
4 | 218 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | TJ Sokol Opava | 4 | 10.81 | qA | ||
5 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.08 | QA | ||
6 | 183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 11.11 | qB | ||
7 | 185 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 11.16 | QA | ||
8 | 37 | Antonín PařízekAntonín Pařízek | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 11.19 | qB | ||
9 | 157 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.21 | qB | ||
10 | 158 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 11.25 | qB | ||
11 | 38 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Dukla Praha | 6 | 11.27 | qB | ||
12 | 219 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 11.31 | qB | ||
12 | 171 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 11.31 | |||
14 | 187 | Benjamin JakobBenjamin Jakob | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 11.35 | |||
15 | 15 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | SK Jeseniova | 6 | 11.36 | |||
16 | 87 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.40 | |||
17 | 30 | Tomáš CharvátTomáš Charvát | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | 11.45 | |||
18 | 104 | Vít VinduškaVít Vinduška | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 11.53 | |||
19 | 159 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 11.58 | |||
20 | 134 | Petr HrochPetr Hroch | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 11.61 | |||
21 | 220 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | TJ Sokol Opava | 3 | 11.70 | |||
22 | 64 | Jan RajmonJan Rajmon | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.79 | |||
23 | 56 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | 11.84 | |||
23 | 7 | Matěj HorákMatěj Horák | 05 | SK Jeseniova | 7 | 11.84 | |||
25 | 84 | František HančFrantišek Hanč | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 11.91 | |||
26 | 195 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 11.95 | |||
27 | 39 | Jan SumartaJan Sumarta | 04 | TJ Dukla Praha | 1 | 12.05 | |||
28 | 133 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 12.09 | |||
29 | 65 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | 12.12 | |||
30 | 81 | Dennis BolardDennis Bolard | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.32 | |||
31 | 57 | Dominik HrubýDominik Hrubý | 04 | Spartak Praha 4 | 1 | 12.68 |
100 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 24.9.2022 - 12:30) official | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | SB 10.65 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | SB 10.65 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 5 | 10.75 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 218 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | TJ Sokol Opava | 6 | SB 10.79 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 185 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | SB 10.87 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | SB 11.00 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 24.9.2022 - 12:30) official | Vítr: +1.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 157 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | SB 10.87 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | SB 10.99 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 158 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | SB 11.05 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 37 | Antonín PařízekAntonín Pařízek | 03 | TJ Dukla Praha | 5 | SB 11.07 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 219 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | SB 11.09 | |||||||||||||
6 | 38 | Vojtěch SellnerVojtěch Sellner | 04 | TJ Dukla Praha | 7 | SB 11.20 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 24.9.2022 - 12:15) official | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.22 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | SB 12.26 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 461 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 12.68 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 327 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.78 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 12.79 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 12.88 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 24.9.2022 - 12:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 328 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | SB 12.67 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 479 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | SB 12.77 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 396 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.79 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 361 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 12.83 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 435 | Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 13.03 | |||||||||||||
6 | 311 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 13.12 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 24.9.2022 - 10:45) official | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.21 | QA | ||||||||||||
2 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.82 | QA | ||||||||||||
3 | 479 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 12.83 | qB | ||||||||||||
4 | 435 | Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 13.01 | qB | ||||||||||||
5 | 368 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.29 | |||||||||||||
6 | 411 | Michelle FajfrováMichelle Fajfrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 13.70 | |||||||||||||
7 | 437 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 13.92 | |||||||||||||
8 | 486 | Adéla HříbkováAdéla Hříbková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 14.09 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 24.9.2022 - 10:45) official | Vítr: +1.7 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.27 | QA | ||||||||||||
2 | 461 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.49 | QA | ||||||||||||
3 | 361 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 12.71 | qB | ||||||||||||
4 | 311 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 12.88 | qB | ||||||||||||
5 | 523 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.98 | |||||||||||||
6 | 329 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 13.04 | |||||||||||||
7 | 442 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 13.23 | |||||||||||||
8 | 501 | Lenka BílkováLenka Bílková | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | PB 13.26 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 24.9.2022 - 10:45) official | Vítr: +2.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 327 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.59 | QA | ||||||||||||
2 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.69 | QA | ||||||||||||
3 | 396 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.72 | qB | ||||||||||||
4 | 328 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.74 | qB | ||||||||||||
5 | 464 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 12.81 | |||||||||||||
6 | 484 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 13.09 | |||||||||||||
7 | 316 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.24 | |||||||||||||
8 | 370 | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 13.52 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 12.21 | QA | ||
2 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 12.27 | QA | ||
3 | 461 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 12.49 | QA | ||
4 | 327 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12.59 | QA | ||
5 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.69 | QA | ||
6 | 361 | Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | PB 12.71 | qB | ||
7 | 396 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.72 | qB | ||
8 | 328 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 12.74 | qB | ||
9 | 464 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 12.81 | |||
10 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.82 | QA | ||
11 | 479 | Magdalena PavlíkováMagdalena Pavlíková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 12.83 | qB | ||
12 | 311 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 12.88 | qB | ||
13 | 523 | Veronika PotůčkováVeronika Potůčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 12.98 | |||
14 | 435 | Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | 13.01 | qB | ||
15 | 329 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | 13.04 | |||
16 | 484 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | 13.09 | |||
17 | 442 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 13.23 | |||
18 | 316 | Natálie NovákováNatálie Nováková | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | 13.24 | |||
19 | 501 | Lenka BílkováLenka Bílková | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | PB 13.26 | |||
20 | 368 | Aneta MertlováAneta Mertlová | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 13.29 | |||
21 | 370 | Nikol ChmelíkováNikol Chmelíková | 08 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | PB 13.52 | |||
22 | 411 | Michelle FajfrováMichelle Fajfrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 13.70 | |||
23 | 437 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 13.92 | |||
24 | 486 | Adéla HříbkováAdéla Hříbková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 14.09 |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 15:20) official | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.64 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 21.81 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 7 | 22.03 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 218 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.21 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 157 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.41 | 2.00 | ||||||||||||
6 | 37 | Antonín PařízekAntonín Pařízek | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 22.51 | |||||||||||||
7 | 4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | SK Jeseniova | 2 | 22.54 | |||||||||||||
8 | 185 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 22.54 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 15:20) official | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 114 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 22.14 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.26 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 22.34 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 87 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.45 | |||||||||||||
5 | 120 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 22.72 | |||||||||||||
6 | 219 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 22.79 | |||||||||||||
7 | 220 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.97 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 15:20) official | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 225 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 22.25 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 202 | Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.41 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 116 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 22.54 | |||||||||||||
4 | 82 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 22.76 | |||||||||||||
5 | 171 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 23.25 | |||||||||||||
6 | 160 | David KovářDavid Kovář | 05 | VSK Univerzita Brno | 7 | 25.99 | |||||||||||||
158 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 24.9.2022 - 15:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Tomáš CharvátTomáš Charvát | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 23.51 | |||||||||||||
2 | 111 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 23.66 | |||||||||||||
3 | 65 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.73 | |||||||||||||
4 | 84 | František HančFrantišek Hanč | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 24.29 | |||||||||||||
5 | 195 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 24.44 | |||||||||||||
6 | 57 | Dominik HrubýDominik Hrubý | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | 26.31 | |||||||||||||
169 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 21.64 | 11.00 | ||
2 | 201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 21.81 | 9.00 | ||
3 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 7 | 22.03 | 8.00 | ||
4 | 114 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 22.14 | 7.00 | ||
5 | 218 | Tomáš LisákTomáš Lisák | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.21 | 6.00 | ||
6 | 225 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | TJ Sokol Opava | 4 | PB 22.25 | 5.00 | ||
7 | 183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 22.26 | 4.00 | ||
8 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 22.34 | 3.00 | ||
9 | 157 | Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček | 03 | VSK Univerzita Brno | 6 | 22.41 | 2.00 | ||
9 | 202 | Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 22.41 | 1.00 | ||
11 | 87 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 22.45 | |||
12 | 37 | Antonín PařízekAntonín Pařízek | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 22.51 | |||
13 | 4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | SK Jeseniova | 2 | 22.54 | |||
13 | 185 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 8 | 22.54 | |||
13 | 116 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 22.54 | |||
16 | 120 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 22.72 | |||
17 | 82 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 22.76 | |||
18 | 219 | Casey Constantine LongCasey Constantine Long | 04 | TJ Sokol Opava | 7 | 22.79 | |||
19 | 220 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 22.97 | |||
20 | 171 | Ondřej StrapáčOndřej Strapáč | 04 | VSK Univerzita Brno | 8 | 23.25 | |||
21 | 30 | Tomáš CharvátTomáš Charvát | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | 23.51 | |||
22 | 111 | Matěj JarušekMatěj Jarušek | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 23.66 | |||
23 | 65 | Jan RůžičkaJan Růžička | 04 | Spartak Praha 4 | 5 | 23.73 | |||
24 | 84 | František HančFrantišek Hanč | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 24.29 | |||
25 | 195 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 24.44 | |||
26 | 160 | David KovářDavid Kovář | 05 | VSK Univerzita Brno | 7 | 25.99 | |||
27 | 57 | Dominik HrubýDominik Hrubý | 04 | Spartak Praha 4 | 8 | 26.31 | |||
158 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 6 | DNF | ||||
169 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | DNF |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 15:05) official | Vítr: -1.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | Ester BendováEster Bendová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 24.65 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 401 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 24.87 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 25.34 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 487 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 25.97 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 422 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 26.13 | 2.00 | ||||||||||||
6 | 461 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.14 | 1.00 | ||||||||||||
7 | 524 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 26.40 | |||||||||||||
8 | 327 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 27.10 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 15:05) official | Vítr: -1.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Tamara BalajováTamara Balajová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 25.80 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 359 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 25.87 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 328 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 26.08 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 389 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 26.11 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 26.37 | |||||||||||||
6 | 396 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 26.68 | |||||||||||||
7 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 26.85 | |||||||||||||
411 | Michelle FajfrováMichelle Fajfrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 15:05) official | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 435 | Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | PB 26.55 | |||||||||||||
2 | 384 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 26.76 | |||||||||||||
3 | 367 | Anna KoubkováAnna Koubková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 27.10 | |||||||||||||
4 | 329 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 27.17 | |||||||||||||
5 | 414 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 27.23 | |||||||||||||
6 | 437 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 28.68 | |||||||||||||
7 | 486 | Adéla HříbkováAdéla Hříbková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 29.27 | |||||||||||||
8 | 439 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 29.31 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | Ester BendováEster Bendová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | PB 24.65 | 11.00 | ||
2 | 401 | Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 24.87 | 9.00 | ||
3 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 25.34 | 8.00 | ||
4 | 458 | Tamara BalajováTamara Balajová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | PB 25.80 | 7.00 | ||
5 | 359 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | SB 25.87 | 6.00 | ||
6 | 487 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 25.97 | 5.00 | ||
7 | 328 | Elen HoffmannováElen Hoffmannová | 06 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | PB 26.08 | 4.00 | ||
8 | 389 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 26.11 | 3.00 | ||
9 | 422 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 26.13 | 2.00 | ||
10 | 461 | Hana BlažkováHana Blažková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 26.14 | 1.00 | ||
11 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 26.37 | |||
12 | 524 | Lucie PiskováLucie Pisková | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 26.40 | |||
13 | 435 | Eliška JuránováEliška Juránová | 03 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | PB 26.55 | |||
14 | 396 | Zuzana HoláZuzana Holá | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 26.68 | |||
15 | 384 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | PB 26.76 | |||
16 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 26.85 | |||
17 | 327 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 27.10 | |||
17 | 367 | Anna KoubkováAnna Koubková | 07 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 27.10 | |||
19 | 329 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 7 | PB 27.17 | |||
20 | 414 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 27.23 | |||
21 | 437 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 28.68 | |||
22 | 486 | Adéla HříbkováAdéla Hříbková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 29.27 | |||
23 | 439 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 29.31 | |||
411 | Michelle FajfrováMichelle Fajfrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | DNF |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 13:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 225 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 49.00 | 9.00 | ||||||||||||
2 | 82 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 49.24 | 8.00 | ||||||||||||
3 | 120 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.46 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | SK Jeseniova | 4 | 49.75 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 212 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 49.85 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 114 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 50.11 | 3.00 | ||||||||||||
7 | 220 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 50.41 | 2.00 | ||||||||||||
8 | 116 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 50.75 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 13:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | SB 50.06 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 164 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.31 | |||||||||||||
3 | 89 | František MalinaFrantišek Malina | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 51.39 | |||||||||||||
4 | 94 | Tomáš NovákTomáš Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 52.51 | |||||||||||||
5 | 62 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 52.60 | |||||||||||||
6 | 165 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 8 | 53.77 | |||||||||||||
183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 13:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 202 | Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 48.87 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | SK Jeseniova | 4 | 51.34 | |||||||||||||
3 | 45 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 53.01 | |||||||||||||
4 | 56 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | 53.95 | |||||||||||||
5 | 176 | Karel KratochvílKarel Kratochvíl | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 54.66 | |||||||||||||
201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||
122 | Matěj VšetulaMatěj Všetula | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 202 | Tomáš GrajcaríkTomáš Grajcarík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 48.87 | 11.00 | ||
2 | 225 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 49.00 | 9.00 | ||
3 | 82 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 49.24 | 8.00 | ||
4 | 120 | Jan UllmanJan Ullman | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 49.46 | 7.00 | ||
5 | 3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | SK Jeseniova | 4 | 49.75 | 6.00 | ||
6 | 212 | Šimon CeplýŠimon Ceplý | 06 | TJ Sokol Opava | 1 | PB 49.85 | 5.00 | ||
7 | 140 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | SB 50.06 | 4.00 | ||
8 | 114 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 50.11 | 3.00 | ||
9 | 220 | Matěj LutzMatěj Lutz | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 50.41 | 2.00 | ||
10 | 116 | Daniel MezeraDaniel Mezera | 03 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 50.75 | 1.00 | ||
11 | 164 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno | 6 | 51.31 | |||
12 | 4 | Josef DrahotaJosef Drahota | 03 | SK Jeseniova | 4 | 51.34 | |||
13 | 89 | František MalinaFrantišek Malina | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 51.39 | |||
14 | 94 | Tomáš NovákTomáš Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | PB 52.51 | |||
15 | 62 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 52.60 | |||
16 | 45 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | TJ Dukla Praha | 3 | 53.01 | |||
17 | 165 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 8 | 53.77 | |||
18 | 56 | Matyáš HelclMatyáš Helcl | 03 | Spartak Praha 4 | 8 | 53.95 | |||
19 | 176 | Karel KratochvílKarel Kratochvíl | 05 | VSK Univerzita Brno | 2 | 54.66 | |||
183 | Karel BrychtaKarel Brychta | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | DNF | ||||
201 | Jakub NemecJakub Nemec | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | DNF | ||||
122 | Matěj VšetulaMatěj Všetula | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | DNF |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 518 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 55.56 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 359 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 55.95 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 56.13 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 310 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 57.07 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 57.59 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 487 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 58.33 | 4.00 | ||||||||||||
7 | 459 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 59.74 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 | Tamara BalajováTamara Balajová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 57.39 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 422 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 59.14 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 389 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 60.03 | |||||||||||||
4 | 308 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 60.08 | |||||||||||||
5 | 414 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 60.86 | |||||||||||||
6 | 331 | Adéla KloudováAdéla Kloudová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 62.13 | |||||||||||||
7 | 322 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 62.32 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 59.66 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 311 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | SB 61.34 | |||||||||||||
3 | 384 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 61.87 | |||||||||||||
4 | 470 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 63.53 | |||||||||||||
5 | 500 | Nicol AmbruzováNicol Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | PB 64.61 | |||||||||||||
6 | 472 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 65.30 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 518 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | PB 55.56 | 11.00 | ||
2 | 359 | Kateřina MatouškováKateřina Matoušková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 5 | 55.95 | 9.00 | ||
3 | 473 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 56.13 | 8.00 | ||
4 | 310 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | ASK Slavia Praha | 7 | 57.07 | 7.00 | ||
5 | 458 | Tamara BalajováTamara Balajová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 57.39 | 6.00 | ||
6 | 516 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 57.59 | 5.00 | ||
7 | 487 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 58.33 | 4.00 | ||
8 | 422 | Marie NovákováMarie Nováková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 59.14 | 3.00 | ||
9 | 525 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 59.66 | 2.00 | ||
10 | 459 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 59.74 | 1.00 | ||
11 | 389 | Adéla SahulkováAdéla Sahulková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 60.03 | |||
12 | 308 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 60.08 | |||
13 | 414 | Adriana HavlováAdriana Havlová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 60.86 | |||
14 | 311 | Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | SB 61.34 | |||
15 | 384 | Dominika NovákováDominika Nováková | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 61.87 | |||
16 | 331 | Adéla KloudováAdéla Kloudová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 62.13 | |||
17 | 322 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 62.32 | |||
18 | 470 | Tereza PijákováTereza Pijáková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 63.53 | |||
19 | 500 | Nicol AmbruzováNicol Ambruzová | 07 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 7 | PB 64.61 | |||
20 | 472 | Monika LorenzováMonika Lorenzová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 65.30 |
800 m - Junioři
(so, 24.9.2022 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 186 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 1:53.58 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 22 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | SK Jeseniova | 6 | 1:54.05 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | SK Jeseniova | 8 | PB 1:54.17 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 164 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno | 3 | 1:54.91 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 89 | František MalinaFrantišek Malina | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 1:54.93 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 140 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | SB 1:55.91 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 107 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 1:56.14 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 19 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | SK Jeseniova | 6 | 1:56.49 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 189 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 1:59.11 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 42 | Štěpán ŠíbaŠtěpán Šíba | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | 2:00.15 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 54 | Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka | 04 | Spartak Praha 4 | 4 | 2:04.11 | |||||||||||||
12 | 165 | Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma | 03 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:06.30 | |||||||||||||
13 | 174 | Jan KostruhJan Kostruh | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 2:14.96 | |||||||||||||
122 | Matěj VšetulaMatěj Všetula | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 11:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:11.87 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 332 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:12.46 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 469 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:13.72 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 301 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:17.60 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 513 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:18.34 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 521 | Adriana PavelicováAdriana Pavelicová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 2:18.72 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 459 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:19.18 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 333 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:19.50 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 520 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:22.67 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 11:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 485 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 2:22.78 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 398 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:24.49 | |||||||||||||
3 | 512 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:25.00 | |||||||||||||
4 | 443 | Sofie PiechováSofie Piechová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:28.89 | |||||||||||||
5 | 405 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:30.05 | |||||||||||||
6 | 306 | Linda FilipováLinda Filipová | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:30.48 | |||||||||||||
7 | 362 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:39.43 | |||||||||||||
355 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 1 | 2:11.87 | 11.00 | ||
2 | 332 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 2:12.46 | 9.00 | ||
3 | 469 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 2:13.72 | 8.00 | ||
4 | 301 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha | 7 | PB 2:17.60 | 7.00 | ||
5 | 513 | Hana BorováHana Borová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 2:18.34 | 6.00 | ||
6 | 521 | Adriana PavelicováAdriana Pavelicová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | PB 2:18.72 | 5.00 | ||
7 | 459 | Kateřina OsičkováKateřina Osičková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 5 | 2:19.18 | 4.00 | ||
8 | 333 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 6 | 2:19.50 | 3.00 | ||
9 | 520 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:22.67 | 2.00 | ||
10 | 485 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 2:22.78 | 1.00 | ||
11 | 398 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 2:24.49 | |||
12 | 512 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:25.00 | |||
13 | 443 | Sofie PiechováSofie Piechová | 07 | Hvězda Pardubice z.s. | 7 | 2:28.89 | |||
14 | 405 | Adéla AlexováAdéla Alexová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 2:30.05 | |||
15 | 306 | Linda FilipováLinda Filipová | 05 | ASK Slavia Praha | 1 | 2:30.48 | |||
16 | 362 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 6 | 2:39.43 | |||
355 | Michaela FialováMichaela Fialová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | DNF |
1500 m - Junioři
(so, 24.9.2022 - 15:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 216 | Štěpán KavanŠtěpán Kavan | 05 | TJ Sokol Opava | 3 | 4:01.18 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 186 | Michal HrochMichal Hroch | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 4:02.47 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 19 | Matěj ŠolcMatěj Šolc | 04 | SK Jeseniova | 2 | 4:03.03 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 145 | Daniel MarákDaniel Marák | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 4:06.09 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 189 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 4:22.12 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 80 | Vojtěch BoháčVojtěch Boháč | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11 | PB 4:23.39 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 161 | Filip ŠpinárFilip Špinár | 05 | VSK Univerzita Brno | 7 | 4:26.24 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 92 | Marek NedvědMarek Nedvěd | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 4:26.52 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 229 | Aleš VčelkaAleš Včelka | 06 | TJ Sokol Opava | 8 | 4:33.88 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 174 | Jan KostruhJan Kostruh | 04 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:44.34 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 142 | Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 10 | 4:45.92 | |||||||||||||
12 | 46 | Bohumil Jiří SvobodaBohumil Jiří Svoboda | 03 | TJ Dukla Praha | 12 | 4:46.88 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 15:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 469 | Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 4:45.41 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 308 | Karolína JarošováKarolína Jarošová | 06 | ASK Slavia Praha | 2 | 4:47.92 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 332 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:48.80 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 475 | Anna MacharáčkováAnna Macharáčková | 05 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 4:53.42 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 510 | Simona BartošováSimona Bartošová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 5:02.45 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 420 | Marie MikulíkováMarie Mikulíková | 08 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 5:06.32 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 499 | Monika ŽelezníkováMonika Železníková | 08 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 5:08.27 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 520 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 5:17.41 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 362 | Aneta SchwarczováAneta Schwarczová | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 8 | 5:28.90 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 358 | Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 10 | SB 5:36.97 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 381 | Kristýna KoděrováKristýna Koděrová | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 13 | PB 5:45.98 | |||||||||||||
12 | 441 | Jana KysilkováJana Kysilková | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 11 | PB 5:49.68 | |||||||||||||
13 | 390 | Jana ŠtullerováJana Štullerová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12 | SB 5:56.88 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m - Junioři
(so, 24.9.2022 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 105 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 2 | PB 08:54.69 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 139 | Mojmír PavlíkMojmír Pavlík | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | PB 08:55.66 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 22 | Dominik VebrDominik Vebr | 03 | SK Jeseniova | 3 | PB 09:11.88 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 24 | Matěj ProcházkaMatěj Procházka | 07 | SK Jeseniova | 4 | 09:27.54 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 8 | Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička | 04 | SK Jeseniova | 6 | PB 09:29.63 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 211 | Matěj BorunskýMatěj Borunský | 06 | TJ Sokol Opava | 5 | 09:41.92 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 166 | Jakub OdehnalJakub Odehnal | 06 | VSK Univerzita Brno | 7 | 09:51.11 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 197 | Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15 | 09:54.04 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 47 | Richard HrádockýRichard Hrádocký | 04 | TJ Dukla Praha | 8 | PB 09:54.66 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 61 | Mikuláš KubalaMikuláš Kubala | 04 | Spartak Praha 4 | 13 | 09:57.32 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 144 | Filip JavůrekFilip Javůrek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 9 | PB 10:02.94 | |||||||||||||
12 | 224 | Ondřej SzkanderaOndřej Szkandera | 04 | TJ Sokol Opava | 14 | 10:05.57 | |||||||||||||
13 | 88 | Miroslav MalinaMiroslav Malina | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | PB 10:09.58 | |||||||||||||
14 | 206 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12 | 10:12.17 | |||||||||||||
15 | 175 | Jiří KalodJiří Kalod | 06 | VSK Univerzita Brno | 11 | 11:03.00 | |||||||||||||
200 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 16 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 307 | Eliška HostkováEliška Hostková | 04 | ASK Slavia Praha | 2 | PB 09:57.49 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 301 | Tereza BaliamisováTereza Baliamisová | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | 10:14.54 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 333 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 10:21.01 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 467 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 10:29.78 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 514 | Darina BrozdováDarina Brozdová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 10:30.42 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 407 | Barbora BalcarováBarbora Balcarová | 06 | A. C. TEPO Kladno | 12 | 11:03.49 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 433 | Tereza DoležalováTereza Doležalová | 08 | Hvězda Pardubice z.s. | 13 | 11:04.57 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 471 | Aneta ValováAneta Valová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 16 | PB 11:17.73 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 424 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 8 | PB 11:36.98 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 415 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11:46.91 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 427 | Berta FikesováBerta Fikesová | 08 | A. C. TEPO Kladno | 9 | 11:59.49 | |||||||||||||
12 | 380 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12:03.05 | |||||||||||||
13 | 532 | Eliška AdámkováEliška Adámková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | PB 12:20.53 | |||||||||||||
14 | 369 | Veronika ChuraváVeronika Churavá | 05 | AK ŠKODA Plzeň | 14 | 12:26.91 | |||||||||||||
15 | 492 | Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 10 | 13:27.54 | |||||||||||||
16 | 382 | Natálie KondrátováNatálie Kondrátová | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15 | 14:13.45 | |||||||||||||
391 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 11:45) official | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | Ester BendováEster Bendová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.57 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 335 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 14.62 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 334 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 14.77 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 464 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 14.93 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 409 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 15.04 | 4.00 | ||||||||||||
6 | 309 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.07 | 3.00 | ||||||||||||
7 | 489 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 15.09 | 2.00 | ||||||||||||
8 | 385 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 15.13 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 11:45) official | Vítr: -1.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 321 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.01 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 527 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 15.35 | |||||||||||||
3 | 318 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | SB 15.36 | |||||||||||||
4 | 462 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 15.53 | |||||||||||||
5 | 388 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 15.57 | |||||||||||||
6 | 400 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 15.83 | |||||||||||||
7 | 314 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.86 | |||||||||||||
8 | 494 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 16.40 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 11:45) official | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 457 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 14.88 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 313 | Klára MatouškováKlára Matoušková | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 15.43 | |||||||||||||
3 | 395 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 16.73 | |||||||||||||
4 | 391 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 16.90 | |||||||||||||
5 | 365 | Sarah VápeníkováSarah Vápeníková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.40 | |||||||||||||
6 | 431 | Anna BendováAnna Bendová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 17.86 | |||||||||||||
7 | 439 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 18.55 | |||||||||||||
498 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:DQ de TP 16.8 předčasný start |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | Ester BendováEster Bendová | 03 | ASK Slavia Praha | 4 | 13.57 | 11.00 | ||
2 | 335 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 14.62 | 9.00 | ||
3 | 334 | Lucie LasíkováLucie Lasíková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 14.77 | 8.00 | ||
4 | 457 | Michaela MolnárováMichaela Molnárová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | PB 14.88 | 7.00 | ||
5 | 464 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 14.93 | 6.00 | ||
6 | 321 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 15.01 | 5.00 | ||
7 | 409 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 15.04 | 4.00 | ||
8 | 309 | Kateřina KavanováKateřina Kavanová | 03 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.07 | 3.00 | ||
9 | 489 | Jana PoláškováJana Polášková | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 15.09 | 2.00 | ||
10 | 385 | Natálie OlivováNatálie Olivová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 15.13 | 1.00 | ||
11 | 527 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 15.35 | |||
12 | 318 | Alexandra PolákováAlexandra Poláková | 04 | ASK Slavia Praha | 1 | SB 15.36 | |||
13 | 313 | Klára MatouškováKlára Matoušková | 06 | ASK Slavia Praha | 6 | PB 15.43 | |||
14 | 462 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 15.53 | |||
15 | 388 | Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 15.57 | |||
16 | 400 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 15.83 | |||
17 | 314 | Kristýna MigováKristýna Migová | 04 | ASK Slavia Praha | 8 | 15.86 | |||
18 | 494 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 16.40 | |||
19 | 395 | Viktorie HroudováViktorie Hroudová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 16.73 | |||
20 | 391 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | SB 16.90 | |||
21 | 365 | Sarah VápeníkováSarah Vápeníková | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.40 | |||
22 | 431 | Anna BendováAnna Bendová | 06 | Hvězda Pardubice z.s. | 1 | 17.86 | |||
23 | 439 | Kateřina KotvováKateřina Kotvová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 18.55 | |||
498 | Barbora MitevováBarbora Mitevová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | DQ |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 12:00) official | Vítr: -0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 4 | 14.11 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 141 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 14.16 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 188 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 14.25 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 14.38 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 184 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 14.79 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 44 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 15.22 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 12:00) official | Vítr: -1.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | SK Jeseniova | 4 | 14.32 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 136 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 15.09 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 15.10 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Jeseniova | 5 | 15.21 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 59 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 16.48 | |||||||||||||
6 | 99 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 17.29 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 12:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 5 | SB 15.81 | |||||||||||||
2 | 91 | Eduard MosesEduard Moses | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 16.36 | |||||||||||||
3 | 135 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 16.85 | |||||||||||||
4 | 40 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 17.04 | |||||||||||||
5 | 133 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 17.10 | |||||||||||||
6 | 199 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 30.08 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 4 | 14.11 | 11.00 | ||
2 | 141 | Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 14.16 | 9.00 | ||
3 | 188 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 14.25 | 8.00 | ||
4 | 16 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | SK Jeseniova | 4 | 14.32 | 7.00 | ||
5 | 108 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 14.38 | 6.00 | ||
6 | 184 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 14.79 | 5.00 | ||
7 | 136 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 15.09 | 4.00 | ||
8 | 9 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 15.10 | 3.00 | ||
9 | 1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Jeseniova | 5 | 15.21 | 2.00 | ||
10 | 44 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Dukla Praha | 2 | 15.22 | 1.00 | ||
11 | 11 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 5 | SB 15.81 | |||
12 | 91 | Eduard MosesEduard Moses | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 16.36 | |||
13 | 59 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 7 | 16.48 | |||
14 | 135 | Jiří KrejčíJiří Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | PB 16.85 | |||
15 | 40 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 17.04 | |||
16 | 133 | Matěj HemerkaMatěj Hemerka | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 17.10 | |||
17 | 99 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 17.29 | |||
18 | 199 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 30.08 |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 14:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 53.01 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 140 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 54.68 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 184 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 56.39 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 28 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 57.06 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 136 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 57.08 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 99 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 59.57 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 14:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 93 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 58.36 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 11 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 5 | PB 58.65 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 91 | Eduard MosesEduard Moses | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 59.88 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Adam HalbichAdam Halbich | 03 | SK Jeseniova | 3 | 60.60 | |||||||||||||
5 | 199 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 64.88 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 14:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 58.50 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 173 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 64.26 | |||||||||||||
3 | 213 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 64.65 | |||||||||||||
4 | 169 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 65.73 | |||||||||||||
107 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNF | ||||||||||||||
31 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | SK Jeseniova | 6 | PB 53.01 | 11.00 | ||
2 | 140 | Jakub ŠantavýJakub Šantavý | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 54.68 | 9.00 | ||
3 | 184 | Jan BartoňJan Bartoň | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 56.39 | 8.00 | ||
4 | 28 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | TJ Dukla Praha | 2 | 57.06 | 7.00 | ||
5 | 136 | Ondřej KrejčíOndřej Krejčí | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 7 | 57.08 | 6.00 | ||
6 | 93 | Matěj NovákMatěj Novák | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 58.36 | 5.00 | ||
7 | 34 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 6 | PB 58.50 | 4.00 | ||
8 | 11 | David JislDavid Jisl | 03 | SK Jeseniova | 5 | PB 58.65 | 3.00 | ||
9 | 99 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 59.57 | 2.00 | ||
10 | 91 | Eduard MosesEduard Moses | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 59.88 | 1.00 | ||
11 | 6 | Adam HalbichAdam Halbich | 03 | SK Jeseniova | 3 | 60.60 | |||
12 | 173 | Ondřej BudíkOndřej Budík | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | PB 64.26 | |||
13 | 213 | Matěj DaněkMatěj Daněk | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 64.65 | |||
14 | 199 | Patrik KremelPatrik Kremel | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 7 | 64.88 | |||
15 | 169 | Adam ProcházkaAdam Procházka | 04 | VSK Univerzita Brno | 7 | 65.73 | |||
107 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 5 | DNF | ||||
31 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 3 | DNF |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 14:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 518 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 60.71 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 310 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 62.64 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 321 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 62.67 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 335 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 65.67 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 509 | Viktorie BačinováViktorie Bačinová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 66.20 | 5.00 | ||||||||||||
6 | 440 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 66.84 | 3.00 | ||||||||||||
448 | Monika ZyklováMonika Zyklová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 14:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 399 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 65.65 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 397 | Zuzana HolšánováZuzana Holšánová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 67.91 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 494 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 68.82 | |||||||||||||
4 | 417 | Barbora KloučkováBarbora Kloučková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 69.12 | |||||||||||||
5 | 495 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 73.58 | |||||||||||||
6 | 429 | Veronika ČermákováVeronika Čermáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 73.79 | |||||||||||||
7 | 416 | Tereza KalousováTereza Kalousová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 76.14 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 14:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 527 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 66.46 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 521 | Adriana PavelicováAdriana Pavelicová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 67.95 | 1.00 | ||||||||||||
3 | 464 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 70.03 | |||||||||||||
4 | 477 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 78.58 | |||||||||||||
5 | 391 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 83.00 | |||||||||||||
383 | Šárka MokráŠárka Mokrá | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 518 | Marie KlapuchováMarie Klapuchová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 60.71 | 11.00 | ||
2 | 310 | Marina KollárMarina Kollár | 04 | ASK Slavia Praha | 5 | 62.64 | 9.00 | ||
3 | 321 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 04 | ASK Slavia Praha | 3 | 62.67 | 8.00 | ||
4 | 399 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | PB 65.65 | 7.00 | ||
5 | 335 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 8 | SB 65.67 | 6.00 | ||
6 | 509 | Viktorie BačinováViktorie Bačinová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 66.20 | 5.00 | ||
7 | 527 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 66.46 | 4.00 | ||
8 | 440 | Markéta KřivkováMarkéta Křivková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 66.84 | 3.00 | ||
9 | 397 | Zuzana HolšánováZuzana Holšánová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | PB 67.91 | 2.00 | ||
10 | 521 | Adriana PavelicováAdriana Pavelicová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 67.95 | 1.00 | ||
11 | 494 | Zuzana ZouharováZuzana Zouharová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 68.82 | |||
12 | 417 | Barbora KloučkováBarbora Kloučková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 69.12 | |||
13 | 464 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 70.03 | |||
14 | 495 | Klára KolajováKlára Kolajová | 06 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 2 | 73.58 | |||
15 | 429 | Veronika ČermákováVeronika Čermáková | 06 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 73.79 | |||
16 | 416 | Tereza KalousováTereza Kalousová | 05 | A. C. TEPO Kladno | 8 | 76.14 | |||
17 | 477 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 78.58 | |||
18 | 391 | Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 83.00 | |||
448 | Monika ZyklováMonika Zyklová | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DNF | ||||
383 | Šárka MokráŠárka Mokrá | 06 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | DNF |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři
(so, 24.9.2022 - 13:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | Maximilian MatolínMaximilian Matolín | 03 | TJ Dukla Praha | 1 | 09:33.15 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 107 | Marián DražanMarián Dražan | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2 | 09:37.95 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 167 | Tomáš RůžaTomáš Růža | 05 | VSK Univerzita Brno | 3 | 09:49.88 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 203 | Filip CoufalFilip Coufal | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | PB 10:48.32 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 131 | Marek BukáčekMarek Bukáček | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | PB 11:22.85 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 198 | Michal HaluzíkMichal Haluzík | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 10 | 11:43.93 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 18 | Martin ŠímaMartin Šíma | 05 | SK Jeseniova | 7 | PB 12:06.01 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 119 | Štěpán TesařŠtěpán Tesař | 04 | A. C. TEPO Kladno | 14 | 12:06.10 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 14 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova | 13 | 12:09.34 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 31 | Adam JelínekAdam Jelínek | 04 | TJ Dukla Praha | 12 | 12:19.45 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 20 | Simon ŠtiborSimon Štibor | 05 | SK Jeseniova | 8 | PB 12:31.26 | |||||||||||||
193 | Matěj HápMatěj Háp | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11 | DNF | ||||||||||||||
83 | Jakub HálaJakub Hála | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 466 | Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková | 03 | AK Olymp Brno, spolek | 11 | PB 10:55.27 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 419 | Radana LapáčkováRadana Lapáčková | 05 | A. C. TEPO Kladno | 1 | PB 11:00.22 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 398 | Lucie JonákováLucie Jonáková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 11:58.25 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 408 | Hana BodnarováHana Bodnarová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 12:09.59 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 336 | Mariana KonvičkováMariana Konvičková | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 4 | 12:10.23 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 503 | Adriana VaškováAdriana Vašková | 05 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 13 | PB 12:27.10 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 512 | Johana BierskáJohana Bierská | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | PB 12:34.41 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 477 | Petra KutějováPetra Kutějová | 06 | AK Olymp Brno, spolek | 10 | PB 13:18.08 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 406 | Nikola BadinováNikola Badinová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 6 | 14:09.26 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 530 | Adéla ValenčinováAdéla Valenčinová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 14:18.43 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 337 | Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová | 05 | Univerzitní sportovní klub ... | 9 | 14:23.82 | |||||||||||||
12 | 379 | Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková | 05 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | PB 14:24.91 | |||||||||||||
13 | 392 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 15:00.29 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 16:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 41.98 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 15 | Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek | SK Jeseniova | 5 | 42.10 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 159 | Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček | VSK Univerzita Brno | 2 | 42.56 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 44 | Türk, Sellner, Medáček, Pařízek Türk, Sellner, Medáček, Pařízek | TJ Dukla Praha | 3 | 42.61 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 116 | Mezera, Ullman, Dvořák, Majer Mezera, Ullman, Dvořák, Majer | A. C. TEPO Kladno | 7 | 42.93 | 5.00 | |||||||||||||
6 | 218 | Lisák, Lutz, Long, Blšták Lisák, Lutz, Long, Blšták | TJ Sokol Opava | 6 | 44.49 | 2.00 | |||||||||||||
Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DNF | ||||||||||||||||
87 | Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 16:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 187 | Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 42.92 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 4 | Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai | SK Jeseniova | 5 | 43.10 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 64 | Rajmon, Jára, Jaroš, Starý Rajmon, Jára, Jaroš, Starý | Spartak Praha 4 | 4 | 44.34 | 3.00 | |||||||||||||
4 | 30 | Charvát, Grulich, Sup, Adamec Charvát, Grulich, Sup, Adamec | TJ Dukla Praha | 7 | 44.60 | 1.00 | |||||||||||||
5 | 225 | Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek | TJ Sokol Opava | 3 | 45.02 | ||||||||||||||
6 | 148 | Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 45.54 | ||||||||||||||
7 | 106 | Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař | A. C. TEPO Kladno | 8 | 48.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 16:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 171 | Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský | VSK Univerzita Brno | 4 | 44.91 | ||||||||||||||
2 | 81 | Bolard, Hanč, Svoboda, Novák Bolard, Hanč, Svoboda, Novák | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 45.31 | ||||||||||||||
3 | 1 | Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl | SK Jeseniova | 3 | 45.92 | ||||||||||||||
4 | 55 | Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl | Spartak Praha 4 | 5 | 45.94 | ||||||||||||||
5 | 173 | Budík, Kosina, Krčma, Neufuss Budík, Kosina, Krčma, Neufuss | VSK Univerzita Brno | 7 | 46.58 | ||||||||||||||
91 | Moses, Nedvěd, Novák, Slavík Moses, Nedvěd, Novák, Slavík | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 185 | Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec Horák, Brychta, Grajcarík, Nemec | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 41.98 | 11.00 | |||
2 | 15 | Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek Surjomartono, Horák, Weiser, Jarolímek | SK Jeseniova | 5 | 42.10 | 9.00 | |||
3 | 159 | Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček Peterka, Kovář, Toužín, Ondráček | VSK Univerzita Brno | 2 | 42.56 | 8.00 | |||
4 | 44 | Türk, Sellner, Medáček, Pařízek Türk, Sellner, Medáček, Pařízek | TJ Dukla Praha | 3 | 42.61 | 7.00 | |||
5 | 187 | Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň Jakob, Sedlář, Kolomazník, Bartoň | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 42.92 | 6.00 | |||
6 | 116 | Mezera, Ullman, Dvořák, Majer Mezera, Ullman, Dvořák, Majer | A. C. TEPO Kladno | 7 | 42.93 | 5.00 | |||
7 | 4 | Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai Drahota, Halbich, Svoboda, Tran Thai | SK Jeseniova | 5 | 43.10 | 4.00 | |||
8 | 64 | Rajmon, Jára, Jaroš, Starý Rajmon, Jára, Jaroš, Starý | Spartak Praha 4 | 4 | 44.34 | 3.00 | |||
9 | 218 | Lisák, Lutz, Long, Blšták Lisák, Lutz, Long, Blšták | TJ Sokol Opava | 6 | 44.49 | 2.00 | |||
10 | 30 | Charvát, Grulich, Sup, Adamec Charvát, Grulich, Sup, Adamec | TJ Dukla Praha | 7 | 44.60 | 1.00 | |||
11 | 171 | Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský Strapáč, Valehrach, Procházka, Slatinský | VSK Univerzita Brno | 4 | 44.91 | ||||
12 | 225 | Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek Ščibráni, Ceplý, Krček, Bek | TJ Sokol Opava | 3 | 45.02 | ||||
13 | 81 | Bolard, Hanč, Svoboda, Novák Bolard, Hanč, Svoboda, Novák | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 45.31 | ||||
14 | 148 | Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí Ježek, Ježek, Krejčí, Krejčí | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 45.54 | ||||
15 | 1 | Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl Bucha, O´ Keeffe, Burian, Jisl | SK Jeseniova | 3 | 45.92 | ||||
16 | 55 | Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl Fröhlich, Šafránek, Růžička, Helcl | Spartak Praha 4 | 5 | 45.94 | ||||
17 | 173 | Budík, Kosina, Krčma, Neufuss Budík, Kosina, Krčma, Neufuss | VSK Univerzita Brno | 7 | 46.58 | ||||
18 | 106 | Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař Bečka, Jarušek, Všetula, Tesař | A. C. TEPO Kladno | 8 | 48.67 | ||||
Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch Balcar, Hemerka, Štefko, Hroch | TJ Sokol Hradec Králové | 8 | DNF | ||||||
87 | Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo Kratochvíl, Soukal, Vinduška, Ďurčo | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNF | |||||
91 | Moses, Nedvěd, Novák, Slavík Moses, Nedvěd, Novák, Slavík | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNF |
4 x 100 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 473 | Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 48.40 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 335 | Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 48.57 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 385 | Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 48.59 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 525 | Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 49.01 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 489 | Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 49.30 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 309 | Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová | ASK Slavia Praha | 8 | 49.79 | 4.00 | |||||||||||||
7 | 414 | Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.42 | ||||||||||||||
368 | Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 462 | Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 49.63 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 523 | Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 50.16 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 318 | Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár | ASK Slavia Praha | 7 | 50.51 | 2.00 | |||||||||||||
4 | 339 | Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 50.58 | 1.00 | |||||||||||||
5 | 397 | Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 50.83 | ||||||||||||||
6 | 442 | Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 51.81 | ||||||||||||||
7 | 405 | Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová | A. C. TEPO Kladno | 8 | 52.29 | ||||||||||||||
8 | 495 | Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 52.75 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 16:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 474 | Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 52.62 | ||||||||||||||
2 | 395 | Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 53.18 | ||||||||||||||
3 | 447 | Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 53.80 | ||||||||||||||
4 | 485 | Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 54.03 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 473 | Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková Šímová, Štoudková, Křížková, Blažková | AK Olymp Brno, spolek | 3 | 48.40 | 11.00 | |||
2 | 335 | Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová Krbcová, Skočdopolová, Hoffmannová, Valtrová | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 48.57 | 9.00 | |||
3 | 385 | Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková Olivová, Holá, Sahulková, Elfmarková | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 48.59 | 8.00 | |||
4 | 525 | Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková Sklenářová, Cagašová, Pisková, Suchánková | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 49.01 | 7.00 | |||
5 | 489 | Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová Polášková, Kuchmister, Fusková, Mitanová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 49.30 | 6.00 | |||
6 | 462 | Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová Láníková, Pavlíková, Balajová, Molnárová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 49.63 | 5.00 | |||
7 | 309 | Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová Kavanová, Migová, Vaňková, Malátová | ASK Slavia Praha | 8 | 49.79 | 4.00 | |||
8 | 523 | Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová Potůčková, Vavrušová, Borová, Klapuchová | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 50.16 | 3.00 | |||
9 | 318 | Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár Poláková, Matoušková, Nováková, Kollár | ASK Slavia Praha | 7 | 50.51 | 2.00 | |||
10 | 339 | Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová Mikulášová, Lasíková, Dvořáková, Kloudová | Univerzitní sportovní klub ... | 2 | 50.58 | 1.00 | |||
11 | 397 | Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková Holšánová, Chrastinová, Ludvíčková, Doubková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 50.83 | ||||
12 | 414 | Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová Havlová, Kyjanková, Vlková, Fajfrová | A. C. TEPO Kladno | 7 | 51.42 | ||||
13 | 442 | Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová Moravcová, Křivková, Juránová, Ručová | Hvězda Pardubice z.s. | 4 | 51.81 | ||||
14 | 405 | Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová Alexová, Dvořáková, Čermáková, Krubová | A. C. TEPO Kladno | 8 | 52.29 | ||||
15 | 474 | Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková Klementová, Lorenzová, Osičková, Pijáková | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 52.62 | ||||
16 | 495 | Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová Kolajová, Hříbková, Bílková, Mitevová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 5 | 52.75 | ||||
17 | 395 | Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá Hroudová, Fridrichová, Štullerová, Mokrá | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 53.18 | ||||
18 | 447 | Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková Svobodová, Košťálová, Kotvová, Horáková | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | 53.80 | ||||
19 | 485 | Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková Fusková, Müllerová, Vašková, Hanáková | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 4 | 54.03 | ||||
368 | Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková Mertlová, Matoušková, Chmelíková, Pešková | AK ŠKODA Plzeň | 1 | DNF |
4 x 400 m - Junioři (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 | Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 3:19.88 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 114 | Majer, Ullman, Dražan, Mezera Majer, Ullman, Dražan, Mezera | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:19.91 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 23 | Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda | SK Jeseniova | 4 | 3:20.89 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 98 | Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:25.64 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 212 | Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni | TJ Sokol Opava | 6 | 3:27.00 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 28 | Grulich, Gnip, Šíba, Matolín Grulich, Gnip, Šíba, Matolín | TJ Dukla Praha | 3 | 3:29.03 | 3.00 | |||||||||||||
7 | 165 | Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč | VSK Univerzita Brno | 8 | 3:30.28 | 2.00 | |||||||||||||
8 | 139 | Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 3:32.33 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha | SK Jeseniova | 5 | 3:28.08 | 5.00 | |||||||||||||
2 | 187 | Jakob, Künstler, Sedlář, Háp Jakob, Künstler, Sedlář, Háp | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:28.25 | 4.00 | |||||||||||||
3 | 54 | Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl | Spartak Praha 4 | 4 | 3:31.85 | 1.00 | |||||||||||||
4 | 104 | Vinduška, Svoboda, Novák, Novák Vinduška, Svoboda, Novák, Novák | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 3:37.41 | ||||||||||||||
5 | 169 | Procházka, Budík, Růža, Peterka Procházka, Budík, Růža, Peterka | VSK Univerzita Brno | 2 | 3:38.51 | ||||||||||||||
6 | 44 | Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký | TJ Dukla Praha | 7 | 3:38.53 | ||||||||||||||
7 | 221 | Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský | TJ Sokol Opava | 6 | 3:41.22 | ||||||||||||||
122 | Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek | A. C. TEPO Kladno | 1 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 17:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 80 | Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:35.55 | ||||||||||||||
2 | 6 | Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian | SK Jeseniova | 3 | 3:35.83 | ||||||||||||||
3 | 184 | Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:37.01 | ||||||||||||||
4 | 64 | Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal | Spartak Praha 4 | 5 | 3:50.65 | ||||||||||||||
5 | 174 | Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl | VSK Univerzita Brno | 6 | 3:53.37 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 | Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík Brychta, Hroch, Nemec, Grajcarík | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 3:19.88 | 11.00 | |||
2 | 114 | Majer, Ullman, Dražan, Mezera Majer, Ullman, Dražan, Mezera | A. C. TEPO Kladno | 2 | 3:19.91 | 9.00 | |||
3 | 23 | Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda Weiser, Vebr, Drahota, Svoboda | SK Jeseniova | 4 | 3:20.89 | 8.00 | |||
4 | 98 | Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo Soukal, Kratochvíl, Malina, Ďurčo | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:25.64 | 7.00 | |||
5 | 212 | Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni Ceplý, Lutz, Long, Ščibráni | TJ Sokol Opava | 6 | 3:27.00 | 6.00 | |||
6 | 9 | Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha Jarolímek, Surjomartono, Horák, Bucha | SK Jeseniova | 5 | 3:28.08 | 5.00 | |||
7 | 187 | Jakob, Künstler, Sedlář, Háp Jakob, Künstler, Sedlář, Háp | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 3:28.25 | 4.00 | |||
8 | 28 | Grulich, Gnip, Šíba, Matolín Grulich, Gnip, Šíba, Matolín | TJ Dukla Praha | 3 | 3:29.03 | 3.00 | |||
9 | 165 | Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč Krčma, Kosina, Ondráček, Strapáč | VSK Univerzita Brno | 8 | 3:30.28 | 2.00 | |||
10 | 54 | Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl Češka, Jaroš, Lukeš, Helcl | Spartak Praha 4 | 4 | 3:31.85 | 1.00 | |||
11 | 139 | Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí Pavlík, Balcar, Šantavý, Krejčí | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 3:32.33 | ||||
12 | 80 | Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník Boháč, Nedvěd, Moses, Tvrzník | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:35.55 | ||||
13 | 6 | Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian Halbich, Jisl, Hrdlička, Burian | SK Jeseniova | 3 | 3:35.83 | ||||
14 | 184 | Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník Bartoň, Haluzík, Coufal, Zahradník | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 3:37.01 | ||||
15 | 104 | Vinduška, Svoboda, Novák, Novák Vinduška, Svoboda, Novák, Novák | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 3:37.41 | ||||
16 | 169 | Procházka, Budík, Růža, Peterka Procházka, Budík, Růža, Peterka | VSK Univerzita Brno | 2 | 3:38.51 | ||||
17 | 44 | Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký Türk, Sumarta, Sup, Hrádocký | TJ Dukla Praha | 7 | 3:38.53 | ||||
18 | 221 | Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský Papadimitriu, Halátek, Kavan, Borunský | TJ Sokol Opava | 6 | 3:41.22 | ||||
19 | 64 | Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal Rajmon, Fröhlich, Růžička, Schejbal | Spartak Praha 4 | 5 | 3:50.65 | ||||
20 | 174 | Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl Kostruh, Špinár, Odehnal, Kratochvíl | VSK Univerzita Brno | 6 | 3:53.37 | ||||
122 | Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek Všetula, Alexa, Bečka, Jarušek | A. C. TEPO Kladno | 1 | DNF |
4 x 400 m - Juniorky (Běh)
