Mistrovství Moravy a Slezska žactva
Bratislava (25. 1. 2003)150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SMOLAJiří SMOLA | 88 | SK Hranice | 18.08 | |||||||||||||||
2 | Pavel SEČKÁŘPavel SEČKÁŘ | 88 | ŠSK Klokan Mor.Nová Ves | 18.91 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KUBRICKÝTomáš KUBRICKÝ | 88 | ŠSK Klokan Mor.Nová | 19.35 | |||||||||||||||
4 | Marek JURENAMarek JURENA | 88 | AK Hodonín | 19.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří NAJMANJiří NAJMAN | 88 | TJ TŽ Třinec | 18.71 | |||||||||||||||
2 | Richard ŠÁŘECRichard ŠÁŘEC | 88 | TJ TŽ Třinec | 19.07 | |||||||||||||||
3 | Michal DERMEKMichal DERMEK | 89 | SK Speed Brno | 19.13 | |||||||||||||||
4 | Martin ILGNERMartin ILGNER | 89 | AK Kyjov | 19.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KRAJČAŠtěpán KRAJČA | 89 | Jiskra Otrokovice | 19.64 | |||||||||||||||
2 | Teodor JURGATeodor JURGA | 88 | TJ TŽ Třinec | 19.79 | |||||||||||||||
3 | Jakub KONVICAJakub KONVICA | 90 | BYAC Brno | 19.82 | |||||||||||||||
4 | Michal NENKOVMichal NENKOV | 89 | JAC Brno | 20.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr POSPĺCHALPetr POSPĺCHAL | 88 | JAC Brno | 19.87 | |||||||||||||||
2 | Tomáš FOJTĺKTomáš FOJTĺK | 88 | BYAC Brno | 19.93 | |||||||||||||||
3 | Jakub PAWLASJakub PAWLAS | 89 | TJ Start Havřov | 20.13 | |||||||||||||||
4 | Michal ZAPLETALMichal ZAPLETAL | 89 | Jiskra Otrokovice | 21.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Braňo FigerBraňo Figer | 89 | VITAL Bratislava | 20.82 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠTEFEKMichal ŠTEFEK | 91 | TJ Slezan Fýdek Místek | 21.40 | |||||||||||||||
Pavol VlčekPavol Vlček | 89 | VITAL Bratislava | 21.40 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČECHOVÁKateřina ČECHOVÁ | 88 | AC Moravská Slávia Brno | 18.59 | |||||||||||||||
2 | Veronika KOHÚTOVÁVeronika KOHÚTOVÁ | 88 | TJ VOKD Ostrava-Poruba | 19.58 | |||||||||||||||
3 | Marcela GORECKÁMarcela GORECKÁ | 88 | AK Zlín | 19.67 | |||||||||||||||
4 | Kateřina DYTKOVÁKateřina DYTKOVÁ | 88 | TJ TŽ Třinec | 20.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea URBÁNKOVÁAndrea URBÁNKOVÁ | 88 | AC Nový Jičín | 20.41 | |||||||||||||||
2 | Markéta NEUBAUROVÁMarkéta NEUBAUROVÁ | 89 | SK Mládeže Brno | 20.69 | |||||||||||||||
3 | Lada MEDVECOVÁLada MEDVECOVÁ | 88 | TJ Slezan Fýdek Místek | 20.76 | |||||||||||||||
4 | Zuzana GAJDĺKOVÁZuzana GAJDĺKOVÁ | 89 | AK Hodonín | 21.12 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KLEMENTOVÁZuzana KLEMENTOVÁ | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.74 | |||||||||||||||
2 | Markéta PITROVÁMarkéta PITROVÁ | 89 | AC Nový Jičín | 21.19 | |||||||||||||||
3 | Nika NĚMCOVÁNika NĚMCOVÁ | 89 | TJ Slezan Fýdek Místek | 21.52 | |||||||||||||||
4 | Lenka PŠENICOVÁLenka PŠENICOVÁ | 89 | AC Nový Jičín | 21.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KUNSTOVÁTereza KUNSTOVÁ | 88 | AK Olomouc | 20.45 | |||||||||||||||
2 | Alena TRTĺKOVÁAlena TRTĺKOVÁ | 88 | TJ TŽ Třinec | 21.49 | |||||||||||||||
3 | Hana KRHOVSKÁHana KRHOVSKÁ | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 21.53 | |||||||||||||||
4 | Eva KYSELÁKOVÁEva KYSELÁKOVÁ | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MARKOVÁAdéla MARKOVÁ | 90 | TJ Slezan Fýdek Místek | 21.48 | |||||||||||||||
2 | Erika MIKULENKOVÁErika MIKULENKOVÁ | 89 | TJ Slezan Fýdek Místek | 21.63 | |||||||||||||||
3 | Lenka KŘEHÁČKOVÁLenka KŘEHÁČKOVÁ | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.71 | |||||||||||||||
Linda HUSÁKOVÁLinda HUSÁKOVÁ | 89 | BYAC Brno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana JENYŠOVÁZuzana JENYŠOVÁ | 90 | Jiskra Otrokovice | 21.70 | |||||||||||||||
2 | Veronika MAKAROVÁVeronika MAKAROVÁ | 89 | JAC Brno | 21.91 | |||||||||||||||
3 | Klára ZAPLETALOVÁKlára ZAPLETALOVÁ | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.38 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 7 (so, 25.1.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana RONZOVÁHana RONZOVÁ | 90 | Jiskra Otrokovice | 21.55 | |||||||||||||||
2 | Martin ZdurienčíkováMartin Zdurienčíková | 89 | VITAL Bratislava | 22.40 | |||||||||||||||
3 | Dita NUHLĺČKOVÁDita NUHLĺČKOVÁ | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.11 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |