Velikonoční hala (starší, mladší a nejmladší žactvo)
Jablonec nad Nisou (18. 3. 2023)50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.87 | 90.00 | |||||||||||||
2 | Jakub ŠikolaJakub Šikola | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 09.33 | 35.00 | |||||||||||||
3 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.34 | 34.00 | |||||||||||||
4 | Eliáš PokorákEliáš Pokorák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | SB 09.56 | 16.00 | |||||||||||||
5 | Jan ČermákJan Čermák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.59 | 14.00 | |||||||||||||
6 | Jakub ChupekJakub Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 09.66 | 10.00 | |||||||||||||
7 | Martin StříbrnýMartin Stříbrný | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.04 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KazdaJakub Kazda | 14 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | 08.64 | 126.00 | |||||||||||||
2 | Filip KrálFilip Král | 14 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 09.20 | 48.00 | |||||||||||||
3 | Maxmilián PunkertMaxmilián Punkert | 14 | ZŠ Smržovka | 1 | 09.49 | 21.00 | |||||||||||||
4 | Tadeáš BendaTadeáš Benda | 16 | TJ Desná, z.s. | 4 | PB 10.01 | 0.00 | |||||||||||||
5 | Václav ZemlerVáclav Zemler | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 8 | 10.12 | 0.00 | |||||||||||||
6 | Vít SobotíkVít Sobotík | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 10.14 | 0.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 10.17 | 0.00 | |||||||||||||
8 | Jakub MichekJakub Michek | 16 | TJ Desná, z.s. | 7 | 10.61 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ada VondroušAda Vondrouš | 15 | Sportovní klub Týniště nad ... | 8 | 09.07 | 63.00 | |||||||||||||
2 | Matěj VlkMatěj Vlk | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 09.17 | 51.00 | |||||||||||||
3 | Karel KřížKarel Kříž | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.38 | 30.00 | |||||||||||||
4 | Rudolf LancRudolf Lanc | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 09.45 | 24.00 | |||||||||||||
5 | Šimon JunekŠimon Junek | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 10.22 | 0.00 | |||||||||||||
6 | Hubert ŠirokýHubert Široký | 15 | ZŠ Smržovka | 7 | 11.22 | 0.00 | |||||||||||||
7 | Filip HávaFilip Háva | 14 | ASK Dipoli z.s. | 4 | 11.24 | 0.00 | |||||||||||||
8 | Jakub HolubecJakub Holubec | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 11.31 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ChupekFilip Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.50 | 20.00 | |||||||||||||
2 | David KrupkaDavid Krupka | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.57 | 15.00 | |||||||||||||
3 | Robin ŠvíkRobin Švík | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.73 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Štěpán HerčíkŠtěpán Herčík | 15 | ZŠ Smržovka | 4 | 10.59 | 0.00 | |||||||||||||
5 | Jonáš KlodnerJonáš Klodner | 16 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 11.82 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KazdaJakub Kazda | 14 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | 08.64 | 126.00 | |||
2 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.87 | 90.00 | |||
3 | Ada VondroušAda Vondrouš | 15 | Sportovní klub Týniště nad ... | 8 | 09.07 | 63.00 | |||
4 | Matěj VlkMatěj Vlk | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 09.17 | 51.00 | |||
5 | Filip KrálFilip Král | 14 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 09.20 | 48.00 | |||
6 | Jakub ŠikolaJakub Šikola | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 09.33 | 35.00 | |||
7 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.34 | 34.00 | |||
8 | Karel KřížKarel Kříž | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.38 | 30.00 | |||
9 | Rudolf LancRudolf Lanc | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 09.45 | 24.00 | |||
10 | Maxmilián PunkertMaxmilián Punkert | 14 | ZŠ Smržovka | 1 | 09.49 | 21.00 | |||
11 | Filip ChupekFilip Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.50 | 20.00 | |||
12 | Eliáš PokorákEliáš Pokorák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | SB 09.56 | 16.00 | |||
13 | David KrupkaDavid Krupka | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.57 | 15.00 | |||
14 | Jan ČermákJan Čermák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.59 | 14.00 | |||
15 | Jakub ChupekJakub Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 09.66 | 10.00 | |||
16 | Robin ŠvíkRobin Švík | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.73 | 6.00 | |||
17 | Tadeáš BendaTadeáš Benda | 16 | TJ Desná, z.s. | 4 | PB 10.01 | 0.00 | |||
18 | Martin StříbrnýMartin Stříbrný | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.04 | 0.00 | |||
19 | Václav ZemlerVáclav Zemler | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 8 | 10.12 | 0.00 | |||
20 | Vít SobotíkVít Sobotík | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 10.14 | 0.00 | |||
21 | Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 10.17 | 0.00 | |||
22 | Šimon JunekŠimon Junek | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 10.22 | 0.00 | |||
23 | Štěpán HerčíkŠtěpán Herčík | 15 | ZŠ Smržovka | 4 | 10.59 | 0.00 | |||
24 | Jakub MichekJakub Michek | 16 | TJ Desná, z.s. | 7 | 10.61 | 0.00 | |||
25 | Hubert ŠirokýHubert Široký | 15 | ZŠ Smržovka | 7 | 11.22 | 0.00 | |||
26 | Filip HávaFilip Háva | 14 | ASK Dipoli z.s. | 4 | 11.24 | 0.00 | |||
27 | Jakub HolubecJakub Holubec | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 11.31 | 0.00 | |||
28 | Jonáš KlodnerJonáš Klodner | 16 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 11.82 | 0.00 |
50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GrofDaniel Grof | 12 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 07.84 | 293.00 | |||||||||||||
2 | David ČernýDavid Černý | 13 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 5 | SB 08.09 | 234.00 | |||||||||||||
3 | Daniel RegnerDaniel Regner | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | PB 08.26 | 198.00 | |||||||||||||
4 | David RynešDavid Ryneš | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.47 | 157.00 | |||||||||||||
5 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 08.52 | 147.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš StříbrnýTomáš Stříbrný | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | 08.57 | 138.00 | |||||||||||||
7 | Samuel NovotnýSamuel Novotný | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.80 | 101.00 | |||||||||||||
8 | Matyáš KrajícMatyáš Krajíc | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | PB 09.07 | 63.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 07.53 | 373.00 | |||||||||||||
2 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. | 6 | PB 08.03 | 248.00 | |||||||||||||
3 | Tadeáš PrunerTadeáš Pruner | 13 | Atletika Čelákovice z.s. | 7 | 08.43 | 164.00 | |||||||||||||
4 | Vítek SchveigerVítek Schveiger | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 08.61 | 131.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán StřechaŠtěpán Střecha | 12 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 8 | 08.68 | 120.00 | |||||||||||||
6 | Antonín VrtekAntonín Vrtek | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 09.28 | 40.00 | |||||||||||||
7 | Sebastian SchonfeldSebastian Schonfeld | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 09.32 | 36.00 | |||||||||||||
8 | Sebastian JőrgSebastian Jőrg | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.49 | 21.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SkuhravýDavid Skuhravý | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.13 | 225.00 | |||||||||||||
2 | Pavel VrbaPavel Vrba | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 08.65 | 125.00 | |||||||||||||
3 | Vilém SvatoňVilém Svatoň | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 08.75 | 108.00 | |||||||||||||
4 | Adam KodatAdam Kodat | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.85 | 93.00 | |||||||||||||
5 | Matěj ŘímalMatěj Římal | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 09.21 | 47.00 | |||||||||||||
6 | Vít ŠobáňVít Šobáň | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.54 | 17.00 | |||||||||||||
7 | Radek BenešRadek Beneš | 13 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.58 | 15.00 | |||||||||||||
8 | Adam BerdarAdam Berdar | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.94 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias VanclTobias Vancl | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 8 | 08.02 | 250.00 | |||||||||||||
2 | Adam MorávekAdam Morávek | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | PB 08.55 | 142.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.02 | 70.00 | |||||||||||||
4 | Jan SkořepaJan Skořepa | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.17 | 51.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš ŠepsLukáš Šeps | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.66 | 10.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej HudskýOndřej Hudský | 13 | ZŠ Smržovka | 4 | 09.74 | 6.00 | |||||||||||||
7 | Jonáš TomanJonáš Toman | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 09.75 | 5.00 | |||||||||||||
8 | Miroslav KamasMiroslav Kamas | 13 | ZŠ Smržovka | 5 | 11.37 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 10:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BajerMichal Bajer | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 08.12 | 227.00 | |||||||||||||
2 | Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko | 12 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 08.22 | 206.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán LamichŠtěpán Lamich | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 6 | 08.26 | 198.00 | |||||||||||||
4 | David KuldaDavid Kulda | 12 | TJ Neratovice | 3 | 08.47 | 157.00 | |||||||||||||
5 | Jan ŠrámekJan Šrámek | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 08.50 | 151.00 | |||||||||||||
6 | Oskar ŠtemberaOskar Štembera | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 08.75 | 108.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 2 | 07.53 | 373.00 | |||
2 | Daniel GrofDaniel Grof | 12 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 07.84 | 293.00 | |||
3 | Tobias VanclTobias Vancl | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 8 | 08.02 | 250.00 | |||
4 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. | 6 | PB 08.03 | 248.00 | |||
5 | David ČernýDavid Černý | 13 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 5 | SB 08.09 | 234.00 | |||
6 | Michal BajerMichal Bajer | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 08.12 | 227.00 | |||
7 | David SkuhravýDavid Skuhravý | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.13 | 225.00 | |||
8 | Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko | 12 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 5 | 08.22 | 206.00 | |||
9 | Daniel RegnerDaniel Regner | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | PB 08.26 | 198.00 | |||
9 | Štěpán LamichŠtěpán Lamich | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 6 | 08.26 | 198.00 | |||
11 | Tadeáš PrunerTadeáš Pruner | 13 | Atletika Čelákovice z.s. | 7 | 08.43 | 164.00 | |||
12 | David RynešDavid Ryneš | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.47 | 157.00 | |||
12 | David KuldaDavid Kulda | 12 | TJ Neratovice | 3 | 08.47 | 157.00 | |||
14 | Jan ŠrámekJan Šrámek | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 08.50 | 151.00 | |||
15 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 08.52 | 147.00 | |||
16 | Adam MorávekAdam Morávek | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | PB 08.55 | 142.00 | |||
17 | Tomáš StříbrnýTomáš Stříbrný | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | 08.57 | 138.00 | |||
18 | Vítek SchveigerVítek Schveiger | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 08.61 | 131.00 | |||
19 | Pavel VrbaPavel Vrba | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 8 | 08.65 | 125.00 | |||
20 | Štěpán StřechaŠtěpán Střecha | 12 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 8 | 08.68 | 120.00 | |||
21 | Vilém SvatoňVilém Svatoň | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 08.75 | 108.00 | |||
21 | Oskar ŠtemberaOskar Štembera | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 08.75 | 108.00 | |||
23 | Samuel NovotnýSamuel Novotný | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.80 | 101.00 | |||
24 | Adam KodatAdam Kodat | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.85 | 93.00 | |||
25 | Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.02 | 70.00 | |||
26 | Matyáš KrajícMatyáš Krajíc | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | PB 09.07 | 63.00 | |||
27 | Jan SkořepaJan Skořepa | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.17 | 51.00 | |||
28 | Matěj ŘímalMatěj Římal | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 09.21 | 47.00 | |||
29 | Antonín VrtekAntonín Vrtek | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 09.28 | 40.00 | |||
30 | Sebastian SchonfeldSebastian Schonfeld | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 09.32 | 36.00 | |||
31 | Sebastian JőrgSebastian Jőrg | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.49 | 21.00 | |||
32 | Vít ŠobáňVít Šobáň | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.54 | 17.00 | |||
33 | Radek BenešRadek Beneš | 13 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.58 | 15.00 | |||
34 | Lukáš ŠepsLukáš Šeps | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.66 | 10.00 | |||
35 | Ondřej HudskýOndřej Hudský | 13 | ZŠ Smržovka | 4 | 09.74 | 6.00 | |||
36 | Jonáš TomanJonáš Toman | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 09.75 | 5.00 | |||
37 | Adam BerdarAdam Berdar | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.94 | 0.00 | |||
38 | Miroslav KamasMiroslav Kamas | 13 | ZŠ Smržovka | 5 | 11.37 | 0.00 |
50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol RubešováNikol Rubešová | 14 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 4 | 08.55 | 337.00 | |||||||||||||
2 | Aneta LandovskáAneta Landovská | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.58 | 329.00 | |||||||||||||
3 | Ema KouřilováEma Kouřilová | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 08.74 | 291.00 | |||||||||||||
4 | Ela MakovcováEla Makovcová | 14 | TJ Desná, z.s. | 6 | PB 08.79 | 279.00 | |||||||||||||
5 | Lucie KoblerováLucie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.25 | 183.00 | |||||||||||||
6 | Barbora BrodskáBarbora Brodská | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 09.32 | 170.00 | |||||||||||||
7 | Helena DoležalováHelena Doležalová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.33 | 168.00 | |||||||||||||
8 | Tina BalatkováTina Balatková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 11.50 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ella Tereza MatěchováElla Tereza Matěchová | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.40 | 156.00 | |||||||||||||
2 | Sofie KoblerováSofie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 09.67 | 111.00 | |||||||||||||
3 | Marie ČervenkováMarie Červenková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.69 | 108.00 | |||||||||||||
4 | Eliška HlídkováEliška Hlídková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.78 | 95.00 | |||||||||||||
5 | Sára PokorákováSára Pokoráková | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.80 | 92.00 | |||||||||||||
6 | Tea MakovcováTea Makovcová | 15 | TJ Desná, z.s. | 1 | PB 10.09 | 56.00 | |||||||||||||
7 | Lilien MrklasováLilien Mrklasová | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.36 | 29.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie HudíkováViktorie Hudíková | 14 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.73 | 293.00 | |||||||||||||
2 | Anastázie VachkováAnastázie Vachková | 14 | AC TJ Jičín | 1 | 09.27 | 179.00 | |||||||||||||
3 | Anna ŠerákováAnna Šeráková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 09.41 | 154.00 | |||||||||||||
4 | Anna KřivohlaváAnna Křivohlavá | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.71 | 105.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna SvatáKristýna Svatá | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 10.79 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Jessica BalatkováJessica Balatková | 17 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 11.01 | 0.00 | |||||||||||||
7 | Petra DolenskáPetra Dolenská | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 11.30 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 08.88 | 259.00 | |||||||||||||
2 | Amálie BarcalováAmálie Barcalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 09.08 | 217.00 | |||||||||||||
3 | Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.19 | 195.00 | |||||||||||||
4 | Eliška GrafkováEliška Grafková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.29 | 175.00 | |||||||||||||
5 | Livie VinopalováLivie Vinopalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 09.73 | 102.00 | |||||||||||||
6 | Leontýna StadtherrováLeontýna Stadtherrová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.82 | 89.00 | |||||||||||||
7 | Nela HruškováNela Hrušková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 10.29 | 35.00 | |||||||||||||
8 | Adéla NoskováAdéla Nosková | 14 | TJ Desná, z.s. | 2 | 10.40 | 26.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína LackováPavlína Lacková | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 08.97 | 240.00 | |||||||||||||
2 | Barbora BechnáBarbora Bechná | 14 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 09.24 | 185.00 | |||||||||||||
3 | Vanessa HavlíkováVanessa Havlíková | 15 | TJ Desná, z.s. | 6 | 09.35 | 164.00 | |||||||||||||
4 | Klára DominováKlára Dominová | 16 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.44 | 149.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 09.81 | 91.00 | |||||||||||||
6 | Nela VolechováNela Volechová | 15 | ZŠ Smržovka | 8 | 10.59 | 13.00 | |||||||||||||
7 | Julie KouřilováJulie Kouřilová | 17 | TJ Desná, z.s. | 2 | 10.85 | 2.00 | |||||||||||||
8 | Laura FarskáLaura Farská | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 10.99 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 3 | 08.80 | 277.00 | |||||||||||||
2 | Liliana MergancováLiliana Mergancová | 15 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.13 | 206.00 | |||||||||||||
3 | Veronika NývltováVeronika Nývltová | 14 | AC Pardubice | 7 | 09.28 | 177.00 | |||||||||||||
4 | Eliška SmolákováEliška Smoláková | 14 | ZŠ Smržovka | 1 | 09.44 | 149.00 | |||||||||||||
5 | Ella ZbirovskáElla Zbirovská | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 8 | 09.54 | 132.00 | |||||||||||||
6 | Veronika ČepelíkováVeronika Čepelíková | 15 | ZŠ Smržovka | 4 | 10.54 | 16.00 | |||||||||||||
7 | Alenka DrobníkováAlenka Drobníková | 14 | ZŠ Smržovka | 5 | 10.75 | 5.00 | |||||||||||||
8 | Miloslava KamasováMiloslava Kamasová | 16 | ZŠ Smržovka | 6 | 13.84 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HávováTereza Hávová | 14 | ASK Dipoli z.s. | 6 | 08.90 | 255.00 | |||||||||||||
2 | Tereza BémováTereza Bémová | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 08.97 | 240.00 | |||||||||||||
3 | Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 09.15 | 202.00 | |||||||||||||
4 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.47 | 143.00 | |||||||||||||
5 | Michaela Mia ZavřelováMichaela Mia Zavřelová | 15 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 10.25 | 39.00 | |||||||||||||
6 | Ela Celestýna DrahnáEla Celestýna Drahná | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 10.36 | 29.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VolemanováAnna Volemanová | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 08.38 | 380.00 | |||||||||||||
2 | Dorota SobotíkováDorota Sobotíková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.73 | 102.00 | |||||||||||||
3 | Anastázie KrutskáAnastázie Krutská | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.90 | 79.00 | |||||||||||||
4 | Ema JohanováEma Johanová | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 10.98 | 0.00 | |||||||||||||
5 | Eleanor FreitasEleanor Freitas | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 11.76 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VolemanováAnna Volemanová | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 2 | 08.38 | 380.00 | |||
2 | Nikol RubešováNikol Rubešová | 14 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 4 | 08.55 | 337.00 | |||
3 | Aneta LandovskáAneta Landovská | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.58 | 329.00 | |||
4 | Viktorie HudíkováViktorie Hudíková | 14 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.73 | 293.00 | |||
5 | Ema KouřilováEma Kouřilová | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 08.74 | 291.00 | |||
6 | Ela MakovcováEla Makovcová | 14 | TJ Desná, z.s. | 6 | PB 08.79 | 279.00 | |||
7 | Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 3 | 08.80 | 277.00 | |||
8 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 08.88 | 259.00 | |||
9 | Tereza HávováTereza Hávová | 14 | ASK Dipoli z.s. | 6 | 08.90 | 255.00 | |||
10 | Pavlína LackováPavlína Lacková | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 08.97 | 240.00 | |||
10 | Tereza BémováTereza Bémová | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 08.97 | 240.00 | |||
12 | Amálie BarcalováAmálie Barcalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 09.08 | 217.00 | |||
13 | Liliana MergancováLiliana Mergancová | 15 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.13 | 206.00 | |||
14 | Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 09.15 | 202.00 | |||
15 | Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.19 | 195.00 | |||
16 | Barbora BechnáBarbora Bechná | 14 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 09.24 | 185.00 | |||
17 | Lucie KoblerováLucie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.25 | 183.00 | |||
18 | Anastázie VachkováAnastázie Vachková | 14 | AC TJ Jičín | 1 | 09.27 | 179.00 | |||
19 | Veronika NývltováVeronika Nývltová | 14 | AC Pardubice | 7 | 09.28 | 177.00 | |||
20 | Eliška GrafkováEliška Grafková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.29 | 175.00 | |||
21 | Barbora BrodskáBarbora Brodská | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 09.32 | 170.00 | |||
22 | Helena DoležalováHelena Doležalová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.33 | 168.00 | |||
23 | Vanessa HavlíkováVanessa Havlíková | 15 | TJ Desná, z.s. | 6 | 09.35 | 164.00 | |||
24 | Ella Tereza MatěchováElla Tereza Matěchová | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.40 | 156.00 | |||
25 | Anna ŠerákováAnna Šeráková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 09.41 | 154.00 | |||
26 | Klára DominováKlára Dominová | 16 | TJ Dukla Praha | 5 | 09.44 | 149.00 | |||
26 | Eliška SmolákováEliška Smoláková | 14 | ZŠ Smržovka | 1 | 09.44 | 149.00 | |||
28 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 09.47 | 143.00 | |||
29 | Ella ZbirovskáElla Zbirovská | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 8 | 09.54 | 132.00 | |||
30 | Sofie KoblerováSofie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 09.67 | 111.00 | |||