Běh 01 (so, 24.9.2022 - 16:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 516 | Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 3:50.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 473 | Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 3:52.05 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 321 | Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár | ASK Slavia Praha | 5 | 4:01.64 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 385 | Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 4:02.94 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 496 | Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 4:04.71 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 335 | Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:05.37 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 414 | Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková | A. C. TEPO Kladno | 2 | 4:12.70 | ||||||||||||||
8 | 440 | Křivková, Ručová, Horáková, Piechová Křivková, Ručová, Horáková, Piechová | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 4:16.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 24.9.2022 - 16:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 470 | Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:06.95 | 4.00 | |||||||||||||
2 | 512 | Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:10.58 | 3.00 | |||||||||||||
3 | 309 | Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová | ASK Slavia Praha | 6 | 4:11.84 | 2.00 | |||||||||||||
4 | 411 | Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 4:11.84 | 1.00 | |||||||||||||
5 | 499 | Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 4:15.69 | ||||||||||||||
6 | 397 | Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:17.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 24.9.2022 - 16:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 510 | Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:16.71 | ||||||||||||||
2 | 477 | Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 4:25.96 | ||||||||||||||
3 | 314 | Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková | ASK Slavia Praha | 7 | 4:27.50 | ||||||||||||||
4 | Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 4:35.45 | |||||||||||||||
5 | 395 | Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:37.88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 516 | Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová Cagašová, Sklenářová, Borová, Klapuchová | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 3:50.85 | 11.00 | |||
2 | 473 | Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová Šímová, Štoudková, Svobodová, Balajová | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 3:52.05 | 9.00 | |||
3 | 321 | Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár Vaňková, Jarošová, Malátová, Kollár | ASK Slavia Praha | 5 | 4:01.64 | 8.00 | |||
4 | 385 | Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková Olivová, Nováková, Holá, Elfmarková | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 4:02.94 | 7.00 | |||
5 | 496 | Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová Kuchmister, Fusková, Vašková, Mitanová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 6 | 4:04.71 | 6.00 | |||
6 | 335 | Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová Krbcová, Millerová, Šilhavá, Kloudová | Univerzitní sportovní klub ... | 1 | 4:05.37 | 5.00 | |||
7 | 470 | Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková Pijáková, Macharáčková, Lorenzová, Osičková | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 4:06.95 | 4.00 | |||
8 | 512 | Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová Bierská, Brozdová, Vavrušová, Pavelicová | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:10.58 | 3.00 | |||
9 | 309 | Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová Kavanová, Baliamisová, Filipová, Vilhelmová | ASK Slavia Praha | 6 | 4:11.84 | 2.00 | |||
9 | 411 | Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková Fajfrová, Bodnarová, Kyjanková, Lapáčková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 4:11.84 | 1.00 | |||
11 | 414 | Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková Havlová, Alexová, Kloučková, Nováková | A. C. TEPO Kladno | 2 | 4:12.70 | ||||
12 | 499 | Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová Železníková, Polášková, Zouharová, Kolajová | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | 4:15.69 | ||||
13 | 440 | Křivková, Ručová, Horáková, Piechová Křivková, Ručová, Horáková, Piechová | Hvězda Pardubice z.s. | 8 | 4:16.51 | ||||
14 | 510 | Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu Bartošová, Potůčková, Navrátilová, Joannidu | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 4:16.71 | ||||
15 | 397 | Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková Holšánová, Mokrá, Chrastinová, Ludvíčková | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:17.50 | ||||
16 | 477 | Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová Kutějová, Pavlíková, Furchová, Valová | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 4:25.96 | ||||
17 | 314 | Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková Migová, Caldrová, Markgráfová, Nováková | ASK Slavia Praha | 7 | 4:27.50 | ||||
18 | Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková Čermáková, Kalousová, Fikesová, Mikulíková | A. C. TEPO Kladno | 3 | 4:35.45 | |||||
19 | 395 | Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová Hroudová, Kašíková, Vejdělková, Štullerová | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 4:37.88 |
skok vysoký - Junioři
(so, 24.9.2022 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,63 1,69 1,75 1,80 1,85 1,90 1,94 1,98 2,01 2,03 2,07 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 170 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VSK Univerzita Brno |
04 | 16 | 2.03 | - - - o o o o o o xxo xxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 27 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla Praha |
03 | 13 | 2.01 | - - - - xo o o o o xxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 192 |
Adam TomášekAdam Tomášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 15 | 2.01 | - - - - o o xo o xo xxx | 8.00 | ||||||||||||
4 | 12 |
David JurkevičDavid Jurkevič
SK Jeseniova |
03 | 14 | 1.98 | - - o o o o xo o xxx | 7.00 | ||||||||||||
5 | 21 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 12 | 1.90 | - - - o xo xxo xxx | 6.00 | ||||||||||||
6 | 168 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
VSK Univerzita Brno |
04 | 5 | PB 1.85 | - o o o xo xxx | 5.00 | ||||||||||||
7 | 136 |
Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 8 | 1.85 | - - xxo - xo xxx | 4.00 | ||||||||||||
8 | 17 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 10 | 1.85 | - - o o xxo xx | 3.00 | ||||||||||||
9= | 102 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 7 | 1.80 | - - o o xxx | 1.00 | ||||||||||||
9= | 10 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova |
04 | 11 | 1.80 | - - o o xxx | 1.00 | ||||||||||||
9= | 193 |
Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 6 | 1.80 | - o o o xxx | 1.00 | ||||||||||||
12 | 162 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita Brno |
03 | 1 | SB 1.80 | - o o xo xxx | |||||||||||||
13 | 66 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 9 | 1.80 | - xo o xxo xxx | |||||||||||||
14 | 198 |
Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 3 | 1.69 | o o xxx | |||||||||||||
15= | 68 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 4 | 1.63 | o xxx | |||||||||||||
15= | 63 |
Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4 |
06 | 2 | 1.63 | o xxx | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,45 1,50 1,55 1,59 1,63 1,67 1,70 1,73 1,76 1,78 1,80 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 444 |
Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 21 | 1.70 | - - o o o xo o - xxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 409 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 20 | 1.67 | - - o o xo xo xxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 462 |
Renata LáníkováRenata Láníková
AK Olymp Brno, spolek |
06 | 22 | 1.67 | - - o o xxo xo xxx | 8.00 | ||||||||||||
4 | 457 |
Michaela MolnárováMichaela Molnárová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 17 | PB 1.67 | - xo o xo xo xo xxx | 7.00 | ||||||||||||
5 | 385 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 19 | 1.63 | - o o o o xxx | 6.00 | ||||||||||||
6 | 426 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 10 | PB 1.63 | o o o xxo xo xxx | 5.00 | ||||||||||||
7 | 529 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 13 | SB 1.63 | - o o o xxo xxx | 4.00 | ||||||||||||
8 | 387 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 16 | 1.55 | o o o xxx | 3.00 | ||||||||||||
9 | 476 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 7 | 1.55 | o xxo o xxx | 2.00 | ||||||||||||
10 | 353 |
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 5 | SB 1.55 | o o xo xxx | 1.00 | ||||||||||||
11 | 497 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 4 | SB 1.55 | o xxo xo xxx | |||||||||||||
12 | 474 |
Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 15 | 1.55 | o o xxo xxx | |||||||||||||
13= | 338 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 18 | 1.50 | - o xxx | |||||||||||||
13= | 416 |
Tereza KalousováTereza Kalousová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 14 | 1.50 | o o xxx | |||||||||||||
13= | 394 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 2 | PB 1.50 | o o xxx | |||||||||||||
13= | 365 |
Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 11 | 1.50 | o o xxx | |||||||||||||
17= | 313 |
Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia Praha |
06 | 6 | 1.50 | o xo xxx | |||||||||||||
17= | 310 |
Marina KollárMarina Kollár
ASK Slavia Praha |
04 | 9 | 1.50 | o xo xxx | |||||||||||||
19= | 304 |
Sabina DerkováSabina Derková
ASK Slavia Praha |
04 | 3 | 1.45 | o xxx | |||||||||||||
19= | 334 |
Lucie LasíkováLucie Lasíková
Univerzitní sportovní klub ... |
05 | 12 | 1.45 | o xxx | |||||||||||||
21 | 480 |
Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolek |
08 | 8 | 1.45 | xo xxx | |||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 24.9.2022 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 3,01 3,21 3,41 3,61 3,81 4,01 4,16 4,31 4,41 4,51 4,61 4,71 4,81 4,90 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 217 |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 15 | 4.81 | - - - - - xo - o - o o xo o xxx | 11.00 | ||||||||||||
2 | 16 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
SK Jeseniova |
04 | 14 | PB 4.71 | - - - - - - o o o o xo xo xxx | 9.00 | ||||||||||||
3 | 44 |
Jan TürkJan Türk
TJ Dukla Praha |
03 | 12 | PB 4.61 | - - - - - o o xo xxo o xo xxx | 8.00 | ||||||||||||
4 | 141 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 10 | PB 4.51 | - - - - - o xo xo o xo xxx | 7.00 | ||||||||||||
5 | 221 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol Opava |
06 | 11 | PB 4.41 | - - - o o o o o xo xxx | 6.00 | ||||||||||||
6 | 102 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 13 | 4.41 | - - - - - xo o xxo xxo xxx | 5.00 | ||||||||||||
7 | 40 |
Michal SupMichal Sup
TJ Dukla Praha |
04 | 7 | SB 3.81 | - - o o o xxx | 4.00 | ||||||||||||
8= | 205 |
Jakub DostálekJakub Dostálek
Atletický klub Olomouc z.s. |
05 | 8 | 3.61 | - - o o xxx | 2.00 | ||||||||||||
8= | 142 |
Samuel ŠinkovskýSamuel Šinkovský
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 5 | PB 3.61 | - - o o xxx | 2.00 | ||||||||||||
8= | 204 |
Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 9 | 3.61 | - - o o xxx | 2.00 | ||||||||||||
11 | 148 |
David JežekDavid Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 4 | 3.41 | o o o xxx | |||||||||||||
12= | 64 |
Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4 |
04 | 1 | PB 3.21 | o o xxx | |||||||||||||
12= | 97 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 6 | 3.21 | - o xxx | |||||||||||||
14 | 2 |
Jáchym BurianJáchym Burian
SK Jeseniova |
06 | 2 | PB 3.21 | o xxo xxx | |||||||||||||
15 | 149 |
Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec Králové |
07 | 3 | 3.01 | xxo xxx | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,10 2,40 2,70 2,85 3,00 3,15 3,30 3,45 3,55 3,65 3,75 3,80 3,85 3,90 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 418 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 11 | 3.30 | - - xo o o o xxo xxx | 11.00 | ||||||||||||
2= | 447 |
Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 9 | 3.15 | - - - o o o xxx | 8.50 | ||||||||||||
2= | 517 |
Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 12 | 3.15 | - - - - o o xxx | 8.50 | ||||||||||||
4 | 341 |
Kristina CachováKristina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 10 | 3.00 | - - o o o xxx | 7.00 | ||||||||||||
5 | 343 |
Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 5 | SB 3.00 | - o o o xo xr | 6.00 | ||||||||||||
6= | 502 |
Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 8 | 2.85 | - o o xo xxx | 4.50 | ||||||||||||
6= | 497 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 7 | 2.85 | - o o xo xxx | 4.50 | ||||||||||||
8 | 312 |
Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia Praha |
05 | 4 | 2.70 | o o o xxx | 3.00 | ||||||||||||
9 | 303 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 6 | 2.70 | - xo xxo xxx | 2.00 | ||||||||||||
10 | 423 |
Anna PřibylováAnna Přibylová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 2 | 2.40 | o o xxx | 1.00 | ||||||||||||
11 | 522 |
Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 3 | 2.40 | xo o xxx | |||||||||||||
395 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1 | NM | xxx | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 24.9.2022 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
SK Jeseniova |
04 | 18 | 7.05 +1.5 m/s | 7.05 1,50 | x | x | 7.05 | -2,20 | 7.03 0,60 | x | 11.00 | ||||||
2 | 190 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 12 | 6.89 | 6.19 | 6.89 | x -1,10 | 6.89 | 6.47 -0,30 | x 0,10 | x -0,60 | 9.00 | ||||||
3 | 141 |
Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 13 | 6.86 +0.6 m/s | x | 6.86 0,60 | - | 6.86 | x -1,60 | x | x -0,40 | 8.00 | ||||||
4 | 35 |
Patrik MedáčekPatrik Medáček
TJ Dukla Praha |
03 | 16 | 6.80 +0.9 m/s | x 0,20 | 6.80 0,90 | 4.60 -0,40 | 6.80 | 5.04 -0,80 | 6.53 -0,60 | x 0,60 | 7.00 | ||||||
5 | 210 |
Matúš BlštákMatúš Blšták
TJ Sokol Opava |
03 | 15 | 6.79 -0.2 m/s | 6.68 0,30 | x 0,40 | x -0,70 | 6.68 | x 0,10 | x -0,10 | 6.79 -0,20 | 6.00 | ||||||
6 | 162 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita Brno |
03 | 17 | 6.70 +1.2 m/s | 5.90 1,50 | 6.70 1,20 | 6.65 -1,00 | 6.70 | 6.70 0,50 | 6.63 -0,60 | 5.00 | |||||||
7 | 38 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha |
04 | 11 | 6.41 | 6.23 0,30 | 6.41 | x -0,40 | 6.41 | 6.38 -0,40 | x 0,40 | x -0,50 | 4.00 | ||||||
8 | 214 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 14 | 6.36 | x 0,20 | x 2,10 | 6.36 | 6.36 | r | 3.00 | ||||||||
9 | 209 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 7 | 6.24 +1.4 m/s | 6.24 1,40 | 6.10 0,70 | 5.92 -1,00 | 6.24 | 2.00 | |||||||||
10 | 102 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 6 | 6.13 +1.0 m/s | 5.96 1,30 | 6.13 1,00 | 5.88 -0,30 | 6.13 | 1.00 | |||||||||
11 | 168 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
VSK Univerzita Brno |
04 | 9 | 6.12 +0.6 m/s | 6.12 0,60 | 5.90 0,30 | - | 6.12 | ||||||||||
12 | 137 |
Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 8 | 6.00 +0.4 m/s | 5.95 0,20 | 6.00 0,40 | x -0,60 | 6.00 | ||||||||||
13 | 177 |
Martin HletkoMartin Hletko
VSK Univerzita Brno |
07 | 2 | PB 5.95 +0.7 m/s | x -0,20 | 5.95 0,70 | 4.38 0,50 | 5.95 | ||||||||||
14 | 68 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 5 | 5.90 +1.2 m/s | 5.90 1,20 | 1,50 | 5.62 -0,60 | 5.90 | ||||||||||