31 | Marie ČervenkováMarie Červenková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.69 | 108.00 | |||
32 | Anna KřivohlaváAnna Křivohlavá | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.71 | 105.00 | |||
33 | Livie VinopalováLivie Vinopalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 09.73 | 102.00 | |||
33 | Dorota SobotíkováDorota Sobotíková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.73 | 102.00 | |||
35 | Eliška HlídkováEliška Hlídková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.78 | 95.00 | |||
36 | Sára PokorákováSára Pokoráková | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.80 | 92.00 | |||
37 | Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 09.81 | 91.00 | |||
38 | Leontýna StadtherrováLeontýna Stadtherrová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.82 | 89.00 | |||
39 | Anastázie KrutskáAnastázie Krutská | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.90 | 79.00 | |||
40 | Tea MakovcováTea Makovcová | 15 | TJ Desná, z.s. | 1 | PB 10.09 | 56.00 | |||
41 | Michaela Mia ZavřelováMichaela Mia Zavřelová | 15 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 10.25 | 39.00 | |||
42 | Nela HruškováNela Hrušková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 10.29 | 35.00 | |||
43 | Lilien MrklasováLilien Mrklasová | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.36 | 29.00 | |||
43 | Ela Celestýna DrahnáEla Celestýna Drahná | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 10.36 | 29.00 | |||
45 | Adéla NoskováAdéla Nosková | 14 | TJ Desná, z.s. | 2 | 10.40 | 26.00 | |||
46 | Veronika ČepelíkováVeronika Čepelíková | 15 | ZŠ Smržovka | 4 | 10.54 | 16.00 | |||
47 | Nela VolechováNela Volechová | 15 | ZŠ Smržovka | 8 | 10.59 | 13.00 | |||
48 | Alenka DrobníkováAlenka Drobníková | 14 | ZŠ Smržovka | 5 | 10.75 | 5.00 | |||
49 | Kristýna SvatáKristýna Svatá | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 10.79 | 3.00 | |||
50 | Julie KouřilováJulie Kouřilová | 17 | TJ Desná, z.s. | 2 | 10.85 | 2.00 | |||
51 | Ema JohanováEma Johanová | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 10.98 | 0.00 | |||
52 | Laura FarskáLaura Farská | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 10.99 | 0.00 | |||
53 | Jessica BalatkováJessica Balatková | 17 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 11.01 | 0.00 | |||
54 | Petra DolenskáPetra Dolenská | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 11.30 | 0.00 | |||
55 | Tina BalatkováTina Balatková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 11.50 | 0.00 | |||
56 | Eleanor FreitasEleanor Freitas | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 11.76 | 0.00 | |||
57 | Miloslava KamasováMiloslava Kamasová | 16 | ZŠ Smržovka | 6 | 13.84 | 0.00 |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára KutkováSára Kutková | 13 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.09 | 460.00 | |||||||||||||
2 | Victoria HasenkopfováVictoria Hasenkopfová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.14 | 446.00 | |||||||||||||
3 | Eliška SobotíkováEliška Sobotíková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.16 | 440.00 | |||||||||||||
4 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.18 | 435.00 | |||||||||||||
5 | Helena ImrichováHelena Imrichová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | PB 08.23 | 421.00 | |||||||||||||
6 | Bára ScholzováBára Scholzová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.29 | 405.00 | |||||||||||||
7 | Anna AbrahamováAnna Abrahamová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.43 | 367.00 | |||||||||||||
8 | Magdaléna HujerováMagdaléna Hujerová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 08.58 | 329.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema StudenáEma Studená | 12 | TJ Neratovice | 4 | PB 08.36 | 386.00 | |||||||||||||
2 | Vanessa MičkováVanessa Mičková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.72 | 296.00 | |||||||||||||
3 | Nikola HůrkováNikola Hůrková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 08.82 | 273.00 | |||||||||||||
4 | Amálie DevineAmálie Devine | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.89 | 257.00 | |||||||||||||
5 | Dominika FrancováDominika Francová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.96 | 242.00 | |||||||||||||
6 | Eliška KrálováEliška Králová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.97 | 240.00 | |||||||||||||
7 | Tereza BendováTereza Bendová | 13 | TJ Desná, z.s. | 7 | PB 08.99 | 235.00 | |||||||||||||
8 | Viktorie MachačkováViktorie Machačková | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 09.32 | 170.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 8 | PB 07.72 | 572.00 | |||||||||||||
2 | Valentýna NovákováValentýna Nováková | 13 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 07.87 | 525.00 | |||||||||||||
3 | Sabina HorákováSabina Horáková | 13 | TJ Neratovice | 2 | PB 07.94 | 504.00 | |||||||||||||
4 | Eliška BeranováEliška Beranová | 12 | TJ Neratovice | 4 | 08.10 | 457.00 | |||||||||||||
5 | Marie GutknechtováMarie Gutknechtová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.65 | 312.00 | |||||||||||||
6 | Sofie FilípkováSofie Filípková | 12 | TJ Neratovice | 3 | 08.78 | 282.00 | |||||||||||||
7 | Zuzana SmržováZuzana Smržová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | PB 09.04 | 225.00 | |||||||||||||
8 | Veronika BukáčkováVeronika Bukáčková | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.15 | 202.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ŠourkováDenisa Šourková | 12 | TJ Desná, z.s. | 8 | 08.18 | 435.00 | |||||||||||||
2 | Emily DraskáEmily Draská | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.44 | 365.00 | |||||||||||||
3 | Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.51 | 347.00 | |||||||||||||
4 | Ema MlejnskáEma Mlejnská | 13 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.79 | 279.00 | |||||||||||||
5 | Michaela MeinerováMichaela Meinerová | 13 | A. C. Sparta Praha | 2 | 09.15 | 202.00 | |||||||||||||
6 | Charlotta HavlíčkováCharlotta Havlíčková | 13 | A. C. Sparta Praha | 3 | 09.21 | 191.00 | |||||||||||||
7 | Eva ChalupnáEva Chalupná | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.69 | 108.00 | |||||||||||||
8 | Josefína DzurindákováJosefína Dzurindáková | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 10.03 | 63.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KučerováPetra Kučerová | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | PB 07.86 | 528.00 | |||||||||||||
2 | Ema HořínkováEma Hořínková | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.43 | 367.00 | |||||||||||||
3 | Sofie JohanováSofie Johanová | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | 08.91 | 253.00 | |||||||||||||
4 | Anita SeidlováAnita Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 7 | 09.27 | 179.00 | |||||||||||||
5 | Kristýna SchmidtováKristýna Schmidtová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.30 | 174.00 | |||||||||||||
6 | Nikola SeidlováNikola Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 1 | 09.36 | 163.00 | |||||||||||||
MS | Barbora DucháčkováBarbora Ducháčková | 11 | ZŠ Smržovka | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
MS | Anna DolhyováAnna Dolhyová | 11 | ZŠ Smržovka | 4 | 09.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna LachmanováAnna Lachmanová | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 08.39 | 378.00 | |||||||||||||
2 | Veronika FrancováVeronika Francová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.76 | 286.00 | |||||||||||||
3 | Nela FrankováNela Franková | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 09.35 | 164.00 | |||||||||||||
4 | Amálie KřelinováAmálie Křelinová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 09.40 | 156.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana KyzyvátováZuzana Kyzyvátová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 09.45 | 147.00 | |||||||||||||
6 | Jolana TrejbalováJolana Trejbalová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 09.53 | 133.00 | |||||||||||||
7 | Nikol RambouskováNikol Rambousková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | PB 09.81 | 91.00 | |||||||||||||
8 | Terezie ZajíčkováTerezie Zajíčková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | 11.31 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena MichnováAlena Michnová | 12 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | PB 08.06 | 469.00 | |||||||||||||
2 | Tereza NývltováTereza Nývltová | 12 | AC Pardubice | 2 | PB 08.50 | 349.00 | |||||||||||||
3 | Nikol FleglováNikol Fleglová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | PB 08.54 | 339.00 | |||||||||||||
4 | Barbora ŠvikováBarbora Šviková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | PB 08.68 | 305.00 | |||||||||||||
5 | Nela LinkováNela Linková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 09.50 | 138.00 | |||||||||||||
6 | Michaela JanderováMichaela Janderová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.57 | 127.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie ČechováAmálie Čechová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 5 | 08.27 | 410.00 | |||||||||||||
2 | Šárka MenclováŠárka Menclová | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.44 | 365.00 | |||||||||||||
3 | Dominika BrázdováDominika Brázdová | 13 | SC Radotín Praha | 4 | 08.57 | 332.00 | |||||||||||||
4 | Anne KučeraAnne Kučera | 13 | TJ Neratovice | 3 | 08.75 | 289.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 8 | PB 07.72 | 572.00 | |||
2 | Petra KučerováPetra Kučerová | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | PB 07.86 | 528.00 | |||
3 | Valentýna NovákováValentýna Nováková | 13 | ASK Dipoli z.s. | 7 | 07.87 | 525.00 | |||
4 | Sabina HorákováSabina Horáková | 13 | TJ Neratovice | 2 | PB 07.94 | 504.00 | |||
5 | Alena MichnováAlena Michnová | 12 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | PB 08.06 | 469.00 | |||
6 | Sára KutkováSára Kutková | 13 | AC Turnov, z. s. | 5 | 08.09 | 460.00 | |||
7 | Eliška BeranováEliška Beranová | 12 | TJ Neratovice | 4 | 08.10 | 457.00 | |||
8 | Victoria HasenkopfováVictoria Hasenkopfová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.14 | 446.00 | |||
9 | Eliška SobotíkováEliška Sobotíková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 08.16 | 440.00 | |||
10 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 3 | 08.18 | 435.00 | |||
10 | Denisa ŠourkováDenisa Šourková | 12 | TJ Desná, z.s. | 8 | 08.18 | 435.00 | |||
12 | Helena ImrichováHelena Imrichová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | PB 08.23 | 421.00 | |||
13 | Amálie ČechováAmálie Čechová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 5 | 08.27 | 410.00 | |||
14 | Bára ScholzováBára Scholzová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.29 | 405.00 | |||
15 | Ema StudenáEma Studená | 12 | TJ Neratovice | 4 | PB 08.36 | 386.00 | |||
16 | Anna LachmanováAnna Lachmanová | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 08.39 | 378.00 | |||
17 | Anna AbrahamováAnna Abrahamová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.43 | 367.00 | |||
17 | Ema HořínkováEma Hořínková | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.43 | 367.00 | |||
19 | Emily DraskáEmily Draská | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.44 | 365.00 | |||
19 | Šárka MenclováŠárka Menclová | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.44 | 365.00 | |||
21 | Tereza NývltováTereza Nývltová | 12 | AC Pardubice | 2 | PB 08.50 | 349.00 | |||
22 | Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 1 | 08.51 | 347.00 | |||
23 | Nikol FleglováNikol Fleglová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | PB 08.54 | 339.00 | |||
24 | Dominika BrázdováDominika Brázdová | 13 | SC Radotín Praha | 4 | 08.57 | 332.00 | |||
25 | Magdaléna HujerováMagdaléna Hujerová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 08.58 | 329.00 | |||
26 | Marie GutknechtováMarie Gutknechtová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.65 | 312.00 | |||
27 | Barbora ŠvikováBarbora Šviková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | PB 08.68 | 305.00 | |||
28 | Vanessa MičkováVanessa Mičková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.72 | 296.00 | |||
29 | Anne KučeraAnne Kučera | 13 | TJ Neratovice | 3 | 08.75 | 289.00 | |||
30 | Veronika FrancováVeronika Francová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 4 | 08.76 | 286.00 | |||
31 | Sofie FilípkováSofie Filípková | 12 | TJ Neratovice | 3 | 08.78 | 282.00 | |||
32 | Ema MlejnskáEma Mlejnská | 13 | Atletika Jižní Město z.s. | 7 | 08.79 | 279.00 | |||
33 | Nikola HůrkováNikola Hůrková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 08.82 | 273.00 | |||
34 | Amálie DevineAmálie Devine | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.89 | 257.00 | |||
35 | Sofie JohanováSofie Johanová | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | 08.91 | 253.00 | |||
36 | Dominika FrancováDominika Francová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.96 | 242.00 | |||
37 | Eliška KrálováEliška Králová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.97 | 240.00 | |||
38 | Tereza BendováTereza Bendová | 13 | TJ Desná, z.s. | 7 | PB 08.99 | 235.00 | |||
39 | Zuzana SmržováZuzana Smržová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | PB 09.04 | 225.00 | |||
40 | Veronika BukáčkováVeronika Bukáčková | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 09.15 | 202.00 | |||
40 | Michaela MeinerováMichaela Meinerová | 13 | A. C. Sparta Praha | 2 | 09.15 | 202.00 | |||
42 | Charlotta HavlíčkováCharlotta Havlíčková | 13 | A. C. Sparta Praha | 3 | 09.21 | 191.00 | |||
43 | Anita SeidlováAnita Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 7 | 09.27 | 179.00 | |||
44 | Kristýna SchmidtováKristýna Schmidtová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.30 | 174.00 | |||
45 | Viktorie MachačkováViktorie Machačková | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 09.32 | 170.00 | |||
46 | Nela FrankováNela Franková | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 09.35 | 164.00 | |||
47 | Nikola SeidlováNikola Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 1 | 09.36 | 163.00 | |||
48 | Amálie KřelinováAmálie Křelinová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 09.40 | 156.00 | |||
49 | Barbora DucháčkováBarbora Ducháčková | 11 | ZŠ Smržovka | 5 | 09.43 | ||||
50 | Zuzana KyzyvátováZuzana Kyzyvátová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 09.45 | 147.00 | |||
51 | Nela LinkováNela Linková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 09.50 | 138.00 | |||
52 | Jolana TrejbalováJolana Trejbalová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 09.53 | 133.00 | |||
53 | Michaela JanderováMichaela Janderová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.57 | 127.00 | |||
54 | Anna DolhyováAnna Dolhyová | 11 | ZŠ Smržovka | 4 | 09.59 | ||||
55 | Eva ChalupnáEva Chalupná | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | 09.69 | 108.00 | |||
56 | Nikol RambouskováNikol Rambousková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | PB 09.81 | 91.00 | |||
57 | Josefína DzurindákováJosefína Dzurindáková | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | 10.03 | 63.00 | |||
58 | Terezie ZajíčkováTerezie Zajíčková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 8 | 11.31 | 0.00 |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HanzalíkFilip Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 07.31 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HoncůTomáš Honců | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 07.69 | ||||||||||||||
3 | Martin KholMartin Khol | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.69 | ||||||||||||||
4 | Matyáš HercíkMatyáš Hercík | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 07.81 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ChválŠtěpán Chvál | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
6 | Michal MartinkaMichal Martinka | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.86 | ||||||||||||||
7 | Kristián BarvaKristián Barva | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 07.98 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 07.96 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.16 | ||||||||||||||
3 | Martin ZemanMartin Zeman | 09 | TJ Neratovice | 4 | 08.30 | ||||||||||||||
4 | Samuel ŠulcSamuel Šulc | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 08.48 | ||||||||||||||
5 | Martin FaltusMartin Faltus | 09 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 08.51 | ||||||||||||||
6 | Marek WeisserMarek Weisser | 09 | Sportovní klub Týniště nad ... | 7 | 08.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ČervinkaJan Červinka | 08 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.80 | ||||||||||||||
2 | Kamil SikoraKamil Sikora | 09 | LKS Polkowice | 6 | 07.90 | ||||||||||||||
3 | Ondra ŽampachOndra Žampach | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 08.69 | ||||||||||||||
4 | Teo OuthierTeo Outhier | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 08.70 | ||||||||||||||
5 | Filip ŠtrynclFilip Štryncl | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
6 | Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | PB 09.98 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HnikLukáš Hnik | 08 | TJ Jilemnice | 3 | 07.83 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | PB 08.20 | ||||||||||||||
3 | Oliver BěličOliver Bělič | 09 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 08.23 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŠnajdrJakub Šnajdr | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.29 | ||||||||||||||
5 | Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 7 | PB 08.91 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HanzalíkFilip Hanzalík | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 07.31 | ||||
2 | Tomáš HoncůTomáš Honců | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 07.69 | ||||
2 | Martin KholMartin Khol | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 07.69 | ||||
4 | Jan ČervinkaJan Červinka | 08 | A. C. Sparta Praha | 5 | 07.80 | ||||
5 | Matyáš HercíkMatyáš Hercík | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | PB 07.81 | ||||
6 | Štěpán ChválŠtěpán Chvál | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | 07.82 | ||||
7 | Lukáš HnikLukáš Hnik | 08 | TJ Jilemnice | 3 | 07.83 | ||||
8 | Michal MartinkaMichal Martinka | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 07.86 | ||||
9 | Kamil SikoraKamil Sikora | 09 | LKS Polkowice | 6 | 07.90 | ||||
10 | Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 07.96 | ||||
11 | Kristián BarvaKristián Barva | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 07.98 | ||||
12 | Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 08.16 | ||||
13 | Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | PB 08.20 | ||||
14 | Oliver BěličOliver Bělič | 09 | AC Rumburk, z.s. | 4 | PB 08.23 | ||||
15 | Jakub ŠnajdrJakub Šnajdr | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 08.29 | ||||
16 | Martin ZemanMartin Zeman | 09 | TJ Neratovice | 4 | 08.30 | ||||
17 | Samuel ŠulcSamuel Šulc | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 08.48 | ||||
18 | Martin FaltusMartin Faltus | 09 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 08.51 | ||||
19 | Ondra ŽampachOndra Žampach | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 08.69 | ||||
20 | Teo OuthierTeo Outhier | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 08.70 | ||||
21 | Marek WeisserMarek Weisser | 09 | Sportovní klub Týniště nad ... | 7 | 08.73 | ||||
22 | Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek | 08 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 7 | PB 08.91 | ||||
23 | Filip ŠtrynclFilip Štryncl | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | 09.29 | ||||
24 | Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | PB 09.98 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KonečnýAdam Konečný | 10 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 07.83 | ||||||||||||||
2 | Štěpán HájekŠtěpán Hájek | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | PB 07.87 | ||||||||||||||
3 | Jiří ŠepsJiří Šeps | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | PB 08.25 | ||||||||||||||
4 | Dominik BízekDominik Bízek | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.78 | ||||||||||||||
5 | Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.78 | ||||||||||||||
6 | Jan BezchlebaJan Bezchleba | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 08.84 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BenešMarek Beneš | 11 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 08.83 | ||||||||||||||
2 | Richard NovákRichard Novák | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 09.08 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VrběckýVojtěch Vrběcký | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.50 | ||||||||||||||
5 | Matyáš KnittelMatyáš Knittel | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.65 | ||||||||||||||
7 | Tomáš TorákTomáš Torák | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.66 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KobrTomáš Kobr | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 09.33 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav KrasyukJaroslav Krasyuk | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.64 | ||||||||||||||
3 | Jan HlubučekJan Hlubuček | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.65 | ||||||||||||||
4 | Oliver MlejnekOliver Mlejnek | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.72 | ||||||||||||||
5 | Filip BudinaFilip Budina | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | SB 09.86 | ||||||||||||||
6 | Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 10.07 | ||||||||||||||
7 | Dominik MatěchaDominik Matěcha | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 10.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HudíkOndřej Hudík | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 08.57 | ||||||||||||||
2 | Matěj HavelkaMatěj Havelka | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Jakub LenártJakub Lenárt | 10 | AC TJ Jičín | 1 | 09.09 | ||||||||||||||
4 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Jakub BízekJakub Bízek | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 09.89 | ||||||||||||||
6 | Jakub LangmaierJakub Langmaier | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | PB 09.96 | ||||||||||||||
7 | Mikuláš MazáčMikuláš Mazáč | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 10.16 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BěličTeodor Bělič | 11 | AC Rumburk, z.s. | 5 | PB 08.83 | ||||||||||||||
2 | František KoudelkaFrantišek Koudelka | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 09.30 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.32 | ||||||||||||||
4 | Filip WeisserFilip Weisser | 11 | Sportovní klub Týniště nad ... | 1 | 09.64 | ||||||||||||||
5 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | PB 10.10 | ||||||||||||||
6 | Filip MatoušekFilip Matoušek | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 10.24 | ||||||||||||||
7 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 15:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 7 | 09.17 | ||||||||||||||
2 | Štěpán PelechŠtěpán Pelech | 11 | A. C. Sparta Praha | 5 | 09.19 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZiklJakub Zikl | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Jan PlátenkaJan Plátenka | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 09.26 | ||||||||||||||
5 | Tobiáš TóthTobiáš Tóth | 11 | TJ Neratovice | 2 | 09.47 | ||||||||||||||
6 | Šimon CupákŠimon Cupák | 11 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 09.61 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.91 | ||||||||||||||
8 | Pavel DostálPavel Dostál | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam KonečnýAdam Konečný | 10 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 4 | 07.83 | ||||
2 | Štěpán HájekŠtěpán Hájek | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 5 | PB 07.87 | ||||
3 | Jiří ŠepsJiří Šeps | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 6 | PB 08.25 | ||||
4 | Ondřej HudíkOndřej Hudík | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 08.57 | ||||
5 | Dominik BízekDominik Bízek | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 08.78 | ||||
5 | Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 2 | 08.78 | ||||
7 | Marek BenešMarek Beneš | 11 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 08.83 | ||||
7 | Teodor BěličTeodor Bělič | 11 | AC Rumburk, z.s. | 5 | PB 08.83 | ||||
9 | Jan BezchlebaJan Bezchleba | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 08.84 | ||||
10 | Matěj HavelkaMatěj Havelka | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 08.89 | ||||
11 | Richard NovákRichard Novák | 11 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.98 | ||||
12 | Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 5 | 09.08 | ||||
13 | Jakub LenártJakub Lenárt | 10 | AC TJ Jičín | 1 | 09.09 | ||||
14 | Dušan ZambojDušan Zamboj | 10 | TJ Neratovice | 7 | 09.17 | ||||
15 | Štěpán PelechŠtěpán Pelech | 11 | A. C. Sparta Praha | 5 | 09.19 | ||||
16 | Jakub ZiklJakub Zikl | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.21 | ||||
17 | Jan PlátenkaJan Plátenka | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 3 | 09.26 | ||||
18 | František KoudelkaFrantišek Koudelka | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 09.30 | ||||
19 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 3 | 09.32 | ||||
19 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.32 | ||||
21 | Tomáš KobrTomáš Kobr | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 09.33 | ||||
22 | Tobiáš TóthTobiáš Tóth | 11 | TJ Neratovice | 2 | 09.47 | ||||
23 | Vojtěch VrběckýVojtěch Vrběcký | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.50 | ||||
24 | Matyáš KnittelMatyáš Knittel | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 09.56 | ||||
25 | Šimon CupákŠimon Cupák | 11 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 09.61 | ||||
26 | Jaroslav KrasyukJaroslav Krasyuk | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.64 | ||||
26 | Filip WeisserFilip Weisser | 11 | Sportovní klub Týniště nad ... | 1 | 09.64 | ||||
28 | Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 09.65 | ||||
28 | Jan HlubučekJan Hlubuček | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.65 | ||||
30 | Tomáš TorákTomáš Torák | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.66 | ||||
31 | Oliver MlejnekOliver Mlejnek | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.72 | ||||
32 | Filip BudinaFilip Budina | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | SB 09.86 | ||||
33 | Jakub BízekJakub Bízek | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 09.89 | ||||
34 | Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.91 | ||||
35 | Jakub LangmaierJakub Langmaier | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | PB 09.96 | ||||
36 | Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 10.07 | ||||
37 | Dominik MatěchaDominik Matěcha | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 10.08 | ||||
38 | Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek | 10 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 7 | PB 10.10 | ||||
39 | Mikuláš MazáčMikuláš Mazáč | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 10.16 | ||||
40 | Filip MatoušekFilip Matoušek | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 10.24 | ||||
41 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 10.26 | ||||
42 | Pavel DostálPavel Dostál | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 10.60 |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie RubešováSofie Rubešová | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 4 | 07.92 | ||||||||||||||
2 | Hana GarayováHana Garayová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | PB 08.03 | ||||||||||||||
3 | Klára KaděrováKlára Kaděrová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Eliška VlčkováEliška Vlčková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | PB 08.57 | ||||||||||||||
5 | Aneta StoupováAneta Stoupová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 08.69 | ||||||||||||||
6 | Melanie ZemanováMelanie Zemanová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.87 | ||||||||||||||
7 | Nikola PechatáNikola Pechatá | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.08 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 08.64 | ||||||||||||||
2 | Nikola BudaiováNikola Budaiová | 09 | TJ Neratovice | 7 | PB 08.79 | ||||||||||||||
3 | Karolína PíchováKarolína Píchová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 08.80 | ||||||||||||||
4 | Michaela MoulisováMichaela Moulisová | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.82 | ||||||||||||||
5 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.83 | ||||||||||||||
6 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 08.83 | ||||||||||||||
7 | Zuzana MotejlováZuzana Motejlová | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.95 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 08.77 | ||||||||||||||
2 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.82 | ||||||||||||||
3 | Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 09.05 | ||||||||||||||
4 | Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | Aneta MichalováAneta Michalová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | Anna BrokešováAnna Brokešová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.26 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika PatočkováMonika Patočková | 09 | Atletika Čelákovice z.s. | 4 | PB 09.05 | ||||||||||||||
2 | Natálie ŠkodováNatálie Škodová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 5 | PB 09.12 | ||||||||||||||
3 | Denisa KumstováDenisa Kumstová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.30 | ||||||||||||||
4 | Nela GrygárkováNela Grygárková | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 09.34 | ||||||||||||||
5 | Barbora ŘíhováBarbora Říhová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.35 | ||||||||||||||
6 | Kateřina BízkováKateřina Bízková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
7 | Aneta SuchomelováAneta Suchomelová | 09 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 09.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | TJ Jilemnice | 7 | 08.66 | ||||||||||||||
2 | Edita MackováEdita Macková | 08 | AC TJ Jičín | 3 | PB 09.63 | ||||||||||||||
3 | Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 09.64 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.96 | ||||||||||||||
5 | Nicol HoncůNicol Honců | 09 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 10.03 | ||||||||||||||
6 | Nela KočanováNela Kočanová | 09 | Atletika Čelákovice z.s. | 5 | 11.21 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 16:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | PB 08.57 | ||||||||||||||
2 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.64 | ||||||||||||||
3 | Michaela KopalováMichaela Kopalová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.85 | ||||||||||||||
4 | Klára PotůčkováKlára Potůčková | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 7 | 08.86 | ||||||||||||||
5 | Ema KounickáEma Kounická | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 08.92 | ||||||||||||||
6 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | PB 09.14 | ||||||||||||||
7 | Klaudie DvořákováKlaudie Dvořáková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | PB 09.81 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie RubešováSofie Rubešová | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 4 | 07.92 | ||||
2 | Hana GarayováHana Garayová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | PB 08.03 | ||||
3 | Klára KaděrováKlára Kaděrová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.31 | ||||
4 | Eliška VlčkováEliška Vlčková | 08 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | PB 08.57 | ||||
4 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | PB 08.57 | ||||
6 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 08.64 | ||||
6 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.64 | ||||
8 | Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová | 09 | TJ Jilemnice | 7 | 08.66 | ||||
9 | Aneta StoupováAneta Stoupová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 08.69 | ||||
10 | Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 08.77 | ||||
11 | Nikola BudaiováNikola Budaiová | 09 | TJ Neratovice | 7 | PB 08.79 | ||||
12 | Karolína PíchováKarolína Píchová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 08.80 | ||||
13 | Michaela MoulisováMichaela Moulisová | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 08.82 | ||||
13 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 08.82 | ||||
15 | Leona VoldánováLeona Voldánová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 08.83 | ||||
15 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 1 | PB 08.83 | ||||
17 | Michaela KopalováMichaela Kopalová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 08.85 | ||||
18 | Klára PotůčkováKlára Potůčková | 08 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 7 | 08.86 | ||||
19 | Melanie ZemanováMelanie Zemanová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 08.87 | ||||
20 | Ema KounickáEma Kounická | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | 08.92 | ||||
21 | Zuzana MotejlováZuzana Motejlová | 09 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.95 | ||||
22 | Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 09.05 | ||||
22 | Monika PatočkováMonika Patočková | 09 | Atletika Čelákovice z.s. | 4 | PB 09.05 | ||||
24 | Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.07 | ||||
25 | Nikola PechatáNikola Pechatá | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 09.08 | ||||
26 | Aneta MichalováAneta Michalová | 09 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 09.10 | ||||
27 | Natálie ŠkodováNatálie Škodová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 5 | PB 09.12 | ||||
28 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | PB 09.14 | ||||
29 | Anna BrokešováAnna Brokešová | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 6 | 09.26 | ||||
30 | Denisa KumstováDenisa Kumstová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.30 | ||||
31 | Nela GrygárkováNela Grygárková | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 09.34 | ||||
32 | Barbora ŘíhováBarbora Říhová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 09.35 | ||||
33 | Kateřina BízkováKateřina Bízková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.42 | ||||
34 | Aneta SuchomelováAneta Suchomelová | 09 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 09.44 | ||||
35 | Edita MackováEdita Macková | 08 | AC TJ Jičín | 3 | PB 09.63 | ||||
36 | Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková | 09 | AC TJ Jičín | 4 | 09.64 | ||||
37 | Klaudie DvořákováKlaudie Dvořáková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | PB 09.81 | ||||
38 | Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 09.96 | ||||
39 | Nicol HoncůNicol Honců | 09 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 10.03 | ||||
40 | Nela KočanováNela Kočanová | 09 | Atletika Čelákovice z.s. | 5 | 11.21 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.38 | ||||||||||||||
2 | Eva MazánkováEva Mazánková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 08.48 | ||||||||||||||
3 | Adéla JahodováAdéla Jahodová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 08.75 | ||||||||||||||
4 | Karolína VondroušováKarolína Vondroušová | 11 | Sportovní klub Týniště nad ... | 3 | 08.78 | ||||||||||||||
5 | Barbora HabichováBarbora Habichová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.79 | ||||||||||||||
6= | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 08.90 | ||||||||||||||
6= | Kristýna BartošováKristýna Bartošová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.90 | ||||||||||||||
8 | Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elen CimprichováElen Cimprichová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | PB 08.76 | ||||||||||||||
2 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 08.80 | ||||||||||||||
3 | Laura KoťátkováLaura Koťátková | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
4 | Eva NedvídkováEva Nedvídková | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
5 | Věra SedláčkováVěra Sedláčková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 08.96 | ||||||||||||||
6 | Julie KozlováJulie Kozlová | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 09.18 | ||||||||||||||
7 | Nela VanclováNela Vanclová | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.22 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PivrncováNatálie Pivrncová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | PB 09.04 | ||||||||||||||
2 | Magdalena HolickáMagdalena Holická | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.08 | ||||||||||||||
3 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 10 | A. C. Sparta Praha | 7 | PB 09.15 | ||||||||||||||
4= | Laura PokornáLaura Pokorná | 10 | AC TJ Jičín | 6 | PB 09.21 | ||||||||||||||
4= | Eliška JodasováEliška Jodasová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
6 | Tereza MotejlkováTereza Motejlková | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.31 | ||||||||||||||
7 | Kristýna DaňkováKristýna Daňková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 09.36 | ||||||||||||||
8 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 09.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.30 | ||||||||||||||
2 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 09.40 | ||||||||||||||
3 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.62 | ||||||||||||||
4 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 11 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.70 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ZochováKateřina Zochová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 09.71 | ||||||||||||||
6 | Elen SůvováElen Sůvová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.71 | ||||||||||||||
7 | Štěpánka ZahrádkováŠtěpánka Zahrádková | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.93 | ||||||||||||||
8 | Klára ČervinkováKlára Červinková | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 8 | 10.09 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížkováViktorie Křížková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.79 | ||||||||||||||
2 | Karolína HoráčkováKarolína Horáčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 09.93 | ||||||||||||||
3 | Jana MichnováJana Michnová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 10.08 | ||||||||||||||
4 | Nela KopicováNela Kopicová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 10.09 | ||||||||||||||
5 | Diana KomárkováDiana Komárková | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 10.23 | ||||||||||||||
6 | Ema ValtrováEma Valtrová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.27 | ||||||||||||||
7 | Veronika HujerováVeronika Hujerová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 10.60 | ||||||||||||||
8 | Karolína JastrabováKarolína Jastrabová | 11 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | PB 10.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blanka SkibaBlanka Skiba | 11 | Piast Glogow | 2 | 08.56 | ||||||||||||||
2 | Sofie DundováSofie Dundová | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
3 | Sandra MüllerováSandra Müllerová | 10 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.46 | ||||||||||||||
4 | Michaela HylmarováMichaela Hylmarová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 09.48 | ||||||||||||||
5 | Aneta KrpatováAneta Krpatová | 10 | A. C. Sparta Praha | 3 | 09.51 | ||||||||||||||
6 | Kristýna JórováKristýna Jórová | 10 | AC TJ Jičín | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
7 | Zuzana KauckáZuzana Kaucká | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 09.70 | ||||||||||||||
8 | Justýna SedláčkováJustýna Sedláčková | 11 | AC TJ Jičín | 6 | 10.36 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta HančováAneta Hančová | 10 | AC TJ Jičín | 5 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Žofie MergancováŽofie Mergancová | 11 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.25 | ||||||||||||||
3 | Eliška SejákováEliška Sejáková | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ChudobováKristýna Chudobová | 10 | AC TJ Jičín | 6 | PB 09.60 | ||||||||||||||
5 | Laura MišutkováLaura Mišutková | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 10.00 | ||||||||||||||
6 | Rozálie HýčováRozálie Hýčová | 11 | AC TJ Jičín | 3 | 10.13 | ||||||||||||||
7 | Emily VanclováEmily Vanclová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 8 | 10.61 | ||||||||||||||
8 | Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 10.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČečkováTereza Čečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | PB 09.23 | ||||||||||||||
2 | Anna KartákováAnna Kartáková | 10 | AC TJ Jičín | 6 | PB 09.27 | ||||||||||||||
3 | Daniela JenišťováDaniela Jenišťová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.61 | ||||||||||||||
4 | Vendula VítkováVendula Vítková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | PB 09.65 | ||||||||||||||
5 | Anastasija IvasiukAnastasija Ivasiuk | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.21 | ||||||||||||||
7 | Eva VrckováEva Vrcková | 10 | AC TJ Jičín | 8 | PB 10.37 | ||||||||||||||
8 | Anna ŠvikováAnna Šviková | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | 10.51 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 09 (so, 18.3.2023 - 15:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela NedorostováNela Nedorostová | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.25 | ||||||||||||||
2 | Johana GrohováJohana Grohová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.30 | ||||||||||||||
3 | Lucie HoncůLucie Honců | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Anežka ŠafkováAnežka Šafková | 10 | AC TJ Jičín | 8 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Karolina KnapováKarolina Knapová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | PB 09.67 | ||||||||||||||
6 | Eliška StupkováEliška Stupková | 11 | TJ Neratovice | 1 | 09.94 | ||||||||||||||
7 | Eva RulcováEva Rulcová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.14 | ||||||||||||||
8 | Lucie FendrychováLucie Fendrychová | 11 | TJ Neratovice | 4 | 10.19 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 08.38 | ||||
2 | Eva MazánkováEva Mazánková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 08.48 | ||||
3 | Blanka SkibaBlanka Skiba | 11 | Piast Glogow | 2 | 08.56 | ||||
4 | Adéla JahodováAdéla Jahodová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | SB 08.75 | ||||
5 | Elen CimprichováElen Cimprichová | 10 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 8 | PB 08.76 | ||||
6 | Karolína VondroušováKarolína Vondroušová | 11 | Sportovní klub Týniště nad ... | 3 | 08.78 | ||||
7 | Barbora HabichováBarbora Habichová | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 6 | 08.79 | ||||
8 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5 | PB 08.80 | ||||
9 | Laura KoťátkováLaura Koťátková | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | 08.86 | ||||
10 | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 7 | 08.90 | ||||
10 | Kristýna BartošováKristýna Bartošová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 08.90 | ||||
12 | Eva NedvídkováEva Nedvídková | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 08.93 | ||||
13 | Věra SedláčkováVěra Sedláčková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | 08.96 | ||||
14 | Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 09.00 | ||||
15 | Natálie PivrncováNatálie Pivrncová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | PB 09.04 | ||||
16 | Magdalena HolickáMagdalena Holická | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 09.08 | ||||
16 | Aneta HančováAneta Hančová | 10 | AC TJ Jičín | 5 | 09.08 | ||||
18 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 10 | A. C. Sparta Praha | 7 | PB 09.15 | ||||
19 | Julie KozlováJulie Kozlová | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 09.18 | ||||
20 | Laura PokornáLaura Pokorná | 10 | AC TJ Jičín | 6 | PB 09.21 | ||||
20 | Eliška JodasováEliška Jodasová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 09.21 | ||||
22 | Nela VanclováNela Vanclová | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.22 | ||||
23 | Tereza ČečkováTereza Čečková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | PB 09.23 | ||||
24 | Sofie DundováSofie Dundová | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 09.25 | ||||
24 | Žofie MergancováŽofie Mergancová | 11 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 09.25 | ||||
24 | Nela NedorostováNela Nedorostová | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 2 | 09.25 | ||||
27 | Anna KartákováAnna Kartáková | 10 | AC TJ Jičín | 6 | PB 09.27 | ||||
28 | Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 09.30 | ||||
28 | Johana GrohováJohana Grohová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.30 | ||||
30 | Tereza MotejlkováTereza Motejlková | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 09.31 | ||||
31 | Eliška SejákováEliška Sejáková | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 09.32 | ||||
31 | Lucie HoncůLucie Honců | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.32 | ||||
33 | Kristýna DaňkováKristýna Daňková | 10 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 09.36 | ||||
34 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 5 | 09.40 | ||||
35 | Sandra MüllerováSandra Müllerová | 10 | AC Turnov, z. s. | 8 | 09.46 | ||||
36 | Michaela HylmarováMichaela Hylmarová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 09.48 | ||||
37 | Aneta KrpatováAneta Krpatová | 10 | A. C. Sparta Praha | 3 | 09.51 | ||||
38 | Anežka ŠafkováAnežka Šafková | 10 | AC TJ Jičín | 8 | 09.55 | ||||
39 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 09.59 | ||||
40 | Kristýna ChudobováKristýna Chudobová | 10 | AC TJ Jičín | 6 | PB 09.60 | ||||
41 | Daniela JenišťováDaniela Jenišťová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 09.61 | ||||
42 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.62 | ||||
42 | Kristýna JórováKristýna Jórová | 10 | AC TJ Jičín | 5 | 09.62 | ||||