15 | 83 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 3 | 5.89 +2.3 m/s | 5.86 +1.0 m/s | 5.86 1,00 | 5.89 2,30 | 5.75 0,30 | 5.89 | |||||||||
16 | 97 |
Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 4 | 5.79 +1.5 m/s | 5.59 1,00 | 5.79 1,50 | 5.61 -1,00 | 5.79 | ||||||||||
17 | 135 |
Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 1 | 5.67 +0.6 m/s | 5.59 -0,10 | 5.67 0,60 | 5.49 | 5.67 | ||||||||||
21 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 10 | NM | x 0,70 | x -0,30 | x 2,00 | - | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 458 |
Tamara BalajováTamara Balajová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 1 | PB 5.77 +0.5 m/s | 5.75 -1,00 | 5.69 1,10 | 5.70 0,30 | 5.75 | x -2,20 | 5.77 0,50 | 5.59 -0,20 | 11.00 | ||||||
2 | 426 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 23 | 5.75 +1.5 m/s | 5.62 -0,60 | 5.75 1,50 | 5.64 -1,10 | 5.75 | x -0,80 | x | x -0,80 | 9.00 | ||||||
3 | 524 |
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 24 | 5.59 -1.4 m/s | x -0,20 | 5.50 0,80 | 5.59 -1,40 | 5.59 | x 0,40 | x -1,60 | 5.55 0,00 | 8.00 | ||||||
4 | 444 |
Simona RučováSimona Ručová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 21 | 5.48 +1.3 m/s | 5.32 -0,50 | 5.48 1,30 | 5.33 -1,20 | 5.48 | 5.32 0,50 | x | - | 7.00 | ||||||
5 | 321 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia Praha |
04 | 16 | 5.45 +1.5 m/s | 4.96 -0,40 | 5.45 1,50 | 5.41 1,20 | 5.45 | 4.95 -0,20 | x -0,60 | x 0,20 | 6.00 | ||||||
6 | 309 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 11 | PB 5.45 -1.3 m/s | x | 5.16 0,00 | 5.21 -1,40 | 5.21 | x | 5.45 -1,30 | x -0,40 | 5.00 | ||||||
7 | 498 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 15 | 5.31 -2.0 m/s | 5.26 -0,80 | x 0,40 | 5.17 -1,90 | 5.26 | x 0,10 | 5.31 -2,00 | x 0,50 | 4.00 | ||||||
8 | 330 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 18 | 5.21 -1.3 m/s | 5.21 -1,30 | x 1,10 | 4.95 -1,00 | 5.21 | 5.06 1,20 | x -2,00 | 5.07 | 3.00 | ||||||
9 | 323 |
Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia Praha |
05 | 10 | 5.18 -1.2 m/s | 4.98 -0,60 | x -0,30 | 5.18 -1,20 | 5.18 | 2.00 | |||||||||
10 | 480 |
Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
AK Olymp Brno, spolek |
08 | 9 | 4.96 -0.1 m/s | x -0,80 | 4.96 -0,10 | 4.90 -3,20 | 4.96 | 1.00 | |||||||||
11 | 435 |
Eliška JuránováEliška Juránová
Hvězda Pardubice z.s. |
03 | 19 | 4.94 -1.2 m/s | x -0,20 | x | 4.94 -1,20 | 4.94 | ||||||||||
12 | 316 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | SB 4.89 +0.1 m/s | 4.67 -1,60 | 4.89 0,10 | 4.80 -0,10 | 4.89 | ||||||||||
13 | 339 |
Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 13 | 4.87 -0.5 m/s | 4.87 -0,50 | x 1,70 | x -1,50 | 4.87 | ||||||||||
14 | 478 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 2 | SB 4.86 +0.0 m/s | 4.86 0,00 | 4.75 1,10 | 4.80 -0,20 | 4.86 | ||||||||||
15 | 474 |
Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 6 | 4.72 +0.7 m/s | x | x 0,00 | 4.72 0,70 | 4.72 | ||||||||||
16 | 502 |
Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
07 | 5 | 4.56 -0.9 m/s | 4.53 -1,70 | x | 4.56 -0,90 | 4.56 | ||||||||||
17 | 439 |
Kateřina KotvováKateřina Kotvová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 7 | 4.52 -0.3 m/s | x -0,50 | 4.52 -0,30 | x | 4.52 | ||||||||||
18 | 519 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 3 | 4.22 -1.1 m/s | x -0,50 | x | 4.22 -1,10 | 4.22 | ||||||||||
19 | 394 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 8 | 3.32 -0.7 m/s | x | 3.29 0,00 | 3.32 -0,70 | 3.32 | ||||||||||
318 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
ASK Slavia Praha |
04 | 14 | NM +0.0 m/s | -0,70 | x | x -1,10 | - | |||||||||||
387 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 17 | NM | x | x 1,80 | x 0,30 | - | |||||||||||
388 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 20 | NM | x | x 1,30 | x -2,10 | - | |||||||||||
489 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 22 | NM | x 0,20 | x | x -1,70 | - | |||||||||||
484 |
Adéla FuskováAdéla Fusková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
06 | 12 | NM | x -0,60 | x 0,60 | x -2,00 | - | |||||||||||
Celkem 24 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 24.9.2022 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 190 |
Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 20 | SB 14.52 +0.5 m/s | 14.00 -0,60 | x | - | 14.00 | 14.52 0,50 | - | - | 11.00 | ||||||
2 | 214 |
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol Opava |
04 | 22 | 13.93 -1.6 m/s | 13.43 -0,50 | 13.60 -0,30 | 13.93 -1,60 | 13.93 | - | - | - | 9.00 | ||||||
3 | 38 |
Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Dukla Praha |
04 | 21 | 13.69 +0.0 m/s | x -1,40 | x -1,50 | 13.06 -2,00 | 13.06 | x | 13.69 0,00 | x 0,30 | 8.00 | ||||||
4 | 27 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Dukla Praha |
03 | 18 | 13.56 -0.9 m/s | 13.56 -0,90 | 13.30 -0,80 | 13.17 -0,60 | 13.56 | - | x -0,10 | - | 7.00 | ||||||
5 | 210 |
Matúš BlštákMatúš Blšták
TJ Sokol Opava |
03 | 19 | 13.55 -1.0 m/s | 13.55 -1,00 | x -0,70 | x -2,30 | 13.55 | r | 6.00 | ||||||||
6 | 1 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Jeseniova |
03 | 12 | SB 13.46 +0.8 m/s | 13.17 0,20 | 13.39 -0,40 | 11.78 -0,30 | 13.39 | 13.46 0,80 | x | 13.46 0,00 | 5.00 | ||||||
7 | 162 |
Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita Brno |
03 | 2 | PB 13.41 +1.0 m/s | 13.15 0,20 | 13.18 0,30 | 12.97 0,10 | 13.18 | 12.95 0,80 | 13.41 1,00 | 13.22 0,50 | 4.00 | ||||||
8 | 21 |
Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK Jeseniova |
04 | 14 | 13.38 -1.1 m/s | 12.94 0,60 | 13.38 -1,10 | x | 13.38 | 13.18 0,50 | x | x 0,70 | 3.00 | ||||||
9 | 15 |
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK Jeseniova |
03 | 13 | 13.04 -0.8 m/s | 13.04 -0,80 | x | 13.00 -0,90 | 13.04 | 2.00 | |||||||||
10 | 137 |
Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec Králové |
03 | 15 | 13.03 -0.6 m/s | 12.91 1,50 | 13.03 -0,60 | 12.15 0,10 | 13.03 | 1.00 | |||||||||
11 | 170 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
VSK Univerzita Brno |
04 | 16 | 12.87 -1.2 m/s | 12.85 0,20 | 12.79 -1,00 | 12.87 -1,20 | 12.87 | ||||||||||
12 | 168 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
VSK Univerzita Brno |
04 | 17 | 12.71 -1.6 m/s | 12.61 -0,50 | 11.42 0,40 | 12.71 -1,60 | 12.71 | ||||||||||
13 | 12 |
David JurkevičDavid Jurkevič
SK Jeseniova |
03 | 5 | SB 12.29 +1.4 m/s | 12.29 1,40 | 11.82 0,30 | 11.82 0,30 | 12.29 | ||||||||||
14 | 106 |
Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO Kladno |
04 | 9 | 12.16 -0.4 m/s | 12.16 -0,40 | 11.44 -1,50 | 12.02 -0,40 | 12.16 | ||||||||||
15 | 101 |
Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 10 | 12.10 -0.5 m/s | 12.10 -0,50 | r | 12.10 | |||||||||||
16 | 173 |
Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita Brno |
03 | 7 | 11.83 -2.5 m/s | x 0,00 | 11.51 0,90 | 11.83 -2,50 | 11.83 | ||||||||||
17 | 66 |
Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4 |
04 | 6 | 11.73 +0.3 m/s | 11.73 0,30 | x 1,90 | x -0,10 | 11.73 | ||||||||||
18 | 10 |
Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK Jeseniova |
04 | 3 | 11.68 +1.2 m/s | 11.56 1,30 | 11.68 1,20 | - | 11.68 | ||||||||||
19 | 209 |
Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol Opava |
04 | 4 | 11.66 +0.2 m/s | 11.64 0,10 | 11.66 0,20 | - | 11.66 | ||||||||||
177 |
Martin HletkoMartin Hletko
VSK Univerzita Brno |
07 | 11 | NM | x -0,80 | r | - | ||||||||||||
82 |
Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 8 | NM | x 0,20 | r | - | ||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 496 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 18 | 12.17 -0.7 m/s | 11.55 -1,00 | x -0,20 | 11.87 -0,70 | 11.87 | 11.95 -1,00 | 12.17 -0,70 | x -0,60 | 11.00 | ||||||
2 | 426 |
Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 19 | 12.09 -1.0 m/s | 11.69 -0,80 | 10.50 -0,30 | 11.28 -0,40 | 11.69 | 12.09 -1,00 | x -0,50 | - | 9.00 | ||||||
3 | 489 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 16 | 11.52 +0.1 m/s | 10.80 -0,40 | 11.01 -0,80 | 11.00 -0,40 | 11.01 | 11.40 -1,10 | 11.44 -2,20 | 11.52 0,10 | 8.00 | ||||||
4 | 400 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 10 | PB 11.43 -1.0 m/s | 10.87 -1,50 | 10.78 -1,10 | 11.18 -0,30 | 11.18 | 11.22 -0,40 | 11.15 -1,40 | 11.43 -1,00 | 7.00 | ||||||
5 | 395 |
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 11 | PB 11.35 +0.3 m/s | 10.45 -1,30 | 11.35 0,30 | 11.12 -0,70 | 11.35 | 11.04 -1,10 | x | 11.22 -0,50 | 6.00 | ||||||
6 | 387 |
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 17 | 11.19 -0.3 m/s | x -0,80 | 11.12 -0,50 | 11.19 -0,30 | 11.19 | x -0,30 | 10.54 -0,90 | - | 5.00 | ||||||
7 | 309 |
Kateřina KavanováKateřina Kavanová
ASK Slavia Praha |
03 | 14 | 11.17 -0.3 m/s | 10.91 -1,80 | 10.83 -0,10 | x -0,90 | 10.91 | x | 11.17 -0,30 | x -0,80 | 4.00 | ||||||
8 | 519 |
Andrea MartinkováAndrea Martinková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 12 | 10.98 -0.9 m/s | 10.85 -1,70 | 10.97 -0,60 | 10.62 0,00 | 10.97 | 10.93 -0,40 | 10.80 -1,50 | 10.98 -0,90 | 3.00 | ||||||
9 | 316 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
ASK Slavia Praha |
04 | 8 | 10.86 -0.4 m/s | 10.45 0,00 | 10.68 0,10 | 10.86 -0,40 | 10.86 | 2.00 | |||||||||
10 | 339 |
Hana MikulášováHana Mikulášová
Univerzitní sportovní klub ... |
06 | 15 | 10.84 -0.9 m/s | 10.59 -1,10 | 10.58 -0,20 | 10.84 -0,90 | 10.84 | 1.00 | |||||||||
11 | 317 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia Praha |
04 | 13 | 10.75 -0.8 m/s | 10.32 -1,60 | 10.75 -0,80 | 10.56 -0,80 | 10.75 | ||||||||||
12 | 330 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 1 | PB 10.67 -0.2 m/s | 10.67 -0,20 | x | 10.67 -0,40 | 10.67 | ||||||||||
13 | 498 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 6 | 10.56 +0.0 m/s | 10.56 0,00 | x -0,10 | 10.52 -0,80 | 10.56 | ||||||||||
14 | 304 |
Sabina DerkováSabina Derková
ASK Slavia Praha |
04 | 4 | 10.35 -0.2 m/s | x -0,60 | 10.13 -1,00 | 10.35 -0,20 | 10.35 | ||||||||||
15 | 474 |
Klára KlementováKlára Klementová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 2 | SB 10.13 -0.5 m/s | 10.13 -0,50 | 10.00 -0,80 | x -0,30 | 10.13 | ||||||||||
16 | 476 |
Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 5 | 10.00 -0.1 m/s | 10.00 -0,10 | x -0,40 | x | 10.00 | ||||||||||
17 | 394 |
Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 9 | 09.98 -1.0 m/s | 09.98 -1,00 | x 0,00 | x | 9.98 | ||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 515 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 24 | 16.12 | 15.55 | 15.58 | 15.46 | 15.58 | 15.83 | 16.12 | 15.85 | 11.00 | ||||||
2 | 526 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 19 | 11.77 | 11.03 | 10.79 | 10.95 | 11.03 | x | 11.77 | x | 9.00 | ||||||
3 | 385 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 23 | 11.63 | 10.30 | 10.21 | 11.63 | 11.63 | 11.34 | 10.76 | 11.05 | 8.00 | ||||||
4 | 463 |
Eva RemešováEva Remešová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 18 | 11.57 | x | 10.36 | 11.01 | 11.01 | 10.97 | 11.57 | 10.86 | 7.00 | ||||||
5 | 345 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 20 | 11.09 | 10.58 | 10.90 | x | 10.90 | 10.77 | x | 11.09 | 6.00 | ||||||
6 | 303 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 13 | 10.79 | 10.10 | 10.63 | 10.79 | 10.79 | 10.27 | 10.03 | x | 5.00 | ||||||
7 | 356 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 22 | 10.74 | 10.53 | 10.74 | 10.63 | 10.74 | 10.34 | x | x | 4.00 | ||||||
8 | 436 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 12 | 10.61 | 10.61 | x | 09.80 | 10.61 | 10.44 | x | 10.07 | 3.00 | ||||||
9 | 344 |
Klára KlonováKlára Klonová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 16 | 10.58 | 10.58 | x | 10.56 | 10.58 | 2.00 | |||||||||
10 | 314 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 10 | 10.54 | 09.25 | 10.54 | 09.78 | 10.54 | 1.00 | |||||||||
11 | 478 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 11 | 10.46 | 10.00 | 10.19 | 10.46 | 10.46 | ||||||||||
12 | 488 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 6 | PB 10.46 | 09.67 | 10.10 | 10.46 | 10.46 | ||||||||||
13 | 386 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 21 | 10.42 | 10.24 | 10.42 | 09.95 | 10.42 | ||||||||||
14 | 491 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 17 | 10.38 | x | 10.38 | 09.86 | 10.38 | ||||||||||
15 | 465 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 9 | 10.11 | 09.88 | 10.11 | x | 10.11 | ||||||||||
16 | 410 |
Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 8 | 09.81 | x | 09.81 | 09.52 | 9.81 | ||||||||||
17 | 412 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 14 | 09.68 | 09.68 | x | x | 9.68 | ||||||||||
18 | 511 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 7 | 09.49 | 09.49 | x | 09.39 | 9.49 | ||||||||||
19 | 418 |
Natálie KrubováNatálie Krubová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4 | 09.49 | 09.29 | 09.49 | x | 9.49 | ||||||||||
20 | 490 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 3 | 09.39 | 08.83 | 09.39 | - | 9.39 | ||||||||||
21 | 322 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
ASK Slavia Praha |
04 | 2 | 09.27 | 07.47 | 08.81 | 09.27 | 9.27 | ||||||||||
22 | 305 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ASK Slavia Praha |
03 | 5 | 09.20 | 09.20 | 08.87 | x | 9.20 | ||||||||||
23 | 365 |
Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1 | 08.76 | 08.09 | x | 08.76 | 8.76 | ||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 24.9.2022 - 13:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 191 |
Jan SvozilJan Svozil
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 18 | 16.84 | 16.36 | 16.23 | 16.14 | 16.36 | 16.12 | 15.70 | 16.84 | 11.00 | ||||||
2 | 36 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Dukla Praha |
03 | 13 | PB 15.97 | 15.22 | x | 15.97 | 15.97 | x | x | - | 9.00 | ||||||
3 | 5 |
David FilipDavid Filip
SK Jeseniova |
03 | 15 | PB 15.73 | 15.73 | 14.98 | 15.34 | 15.73 | x | x | 15.50 | 8.00 | ||||||
4 | 230 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 19 | 15.66 | 15.66 | x | 14.77 | 15.66 | 15.19 | 14.90 | 14.77 | 7.00 | ||||||
5 | 228 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 16 | 15.47 | 14.90 | 14.96 | 14.95 | 14.96 | 15.24 | 15.47 | 15.35 | 6.00 | ||||||
6 | 115 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 17 | 15.31 | 12.18 | 15.31 | x | 15.31 | 15.18 | x | x | 5.00 | ||||||
7 | 188 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 11 | PB 15.07 | 14.58 | 14.62 | 15.07 | 15.07 | 15.04 | 14.46 | x | 4.00 | ||||||
8 | 33 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
TJ Dukla Praha |
04 | 14 | 14.87 | 14.37 | 14.84 | 14.62 | 14.84 | 14.60 | 14.87 | x | 3.00 | ||||||
9 | 121 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 12 | 14.19 | 12.36 | 14.19 | x | 14.19 | 2.00 | |||||||||
10 | 194 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 10 | 14.12 | 12.90 | x | 14.12 | 14.12 | 1.00 | |||||||||
11 | 222 |
David ProskeDavid Proske
TJ Sokol Opava |
04 | 9 | 13.73 | x | 13.73 | 12.95 | 13.73 | ||||||||||
12 | 100 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 3 | PB 12.44 | 12.44 | x | 09.13 | 12.44 | ||||||||||
13 | 110 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 8 | 12.23 | 12.23 | 12.06 | x | 12.23 | ||||||||||
14 | 143 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | PB 11.79 | 11.16 | 11.79 | 11.76 | 11.79 | ||||||||||