44 | Vendula VítkováVendula Vítková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | PB 09.65 | ||||
45 | Karolina KnapováKarolina Knapová | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | PB 09.67 | ||||
46 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 11 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.70 | ||||
46 | Zuzana KauckáZuzana Kaucká | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 09.70 | ||||
48 | Kateřina ZochováKateřina Zochová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 09.71 | ||||
48 | Elen SůvováElen Sůvová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 09.71 | ||||
50 | Viktorie KřížkováViktorie Křížková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 09.79 | ||||
51 | Štěpánka ZahrádkováŠtěpánka Zahrádková | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 09.93 | ||||
51 | Karolína HoráčkováKarolína Horáčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 09.93 | ||||
53 | Eliška StupkováEliška Stupková | 11 | TJ Neratovice | 1 | 09.94 | ||||
54 | Laura MišutkováLaura Mišutková | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 7 | 10.00 | ||||
55 | Jana MichnováJana Michnová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 10.08 | ||||
55 | Anastasija IvasiukAnastasija Ivasiuk | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 10.08 | ||||
57 | Klára ČervinkováKlára Červinková | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 8 | 10.09 | ||||
57 | Nela KopicováNela Kopicová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 10.09 | ||||
59 | Rozálie HýčováRozálie Hýčová | 11 | AC TJ Jičín | 3 | 10.13 | ||||
60 | Eva RulcováEva Rulcová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.14 | ||||
61 | Lucie FendrychováLucie Fendrychová | 11 | TJ Neratovice | 4 | 10.19 | ||||
62 | Barbora KubincováBarbora Kubincová | 11 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 10.21 | ||||
63 | Diana KomárkováDiana Komárková | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 10.23 | ||||
64 | Ema ValtrováEma Valtrová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 10.27 | ||||
65 | Justýna SedláčkováJustýna Sedláčková | 11 | AC TJ Jičín | 6 | 10.36 | ||||
66 | Eva VrckováEva Vrcková | 10 | AC TJ Jičín | 8 | PB 10.37 | ||||
67 | Anna ŠvikováAnna Šviková | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 7 | 10.51 | ||||
68 | Veronika HujerováVeronika Hujerová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 10.60 | ||||
69 | Emily VanclováEmily Vanclová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 8 | 10.61 | ||||
70 | Karolína JastrabováKarolína Jastrabová | 11 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | PB 10.77 | ||||
71 | Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 10.90 |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HájekMartin Hájek | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 43.07 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ŠenkOndřej Šenk | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 45.78 | ||||||||||||||
3 | Teo OuthierTeo Outhier | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | PB 48.46 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristián BarvaKristián Barva | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 41.79 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KurtejTomáš Kurtej | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | PB 45.24 | ||||||||||||||
3 | Filip ŠtrynclFilip Štryncl | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | PB 50.27 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ChválŠtěpán Chvál | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 40.42 | ||||||||||||||
2 | Martin FaltusMartin Faltus | 09 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 42.18 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 45.53 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HercíkMatyáš Hercík | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 38.92 | ||||||||||||||
2 | Michal MartinkaMichal Martinka | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 41.72 | ||||||||||||||
3 | Martin MacounMartin Macoun | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 42.53 | ||||||||||||||
4 | Ondra ŽampachOndra Žampach | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 47.98 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HercíkMatyáš Hercík | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | 38.92 | ||||
2 | Štěpán ChválŠtěpán Chvál | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 3 | PB 40.42 | ||||
3 | Michal MartinkaMichal Martinka | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 41.72 | ||||
4 | Kristián BarvaKristián Barva | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 41.79 | ||||
5 | Martin FaltusMartin Faltus | 09 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 42.18 | ||||
6 | Martin MacounMartin Macoun | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 1 | 42.53 | ||||
7 | Martin HájekMartin Hájek | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 2 | PB 43.07 | ||||
8 | Tomáš KurtejTomáš Kurtej | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | PB 45.24 | ||||
9 | Vojtěch VelíšekVojtěch Velíšek | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 45.53 | ||||
10 | Ondřej ŠenkOndřej Šenk | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 45.78 | ||||
11 | Ondra ŽampachOndra Žampach | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 47.98 | ||||
12 | Teo OuthierTeo Outhier | 09 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | PB 48.46 | ||||
13 | Filip ŠtrynclFilip Štryncl | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | PB 50.27 |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj HavelkaMatěj Havelka | 10 | AC TJ Jičín | 3 | PB 48.68 | ||||||||||||||
2 | Tomáš TorákTomáš Torák | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 54.07 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít VokounVít Vokoun | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 47.29 | ||||||||||||||
2 | Jan BezchlebaJan Bezchleba | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 49.23 | ||||||||||||||
3 | Jan HlubučekJan Hlubuček | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 54.65 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠiftaMatěj Šifta | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 53.22 | ||||||||||||||
2 | Filip BudinaFilip Budina | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 54.09 | ||||||||||||||
3 | Jakub LangmaierJakub Langmaier | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 54.52 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 51.11 | ||||||||||||||
2 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 2 | 51.84 | ||||||||||||||
3 | Matouš BublaMatouš Bubla | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 52.51 | ||||||||||||||
4 | Václav PlačekVáclav Plaček | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 53.19 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PelechŠtěpán Pelech | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 48.90 | ||||||||||||||
2 | Eliáš VeleEliáš Vele | 11 | AC TJ Jičín | 4 | PB 49.75 | ||||||||||||||
3 | Vladimír MálekVladimír Málek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 49.76 | ||||||||||||||
4 | Filip MatoušekFilip Matoušek | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 57.52 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 17:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik BízekDominik Bízek | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 46.24 | ||||||||||||||
2 | Filip RegnerFilip Regner | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | PB 46.40 | ||||||||||||||
3 | Marek BenešMarek Beneš | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 51.53 | ||||||||||||||
4 | Tobiáš TóthTobiáš Tóth | 11 | TJ Neratovice | 1 | 55.71 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik BízekDominik Bízek | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 46.24 | ||||
2 | Filip RegnerFilip Regner | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | PB 46.40 | ||||
3 | Vít VokounVít Vokoun | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 47.29 | ||||
4 | Matěj HavelkaMatěj Havelka | 10 | AC TJ Jičín | 3 | PB 48.68 | ||||
5 | Štěpán PelechŠtěpán Pelech | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 48.90 | ||||
6 | Jan BezchlebaJan Bezchleba | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 49.23 | ||||
7 | Eliáš VeleEliáš Vele | 11 | AC TJ Jičín | 4 | PB 49.75 | ||||
8 | Vladimír MálekVladimír Málek | 11 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 3 | 49.76 | ||||
9 | Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský | 11 | Atletika Jižní Město z.s. | 1 | 51.11 | ||||
10 | Marek BenešMarek Beneš | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 51.53 | ||||
11 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 2 | 51.84 | ||||
12 | Matouš BublaMatouš Bubla | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 52.51 | ||||
13 | Václav PlačekVáclav Plaček | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 53.19 | ||||
14 | Matěj ŠiftaMatěj Šifta | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 53.22 | ||||
15 | Tomáš TorákTomáš Torák | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 54.07 | ||||
16 | Filip BudinaFilip Budina | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 54.09 | ||||
17 | Jakub LangmaierJakub Langmaier | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | PB 54.52 | ||||
18 | Jan HlubučekJan Hlubuček | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 54.65 | ||||
19 | Tobiáš TóthTobiáš Tóth | 11 | TJ Neratovice | 1 | 55.71 | ||||
20 | Filip MatoušekFilip Matoušek | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 57.52 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 46.50 | ||||||||||||||
2 | Anna DupačováAnna Dupačová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 46.74 | ||||||||||||||
3 | Laura HübnerováLaura Hübnerová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 48.51 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 47.02 | ||||||||||||||
2 | Natálie ŠkodováNatálie Škodová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 48.78 | ||||||||||||||
3 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | PB 49.22 | ||||||||||||||
4 | Tamara FolkováTamara Folková | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 49.79 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PaťhováLucie Paťhová | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 47.84 | ||||||||||||||
2 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 49.19 | ||||||||||||||
3 | Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 55.30 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HamouzováNikola Hamouzová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 47.89 | ||||||||||||||
2 | Karolína PíchováKarolína Píchová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 48.33 | ||||||||||||||
3 | Anna JandováAnna Jandová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 51.79 | ||||||||||||||
4 | Tereza PodzimkováTereza Podzimková | 09 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | PB 53.34 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 44.50 | ||||||||||||||
2 | Michaela MoulisováMichaela Moulisová | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 45.85 | ||||||||||||||
3 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 53.20 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 18:05) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana GarayováHana Garayová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 43.76 | ||||||||||||||
2 | Aneta StoupováAneta Stoupová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 48.01 | ||||||||||||||
3 | Nikola BudaiováNikola Budaiová | 09 | TJ Neratovice | 2 | 50.60 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana GarayováHana Garayová | 09 | SKP Nymburk, z.s. | 3 | 43.76 | ||||
2 | Jana PeroutkováJana Peroutková | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 44.50 | ||||
3 | Michaela MoulisováMichaela Moulisová | 09 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 45.85 | ||||
4 | Anna ŠikolováAnna Šikolová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 46.50 | ||||
5 | Anna DupačováAnna Dupačová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 46.74 | ||||
6 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 1 | PB 47.02 | ||||
7 | Lucie PaťhováLucie Paťhová | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 47.84 | ||||
8 | Nikola HamouzováNikola Hamouzová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | 47.89 | ||||
9 | Aneta StoupováAneta Stoupová | 08 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 48.01 | ||||
10 | Karolína PíchováKarolína Píchová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 48.33 | ||||
11 | Laura HübnerováLaura Hübnerová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 48.51 | ||||
12 | Natálie ŠkodováNatálie Škodová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 48.78 | ||||
13 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 3 | 49.19 | ||||
14 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | PB 49.22 | ||||
15 | Tamara FolkováTamara Folková | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 49.79 | ||||
16 | Nikola BudaiováNikola Budaiová | 09 | TJ Neratovice | 2 | 50.60 | ||||
17 | Anna JandováAnna Jandová | 08 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | PB 51.79 | ||||
18 | Kamila SoukupováKamila Soukupová | 09 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 1 | 53.20 | ||||
19 | Tereza PodzimkováTereza Podzimková | 09 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | PB 53.34 | ||||
20 | Tereza ŽalmanováTereza Žalmanová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 55.30 |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JórováKristýna Jórová | 10 | AC TJ Jičín | 4 | 53.94 | ||||||||||||||
2 | Hanna SzychowskaHanna Szychowska | 11 | Piast Glogow | 2 | 61.68 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žofie MergancováŽofie Mergancová | 11 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 51.82 | ||||||||||||||
2 | Laura MišutkováLaura Mišutková | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 58.43 | ||||||||||||||
3 | Karolína JastrabováKarolína Jastrabová | 11 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 60.29 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PecinováVeronika Pecinová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 54.13 | ||||||||||||||
2 | Eva VrckováEva Vrcková | 10 | AC TJ Jičín | 4 | PB 65.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 50.28 | ||||||||||||||
2 | Zuzana CoufalováZuzana Coufalová | 10 | TJ Neratovice | 3 | PB 51.84 | ||||||||||||||
3 | Eliška SejákováEliška Sejáková | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.86 | ||||||||||||||
4 | Anežka ŠafkováAnežka Šafková | 10 | AC TJ Jičín | 1 | 55.96 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozálie MatouškováRozálie Matoušková | 10 | AC Turnov, z. s. | 2 | 46.56 | ||||||||||||||
2 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 47.21 | ||||||||||||||
3 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 48.34 | ||||||||||||||
4 | Alisia FinkeAlisia Finke | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 56.51 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | PB 51.36 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ZochováKateřina Zochová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 52.73 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka ZahrádkováŠtěpánka Zahrádková | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 54.80 | ||||||||||||||
4 | Lucie FendrychováLucie Fendrychová | 11 | TJ Neratovice | 2 | 56.90 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura KoťátkováLaura Koťátková | 10 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 48.15 | ||||||||||||||
2 | Adéla MatoušováAdéla Matoušová | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | 51.14 | ||||||||||||||
3 | Markéta RyglováMarkéta Ryglová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 55.93 | ||||||||||||||
4 | Eliška StupkováEliška Stupková | 11 | TJ Neratovice | 1 | 56.31 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 18.3.2023 - 17:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 45.80 | ||||||||||||||
2 | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 46.83 | ||||||||||||||
3 | Tereza KlabanováTereza Klabanová | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 47.24 | ||||||||||||||
4 | Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | 52.58 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska | 10 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 45.80 | ||||
2 | Rozálie MatouškováRozálie Matoušková | 10 | AC Turnov, z. s. | 2 | 46.56 | ||||
3 | Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 46.83 | ||||
4 | Valerie VojpichováValerie Vojpichová | 10 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | PB 47.21 | ||||
5 | Tereza KlabanováTereza Klabanová | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 47.24 | ||||
6 | Laura KoťátkováLaura Koťátková | 10 | AC Turnov, z. s. | 3 | PB 48.15 | ||||
7 | Vanessa HelebrantVanessa Helebrant | 11 | USK PROVOD Ústí n/L. | 4 | PB 48.34 | ||||
8 | Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová | 10 | TJ Neratovice | 4 | PB 50.28 | ||||
9 | Adéla MatoušováAdéla Matoušová | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | 51.14 | ||||
10 | Tereza OlivováTereza Olivová | 11 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | PB 51.36 | ||||
11 | Žofie MergancováŽofie Mergancová | 11 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 51.82 | ||||
12 | Zuzana CoufalováZuzana Coufalová | 10 | TJ Neratovice | 3 | PB 51.84 | ||||
13 | Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová | 10 | Atletika Čelákovice z.s. | 1 | 52.58 | ||||
14 | Kateřina ZochováKateřina Zochová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 1 | 52.73 | ||||
15 | Eliška SejákováEliška Sejáková | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 53.86 | ||||
16 | Kristýna JórováKristýna Jórová | 10 | AC TJ Jičín | 4 | 53.94 | ||||
17 | Veronika PecinováVeronika Pecinová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 54.13 | ||||
18 | Štěpánka ZahrádkováŠtěpánka Zahrádková | 11 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 54.80 | ||||
19 | Markéta RyglováMarkéta Ryglová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 55.93 | ||||
20 | Anežka ŠafkováAnežka Šafková | 10 | AC TJ Jičín | 1 | 55.96 | ||||
21 | Eliška StupkováEliška Stupková | 11 | TJ Neratovice | 1 | 56.31 | ||||
22 | Alisia FinkeAlisia Finke | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 56.51 | ||||
23 | Lucie FendrychováLucie Fendrychová | 11 | TJ Neratovice | 2 | 56.90 | ||||
24 | Laura MišutkováLaura Mišutková | 11 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2 | 58.43 | ||||
25 | Karolína JastrabováKarolína Jastrabová | 11 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 60.29 | ||||
26 | Hanna SzychowskaHanna Szychowska | 11 | Piast Glogow | 2 | 61.68 | ||||
27 | Eva VrckováEva Vrcková | 10 | AC TJ Jičín | 4 | PB 65.00 |
300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 62.15 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŠikolaJakub Šikola | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | PB 63.20 | ||||||||||||||
3 | Filip ChupekFilip Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 63.71 | ||||||||||||||
4 | Robin ŠvíkRobin Švík | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 64.63 | ||||||||||||||
5 | Eliáš PokorákEliáš Pokorák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 65.10 | ||||||||||||||
6 | Jakub ChupekJakub Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 65.36 | ||||||||||||||
7 | Matěj VlkMatěj Vlk | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 66.58 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KrálFilip Král | 14 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 58.84 | ||||||||||||||
2 | Jakub KazdaJakub Kazda | 14 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 59.17 | ||||||||||||||
3 | Karel KřížKarel Kříž | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 59.73 | ||||||||||||||
4 | Jan ČermákJan Čermák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 70.34 | ||||||||||||||
5 | Martin StříbrnýMartin Stříbrný | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 70.82 | ||||||||||||||
6 | David KrupkaDavid Krupka | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 70.89 | ||||||||||||||
7 | Václav ZemlerVáclav Zemler | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 76.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ada VondroušAda Vondrouš | 15 | Sportovní klub Týniště nad ... | 7 | 60.40 | ||||||||||||||
2 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 62.98 | ||||||||||||||
3 | Rudolf LancRudolf Lanc | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 65.94 | ||||||||||||||
4 | Maxmilián PunkertMaxmilián Punkert | 14 | ZŠ Smržovka | 4 | 72.19 | ||||||||||||||
5 | Štěpán HerčíkŠtěpán Herčík | 15 | ZŠ Smržovka | 2 | 72.78 | ||||||||||||||
6 | Hubert ŠirokýHubert Široký | 15 | ZŠ Smržovka | 6 | 75.24 | ||||||||||||||
7 | Filip HávaFilip Háva | 14 | ASK Dipoli z.s. | 1 | 94.25 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš BendaTadeáš Benda | 16 | TJ Desná, z.s. | 1 | 66.06 | ||||||||||||||
2 | Šimon JunekŠimon Junek | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 66.31 | ||||||||||||||
3 | Vít SobotíkVít Sobotík | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 70.81 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 73.69 | ||||||||||||||
5 | Jakub MichekJakub Michek | 16 | TJ Desná, z.s. | 6 | 75.52 | ||||||||||||||
6 | Jakub HolubecJakub Holubec | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | 78.58 | ||||||||||||||
7 | Jonáš KlodnerJonáš Klodner | 16 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 82.77 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KrálFilip Král | 14 | Atletika Líbeznice, z.s. | 3 | 58.84 | ||||
2 | Jakub KazdaJakub Kazda | 14 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 59.17 | ||||
3 | Karel KřížKarel Kříž | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 59.73 | ||||
4 | Ada VondroušAda Vondrouš | 15 | Sportovní klub Týniště nad ... | 7 | 60.40 | ||||
5 | Jakub JelínekJakub Jelínek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 62.15 | ||||
6 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 62.98 | ||||
7 | Jakub ŠikolaJakub Šikola | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | PB 63.20 | ||||
8 | Filip ChupekFilip Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 63.71 | ||||
9 | Robin ŠvíkRobin Švík | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 64.63 | ||||
10 | Eliáš PokorákEliáš Pokorák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 65.10 | ||||
11 | Jakub ChupekJakub Chupek | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 65.36 | ||||
12 | Rudolf LancRudolf Lanc | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 65.94 | ||||
13 | Tadeáš BendaTadeáš Benda | 16 | TJ Desná, z.s. | 1 | 66.06 | ||||
14 | Šimon JunekŠimon Junek | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 66.31 | ||||
15 | Matěj VlkMatěj Vlk | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | PB 66.58 | ||||
16 | Jan ČermákJan Čermák | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 70.34 | ||||
17 | Vít SobotíkVít Sobotík | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 70.81 | ||||
18 | Martin StříbrnýMartin Stříbrný | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | PB 70.82 | ||||
19 | David KrupkaDavid Krupka | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 70.89 | ||||
20 | Maxmilián PunkertMaxmilián Punkert | 14 | ZŠ Smržovka | 4 | 72.19 | ||||
21 | Štěpán HerčíkŠtěpán Herčík | 15 | ZŠ Smržovka | 2 | 72.78 | ||||
22 | Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 73.69 | ||||
23 | Hubert ŠirokýHubert Široký | 15 | ZŠ Smržovka | 6 | 75.24 | ||||
24 | Jakub MichekJakub Michek | 16 | TJ Desná, z.s. | 6 | 75.52 | ||||
25 | Václav ZemlerVáclav Zemler | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 76.34 | ||||
26 | Jakub HolubecJakub Holubec | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | 78.58 | ||||
27 | Jonáš KlodnerJonáš Klodner | 16 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 82.77 | ||||
28 | Filip HávaFilip Háva | 14 | ASK Dipoli z.s. | 1 | 94.25 |
300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 47.32 | ||||||||||||||
2 | Daniel GrofDaniel Grof | 12 | AC Turnov, z. s. | 5 | 50.16 | ||||||||||||||
3 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 52.00 | ||||||||||||||
4 | Tobias VanclTobias Vancl | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 53.86 | ||||||||||||||
5 | David ČernýDavid Černý | 13 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 3 | 55.20 | ||||||||||||||
6 | Michal BajerMichal Bajer | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 58.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán LamichŠtěpán Lamich | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 2 | 51.81 | ||||||||||||||
2 | David SkuhravýDavid Skuhravý | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 53.54 | ||||||||||||||
3 | Daniel RegnerDaniel Regner | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 54.14 | ||||||||||||||
4 | Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko | 12 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 54.52 | ||||||||||||||
5 | David RynešDavid Ryneš | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 54.71 | ||||||||||||||
6 | Tadeáš PrunerTadeáš Pruner | 13 | Atletika Čelákovice z.s. | 3 | 55.20 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠrámekJan Šrámek | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 53.43 | ||||||||||||||
2 | Vítek SchveigerVítek Schveiger | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 54.29 | ||||||||||||||
3 | David KuldaDavid Kulda | 12 | TJ Neratovice | 2 | 54.55 | ||||||||||||||
4 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 57.31 | ||||||||||||||
5 | Tomáš StříbrnýTomáš Stříbrný | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | PB 59.62 | ||||||||||||||
6 | Adam MorávekAdam Morávek | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | PB 62.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel VrbaPavel Vrba | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 53.41 | ||||||||||||||
2 | Oskar ŠtemberaOskar Štembera | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 54.49 | ||||||||||||||
3 | Vilém SvatoňVilém Svatoň | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 55.05 | ||||||||||||||
4 | Samuel NovotnýSamuel Novotný | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 56.66 | ||||||||||||||
5 | Štěpán StřechaŠtěpán Střecha | 12 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 2 | 57.12 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KrajícMatyáš Krajíc | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | PB 59.26 | ||||||||||||||
2 | Jan SkořepaJan Skořepa | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 59.47 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 59.72 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŘímalMatěj Římal | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 60.15 | ||||||||||||||
5 | Adam KodatAdam Kodat | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 63.35 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín VrtekAntonín Vrtek | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 61.41 | ||||||||||||||
2 | Sebastian JőrgSebastian Jőrg | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 61.58 | ||||||||||||||
3 | Sebastian SchonfeldSebastian Schonfeld | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 62.85 | ||||||||||||||
4 | Vít ŠobáňVít Šobáň | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 64.05 | ||||||||||||||
5 | Radek BenešRadek Beneš | 13 | A. C. Sparta Praha | 1 | 64.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš TomanJonáš Toman | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 61.84 | ||||||||||||||
2 | Adam BerdarAdam Berdar | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 62.82 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HudskýOndřej Hudský | 13 | ZŠ Smržovka | 2 | 63.78 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ŠepsLukáš Šeps | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 64.72 | ||||||||||||||
5 | Miroslav KamasMiroslav Kamas | 13 | ZŠ Smržovka | 3 | 85.74 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 4 | 47.32 | ||||
2 | Daniel GrofDaniel Grof | 12 | AC Turnov, z. s. | 5 | 50.16 | ||||
3 | Štěpán LamichŠtěpán Lamich | 12 | Atletický oddíl SK Městec K... | 2 | 51.81 | ||||
4 | Valdemar BěličValdemar Bělič | 13 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 52.00 | ||||
5 | Pavel VrbaPavel Vrba | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5 | 53.41 | ||||
6 | Jan ŠrámekJan Šrámek | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 53.43 | ||||
7 | David SkuhravýDavid Skuhravý | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 53.54 | ||||
8 | Tobias VanclTobias Vancl | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 6 | 53.86 | ||||
9 | Daniel RegnerDaniel Regner | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 54.14 | ||||
10 | Vítek SchveigerVítek Schveiger | 12 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4 | 54.29 | ||||
11 | Oskar ŠtemberaOskar Štembera | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 54.49 | ||||
12 | Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko | 12 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 1 | 54.52 | ||||
13 | David KuldaDavid Kulda | 12 | TJ Neratovice | 2 | 54.55 | ||||
14 | David RynešDavid Ryneš | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 54.71 | ||||
15 | Vilém SvatoňVilém Svatoň | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 55.05 | ||||
16 | David ČernýDavid Černý | 13 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 3 | 55.20 | ||||
16 | Tadeáš PrunerTadeáš Pruner | 13 | Atletika Čelákovice z.s. | 3 | 55.20 | ||||
18 | Samuel NovotnýSamuel Novotný | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 56.66 | ||||
19 | Štěpán StřechaŠtěpán Střecha | 12 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 2 | 57.12 | ||||
20 | Matěj DvořákMatěj Dvořák | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 57.31 | ||||
21 | Michal BajerMichal Bajer | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 58.73 | ||||
22 | Matyáš KrajícMatyáš Krajíc | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | PB 59.26 | ||||
23 | Jan SkořepaJan Skořepa | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 59.47 | ||||
24 | Tomáš StříbrnýTomáš Stříbrný | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | PB 59.62 | ||||
25 | Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 59.72 | ||||
26 | Matěj ŘímalMatěj Římal | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 60.15 | ||||
27 | Antonín VrtekAntonín Vrtek | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 61.41 | ||||
28 | Sebastian JőrgSebastian Jőrg | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 61.58 | ||||
29 | Jonáš TomanJonáš Toman | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 61.84 | ||||
30 | Adam BerdarAdam Berdar | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 62.82 | ||||
31 | Sebastian SchonfeldSebastian Schonfeld | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 62.85 | ||||
32 | Adam MorávekAdam Morávek | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 3 | PB 62.96 | ||||
33 | Adam KodatAdam Kodat | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 63.35 | ||||
34 | Ondřej HudskýOndřej Hudský | 13 | ZŠ Smržovka | 2 | 63.78 | ||||
35 | Vít ŠobáňVít Šobáň | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 64.05 | ||||
36 | Radek BenešRadek Beneš | 13 | A. C. Sparta Praha | 1 | 64.50 | ||||
37 | Lukáš ŠepsLukáš Šeps | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 64.72 | ||||
38 | Miroslav KamasMiroslav Kamas | 13 | ZŠ Smržovka | 3 | 85.74 |
300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tina BalatkováTina Balatková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 61.70 | ||||||||||||||
2 | Barbora BrodskáBarbora Brodská | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | PB 61.87 | ||||||||||||||
3 | Marie ČervenkováMarie Červenková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 64.98 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 8 | 68.16 | ||||||||||||||
5 | Anastázie KrutskáAnastázie Krutská | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 68.53 | ||||||||||||||
6 | Ema JohanováEma Johanová | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | PB 73.35 | ||||||||||||||
7 | Petra DolenskáPetra Dolenská | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 78.81 | ||||||||||||||
8 | Eleanor FreitasEleanor Freitas | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | PB 91.05 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VolemanováAnna Volemanová | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 8 | 57.27 | ||||||||||||||
2 | Tereza BémováTereza Bémová | 14 | TJ Desná, z.s. | 1 | 58.18 | ||||||||||||||
3 | Lucie KoblerováLucie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 60.45 | ||||||||||||||
4 | Ema KouřilováEma Kouřilová | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 62.44 | ||||||||||||||
5 | Sofie KoblerováSofie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 66.29 | ||||||||||||||
6 | Dorota SobotíkováDorota Sobotíková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 66.86 | ||||||||||||||
7 | Ela MakovcováEla Makovcová | 14 | TJ Desná, z.s. | 6 | 66.92 | ||||||||||||||
8 | Helena DoležalováHelena Doležalová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 69.59 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol RubešováNikol Rubešová | 14 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 6 | 57.14 | ||||||||||||||
2 | Viktorie HudíkováViktorie Hudíková | 14 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 59.62 | ||||||||||||||
3 | Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 60.53 | ||||||||||||||
4 | Anastázie VachkováAnastázie Vachková | 14 | AC TJ Jičín | 8 | 61.32 | ||||||||||||||
5 | Eliška GrafkováEliška Grafková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 62.59 | ||||||||||||||
6 | Anna ŠerákováAnna Šeráková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 63.14 | ||||||||||||||
7 | Anna KřivohlaváAnna Křivohlavá | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 63.65 | ||||||||||||||
8 | Nela HruškováNela Hrušková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 72.77 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BechnáBarbora Bechná | 14 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 60.94 | ||||||||||||||
2 | Livie VinopalováLivie Vinopalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 61.01 | ||||||||||||||
3 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 62.65 | ||||||||||||||
4 | Pavlína LackováPavlína Lacková | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 62.75 | ||||||||||||||
5 | Amálie BarcalováAmálie Barcalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 64.46 | ||||||||||||||
6 | Leontýna StadtherrováLeontýna Stadtherrová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 65.01 | ||||||||||||||
7 | Alenka DrobníkováAlenka Drobníková | 14 | ZŠ Smržovka | 3 | 67.23 | ||||||||||||||
8 | Adéla NoskováAdéla Nosková | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 80.12 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 2 | 58.12 | ||||||||||||||
2 | Veronika NývltováVeronika Nývltová | 14 | AC Pardubice | 6 | 60.11 | ||||||||||||||
3 | Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 60.72 | ||||||||||||||
4 | Ella ZbirovskáElla Zbirovská | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 8 | 62.36 | ||||||||||||||
5 | Tereza HávováTereza Hávová | 14 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 62.57 | ||||||||||||||
6 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 63.86 | ||||||||||||||
7 | Eliška SmolákováEliška Smoláková | 14 | ZŠ Smržovka | 7 | 65.67 | ||||||||||||||
8 | Eliška HlídkováEliška Hlídková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 79.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta LandovskáAneta Landovská | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 61.39 | ||||||||||||||
2 | Ella Tereza MatěchováElla Tereza Matěchová | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 63.88 | ||||||||||||||
3 | Liliana MergancováLiliana Mergancová | 15 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 65.12 | ||||||||||||||
4 | Michaela Mia ZavřelováMichaela Mia Zavřelová | 15 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 67.46 | ||||||||||||||
5 | Laura FarskáLaura Farská | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 75.60 | ||||||||||||||
6 | Veronika ČepelíkováVeronika Čepelíková | 15 | ZŠ Smržovka | 1 | 78.61 | ||||||||||||||
7 | Nela VolechováNela Volechová | 15 | ZŠ Smržovka | 7 | 80.19 | ||||||||||||||
8 | Ela Celestýna DrahnáEla Celestýna Drahná | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 81.24 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanessa HavlíkováVanessa Havlíková | 15 | TJ Desná, z.s. | 3 | 63.42 | ||||||||||||||
2 | Klára DominováKlára Dominová | 16 | TJ Dukla Praha | 2 | 66.48 | ||||||||||||||
3 | Sára PokorákováSára Pokoráková | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 70.75 | ||||||||||||||
4 | Kristýna SvatáKristýna Svatá | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9 | 72.72 | ||||||||||||||
5 | Tea MakovcováTea Makovcová | 15 | TJ Desná, z.s. | 6 | 75.38 | ||||||||||||||
6 | Jessica BalatkováJessica Balatková | 17 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 76.69 | ||||||||||||||
7 | Julie KouřilováJulie Kouřilová | 17 | TJ Desná, z.s. | 5 | 98.72 | ||||||||||||||
8 | Miloslava KamasováMiloslava Kamasová | 16 | ZŠ Smržovka | 4 | 100.70 | ||||||||||||||
Lilien MrklasováLilien Mrklasová | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | NM | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lilien MrklasováLilien Mrklasová | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | NM | ||||
2 | Nikol RubešováNikol Rubešová | 14 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 6 | 57.14 | ||||
3 | Anna VolemanováAnna Volemanová | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 8 | 57.27 | ||||
4 | Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 2 | 58.12 | ||||
5 | Tereza BémováTereza Bémová | 14 | TJ Desná, z.s. | 1 | 58.18 | ||||
6 | Viktorie HudíkováViktorie Hudíková | 14 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 59.62 | ||||
7 | Veronika NývltováVeronika Nývltová | 14 | AC Pardubice | 6 | 60.11 | ||||
8 | Lucie KoblerováLucie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 60.45 | ||||
9 | Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 60.53 | ||||
10 | Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová | 14 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 60.72 | ||||
11 | Barbora BechnáBarbora Bechná | 14 | Atletika Jižní Město z.s. | 2 | 60.94 | ||||
12 | Livie VinopalováLivie Vinopalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 8 | 61.01 | ||||
13 | Anastázie VachkováAnastázie Vachková | 14 | AC TJ Jičín | 8 | 61.32 | ||||
14 | Aneta LandovskáAneta Landovská | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 61.39 | ||||
15 | Tina BalatkováTina Balatková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 61.70 | ||||
16 | Barbora BrodskáBarbora Brodská | 14 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | PB 61.87 | ||||
17 | Ella ZbirovskáElla Zbirovská | 14 | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | 8 | 62.36 | ||||
18 | Ema KouřilováEma Kouřilová | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 62.44 | ||||
19 | Tereza HávováTereza Hávová | 14 | ASK Dipoli z.s. | 3 | 62.57 | ||||
20 | Eliška GrafkováEliška Grafková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 1 | 62.59 | ||||
21 | Tereza StoklasováTereza Stoklasová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | 62.65 | ||||
22 | Pavlína LackováPavlína Lacková | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 4 | 62.75 | ||||
23 | Anna ŠerákováAnna Šeráková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 63.14 | ||||
24 | Vanessa HavlíkováVanessa Havlíková | 15 | TJ Desná, z.s. | 3 | 63.42 | ||||
25 | Anna KřivohlaváAnna Křivohlavá | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 63.65 | ||||
26 | Nela BalcarováNela Balcarová | 14 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 63.86 | ||||
27 | Ella Tereza MatěchováElla Tereza Matěchová | 15 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 63.88 | ||||
28 | Amálie BarcalováAmálie Barcalová | 14 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 64.46 | ||||
29 | Marie ČervenkováMarie Červenková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 64.98 | ||||
30 | Leontýna StadtherrováLeontýna Stadtherrová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 65.01 | ||||
31 | Liliana MergancováLiliana Mergancová | 15 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 65.12 | ||||
32 | Eliška SmolákováEliška Smoláková | 14 | ZŠ Smržovka | 7 | 65.67 | ||||
33 | Sofie KoblerováSofie Koblerová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 66.29 | ||||
34 | Klára DominováKlára Dominová | 16 | TJ Dukla Praha | 2 | 66.48 | ||||
35 | Dorota SobotíkováDorota Sobotíková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 66.86 | ||||
36 | Ela MakovcováEla Makovcová | 14 | TJ Desná, z.s. | 6 | 66.92 | ||||
37 | Alenka DrobníkováAlenka Drobníková | 14 | ZŠ Smržovka | 3 | 67.23 | ||||
38 | Michaela Mia ZavřelováMichaela Mia Zavřelová | 15 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 8 | 67.46 | ||||
39 | Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková | 14 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 8 | 68.16 | ||||
40 | Anastázie KrutskáAnastázie Krutská | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 68.53 | ||||
41 | Helena DoležalováHelena Doležalová | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 69.59 | ||||
42 | Sára PokorákováSára Pokoráková | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 8 | 70.75 | ||||
43 | Kristýna SvatáKristýna Svatá | 16 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9 | 72.72 | ||||
44 | Nela HruškováNela Hrušková | 14 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 72.77 | ||||
45 | Ema JohanováEma Johanová | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | PB 73.35 | ||||
46 | Tea MakovcováTea Makovcová | 15 | TJ Desná, z.s. | 6 | 75.38 | ||||
47 | Laura FarskáLaura Farská | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 75.60 | ||||
48 | Jessica BalatkováJessica Balatková | 17 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 76.69 | ||||
49 | Veronika ČepelíkováVeronika Čepelíková | 15 | ZŠ Smržovka | 1 | 78.61 | ||||
50 | Petra DolenskáPetra Dolenská | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 78.81 | ||||
51 | Eliška HlídkováEliška Hlídková | 14 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 79.46 | ||||
52 | Adéla NoskováAdéla Nosková | 14 | TJ Desná, z.s. | 5 | 80.12 | ||||
53 | Nela VolechováNela Volechová | 15 | ZŠ Smržovka | 7 | 80.19 | ||||
54 | Ela Celestýna DrahnáEla Celestýna Drahná | 15 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | 81.24 | ||||
55 | Eleanor FreitasEleanor Freitas | 15 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | PB 91.05 | ||||
56 | Julie KouřilováJulie Kouřilová | 17 | TJ Desná, z.s. | 5 | 98.72 | ||||
57 | Miloslava KamasováMiloslava Kamasová | 16 | ZŠ Smržovka | 4 | 100.70 |
300 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | PB 48.77 | ||||||||||||||
2 | Petra KučerováPetra Kučerová | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | PB 48.84 | ||||||||||||||
3 | Valentýna NovákováValentýna Nováková | 13 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 50.93 | ||||||||||||||
4 | Sára KutkováSára Kutková | 13 | AC Turnov, z. s. | 3 | 51.26 | ||||||||||||||
5 | Sabina HorákováSabina Horáková | 13 | TJ Neratovice | 1 | PB 51.75 | ||||||||||||||
6 | Alena MichnováAlena Michnová | 12 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 53.48 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SobotíkováEliška Sobotíková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 51.68 | ||||||||||||||
2 | Helena ImrichováHelena Imrichová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 52.63 | ||||||||||||||
3 | Eliška BeranováEliška Beranová | 12 | TJ Neratovice | 1 | 53.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 4 | 53.54 | ||||||||||||||
5 | Victoria HasenkopfováVictoria Hasenkopfová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 55.37 | ||||||||||||||
6 | Denisa ŠourkováDenisa Šourková | 12 | TJ Desná, z.s. | 6 | 58.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára ScholzováBára Scholzová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 53.04 | ||||||||||||||
2 | Ema StudenáEma Studená | 12 | TJ Neratovice | 6 | 54.19 | ||||||||||||||
3 | Anna LachmanováAnna Lachmanová | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 55.91 | ||||||||||||||
4 | Anna AbrahamováAnna Abrahamová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 55.98 | ||||||||||||||
5 | Amálie ČechováAmálie Čechová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 56.21 | ||||||||||||||
6 | Ema HořínkováEma Hořínková | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 56.67 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza NývltováTereza Nývltová | 12 | AC Pardubice | 5 | 54.02 | ||||||||||||||
2 | Nikol FleglováNikol Fleglová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 55.73 | ||||||||||||||
3 | Šárka MenclováŠárka Menclová | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 55.96 | ||||||||||||||
4 | Emily DraskáEmily Draská | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 56.56 | ||||||||||||||
5 | Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 57.07 | ||||||||||||||
6 | Dominika BrázdováDominika Brázdová | 13 | SC Radotín Praha | 1 | 58.69 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie GutknechtováMarie Gutknechtová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 54.72 | ||||||||||||||
2 | Vanessa MičkováVanessa Mičková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 57.65 | ||||||||||||||
3 | Veronika FrancováVeronika Francová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 57.93 | ||||||||||||||