15 | 69 |
Tim NedvědTim Nedvěd
Spartak Praha 4 |
03 | 6 | 11.66 | 11.09 | 10.96 | 11.66 | 11.66 | ||||||||||
16 | 117 |
Jakub NovýJakub Nový
A. C. TEPO Kladno |
04 | 4 | 11.34 | 11.32 | 11.34 | 10.65 | 11.34 | ||||||||||
17 | 70 |
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4 |
04 | 5 | 10.74 | 10.74 | x | 10.14 | 10.74 | ||||||||||
18 | 59 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 7 | 10.25 | x | 10.25 | 10.18 | 10.25 | ||||||||||
19 | 96 |
Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 2 | 09.79 | 09.79 | x | x | 9.79 | ||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 515 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 24 | 47.08 | 45.89 | 44.95 | 47.08 | 47.08 | x | x | x | 11.00 | ||||||
2 | 344 |
Klára KlonováKlára Klonová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 23 | 39.40 | 39.10 | x | 36.04 | 39.10 | 38.22 | 38.58 | 39.40 | 9.00 | ||||||
3 | 356 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 22 | 37.59 | 37.59 | x | 36.31 | 37.59 | x | x | 36.34 | 8.00 | ||||||
4 | 491 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 18 | PB 37.39 | 29.98 | 33.91 | 34.37 | 34.37 | 37.39 | x | x | 7.00 | ||||||
5 | 409 |
Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 20 | 36.95 | 35.50 | x | x | 35.50 | 33.97 | 36.17 | 36.95 | 6.00 | ||||||
6 | 490 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 19 | 36.64 | 36.64 | 35.05 | 34.44 | 36.64 | 35.56 | x | x | 5.00 | ||||||
7 | 463 |
Eva RemešováEva Remešová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 21 | 36.20 | 33.27 | 35.19 | 36.20 | 36.20 | 35.26 | 32.53 | x | 4.00 | ||||||
8 | 528 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 13 | 35.09 | 33.26 | 35.09 | x | 35.09 | x | x | x | 3.00 | ||||||
9 | 410 |
Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 16 | 34.20 | 31.70 | 33.87 | 34.20 | 34.20 | 2.00 | |||||||||
10 | 305 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ASK Slavia Praha |
03 | 15 | 33.86 | 33.86 | 32.28 | 33.76 | 33.86 | 1.00 | |||||||||
11 | 364 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 17 | 33.31 | 32.01 | 33.31 | 30.81 | 33.31 | ||||||||||
12 | 421 |
Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno |
06 | 12 | 32.85 | 30.74 | 32.85 | 31.84 | 32.85 | ||||||||||
13 | 465 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 10 | SB 32.33 | x | 29.65 | 32.33 | 32.33 | ||||||||||
14 | 412 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 7 | PB 31.37 | 31.37 | x | x | 31.37 | ||||||||||
15 | 386 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 14 | 31.09 | 31.09 | x | x | 31.09 | ||||||||||
16 | 436 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 9 | 29.72 | 29.72 | 29.31 | 28.71 | 29.72 | ||||||||||
17 | 488 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 6 | SB 29.33 | x | 29.33 | 27.24 | 29.33 | ||||||||||
18 | 404 |
Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 8 | 28.92 | 28.92 | 27.57 | 27.86 | 28.92 | ||||||||||
19 | 393 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 4 | 25.88 | 23.68 | 24.61 | 25.88 | 25.88 | ||||||||||
20 | 449 |
Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 3 | 25.39 | 23.14 | x | 25.39 | 25.39 | ||||||||||
21 | 445 |
Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 5 | 23.65 | 22.68 | x | 23.65 | 23.65 | ||||||||||
22 | 483 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 2 | 23.43 | 22.11 | 22.15 | 23.43 | 23.43 | ||||||||||
23 | 357 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 1 | SB 23.28 | x | 23.28 | 23.04 | 23.28 | ||||||||||
345 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 11 | NM | x | x | x | - | |||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 24.9.2022 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 191 |
Jan SvozilJan Svozil
Atletický klub Olomouc z.s. |
04 | 19 | 51.89 | 47.85 | 47.17 | x | 47.85 | 50.12 | 51.89 | 51.79 | 11.00 | ||||||
2 | 36 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Dukla Praha |
03 | 18 | 50.50 | x | 44.67 | x | 44.67 | x | x | 50.50 | 9.00 | ||||||
3 | 121 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 16 | PB 49.87 | 46.07 | 49.87 | x | 49.87 | 45.23 | 46.26 | 48.30 | 8.00 | ||||||
4 | 188 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 17 | 47.66 | x | 45.93 | 47.66 | 47.66 | x | x | x | 7.00 | ||||||
5 | 228 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 15 | 47.14 | 40.94 | 43.97 | 46.30 | 46.30 | 47.14 | 45.25 | 45.81 | 6.00 | ||||||
6 | 143 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | PB 46.09 | 44.30 | x | 41.91 | 44.30 | 43.14 | 43.62 | 46.09 | 5.00 | ||||||
7 | 5 |
David FilipDavid Filip
SK Jeseniova |
03 | 13 | 44.65 | 43.24 | 42.76 | 40.68 | 43.24 | 43.63 | 44.65 | x | 4.00 | ||||||
8 | 230 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 12 | 43.72 | 43.72 | x | 40.95 | 43.72 | x | x | 43.32 | 3.00 | ||||||
9 | 194 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 14 | 42.21 | 42.21 | 40.99 | x | 42.21 | 2.00 | |||||||||
10 | 58 |
Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4 |
04 | 8 | PB 42.07 | 40.23 | 40.95 | 42.07 | 42.07 | 1.00 | |||||||||
11 | 117 |
Jakub NovýJakub Nový
A. C. TEPO Kladno |
04 | 9 | 36.75 | 36.75 | x | x | 36.75 | ||||||||||
12 | 222 |
David ProskeDavid Proske
TJ Sokol Opava |
04 | 6 | 35.24 | x | 34.34 | 35.24 | 35.24 | ||||||||||
13 | 115 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 11 | 34.48 | 34.48 | x | x | 34.48 | ||||||||||
14 | 100 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 7 | 32.92 | x | 32.92 | x | 32.92 | ||||||||||
15 | 59 |
Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4 |
03 | 4 | 29.07 | 29.07 | x | x | 29.07 | ||||||||||
16 | 17 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 2 | PB 28.80 | x | 27.08 | 28.80 | 28.80 | ||||||||||
17 | 25 |
Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Jeseniova |
06 | 3 | 20.59 | x | 20.59 | 19.75 | 20.59 | ||||||||||
96 |
Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 5 | NM | x | x | x | - | |||||||||||
110 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 10 | NM | x | x | x | - | |||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 511 |
Daniela BártováDaniela Bártová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 16 | 49.13 | 49.13 | x | x | 49.13 | 45.87 | 48.87 | 48.64 | 11.00 | ||||||
2 | 515 |
Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. |
03 | 14 | 47.44 | 44.37 | 46.20 | 46.83 | 46.83 | 47.44 | 45.93 | 46.73 | 9.00 | ||||||
3 | 357 |
Simona KubouškováSimona Kuboušková
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 17 | 47.41 | x | 42.92 | x | 42.92 | 43.56 | 43.63 | 47.41 | 8.00 | ||||||
4 | 491 |
Viktorie StaškováViktorie Stašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
05 | 15 | 46.79 | x | 46.43 | 44.38 | 46.43 | 46.79 | 45.99 | 44.84 | 7.00 | ||||||
5 | 436 |
Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 12 | 45.52 | x | x | 45.52 | 45.52 | x | 45.31 | x | 6.00 | ||||||
6 | 356 |
Denisa HruškováDenisa Hrušková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 13 | 42.78 | 40.71 | x | 40.14 | 40.71 | x | 42.35 | 42.78 | 5.00 | ||||||
7 | 526 |
Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 11 | 41.02 | 41.02 | x | 40.89 | 41.02 | x | x | x | 4.00 | ||||||
8 | 449 |
Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 10 | 39.82 | 39.62 | x | 39.82 | 39.82 | 38.54 | x | x | 3.00 | ||||||
9 | 465 |
Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolek |
03 | 9 | 38.98 | 35.07 | 38.98 | 38.79 | 38.98 | 2.00 | |||||||||
10 | 305 |
Aneta DvořákováAneta Dvořáková
ASK Slavia Praha |
03 | 7 | 37.24 | 35.89 | 36.91 | 37.24 | 37.24 | 1.00 | |||||||||
11 | 528 |
Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 5 | 36.41 | 36.41 | 34.88 | 35.47 | 36.41 | ||||||||||
12 | 421 |
Zděnka NetolickáZděnka Netolická
A. C. TEPO Kladno |
06 | 6 | 36.30 | 36.30 | 31.21 | x | 36.30 | ||||||||||
13 | 483 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 2 | PB 34.39 | 31.20 | 32.99 | 34.39 | 34.39 | ||||||||||
14 | 345 |
Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub ... |
04 | 3 | PB 33.61 | x | x | 33.61 | 33.61 | ||||||||||
15 | 360 |
Olívia MuchováOlívia Muchová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 4 | 31.58 | 31.58 | x | x | 31.58 | ||||||||||
16 | 410 |
Valentina DvořákováValentina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
04 | 1 | 22.59 | x | 18.85 | 22.59 | 22.59 | ||||||||||
445 |
Anežka SádovskáAnežka Sádovská
Hvězda Pardubice z.s. |
05 | 8 | NM | x | x | x | - | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 24.9.2022 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 228 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 15 | 62.78 | x | 55.40 | 62.29 | 62.29 | x | 61.14 | 62.78 | 11.00 | ||||||
2 | 101 |
Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 13 | PB 60.56 | 56.13 | 59.19 | 60.56 | 60.56 | 58.29 | x | 60.06 | 9.00 | ||||||
3 | 110 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 14 | 56.45 | 53.42 | x | x | 53.42 | x | x | 56.45 | 8.00 | ||||||
4 | 115 |
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO Kladno |
03 | 12 | 56.44 | 53.21 | 53.74 | 52.89 | 53.74 | x | x | 56.44 | 7.00 | ||||||
5 | 33 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
TJ Dukla Praha |
04 | 6 | PB 49.72 | 38.10 | 44.36 | 44.79 | 44.79 | 49.72 | 47.71 | 45.37 | 6.00 | ||||||
6 | 143 |
David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 1 | PB 48.18 | 38.07 | 44.49 | 44.55 | 44.55 | 48.18 | - | x | 5.00 | ||||||
7 | 5 |
David FilipDavid Filip
SK Jeseniova |
03 | 10 | 47.93 | 46.53 | 43.62 | 45.33 | 46.53 | 44.40 | 47.93 | 46.89 | 4.00 | ||||||
8 | 103 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 9 | PB 42.50 | 39.73 | 41.17 | 42.50 | 42.50 | 41.29 | x | x | 3.00 | ||||||
9 | 118 |
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno |
04 | 11 | 42.32 | x | 42.32 | x | 42.32 | 2.00 | |||||||||
10 | 96 |
Radek PazderaRadek Pazdera
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 5 | PB 39.11 | 39.11 | x | x | 39.11 | 1.00 | |||||||||
11 | 146 |
Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ Sokol Hradec Králové |
06 | 2 | PB 36.35 | x | 36.35 | x | 36.35 | ||||||||||
12 | 230 |
Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol Opava |
04 | 7 | 36.21 | x | 36.21 | x | 36.21 | ||||||||||
13 | 194 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s. |
03 | 3 | PB 35.13 | x | 35.13 | x | 35.13 | ||||||||||
14 | 121 |
Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO Kladno |
03 | 4 | 34.59 | 34.59 | x | x | 34.59 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(so, 24.9.2022 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 488 |
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 19 | PB 52.52 | 43.63 | 48.03 | 49.53 | 49.53 | 47.74 | 48.28 | 52.52 | 11.00 | ||||||
2 | 363 |
Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 20 | 52.03 | 47.95 | 48.37 | 48.51 | 48.51 | 49.00 | 52.03 | 49.45 | 9.00 | ||||||
3 | 314 |
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha |
04 | 15 | PB 44.46 | 40.68 | 44.46 | 43.83 | 44.46 | 39.38 | 42.29 | 41.67 | 8.00 | ||||||
4 | 463 |
Eva RemešováEva Remešová
AK Olymp Brno, spolek |
04 | 18 | 43.01 | 40.48 | 43.01 | 41.26 | 43.01 | 42.13 | 38.45 | 39.16 | 7.00 | ||||||
5 | 413 |
Natálie GengelováNatálie Gengelová
A. C. TEPO Kladno |
05 | 16 | 41.42 | 39.78 | x | x | 39.78 | 40.17 | 41.42 | 40.47 | 6.00 | ||||||
6 | 490 |
Hana KleiblováHana Kleiblová
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
03 | 12 | SB 40.28 | 36.01 | 37.45 | 40.28 | 40.28 | 38.95 | 38.90 | x | 5.00 | ||||||
7 | 478 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
AK Olymp Brno, spolek |
05 | 13 | PB 39.95 | 35.98 | x | 36.72 | 36.72 | 37.18 | 39.50 | 39.95 | 4.00 | ||||||
8 | 386 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 14 | 39.41 | 34.60 | 38.11 | 38.31 | 38.31 | - | 37.37 | 39.41 | 3.00 | ||||||
9 | 388 |
Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 10 | 36.08 | x | x | 36.08 | 36.08 | 2.00 | |||||||||
10 | 412 |
Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno |
04 | 17 | 36.02 | 34.75 | 36.02 | 34.95 | 36.02 | 1.00 | |||||||||
11 | 393 |
Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková
TJ Sokol Kolín-atletika |
06 | 9 | 35.47 | 35.21 | 35.47 | 33.42 | 35.47 | ||||||||||
12 | 315 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha |
06 | 2 | SB 35.26 | 34.54 | 35.26 | 32.43 | 35.26 | ||||||||||
13 | 493 |
Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 7 | PB 34.89 | 34.51 | x | 34.89 | 34.89 | ||||||||||
14 | 303 |
Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia Praha |
04 | 11 | 34.01 | x | 34.01 | x | 34.01 | ||||||||||
15 | 338 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
Univerzitní sportovní klub ... |
03 | 6 | PB 32.48 | 32.48 | 30.73 | 29.96 | 32.48 | ||||||||||
16 | 397 |
Zuzana HolšánováZuzana Holšánová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 8 | 31.72 | 31.72 | x | 29.95 | 31.72 | ||||||||||
17 | 318 |
Alexandra PolákováAlexandra Poláková
ASK Slavia Praha |
04 | 1 | PB 29.27 | 29.10 | 29.27 | x | 29.27 | ||||||||||
18 | 529 |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 28.13 | 26.24 | 28.13 | x | 28.13 | ||||||||||
19 | 497 |
Tereza HanákováTereza Hanáková
AC Slovácká Slavia Uherské ... |
04 | 4 | 25.82 | x | 24.40 | 25.82 | 25.82 | ||||||||||
20 | 434 |
Anežka HorákováAnežka Horáková
Hvězda Pardubice z.s. |
06 | 3 | 24.18 | 24.18 | 20.94 | x | 24.18 | ||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 24.9.2022 - 12:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 |
František BuchaFrantišek Bucha
SK Jeseniova |
03 | 12 | PB 62.75 | 57.08 | 62.75 | 52.05 | 62.75 | 57.85 | - | - | 11.00 | ||||||
2 | 222 |
David ProskeDavid Proske
TJ Sokol Opava |
04 | 13 | PB 62.72 | 60.88 | 59.73 | - | 60.88 | 56.10 | 58.60 | 62.72 | 9.00 | ||||||
3 | 169 |
Adam ProcházkaAdam Procházka
VSK Univerzita Brno |
04 | 11 | 57.76 | 57.76 | 57.58 | x | 57.76 | x | x | 57.48 | 8.00 | ||||||
4 | 32 |
Ondřej KřížOndřej Kříž
TJ Dukla Praha |
04 | 14 | 57.50 | x | x | 57.50 | 57.50 | x | x | 57.03 | 7.00 | ||||||
5 | 172 |
Jakub KopečekJakub Kopeček
VSK Univerzita Brno |
03 | 10 | SB 56.60 | 51.44 | 53.11 | 53.24 | 53.24 | 53.93 | 56.27 | 56.60 | 6.00 | ||||||
6 | 215 |
Matěj JarošMatěj Jaroš
TJ Sokol Opava |
03 | 7 | PB 50.28 | 50.06 | 50.28 | 49.76 | 50.28 | 47.56 | 47.82 | 48.52 | 5.00 | ||||||
7 | 100 |
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 9 | 50.24 | x | 46.12 | 50.24 | 50.24 | x | 45.79 | 48.18 | 4.00 | ||||||
8 | 17 |
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK Jeseniova |
04 | 8 | 45.88 | 42.53 | 45.88 | 42.13 | 45.88 | 43.77 | 41.92 | - | 3.00 | ||||||
9 | 160 |
David KovářDavid Kovář
VSK Univerzita Brno |
05 | 6 | 43.09 | 43.09 | - | x | 43.09 | 2.00 | |||||||||
10 | 33 |
Matěj KřováčekMatěj Křováček
TJ Dukla Praha |
04 | 5 | PB 40.58 | 38.64 | 40.58 | 34.39 | 40.58 | 1.00 | |||||||||
11 | 20 |
Simon ŠtiborSimon Štibor
SK Jeseniova |
05 | 2 | PB 39.90 | 39.90 | 37.61 | - | 39.90 | ||||||||||
12 | 69 |
Tim NedvědTim Nedvěd
Spartak Praha 4 |
03 | 3 | PB 39.12 | 37.61 | 35.54 | 39.12 | 39.12 | ||||||||||
13 | 55 |
Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4 |
03 | 4 | 37.64 | 37.64 | 36.10 | x | 37.64 | ||||||||||
14 | 221 |
Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol Opava |
06 | 1 | PB 30.87 | 30.87 | - | - | 30.87 | ||||||||||
Celkem 14 závodníků |