4 | Anne KučeraAnne Kučera | 13 | TJ Neratovice | 4 | 58.04 | ||||||||||||||
5 | Magdaléna HujerováMagdaléna Hujerová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 58.68 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŠvikováBarbora Šviková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | 62.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie FilípkováSofie Filípková | 12 | TJ Neratovice | 2 | 56.10 | ||||||||||||||
2 | Amálie DevineAmálie Devine | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 57.71 | ||||||||||||||
3 | Ema MlejnskáEma Mlejnská | 13 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 58.61 | ||||||||||||||
4 | Nikola HůrkováNikola Hůrková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 59.86 | ||||||||||||||
5 | Sofie JohanováSofie Johanová | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | PB 60.36 | ||||||||||||||
6 | Dominika FrancováDominika Francová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 67.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SmržováZuzana Smržová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | PB 57.64 | ||||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 59.52 | ||||||||||||||
3 | Tereza BendováTereza Bendová | 13 | TJ Desná, z.s. | 1 | 60.60 | ||||||||||||||
4 | Charlotta HavlíčkováCharlotta Havlíčková | 13 | A. C. Sparta Praha | 3 | 62.19 | ||||||||||||||
5 | Michaela MeinerováMichaela Meinerová | 13 | A. C. Sparta Praha | 5 | 63.96 | ||||||||||||||
6 | Veronika BukáčkováVeronika Bukáčková | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 64.99 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SeidlováNikola Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 5 | 60.58 | ||||||||||||||
2 | Anita SeidlováAnita Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 4 | 61.81 | ||||||||||||||
3 | Amálie KřelinováAmálie Křelinová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 62.67 | ||||||||||||||
4 | Viktorie MachačkováViktorie Machačková | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 63.06 | ||||||||||||||
5 | Kristýna SchmidtováKristýna Schmidtová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 64.89 | ||||||||||||||
6 | Nela FrankováNela Franková | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 65.15 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana TrejbalováJolana Trejbalová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 62.02 | ||||||||||||||
2 | Nela LinkováNela Linková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 62.44 | ||||||||||||||
MS | Barbora DucháčkováBarbora Ducháčková | 11 | ZŠ Smržovka | 1 | 62.58 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KyzyvátováZuzana Kyzyvátová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 63.83 | ||||||||||||||
5 | Michaela JanderováMichaela Janderová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 68.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (so, 18.3.2023 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva ChalupnáEva Chalupná | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 62.08 | ||||||||||||||
MS | Anna DolhyováAnna Dolhyová | 11 | ZŠ Smržovka | 1 | 62.98 | ||||||||||||||
3 | Josefína DzurindákováJosefína Dzurindáková | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 65.94 | ||||||||||||||
4 | Nikol RambouskováNikol Rambousková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | PB 68.20 | ||||||||||||||
5 | Terezie ZajíčkováTerezie Zajíčková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 102.10 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | PB 48.77 | ||||
2 | Petra KučerováPetra Kučerová | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 2 | PB 48.84 | ||||
3 | Valentýna NovákováValentýna Nováková | 13 | ASK Dipoli z.s. | 5 | 50.93 | ||||
4 | Sára KutkováSára Kutková | 13 | AC Turnov, z. s. | 3 | 51.26 | ||||
5 | Eliška SobotíkováEliška Sobotíková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 51.68 | ||||
6 | Sabina HorákováSabina Horáková | 13 | TJ Neratovice | 1 | PB 51.75 | ||||
7 | Helena ImrichováHelena Imrichová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 52.63 | ||||
8 | Eliška BeranováEliška Beranová | 12 | TJ Neratovice | 1 | 53.00 | ||||
9 | Bára ScholzováBára Scholzová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | PB 53.04 | ||||
10 | Alena MichnováAlena Michnová | 12 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 53.48 | ||||
11 | Zuzana NekutováZuzana Nekutová | 12 | AC Turnov, z. s. | 4 | 53.54 | ||||
12 | Tereza NývltováTereza Nývltová | 12 | AC Pardubice | 5 | 54.02 | ||||
13 | Ema StudenáEma Studená | 12 | TJ Neratovice | 6 | 54.19 | ||||
14 | Marie GutknechtováMarie Gutknechtová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 54.72 | ||||
15 | Victoria HasenkopfováVictoria Hasenkopfová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | PB 55.37 | ||||
16 | Nikol FleglováNikol Fleglová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 3 | 55.73 | ||||
17 | Anna LachmanováAnna Lachmanová | 12 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 4 | 55.91 | ||||
18 | Šárka MenclováŠárka Menclová | 13 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 55.96 | ||||
19 | Anna AbrahamováAnna Abrahamová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 55.98 | ||||
20 | Sofie FilípkováSofie Filípková | 12 | TJ Neratovice | 2 | 56.10 | ||||
21 | Amálie ČechováAmálie Čechová | 12 | Atletika Čelákovice z.s. | 2 | 56.21 | ||||
22 | Emily DraskáEmily Draská | 12 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 56.56 | ||||
23 | Ema HořínkováEma Hořínková | 12 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 56.67 | ||||
24 | Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková | 13 | Atletika Líbeznice, z.s. | 6 | 57.07 | ||||
25 | Zuzana SmržováZuzana Smržová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | PB 57.64 | ||||
26 | Vanessa MičkováVanessa Mičková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 57.65 | ||||
27 | Amálie DevineAmálie Devine | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | PB 57.71 | ||||
28 | Veronika FrancováVeronika Francová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 57.93 | ||||
29 | Denisa ŠourkováDenisa Šourková | 12 | TJ Desná, z.s. | 6 | 58.00 | ||||
30 | Anne KučeraAnne Kučera | 13 | TJ Neratovice | 4 | 58.04 | ||||
31 | Ema MlejnskáEma Mlejnská | 13 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 58.61 | ||||
32 | Magdaléna HujerováMagdaléna Hujerová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 58.68 | ||||
33 | Dominika BrázdováDominika Brázdová | 13 | SC Radotín Praha | 1 | 58.69 | ||||
34 | Eliška KrálováEliška Králová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | PB 59.52 | ||||
35 | Nikola HůrkováNikola Hůrková | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 59.86 | ||||
36 | Sofie JohanováSofie Johanová | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | PB 60.36 | ||||
37 | Nikola SeidlováNikola Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 5 | 60.58 | ||||
38 | Tereza BendováTereza Bendová | 13 | TJ Desná, z.s. | 1 | 60.60 | ||||
39 | Anita SeidlováAnita Seidlová | 12 | ZŠ Smržovka | 4 | 61.81 | ||||
40 | Jolana TrejbalováJolana Trejbalová | 13 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 62.02 | ||||
41 | Eva ChalupnáEva Chalupná | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 3 | 62.08 | ||||
42 | Charlotta HavlíčkováCharlotta Havlíčková | 13 | A. C. Sparta Praha | 3 | 62.19 | ||||
43 | Nela LinkováNela Linková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | 62.44 | ||||
44 | Barbora DucháčkováBarbora Ducháčková | 11 | ZŠ Smržovka | 1 | 62.58 | ||||
45 | Amálie KřelinováAmálie Křelinová | 13 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 2 | 62.67 | ||||
46 | Barbora ŠvikováBarbora Šviková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 6 | 62.74 | ||||
47 | Anna DolhyováAnna Dolhyová | 11 | ZŠ Smržovka | 1 | 62.98 | ||||
48 | Viktorie MachačkováViktorie Machačková | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 63.06 | ||||
49 | Zuzana KyzyvátováZuzana Kyzyvátová | 12 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | 63.83 | ||||
50 | Michaela MeinerováMichaela Meinerová | 13 | A. C. Sparta Praha | 5 | 63.96 | ||||
51 | Kristýna SchmidtováKristýna Schmidtová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 64.89 | ||||
52 | Veronika BukáčkováVeronika Bukáčková | 13 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 64.99 | ||||
53 | Nela FrankováNela Franková | 12 | Atletický klub Semily, z.s. | 1 | 65.15 | ||||
54 | Josefína DzurindákováJosefína Dzurindáková | 13 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | 65.94 | ||||
55 | Dominika FrancováDominika Francová | 13 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 67.00 | ||||
56 | Nikol RambouskováNikol Rambousková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 4 | PB 68.20 | ||||
57 | Michaela JanderováMichaela Janderová | 12 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 68.70 | ||||
58 | Terezie ZajíčkováTerezie Zajíčková | 13 | Atletický klub Semily, z.s. | 5 | 102.10 |
800 m - Žáci
(so, 18.3.2023 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítek ŠtemberaVítek Štembera | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 9 | 2:11.63 | ||||||||||||||
2 | Tomáš RybáčekTomáš Rybáček | 08 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 2:14.63 | ||||||||||||||
3 | Jakub HlaváčJakub Hlaváč | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 6 | 2:16.65 | ||||||||||||||
4 | David JirmanDavid Jirman | 08 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 2:18.59 | ||||||||||||||
5 | Kristián KonečnýKristián Konečný | 08 | Atletický klub AK Tišnov, z.s. | 3 | 2:26.98 | ||||||||||||||
6 | Jan MarethJan Mareth | 08 | SK Nové Město nad Metují | 7 | 2:39.39 | ||||||||||||||
7 | Josef PittnerJosef Pittner | 09 | TJ Neratovice | 8 | 2:46.34 | ||||||||||||||
8 | Kryštof BerkaKryštof Berka | 08 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 5 | 2:47.33 | ||||||||||||||
9 | Filip HnykFilip Hnyk | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 2:50.58 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(so, 18.3.2023 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František DavidFrantišek David | 12 | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | 1 | 2:36.93 | ||||||||||||||
2 | František KoudelkaFrantišek Koudelka | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 2 | PB 2:41.06 | ||||||||||||||
3 | Šimon CupákŠimon Cupák | 11 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 5 | 2:43.73 | ||||||||||||||
4 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 3 | 2:57.33 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠilberskýJan Šilberský | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 3:01.41 | ||||||||||||||
6 | Matěj BalcarMatěj Balcar | 11 | SK Nové Město nad Metují | 4 | PB 3:08.54 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Žákyně
(so, 18.3.2023 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie RaisováNatálie Raisová | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 2:52.04 | ||||||||||||||
2 | Barbora SolfronkováBarbora Solfronková | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 3 | PB 2:53.18 | ||||||||||||||
3 | Tereza HakenováTereza Hakenová | 09 | AC TJ Jičín | 2 | PB 2:54.78 | ||||||||||||||
4 | Klaudie DvořákováKlaudie Dvořáková | 09 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 3:06.53 | ||||||||||||||
5 | Nela KočanováNela Kočanová | 09 | Atletika Čelákovice z.s. | 5 | 3:15.51 | ||||||||||||||
6 | Monika PatočkováMonika Patočková | 09 | Atletika Čelákovice z.s. | 6 | 3:22.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína HoráčkováKarolína Horáčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 2:48.10 | ||||||||||||||
2 | Karolína VondroušováKarolína Vondroušová | 11 | Sportovní klub Týniště nad ... | 8 | 2:49.03 | ||||||||||||||
3 | Veronika PecinováVeronika Pecinová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:50.27 | ||||||||||||||
4 | Ela HůlkováEla Hůlková | 11 | AC Turnov, z. s. | 3 | 2:52.21 | ||||||||||||||
5 | Laura PokornáLaura Pokorná | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 2:56.59 | ||||||||||||||
6 | Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 3:04.04 | ||||||||||||||
7 | Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 3:21.51 | ||||||||||||||
8 | Jana MichnováJana Michnová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 3:42.23 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 2:48.06 | ||||||||||||||
2 | Hana KrátkáHana Krátká | 10 | TJ Neratovice | 8 | PB 2:48.91 | ||||||||||||||
3 | Magdalena HolickáMagdalena Holická | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:51.49 | ||||||||||||||
4 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 2:52.78 | ||||||||||||||
5 | Vendula VítkováVendula Vítková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 9 | 2:52.98 | ||||||||||||||
6 | Eliška JodasováEliška Jodasová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 7 | 2:53.25 | ||||||||||||||
7 | Aneta CermanováAneta Cermanová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 3:02.56 | ||||||||||||||
8 | Emma Margot LachmanEmma Margot Lachman | 10 | AC TJ Jičín | 4 | 3:04.26 | ||||||||||||||
9 | Silvie UhnaváSilvie Uhnavá | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:04.74 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 1 | 2:48.06 | ||||
2 | Karolína HoráčkováKarolína Horáčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 2 | 2:48.10 | ||||
3 | Hana KrátkáHana Krátká | 10 | TJ Neratovice | 8 | PB 2:48.91 | ||||
4 | Karolína VondroušováKarolína Vondroušová | 11 | Sportovní klub Týniště nad ... | 8 | 2:49.03 | ||||
5 | Veronika PecinováVeronika Pecinová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 2:50.27 | ||||
6 | Magdalena HolickáMagdalena Holická | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 6 | 2:51.49 | ||||
7 | Ela HůlkováEla Hůlková | 11 | AC Turnov, z. s. | 3 | 2:52.21 | ||||
8 | Lucie PlašilováLucie Plašilová | 10 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 2:52.78 | ||||
9 | Vendula VítkováVendula Vítková | 10 | Atletický klub Semily, z.s. | 9 | 2:52.98 | ||||
10 | Eliška JodasováEliška Jodasová | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 7 | 2:53.25 | ||||
11 | Laura PokornáLaura Pokorná | 10 | AC TJ Jičín | 6 | 2:56.59 | ||||
12 | Aneta CermanováAneta Cermanová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 5 | 3:02.56 | ||||
13 | Adéla StadtherrováAdéla Stadtherrová | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 3:04.04 | ||||
14 | Emma Margot LachmanEmma Margot Lachman | 10 | AC TJ Jičín | 4 | 3:04.26 | ||||
15 | Silvie UhnaváSilvie Uhnavá | 11 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 3:04.74 | ||||
16 | Apolena Leontýna ČesákováApolena Leontýna Česáková | 10 | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | 1 | 3:21.51 | ||||
17 | Jana MichnováJana Michnová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 4 | 3:42.23 |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci
(so, 18.3.2023 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor BlaszczykIgor Blaszczyk | 08 | Piast Glogow | 2 | 09.15 | ||||||||||||||
2 | Jan ČervinkaJan Červinka | 08 | A. C. Sparta Praha | 4 | 09.36 | ||||||||||||||
3 | Samuel ŠulcSamuel Šulc | 09 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | PB 09.91 | ||||||||||||||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 09 | TJ Neratovice | 5 | 09.96 | ||||||||||||||
5 | Josef PittnerJosef Pittner | 09 | TJ Neratovice | 6 | PB 10.93 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 18.3.2023 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HájekŠtěpán Hájek | 10 | AC Mladá Boleslav z.s. | 4 | PB 09.26 | ||||||||||||||
2 | Vít VokounVít Vokoun | 10 | TJ Neratovice | 5 | 10.44 | ||||||||||||||
3 | Martin ValentaMartin Valenta | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 11.90 | ||||||||||||||
4 | Luboš LopraisLuboš Loprais | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 6 | 11.92 | ||||||||||||||
5 | Matyáš DominMatyáš Domin | 11 | TJ Dukla Praha | 2 | 12.71 | ||||||||||||||
6 | Kristián PíchaKristián Pícha | 10 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 7 | 12.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZenklováKarolína Zenklová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | PB 10.12 | ||||||||||||||
2 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 10.38 | ||||||||||||||
3 | Tereza KlabanováTereza Klabanová | 10 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 11.09 | ||||||||||||||
4 | Nelly DobiášováNelly Dobiášová | 10 | AC TJ Jičín | 1 | PB 11.18 | ||||||||||||||
5 | Adéla ŠturcováAdéla Šturcová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | PB 11.35 | ||||||||||||||
6 | Anna MaškováAnna Mašková | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 11.44 | ||||||||||||||
7 | Aneta ValentováAneta Valentová | 10 | AC TJ Jičín | 3 | 12.18 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maja GrudzienMaja Grudzien | 10 | Piast Glogow | 2 | 10.39 | ||||||||||||||
2 | Rozálie MatouškováRozálie Matoušková | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 10.94 | ||||||||||||||
3 | Aneta HančováAneta Hančová | 10 | AC TJ Jičín | 7 | PB 11.07 | ||||||||||||||
4 | Laura KoťátkováLaura Koťátková | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 11.40 | ||||||||||||||
5 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 10 | A. C. Sparta Praha | 6 | PB 11.80 | ||||||||||||||
6 | Ela HůlkováEla Hůlková | 11 | AC Turnov, z. s. | 5 | PB 11.81 | ||||||||||||||
7 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 11 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 12.04 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KunáškováBarbora Kunášková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | PB 10.94 | ||||||||||||||
2 | Eva TrollerováEva Trollerová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 11.25 | ||||||||||||||
3 | Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 12.31 | ||||||||||||||
4 | Zuzana KauckáZuzana Kaucká | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 12.39 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ZochováKateřina Zochová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 13.71 | ||||||||||||||
6 | Karolína HoráčkováKarolína Horáčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 13.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZenklováKarolína Zenklová | 10 | SKP Nymburk, z.s. | 5 | PB 10.12 | ||||
2 | Simona LomskáSimona Lomská | 10 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... | 4 | 10.38 | ||||
3 | Maja GrudzienMaja Grudzien | 10 | Piast Glogow | 2 | 10.39 | ||||
4 | Rozálie MatouškováRozálie Matoušková | 10 | AC Turnov, z. s. | 1 | 10.94 | ||||
4 | Barbora KunáškováBarbora Kunášková | 10 | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | 6 | PB 10.94 | ||||
6 | Aneta HančováAneta Hančová | 10 | AC TJ Jičín | 7 | PB 11.07 | ||||
7 | Tereza KlabanováTereza Klabanová | 10 | AC Turnov, z. s. | 6 | PB 11.09 | ||||
8 | Nelly DobiášováNelly Dobiášová | 10 | AC TJ Jičín | 1 | PB 11.18 | ||||
9 | Eva TrollerováEva Trollerová | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1 | 11.25 | ||||
10 | Adéla ŠturcováAdéla Šturcová | 10 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | PB 11.35 | ||||
11 | Laura KoťátkováLaura Koťátková | 10 | AC Turnov, z. s. | 4 | PB 11.40 | ||||
12 | Anna MaškováAnna Mašková | 11 | A. C. Sparta Praha | 2 | 11.44 | ||||
13 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 10 | A. C. Sparta Praha | 6 | PB 11.80 | ||||
14 | Ela HůlkováEla Hůlková | 11 | AC Turnov, z. s. | 5 | PB 11.81 | ||||
15 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 11 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 12.04 | ||||
16 | Aneta ValentováAneta Valentová | 10 | AC TJ Jičín | 3 | 12.18 | ||||
17 | Adéla SúkeníkováAdéla Súkeníková | 10 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 7 | 12.31 | ||||
18 | Zuzana KauckáZuzana Kaucká | 10 | AC Slovan Liberec, z.s. | 3 | 12.39 | ||||
19 | Kateřina ZochováKateřina Zochová | 11 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 5 | 13.71 | ||||
20 | Karolína HoráčkováKarolína Horáčková | 11 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 4 | 13.93 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(so, 18.3.2023 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie VlčkováNatálie Vlčková | 08 | SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. | 5 | PB 09.54 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | PB 09.54 | ||||||||||||||
3 | Eva BisováEva Bisová | 09 | USK PROVOD Ústí n/L. | 7 | PB 09.83 | ||||||||||||||
4 | Nikola PodhradskáNikola Podhradská | 08 | SK Sokol Zlatníky, z.s | 4 | 10.01 | ||||||||||||||
5 | Lucie PaťhováLucie Paťhová | 09 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 6 | 10.04 | ||||||||||||||
6 | Anežka KroupováAnežka Kroupová | 09 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 10.31 | ||||||||||||||
7 | Karolína HorkelováKarolína Horkelová | 08 | SK Nové Město nad Metují | 8 | PB 10.86 | ||||||||||||||
8 | Vilma ČermákováVilma Čermáková | 09 | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | 1 | 10.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 18.3.2023 - 15:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,35 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 1,72 1,74 1,76 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslaw WozniakJaroslaw Wozniak
Piast Glogow |
08 | 1 | PB 1.74 | - - - o - xxo o o xo o xo xxo xxx | ||||||||||||||
2 |
Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | 10 | PB 1.72 | - - - o o o o o o o xxo xx | ||||||||||||||
3 |
Kryštof BerkaKryštof Berka
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
08 | 2 | SB 1.55 | o o o o xo xxx | ||||||||||||||
4 |
Martin ZiklMartin Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 9 | PB 1.50 | o o o o xxx | ||||||||||||||
5 |
Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 3 | PB 1.50 | o xo o o xxx | ||||||||||||||
6 |
Jakub HlaváčJakub Hlaváč
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
09 | 7 | PB 1.50 | o o o xxo x | ||||||||||||||
7 |
Tomáš KurtejTomáš Kurtej
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 6 | 1.35 | o xxx | ||||||||||||||
8 |
Michal ChvátalMichal Chvátal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 5 | PB 1.35 | xxo xxx | ||||||||||||||
Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 4 | NM | xxx | |||||||||||||||
Teo OuthierTeo Outhier
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
09 | 8 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,49 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 12 | PB 1.47 | - o xo xo xo o o xo xo xxx | ||||||||||||||
2 |
Tymoteusz PoprawskiTymoteusz Poprawski
Piast Glogow |
10 | 4 | PB 1.47 | o o o o o o o o xxo xxx | ||||||||||||||
3 |
Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 7 | PB 1.44 | - o o xxo xo o o o xxx | ||||||||||||||
4 |
Šimon TunŠimon Tun
Atletický klub Semily, z.s. |
10 | 8 | PB 1.35 | o o o o xo xxx | ||||||||||||||
5 |
Jan PlátenkaJan Plátenka
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
10 | 11 | 1.35 | - o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
6 |
Edvard MužíkEdvard Mužík
A. C. Sparta Praha |
11 | 9 | PB 1.30 | o o o o xxx | ||||||||||||||
7= |
Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 5 | PB 1.30 | o xo xxo o xxx | ||||||||||||||
7= |
Jan ŠilberskýJan Šilberský
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 6 | PB 1.30 | o xo xxo o xxx | ||||||||||||||
9 |
Miloslav StránskýMiloslav Stránský
AC TJ Jičín |
11 | 10 | PB 1.30 | o o o xo xxx | ||||||||||||||
10 |
Krzysztof LeszczynskiKrzysztof Leszczynski
Piast Glogow |
10 | 3 | PB 1.30 | o xxo o xo xxx | ||||||||||||||
11 |
Bartosz LangeBartosz Lange
Piast Glogow |
11 | 2 | PB 1.30 | - xo o xxo xxx | ||||||||||||||
12 |
Matyáš DominMatyáš Domin
TJ Dukla Praha |
11 | 1 | PB 1.20 | - xo x- x | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 18.3.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,50 1,53 1,56 1,58 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema KounickáEma Kounická
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 9 | PB 1.56 | o o o o o o o xo xxx | ||||||||||||||
2 |
Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
08 | 11 | SB 1.53 | - o o o o xo xxo xx | ||||||||||||||
3 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 13 | 1.50 | - - - - xo o xxx | ||||||||||||||
4 |
Lucie PaťhováLucie Paťhová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
09 | 10 | 1.45 | - o o o o xxx | ||||||||||||||
5 |
Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 12 | 1.45 | xo o xo xo o xxx | ||||||||||||||
6 |
Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. |
08 | 8 | PB 1.45 | o o o o xxo xxx | ||||||||||||||
7 |
Melanie ZemanováMelanie Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 5 | PB 1.40 | o o o o xxx | ||||||||||||||
8 |
Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 3 | SB 1.40 | - xxo o o xxx | ||||||||||||||
9 |
Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 7 | 1.35 | xo o xxo xxx | ||||||||||||||
10 |
Zuzana MotejlováZuzana Motejlová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
09 | 6 | 1.30 | o o xxx | ||||||||||||||
11 |
Laura RachwalLaura Rachwal
Piast Glogow |
09 | 1 | PB 1.25 | o xxx | ||||||||||||||
12 |
Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 2 | SB 1.25 | xo xxx | ||||||||||||||
13 |
Sára SmetanováSára Smetanová
Atletika Čelákovice z.s. |
09 | 4 | PB 1.25 | xxo xx | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 18.3.2023 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,15 1,20 1,25 1,30 1,35 1,40 1,45 1,48 1,51 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 13 | 1.48 | - - - - o o o o xxx | ||||||||||||||
2 |
Nikola JenčkováNikola Jenčková
AC TJ Jičín |
11 | 10 | PB 1.45 | - o o o o o xxo xxx | ||||||||||||||
3 |
Magdaléna KučerováMagdaléna Kučerová
TJ Neratovice |
10 | 11 | 1.40 | - - o o o o xxx | ||||||||||||||
4 |
Anna ProškováAnna Prošková
TJ Neratovice |
10 | 9 | PB 1.40 | o o o o xo o xxx | ||||||||||||||
5= |
Barbora KunáškováBarbora Kunášková
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
10 | 12 | 1.40 | - o o o o xo xxx | ||||||||||||||
5= |
Barbora HabichováBarbora Habichová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
10 | 4 | PB 1.40 | - - o o o xo xxx | ||||||||||||||
7= |
Adéla ŠturcováAdéla Šturcová
USK PROVOD Ústí n/L. |
10 | 2 | PB 1.30 | o o o o xxx | ||||||||||||||
7= |
Eva TrollerováEva Trollerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 3 | PB 1.30 | o o o o xxx | ||||||||||||||
9 |
Janka VajskebrováJanka Vajskebrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 8 | 1.25 | o o xo xxx | ||||||||||||||
10 |
Julie KozlováJulie Kozlová
A. C. Sparta Praha |
11 | 5 | PB 1.20 | o o xxx | ||||||||||||||
11= |
Ema OleníčkováEma Oleníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 7 | 1.15 | o xxx | ||||||||||||||
11= |
Martyna WalkowiakMartyna Walkowiak
Piast Glogow |
10 | 1 | PB 1.15 | o xxx | ||||||||||||||
13 |
Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
10 | 6 | 0.00 | - x- | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,80 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,30 3,40 3,50 3,80 4,01 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel NovotnýDaniel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 7 | 3.80 | - - - - - - - - - - - - xo - - - o xxo xx | ||||||||||||||
MS |
Mikuláš TampierMikuláš Tampier
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
07 | 1 | PB 3.40 | - - - - - - - - - - o - o o o xo xxx | ||||||||||||||
3 |
Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. |
09 | 5 | PB 2.90 | - - - - - - o - o xo xo o xxx | ||||||||||||||
4 |
Jan NožičkaJan Nožička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 6 | 2.90 | - - - - - - - - - xxo - xxo xxx | ||||||||||||||
5 |
Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 3 | 2.50 | - - - xo - o xxo xo xxx | ||||||||||||||
6 |
Jan PapoušekJan Papoušek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 4 | 2.50 | - - - - - o o xxo xxx | ||||||||||||||
7 |
Miloslav NýdrleMiloslav Nýdrle
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 2 | SB 2.10 | o o xxo xo - xxx | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,50 1,60 1,70 1,80 1,90 2,00 2,10 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VojáčkováTereza Vojáčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 3 | 2.00 | - - o x- o xo o xxx | ||||||||||||||
2 |
Eliška Jana WelzelováEliška Jana Welzelová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 2 | PB 1.90 | xxo o o o xo xo xxx | ||||||||||||||
3 |
Anna SodomkováAnna Sodomková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 5 | PB 1.80 | o o o o xo xxx | ||||||||||||||
4 |
Lucie HrnčířováLucie Hrnčířová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 1 | PB 1.80 | o o o xo xxo xxx | ||||||||||||||
Amal ElgherianiAmal Elgheriani
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 18.3.2023 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HnikLukáš Hnik
TJ Jilemnice |
08 | 24 | 6.05 | 5.70 | 5.83 | x | 5.83 | 6.05 | 5.96 | x | ||||||||
2 |
Martin KholMartin Khol
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 23 | PB 5.97 | 5.67 | 5.40 | 5.75 | 5.75 | 5.51 | 5.97 | 5.78 | ||||||||
3 |
Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 21 | PB 5.92 | 5.44 | 5.49 | 5.65 | 5.65 | 5.50 | x | 5.92 | ||||||||
4 |
Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ Jilemnice |
08 | 19 | PB 5.91 | 5.73 | 5.38 | 5.64 | 5.73 | 5.73 | 5.73 | 5.91 | ||||||||
5 |
Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 7 | PB 5.50 | 5.34 | 5.50 | 5.08 | 5.50 | 5.21 | 5.13 | 5.19 | ||||||||
6 |
Martin MacounMartin Macoun
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 17 | SB 5.39 | 5.21 | x | 5.39 | 5.39 | 5.16 | x | 5.20 | ||||||||
7 |
Štěpán KrylŠtěpán Kryl
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | 22 | 5.38 | 5.36 | x | 5.12 | 5.36 | 5.38 | x | 4.56 | ||||||||
8 |
Martin HájekMartin Hájek
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 16 | PB 5.17 | x | 4.85 | 5.17 | 5.17 | 5.12 | 4.96 | x | ||||||||
9 |
Oliver BěličOliver Bělič
AC Rumburk, z.s. |
09 | 4 | PB 5.13 | 4.71 | 4.93 | 5.13 | 5.13 | |||||||||||
10 |
Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 18 | 5.11 | 4.91 | 5.11 | 4.74 | 5.11 | |||||||||||
11 |
Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
08 | 9 | PB 5.08 | 4.95 | 3.91 | 5.08 | 5.08 | |||||||||||
12 |
Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 20 | 5.01 | 4.72 | 4.72 | 5.01 | 5.01 | |||||||||||
13 |
Ondřej DavidOndřej David
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | 5 | PB 4.89 | 4.89 | 4.41 | 4.30 | 4.89 | |||||||||||
14 |
Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 14 | PB 4.77 | x | 4.77 | x | 4.77 | |||||||||||
15 |
Martin ZiklMartin Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 15 | 4.76 | 4.76 | 4.63 | 4.75 | 4.76 | |||||||||||
16 |
Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 13 | 4.45 | 4.45 | 4.31 | 4.34 | 4.45 | |||||||||||
17 |
Tobiáš VojtekTobiáš Vojtek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 12 | 4.31 | 4.31 | 3.86 | 4.13 | 4.31 | |||||||||||
18 |
Kamil SikoraKamil Sikora
LKS Polkowice |
09 | 3 | PB 4.30 | x | 4.30 | x | 4.30 | |||||||||||
19 |
Michal ChvátalMichal Chvátal
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 11 | 4.10 | 4.10 | x | 4.10 | 4.10 | |||||||||||
20 |
Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
08 | 10 | PB 3.75 | x | 3.75 | x | 3.75 | |||||||||||
21 |
Boris GubančokBoris Gubančok
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 6 | SB 3.66 | 3.66 | 3.44 | 3.62 | 3.66 | |||||||||||
22 |
Oskar SawickiOskar Sawicki
Piast Glogow |
09 | 2 | PB 3.25 | 3.25 | x | x | 3.25 | |||||||||||
Igor BlaszczykIgor Blaszczyk
Piast Glogow |
08 | 1 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 18.3.2023 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán HájekŠtěpán Hájek
AC Mladá Boleslav z.s. |
10 | 8 | PB 5.25 | 5.25 | 5.25 | 5.06 | 5.25 | 5.09 | x | 4.80 | ||||||||
2 |
Adam KonečnýAdam Konečný
Atletika Slavkov u Brna, z.s. |
10 | 37 | 5.11 | 5.11 | x | 4.81 | 5.11 | 4.91 | x | x | ||||||||
3 |
Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika Líbeznice, z.s. |
11 | 35 | 4.57 | 4.35 | x | 4.25 | 4.35 | 3.90 | 4.57 | 4.41 | ||||||||
4 |
Šimon TunŠimon Tun
Atletický klub Semily, z.s. |
10 | 15 | PB 4.52 | 3.93 | 4.32 | 4.33 | 4.33 | 4.52 | 4.33 | 4.18 | ||||||||
5 |
Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 32 | PB 4.42 | 4.42 | 4.20 | 4.19 | 4.42 | 4.07 | 4.29 | 4.05 | ||||||||
6 |
Tomáš JanderaTomáš Jandera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 34 | 4.41 | 3.95 | 4.34 | 4.41 | 4.41 | 4.40 | 4.03 | 4.26 | ||||||||
7 |
Tymoteusz PoprawskiTymoteusz Poprawski
Piast Glogow |
10 | 5 | PB 4.33 | 4.33 | 3.76 | x | 4.33 | - | 3.99 | 4.03 | ||||||||
8 |
Teodor BěličTeodor Bělič
AC Rumburk, z.s. |
11 | 6 | PB 4.29 | 4.14 | 4.27 | 4.24 | 4.27 | 4.09 | 4.29 | 4.12 | ||||||||
9 |
Vít VokounVít Vokoun
TJ Neratovice |
10 | 36 | 4.25 | 4.25 | 4.11 | 4.24 | 4.25 | |||||||||||
10 |
Filip RegnerFilip Regner
Atletický klub Semily, z.s. |
10 | 33 | 4.23 | 3.97 | 4.23 | 4.04 | 4.23 | |||||||||||
11 |
Ondřej HudíkOndřej Hudík
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 9 | SB 4.22 | 4.22 | 3.95 | 4.01 | 4.22 | |||||||||||
12 |
Bartosz LangeBartosz Lange
Piast Glogow |
11 | 2 | PB 4.15 | 4.15 | 3.66 | 3.79 | 4.15 | |||||||||||
13 |
Richard NovákRichard Novák
Atletika Líbeznice, z.s. |
11 | 14 | PB 4.12 | 4.09 | x | 4.12 | 4.12 | |||||||||||
14 |
Martin ValentaMartin Valenta
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 16 | PB 4.09 | 4.09 | 3.88 | 3.55 | 4.09 | |||||||||||
15 |
Oliver MlejnekOliver Mlejnek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 22 | PB 3.94 | 3.94 | 3.79 | 3.67 | 3.94 | |||||||||||
16 |
Vladimír MálekVladimír Málek
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
11 | 31 | 3.89 | 3.89 | 3.74 | 3.75 | 3.89 | |||||||||||
17 |
Edvard MužíkEdvard Mužík
A. C. Sparta Praha |
11 | 30 | 3.88 | 3.82 | x | 3.88 | 3.88 | |||||||||||
18 |
Jakub LenártJakub Lenárt
AC TJ Jičín |
10 | 11 | PB 3.87 | 3.57 | 3.87 | 3.83 | 3.87 | |||||||||||
19 |
Eliáš VeleEliáš Vele
AC TJ Jičín |
11 | 17 | PB 3.82 | 3.82 | 3.70 | x | 3.82 | |||||||||||
20 |
Antonín MlejnskýAntonín Mlejnský
Atletika Jižní Město z.s. |
11 | 29 | 3.75 | 3.58 | 3.75 | 3.62 | 3.75 | |||||||||||
21 |
Tomáš KrausTomáš Kraus
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 25 | 3.73 | 3.73 | 3.59 | 3.62 | 3.73 | |||||||||||
22 |
Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
11 | 27 | 3.73 | 3.57 | 3.61 | 3.73 | 3.73 | |||||||||||
23 |
Marek BenešMarek Beneš
A. C. Sparta Praha |
11 | 28 | 3.69 | 2.38 | 3.69 | 3.36 | 3.69 | |||||||||||
24 |
Jaroslav KrasyukJaroslav Krasyuk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 10 | PB 3.66 | 3.57 | 3.64 | 3.66 | 3.66 | |||||||||||
25 |
Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 18 | PB 3.60 | 3.34 | 3.30 | 3.60 | 3.60 | |||||||||||
26 |
Dušan ZambojDušan Zamboj
TJ Neratovice |
10 | 19 | SB 3.53 | 3.44 | 3.53 | x | 3.53 | |||||||||||
27 |
Vojtěch VrběckýVojtěch Vrběcký
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 26 | 3.51 | 3.51 | 3.47 | 2.53 | 3.51 | |||||||||||
28 |
Filip PiotrowskiFilip Piotrowski
Piast Glogow |
11 | 4 | PB 3.50 | 3.50 | 3.47 | x | 3.50 | |||||||||||
29 |
Mikuláš MazáčMikuláš Mazáč
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 13 | PB 3.43 | 3.43 | 3.35 | x | 3.43 | |||||||||||
30 |
Miloslav StránskýMiloslav Stránský
AC TJ Jičín |
11 | 24 | 3.42 | x | x | 3.42 | 3.42 | |||||||||||
31 |
Matyáš DominMatyáš Domin
TJ Dukla Praha |
11 | 1 | PB 3.38 | x | 3.38 | x | 3.38 | |||||||||||
32 |
Jakub ZiklJakub Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 21 | 3.37 | 3.37 | x | 3.07 | 3.37 | |||||||||||
33 |
Dominik MatěchaDominik Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 23 | 3.32 | 2.86 | 3.32 | 2.55 | 3.32 | |||||||||||
34 |
Krzysztof LeszczynskiKrzysztof Leszczynski
Piast Glogow |
10 | 3 | PB 3.20 | 3.20 | 3.13 | 2.96 | 3.20 | |||||||||||
35 |
Filip MatoušekFilip Matoušek
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
11 | 12 | PB 3.19 | 2.69 | 3.19 | 3.07 | 3.19 | |||||||||||
Jakub BízekJakub Bízek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 20 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 36 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 18.3.2023 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie BlažkováLucie Blažková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
09 | 24 | PB 4.90 | 4.69 | 4.76 | 4.87 | 4.87 | 4.78 | 4.80 | 4.90 | ||||||||
2 |
Ema KloutvorováEma Kloutvorová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
08 | 25 | 4.79 | 4.06 | 4.37 | 4.60 | 4.60 | 4.55 | 4.79 | 4.71 | ||||||||
3 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 26 | 4.74 | 4.42 | x | 4.74 | 4.74 | 4.62 | 4.64 | 4.59 | ||||||||
4 |
Eliška VlčkováEliška Vlčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
08 | 23 | PB 4.74 | 4.74 | x | 4.56 | 4.74 | 4.49 | x | 4.48 | ||||||||
5 |
Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 22 | 4.66 | 4.30 | 4.58 | 4.66 | 4.66 | 4.47 | 4.55 | 4.48 | ||||||||
6 |
Eva BisováEva Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 21 | 4.63 | 4.45 | x | 4.61 | 4.61 | 4.58 | 4.45 | 4.63 | ||||||||
7 |
Klára KaděrováKlára Kaděrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 28 | 4.56 | x | 4.56 | 4.41 | 4.56 | x | - | - | ||||||||
8 |
Hana GarayováHana Garayová
SKP Nymburk, z.s. |
09 | 27 | 4.55 | 4.46 | 4.54 | x | 4.54 | x | x | 4.55 | ||||||||
9 |
Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ Jilemnice |
09 | 3 | PB 4.52 | 4.34 | 3.92 | 4.27 | 4.34 | 4.52 | 4.50 | 4.39 | ||||||||
10 |
Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.s |
08 | 5 | SB 4.34 | x | x | 4.34 | 4.34 | |||||||||||
11 |
Melanie ZemanováMelanie Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 19 | 4.33 | 4.31 | 4.33 | 4.20 | 4.33 | |||||||||||
12 |
Anna SodomkováAnna Sodomková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 29 | PB 4.27 | 3.74 | 4.27 | 4.00 | 4.27 | |||||||||||
13 |
Michaela MoulisováMichaela Moulisová
Atletika Líbeznice, z.s. |
09 | 16 | PB 4.23 | 4.02 | 4.14 | 4.23 | 4.23 | |||||||||||
14 |
Klára PotůčkováKlára Potůčková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
08 | 18 | 4.14 | 4.14 | 3.96 | 3.98 | 4.14 | |||||||||||
15 |
Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 30 | PB 4.03 | 3.84 | 3.63 | 4.03 | 4.03 | |||||||||||
16 |
Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
09 | 1 | SB 3.98 | 3.97 | 3.98 | 3.86 | 3.98 | |||||||||||
17 |
Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 6 | SB 3.91 | 3.89 | 3.91 | x | 3.91 | |||||||||||
18 |
Oleksandra BalabanovaOleksandra Balabanova
AC Mladá Boleslav z.s. |
08 | 14 | 3.91 | 3.70 | 3.91 | 3.49 | 3.91 | |||||||||||
19 |
Aneta MichalováAneta Michalová
AC Mladá Boleslav z.s. |
09 | 4 | PB 3.90 | 3.90 | 3.69 | 3.89 | 3.90 | |||||||||||
20 |
Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
09 | 9 | PB 3.86 | 3.63 | 3.83 | 3.86 | 3.86 | |||||||||||
21 |
Alžběta HanáčkováAlžběta Hanáčková
AC TJ Jičín |
09 | 2 | PB 3.84 | 3.84 | x | 3.37 | 3.84 | |||||||||||
22 |
Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.s |
08 | 20 | 3.84 | x | x | 3.84 | 3.84 | |||||||||||
23 |
Natálie KřenkováNatálie Křenková
SK Sokol Zlatníky, z.s |
09 | 13 | 3.81 | 3.81 | 3.70 | 3.67 | 3.81 | |||||||||||
24 |
Barbora ŘíhováBarbora Říhová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 10 | 3.74 | 3.74 | x | 3.36 | 3.74 | |||||||||||
25 |
Aneta SuchomelováAneta Suchomelová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
09 | 12 | 3.67 | 3.51 | 3.64 | 3.67 | 3.67 | |||||||||||
26 |
Barbora SolfronkováBarbora Solfronková
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
09 | 11 | 3.67 | 3.31 | 3.47 | 3.67 | 3.67 | |||||||||||
27 |
Nicol HoncůNicol Honců
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
09 | 8 | 3.52 | 3.48 | 3.51 | 3.52 | 3.52 | |||||||||||
28 |
Simona TelcováSimona Telcová
TJ Jilemnice |
09 | 7 | 3.35 | 3.35 | 3.26 | x | 3.35 | |||||||||||
Denisa KumstováDenisa Kumstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 17 | NM | x | x | x | - | ||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola JenčkováNikola Jenčková
AC TJ Jičín |
11 | 20 | PB 4.65 | 4.24 | 4.43 | 4.05 | 4.43 | 4.28 | 4.55 | 4.65 | ||||||||
2 |
Šárka SchveigerováŠárka Schveigerová
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 61 | PB 4.46 | 4.26 | 4.12 | 4.12 | 4.26 | 4.39 | 4.13 | 4.46 | ||||||||
3 |
Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
10 | 9 | SB 4.42 | 3.01 | 4.42 | 4.18 | 4.42 | - | - | - | ||||||||
4 |
Anna ProškováAnna Prošková
TJ Neratovice |
10 | 30 | SB 4.33 | x | 3.97 | 4.33 | 4.33 | 3.94 | 4.33 | x | ||||||||
5 |
Eva MazánkováEva Mazánková
Atletický klub Semily, z.s. |
10 | 57 | SB 4.31 | 4.31 | 4.22 | 4.11 | 4.31 | 4.15 | 4.28 | 4.28 | ||||||||
6 |
Natálie PivrncováNatálie Pivrncová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 29 | PB 4.29 | x | 4.29 | x | 4.29 | 1.96 | x | x | ||||||||
7 |
Hana KrátkáHana Krátká
TJ Neratovice |
10 | 3 | PB 4.28 | 4.08 | 3.82 | 4.28 | 4.28 | 4.22 | x | 3.84 | ||||||||
8 |
Karolína VondroušováKarolína Vondroušová
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 35 | PB 4.22 | 4.22 | 3.98 | 4.00 | 4.22 | 3.65 | 3.67 | 3.76 | ||||||||
9 |
Sarah Eveline BergerováSarah Eveline Bergerová
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 62 | 4.20 | 4.11 | 4.03 | 4.20 | 4.20 | |||||||||||
10 |
Valerie VojpichováValerie Vojpichová
Atletika Líbeznice, z.s. |
10 | 65 | 4.19 | 4.19 | 4.11 | 3.31 | 4.19 | |||||||||||
11 |
Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
Atletika Čelákovice z.s. |
10 | 53 | PB 4.19 | 3.98 | 4.19 | 3.76 | 4.19 | |||||||||||
12 |
Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
10 | 11 | PB 4.17 | 3.88 | 4.03 | 4.17 | 4.17 | |||||||||||
13 |
Kristýna BartošováKristýna Bartošová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 63 | 4.08 | 3.71 | 4.08 | 4.03 | 4.08 | |||||||||||
14 |
Nela VanclováNela Vanclová
Atletický klub Semily, z.s. |
10 | 58 | 4.06 | 4.05 | 3.86 | 4.06 | 4.06 | |||||||||||
15 |
Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika Jižní Město z.s. |
10 | 64 | 4.06 | x | 3.64 | 4.06 | 4.06 | |||||||||||
16 |
Tereza KlabanováTereza Klabanová
AC Turnov, z. s. |
10 | 59 | 4.05 | 4.05 | 4.01 | 3.68 | 4.05 | |||||||||||
17 |
Karolina DziegielewskaKarolina Dziegielewska
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
10 | 55 | 4.05 | 3.90 | 4.05 | 3.03 | 4.05 | |||||||||||
18 |
Maja GrudzienMaja Grudzien
Piast Glogow |
10 | 1 | PB 3.88 | 3.88 | x | 3.82 | 3.88 | |||||||||||
19 |
Blanka SkibaBlanka Skiba
Piast Glogow |
11 | 5 | PB 3.87 | 3.82 | 3.87 | 3.67 | 3.87 | |||||||||||
20 |
Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s. |
11 | 50 | 3.87 | 3.87 | 3.77 | 3.62 | 3.87 | |||||||||||
21 |
Anna KartákováAnna Kartáková
AC TJ Jičín |
10 | 22 | PB 3.86 | 3.86 | 2.83 | 3.51 | 3.86 | |||||||||||
22 |
Žofie MergancováŽofie Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové |
11 | 26 | PB 3.85 | 3.85 | 3.47 | 3.46 | 3.85 | |||||||||||
23 |
Adéla JahodováAdéla Jahodová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 56 | 3.83 | 3.68 | 3.83 | x | 3.83 | |||||||||||
24 |
Adéla MatoušováAdéla Matoušová
AC Turnov, z. s. |
10 | 60 | 3.82 | 3.82 | 3.76 | 3.81 | 3.82 | |||||||||||
25 |
Elen SůvováElen Sůvová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 48 | 3.80 | 3.80 | 3.54 | 3.60 | 3.80 | |||||||||||
26 |
Nela NedorostováNela Nedorostová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
10 | 27 | PB 3.76 | 3.48 | 3.69 | 3.76 | 3.76 | |||||||||||
27 |
Lucie HoncůLucie Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 16 | SB 3.75 | 3.75 | 3.59 | x | 3.75 | |||||||||||
28 |
Kristýna ChudobováKristýna Chudobová
AC TJ Jičín |
10 | 18 | PB 3.71 | 3.69 | 3.52 | 3.71 | 3.71 | |||||||||||
29 |
Tereza MotejlkováTereza Motejlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 40 | PB 3.70 | 3.63 | 3.70 | 3.45 | 3.70 | |||||||||||
30 |
Sofie DundováSofie Dundová
AC Slovan Liberec, z.s. |
11 | 13 | PB 3.69 | 3.68 | x | 3.69 | 3.69 | |||||||||||
31 |
Julie KozlováJulie Kozlová
A. C. Sparta Praha |
11 | 51 | 3.68 | 3.62 | 3.49 | 3.68 | 3.68 | |||||||||||
32 |
Nelly DobiášováNelly Dobiášová
AC TJ Jičín |
10 | 12 | PB 3.68 | 3.68 | 3.55 | x | 3.68 | |||||||||||
33 |
Zuzana CoufalováZuzana Coufalová
TJ Neratovice |
10 | 10 | SB 3.67 | 3.67 | 3.36 | 3.62 | 3.67 | |||||||||||
34 |
Aneta ValentováAneta Valentová
AC TJ Jičín |
10 | 33 | SB 3.66 | 3.52 | 3.56 | 3.66 | 3.66 | |||||||||||
35 |
Ema OleníčkováEma Oleníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 28 | PB 3.58 | 3.51 | 3.58 | x | 3.58 | |||||||||||
36 |
Daniela JenišťováDaniela Jenišťová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 21 | PB 3.55 | 3.51 | 3.55 | 3.33 | 3.55 | |||||||||||
37 |
Anna KalicinskaAnna Kalicinska
Piast Glogow |
10 | 2 | PB 3.55 | 3.55 | 3.21 | x | 3.55 | |||||||||||
38 |
Lucie PlašilováLucie Plašilová
TJ Znojmo, z.s. |
10 | 47 | 3.52 | 3.52 | x | 3.23 | 3.52 | |||||||||||
39 |
Ela HůlkováEla Hůlková
AC Turnov, z. s. |
11 | 45 | 3.49 | 3.33 | 3.48 | 3.49 | 3.49 | |||||||||||
40 |
Karolina KnapováKarolina Knapová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
11 | 23 | SB 3.48 | 3.48 | 3.16 | 3.46 | 3.48 | |||||||||||
41 |
Martyna WalkowiakMartyna Walkowiak
Piast Glogow |
10 | 7 | PB 3.46 | 3.30 | 3.43 | 3.46 | 3.46 | |||||||||||
42 |
Janka VajskebrováJanka Vajskebrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 43 | 3.46 | 3.38 | 3.46 | 3.07 | 3.46 | |||||||||||
43 |
Anna MaškováAnna Mašková
A. C. Sparta Praha |
11 | 46 | 3.44 | x | x | 3.44 | 3.44 | |||||||||||
44 |
Silvie UhnaváSilvie Uhnavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 41 | 3.40 | x | 3.28 | 3.40 | 3.40 | |||||||||||
45 |
Anastasija IvasiukAnastasija Ivasiuk
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
11 | 19 | PB 3.38 | 3.10 | 3.38 | 2.71 | 3.38 | |||||||||||
46 |
Markéta RyglováMarkéta Ryglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
10 | 42 | 3.33 | 3.18 | 3.33 | 3.11 | 3.33 | |||||||||||
47 |
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
A. C. Sparta Praha |
11 | 44 | 3.33 | 2.94 | 3.33 | 3.17 | 3.33 | |||||||||||
48 |
Jana MichnováJana Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
11 | 38 | 3.28 | 3.27 | 3.28 | 3.01 | 3.28 | |||||||||||
49 |
Johana GrohováJohana Grohová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 15 | PB 3.24 | 3.24 | 3.00 | 3.24 | 3.24 | |||||||||||
50 |
Eva RulcováEva Rulcová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 31 | PB 3.23 | 3.11 | 3.23 | x | 3.23 | |||||||||||
51 |
Justýna SedláčkováJustýna Sedláčková
AC TJ Jičín |
11 | 4 | PB 3.22 | 3.22 | 2.73 | x | 3.22 | |||||||||||
52 |
Pola TarnowskaPola Tarnowska
Piast Glogow |
11 | 6 | PB 3.20 | x | 2.71 | 3.20 | 3.20 | |||||||||||
53 |
Alisia FinkeAlisia Finke
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 14 | PB 3.20 | x | x | 3.20 | 3.20 | |||||||||||
54 |
Emma Margot LachmanEmma Margot Lachman
AC TJ Jičín |
10 | 24 | PB 3.16 | x | 3.16 | 1.91 | 3.16 | |||||||||||
55 |
Anna ŠvikováAnna Šviková
Atletický klub Semily, z.s. |
11 | 32 | PB 3.07 | x | 3.07 | 2.60 | 3.07 | |||||||||||
56 |
Nela KopicováNela Kopicová
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 39 | 2.98 | 2.98 | x | 2.90 | 2.98 | |||||||||||
57 |
Eliška MoravcováEliška Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
11 | 37 | 2.91 | 2.82 | 2.65 | 2.91 | 2.91 | |||||||||||
58 |
Ema ValtrováEma Valtrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 36 | PB 2.90 | 2.90 | 2.52 | 2.57 | 2.90 | |||||||||||
59 |
Emily VanclováEmily Vanclová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
10 | 34 | PB 2.86 | 2.86 | 2.85 | 2.78 | 2.86 | |||||||||||
60 |
Rozálie HýčováRozálie Hýčová
AC TJ Jičín |
11 | 17 | PB 2.83 | 2.83 | 2.58 | 2.62 | 2.83 | |||||||||||
61 |
Alicja ZioloAlicja Ziolo
Piast Glogow |
11 | 8 | PB 2.64 | 2.26 | x | 2.64 | 2.64 | |||||||||||
Celkem 61 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši
(so, 18.3.2023 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 28 | 3.20 | 90.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub KazdaJakub Kazda
Atletika Čelákovice z.s. |
14 | 9 | PB 3.13 | 81.00 | ||||||||||||||
3 |
Filip KrálFilip Král
Atletika Líbeznice, z.s. |
14 | 11 | PB 3.10 | 78.00 | ||||||||||||||
4 |
Filip ChupekFilip Chupek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 6 | PB 2.99 | 65.00 | ||||||||||||||
5 |
Robin ŠvíkRobin Švík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 21 | PB 2.96 | 61.00 | ||||||||||||||
6 |
Rudolf LancRudolf Lanc
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
14 | 14 | PB 2.89 | 53.00 | ||||||||||||||
7 |
Martin StříbrnýMartin Stříbrný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 18 | PB 2.88 | 52.00 | ||||||||||||||
8 |
Jakub ChupekJakub Chupek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 27 | 2.83 | 47.00 | ||||||||||||||
9 |
Matěj VlkMatěj Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 22 | PB 2.76 | 40.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan ČermákJan Čermák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 2 | PB 2.75 | 39.00 | ||||||||||||||
11 |
Jakub ŠikolaJakub Šikola
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
14 | 19 | PB 2.71 | 35.00 | ||||||||||||||
12 |
Tadeáš BendaTadeáš Benda
TJ Desná, z.s. |
16 | 1 | PB 2.69 | 33.00 | ||||||||||||||
13 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 25 | 2.68 | 32.00 | ||||||||||||||
14 |
Karel KřížKarel Kříž
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 13 | PB 2.62 | 26.00 | ||||||||||||||
15 |
Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad ... |
15 | 23 | PB 2.54 | 20.00 | ||||||||||||||
16 |
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 7 | PB 2.50 | 16.00 | ||||||||||||||
17 |
Eliáš PokorákEliáš Pokorák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 26 | 2.48 | 15.00 | ||||||||||||||
18= |
Filip HávaFilip Háva
ASK Dipoli z.s. |
14 | 3 | PB 2.30 | 3.00 | ||||||||||||||
18= |
Vít SobotíkVít Sobotík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 17 | PB 2.30 | 3.00 | ||||||||||||||
20 |
Maxmilián PunkertMaxmilián Punkert
ZŠ Smržovka |
14 | 16 | PB 2.24 | 0.00 | ||||||||||||||
21= |
Jakub HolubecJakub Holubec
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 5 | PB 2.20 | 0.00 | ||||||||||||||
21= |
Štěpán HerčíkŠtěpán Herčík
ZŠ Smržovka |
15 | 4 | PB 2.20 | 0.00 | ||||||||||||||
23 |
Václav ZemlerVáclav Zemler
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 24 | PB 2.16 | 0.00 | ||||||||||||||
24 |
David KrupkaDavid Krupka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 12 | PB 2.00 | 0.00 | ||||||||||||||
25 |
Šimon JunekŠimon Junek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
15 | 8 | PB 1.99 | 0.00 | ||||||||||||||
26 |
Hubert ŠirokýHubert Široký
ZŠ Smržovka |
15 | 20 | PB 1.98 | 0.00 | ||||||||||||||
27 |
Jakub MichekJakub Michek
TJ Desná, z.s. |
16 | 15 | PB 1.86 | 0.00 | ||||||||||||||
28 |
Jonáš KlodnerJonáš Klodner
Atletický klub Semily, z.s. |
16 | 10 | PB 1.74 | 0.00 | ||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
12 | 37 | PB 4.38 | 269.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel GrofDaniel Grof
AC Turnov, z. s. |
12 | 5 | PB 4.24 | 245.00 | ||||||||||||||
3 |
Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s. |
13 | 2 | PB 4.02 | 209.00 | ||||||||||||||
4= |
Tomáš StříbrnýTomáš Stříbrný
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 23 | PB 3.75 | 167.00 | ||||||||||||||
4= |
Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 1 | PB 3.75 | 167.00 | ||||||||||||||
6 |
David SkuhravýDavid Skuhravý
Atletika Líbeznice, z.s. |
13 | 21 | PB 3.74 | 165.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
12 | 27 | PB 3.68 | 156.00 | ||||||||||||||
8 |
Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
12 | 31 | PB 3.65 | 152.00 | ||||||||||||||
9 |
Pavel VrbaPavel Vrba
AC Slovan Liberec, z.s. |
12 | 32 | PB 3.63 | 149.00 | ||||||||||||||
10 |
Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
12 | 6 | PB 3.60 | 145.00 | ||||||||||||||
11 |
Štěpán LamichŠtěpán Lamich
Atletický oddíl SK Městec K... |
12 | 12 | PB 3.53 | 135.00 | ||||||||||||||
12 |
David RynešDavid Ryneš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 36 | 3.50 | 130.00 | ||||||||||||||
13 |
Vilém SvatoňVilém Svatoň
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 24 | PB 3.46 | 125.00 | ||||||||||||||
14 |
Daniel RegnerDaniel Regner
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 16 | PB 3.42 | 119.00 | ||||||||||||||
15= |
Antonín VrtekAntonín Vrtek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 33 | PB 3.37 | 112.00 | ||||||||||||||
15= |
Oskar ŠtemberaOskar Štembera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 29 | PB 3.37 | 112.00 | ||||||||||||||
15= |
David ČernýDavid Černý
SK Sokol Zlatníky, z.s |
13 | 31 | PB 3.37 | 112.00 | ||||||||||||||
18= |
Samuel NovotnýSamuel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 14 | PB 3.30 | 103.00 | ||||||||||||||
18= |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 35 | 3.30 | 103.00 | ||||||||||||||
20 |
Tadeáš PrunerTadeáš Pruner
Atletika Čelákovice z.s. |
13 | 15 | PB 3.29 | 102.00 | ||||||||||||||
21 |
David KuldaDavid Kulda
TJ Neratovice |
12 | 11 | PB 3.25 | 96.00 | ||||||||||||||
22 |
Štěpán StřechaŠtěpán Střecha
Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... |
12 | 22 | PB 3.24 | 95.00 | ||||||||||||||
23 |
Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s. |
12 | 19 | PB 3.18 | 88.00 | ||||||||||||||
24 |
Adam MorávekAdam Morávek
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 13 | PB 3.17 | 86.00 | ||||||||||||||
25= |
Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 28 | PB 3.13 | 81.00 | ||||||||||||||
25= |
Sebastian JőrgSebastian Jőrg
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 34 | 3.13 | 81.00 | ||||||||||||||
27= |
Vít ŠobáňVít Šobáň
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 26 | PB 3.11 | 79.00 | ||||||||||||||
27= |
Matěj ŘímalMatěj Římal
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
13 | 17 | PB 3.11 | 79.00 | ||||||||||||||
29 |
Adam KodatAdam Kodat
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
13 | 9 | PB 2.98 | 63.00 | ||||||||||||||
30 |
Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 20 | PB 2.95 | 60.00 | ||||||||||||||
31= |
Jonáš TomanJonáš Toman
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
13 | 30 | PB 2.87 | 51.00 | ||||||||||||||
31= |
Ondřej HudskýOndřej Hudský
ZŠ Smržovka |
13 | 7 | PB 2.87 | 51.00 | ||||||||||||||
33= |
Matyáš KrajícMatyáš Krajíc
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 10 | PB 2.85 | 49.00 | ||||||||||||||
33= |
Radek BenešRadek Beneš
A. C. Sparta Praha |
13 | 3 | PB 2.85 | 49.00 | ||||||||||||||
35 |
Sebastian SchonfeldSebastian Schonfeld
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 18 | PB 2.68 | 32.00 | ||||||||||||||
36 |
Lukáš ŠepsLukáš Šeps
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 25 | PB 2.66 | 30.00 | ||||||||||||||
37 |
Adam BerdarAdam Berdar
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
12 | 4 | PB 2.46 | 13.00 | ||||||||||||||
38 |
Miroslav KamasMiroslav Kamas
ZŠ Smržovka |
13 | 8 | PB 2.38 | 8.00 | ||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 38 závodníků |
skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky
(so, 18.3.2023 - 09:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
14 | 45 | PB 3.49 | 198.00 | ||||||||||||||
2 |
Nikol RubešováNikol Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.s |
14 | 35 | PB 3.35 | 170.00 | ||||||||||||||
3 |
Aneta LandovskáAneta Landovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 54 | PB 3.31 | 163.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza HávováTereza Hávová
ASK Dipoli z.s. |
14 | 18 | PB 3.21 | 144.00 | ||||||||||||||
5 |
Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 3 | PB 3.12 | 128.00 | ||||||||||||||
6= |
Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
14 | 25 | PB 3.10 | 124.00 | ||||||||||||||
6= |
Lucie KoblerováLucie Koblerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 52 | PB 3.10 | 124.00 | ||||||||||||||
8 |
Julie KouřilováJulie Kouřilová
TJ Desná, z.s. |
17 | 24 | PB 3.05 | 116.00 | ||||||||||||||
9= |
Tina BalatkováTina Balatková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 50 | PB 3.00 | 107.00 | ||||||||||||||
9= |
Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 31 | PB 3.00 | 107.00 | ||||||||||||||
11= |
Dorota SobotíkováDorota Sobotíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 37 | PB 2.95 | 99.00 | ||||||||||||||
11= |
Viktorie HudíkováViktorie Hudíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
14 | 21 | PB 2.95 | 99.00 | ||||||||||||||
13= |
Tereza BémováTereza Bémová
TJ Desná, z.s. |
14 | 5 | PB 2.93 | 95.00 | ||||||||||||||
13= |
Ella ZbirovskáElla Zbirovská
Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... |
14 | 51 | 2.93 | 95.00 | ||||||||||||||
13= |
Pavlína LackováPavlína Lacková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 28 | PB 2.93 | 95.00 | ||||||||||||||
16 |
Anna ŠerákováAnna Šeráková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 41 | PB 2.90 | 91.00 | ||||||||||||||
17 |
Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska
Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... |
14 | 55 | 2.88 | 87.00 | ||||||||||||||
18 |
Ela MakovcováEla Makovcová
TJ Desná, z.s. |
14 | 57 | 2.85 | 83.00 | ||||||||||||||
19= |
Barbora BrodskáBarbora Brodská
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
14 | 6 | PB 2.84 | 81.00 | ||||||||||||||
19= |
Tereza StoklasováTereza Stoklasová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 39 | PB 2.84 | 81.00 | ||||||||||||||
21 |
Ella Tereza MatěchováElla Tereza Matěchová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 49 | 2.83 | 80.00 | ||||||||||||||
22 |
Veronika NývltováVeronika Nývltová
AC Pardubice |
14 | 33 | PB 2.80 | 75.00 | ||||||||||||||
23 |
Eliška GrafkováEliška Grafková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 16 | PB 2.78 | 72.00 | ||||||||||||||
24 |
Sofie KoblerováSofie Koblerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 53 | 2.75 | 67.00 | ||||||||||||||
25 |
Ema KouřilováEma Kouřilová
TJ Desná, z.s. |
14 | 56 | 2.73 | 65.00 | ||||||||||||||
26= |
Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad Metují |
14 | 2 | PB 2.72 | 63.00 | ||||||||||||||
26= |
Klára DominováKlára Dominová
TJ Dukla Praha |
16 | 11 | PB 2.72 | 63.00 | ||||||||||||||
28 |
Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
14 | 34 | PB 2.70 | 60.00 | ||||||||||||||
29= |
Anna KřivohlaváAnna Křivohlavá
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 27 | PB 2.68 | 57.00 | ||||||||||||||
29= |
Eliška SmolákováEliška Smoláková
ZŠ Smržovka |
14 | 36 | PB 2.68 | 57.00 | ||||||||||||||
31= |
Sára PokorákováSára Pokoráková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 48 | 2.63 | 50.00 | ||||||||||||||
31= |
Anastázie VachkováAnastázie Vachková
AC TJ Jičín |
14 | 42 | PB 2.63 | 50.00 | ||||||||||||||
33= |
Michaela Mia ZavřelováMichaela Mia Zavřelová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
15 | 46 | PB 2.60 | 46.00 | ||||||||||||||
33= |
Anastázie KrutskáAnastázie Krutská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 26 | PB 2.60 | 46.00 | ||||||||||||||
35 |
Helena DoležalováHelena Doležalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 10 | PB 2.58 | 44.00 | ||||||||||||||
36 |
Liliana MergancováLiliana Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové |
15 | 29 | PB 2.57 | 43.00 | ||||||||||||||
37 |
Leontýna StadtherrováLeontýna Stadtherrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 38 | PB 2.55 | 40.00 | ||||||||||||||
38 |
Livie VinopalováLivie Vinopalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 43 | PB 2.53 | 37.00 | ||||||||||||||
39= |
Adéla NoskováAdéla Nosková
TJ Desná, z.s. |
14 | 32 | PB 2.50 | 34.00 | ||||||||||||||
39= |
Nela VolechováNela Volechová
ZŠ Smržovka |
15 | 44 | PB 2.50 | 34.00 | ||||||||||||||
41 |
Vanessa HavlíkováVanessa Havlíková
TJ Desná, z.s. |
15 | 17 | PB 2.47 | 30.00 | ||||||||||||||
42 |
Marie ČervenkováMarie Červenková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 8 | PB 2.41 | 23.00 | ||||||||||||||
43 |
Barbora BechnáBarbora Bechná
Atletika Jižní Město z.s. |
14 | 4 | PB 2.39 | 21.00 | ||||||||||||||
44 |
Tea MakovcováTea Makovcová
TJ Desná, z.s. |
15 | 47 | 2.36 | 18.00 | ||||||||||||||
45 |
Alenka DrobníkováAlenka Drobníková
ZŠ Smržovka |
14 | 13 | PB 2.32 | 14.00 | ||||||||||||||
46 |
Eliška HlídkováEliška Hlídková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 19 | PB 2.31 | 13.00 | ||||||||||||||
47 |
Kristýna SvatáKristýna Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 40 | PB 2.28 | 11.00 | ||||||||||||||
48 |
Lilien MrklasováLilien Mrklasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 30 | PB 2.26 | 9.00 | ||||||||||||||
49 |
Ela Celestýna DrahnáEla Celestýna Drahná
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
15 | 12 | PB 2.25 | 8.00 | ||||||||||||||
50 |
Veronika ČepelíkováVeronika Čepelíková
ZŠ Smržovka |
15 | 7 | PB 2.24 | 7.00 | ||||||||||||||
51 |
Laura FarskáLaura Farská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
15 | 14 | PB 2.20 | 4.00 | ||||||||||||||
52 |
Nela HruškováNela Hrušková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 20 | PB 2.19 | 4.00 | ||||||||||||||
53 |
Petra DolenskáPetra Dolenská
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 9 | PB 2.11 | 0.00 | ||||||||||||||
54 |
Ema JohanováEma Johanová
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 22 | PB 2.02 | 0.00 | ||||||||||||||
55 |
Jessica BalatkováJessica Balatková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
17 | 1 | PB 2.01 | 0.00 | ||||||||||||||
56 |
Eleanor FreitasEleanor Freitas
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 15 | PB 1.80 | 0.00 | ||||||||||||||
57 |
Miloslava KamasováMiloslava Kamasová
ZŠ Smržovka |
16 | 23 | PB 1.74 | 0.00 | ||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 57 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(so, 18.3.2023 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SobotíkováEliška Sobotíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 57 | 4.12 | 336.00 | ||||||||||||||
2 |
Petra KučerováPetra Kučerová
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 22 | PB 4.10 | 331.00 | ||||||||||||||
3 |
Sabina HorákováSabina Horáková
TJ Neratovice |
13 | 56 | 4.05 | 319.00 | ||||||||||||||
4 |
Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s. |
13 | 55 | PB 3.97 | 301.00 | ||||||||||||||
5 |
Victoria HasenkopfováVictoria Hasenkopfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 54 | PB 3.90 | 285.00 | ||||||||||||||
6 |
Amálie ČechováAmálie Čechová
Atletika Čelákovice z.s. |
12 | 4 | PB 3.79 | 261.00 | ||||||||||||||
7 |
Zuzana NekutováZuzana Nekutová
AC Turnov, z. s. |
12 | 31 | PB 3.73 | 248.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza NývltováTereza Nývltová
AC Pardubice |
12 | 53 | PB 3.72 | 246.00 | ||||||||||||||
9 |
Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s. |
12 | 41 | SB 3.70 | 242.00 | ||||||||||||||
10 |
Bára ScholzováBára Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 51 | PB 3.69 | 239.00 | ||||||||||||||
11 |
Denisa ŠourkováDenisa Šourková
TJ Desná, z.s. |
12 | 38 | PB 3.67 | 235.00 | ||||||||||||||
12 |
Sára KutkováSára Kutková
AC Turnov, z. s. |
13 | 23 | PB 3.66 | 233.00 | ||||||||||||||
13 |
Eliška BeranováEliška Beranová
TJ Neratovice |
12 | 1 | PB 3.62 | 225.00 | ||||||||||||||
14 |
Helena ImrichováHelena Imrichová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 17 | PB 3.60 | 220.00 | ||||||||||||||
15= |
Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
12 | 25 | PB 3.55 | 210.00 | ||||||||||||||
15= |
Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s. |
13 | 37 | PB 3.55 | 210.00 | ||||||||||||||
17 |
Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
12 | 45 | PB 3.53 | 206.00 | ||||||||||||||
18 |
Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové |
13 | 29 | PB 3.52 | 204.00 | ||||||||||||||
19 |
Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
13 | 9 | PB 3.48 | 196.00 | ||||||||||||||
20 |
Magdaléna HujerováMagdaléna Hujerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 49 | 3.46 | 192.00 | ||||||||||||||
21 |
Nikola HůrkováNikola Hůrková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 58 | PB 3.43 | 186.00 | ||||||||||||||
22 |
Emily DraskáEmily Draská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
12 | 6 | PB 3.37 | 174.00 | ||||||||||||||
23 |
Sofie FilípkováSofie Filípková
TJ Neratovice |
12 | 52 | 3.36 | 172.00 | ||||||||||||||
24 |
Ema StudenáEma Studená
TJ Neratovice |
12 | 47 | 3.33 | 167.00 | ||||||||||||||
25= |
Anna AbrahamováAnna Abrahamová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 44 | PB 3.32 | 165.00 | ||||||||||||||
25= |
Anne KučeraAnne Kučera
TJ Neratovice |
13 | 21 | PB 3.32 | 165.00 | ||||||||||||||
27 |
Marie GutknechtováMarie Gutknechtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 13 | PB 3.31 | 163.00 | ||||||||||||||
28 |
Ema MlejnskáEma Mlejnská
Atletika Jižní Město z.s. |
13 | 46 | 3.30 | 161.00 | ||||||||||||||
29 |
Dominika BrázdováDominika Brázdová
SC Radotín Praha |
13 | 2 | PB 3.26 | 153.00 | ||||||||||||||
30 |
Ema HořínkováEma Hořínková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 15 | PB 3.23 | 148.00 | ||||||||||||||
31 |
Eliška KrálováEliška Králová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 48 | 3.22 | 146.00 | ||||||||||||||
32 |
Vanessa MičkováVanessa Mičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 30 | PB 3.20 | 142.00 | ||||||||||||||
33 |
Veronika FrancováVeronika Francová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 11 | PB 3.18 | 139.00 | ||||||||||||||
34 |
Michaela MeinerováMichaela Meinerová
A. C. Sparta Praha |
13 | 28 | PB 3.17 | 137.00 | ||||||||||||||
35 |
Veronika BukáčkováVeronika Bukáčková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 3 | PB 3.12 | 128.00 | ||||||||||||||
36 |
Zuzana SmržováZuzana Smržová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
12 | 36 | PB 3.09 | 122.00 | ||||||||||||||
37 |
Barbora ŠvikováBarbora Šviková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 39 | PB 3.07 | 119.00 | ||||||||||||||
38 |
Dominika FrancováDominika Francová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 10 | PB 3.06 | 117.00 | ||||||||||||||
39 |
Tereza BendováTereza Bendová
TJ Desná, z.s. |
13 | 43 | PB 3.05 | 116.00 | ||||||||||||||
40= |
Zuzana KyzyvátováZuzana Kyzyvátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
12 | 24 | PB 3.00 | 107.00 | ||||||||||||||
40= |
Amálie DevineAmálie Devine
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 50 | 3.00 | 107.00 | ||||||||||||||
40= |
Nikola SeidlováNikola Seidlová
ZŠ Smržovka |
12 | 34 | PB 3.00 | 107.00 | ||||||||||||||
43 |
Sofie JohanováSofie Johanová
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 19 | PB 2.95 | 99.00 | ||||||||||||||
44 |
Anita SeidlováAnita Seidlová
ZŠ Smržovka |
12 | 33 | PB 2.90 | 91.00 | ||||||||||||||
MS |
Anna DolhyováAnna Dolhyová
ZŠ Smržovka |
11 | 5 | PB 2.89 | |||||||||||||||
46 |
Viktorie MachačkováViktorie Machačková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 27 | PB 2.88 | 87.00 | ||||||||||||||
47 |
Kristýna SchmidtováKristýna Schmidtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 35 | PB 2.87 | 86.00 | ||||||||||||||
48 |
Nela LinkováNela Linková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 26 | PB 2.83 | 80.00 | ||||||||||||||
49= |
Nela FrankováNela Franková
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 12 | PB 2.80 | 75.00 | ||||||||||||||
49= |
Charlotta HavlíčkováCharlotta Havlíčková
A. C. Sparta Praha |
13 | 14 | PB 2.80 | 75.00 | ||||||||||||||
51= |
Amálie KřelinováAmálie Křelinová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 20 | PB 2.76 | 69.00 | ||||||||||||||
51= |
Michaela JanderováMichaela Janderová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 18 | PB 2.76 | 69.00 | ||||||||||||||
53 |
Jolana TrejbalováJolana Trejbalová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
13 | 40 | PB 2.68 | 57.00 | ||||||||||||||
MS |
Barbora DucháčkováBarbora Ducháčková
ZŠ Smržovka |
11 | 7 | PB 2.66 | |||||||||||||||
55 |
Eva ChalupnáEva Chalupná
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 16 | PB 2.63 | 50.00 | ||||||||||||||
56 |
Nikol RambouskováNikol Rambousková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 32 | PB 2.56 | 41.00 | ||||||||||||||
57 |
Josefína DzurindákováJosefína Dzurindáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
13 | 8 | PB 2.52 | 36.00 | ||||||||||||||
58 |
Terezie ZajíčkováTerezie Zajíčková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 42 | PB 1.78 | 0.00 | ||||||||||||||
Poznámky/pokusy:" Skok z místa odrazu |
|||||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(so, 18.3.2023 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona LomskáSimona Lomská
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... |
10 | 19 | PB 09.87 | 09.87 | 08.77 | 09.13 | 9.87 | 08.75 | 08.35 | 09.10 | ||||||||
2 |
Elen CimprichováElen Cimprichová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
10 | 3 | PB 09.55 | 08.53 | 09.55 | 08.43 | 9.55 | |||||||||||
3 |
Kristýna DaňkováKristýna Daňková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
10 | 6 | PB 09.39 | 07.16 | 07.60 | 08.04 | 8.04 | 08.04 | 09.39 | 07.90 | ||||||||
4 |
Kristýna OlahováKristýna Olahová
AC Turnov, z. s. |
10 | 18 | PB 09.30 | 08.58 | 08.01 | 09.02 | 9.02 | 08.47 | 07.23 | 09.30 | ||||||||
5 |
Thea CimlováThea Cimlová
SKP Nymburk, z.s. |
11 | 17 | 08.65 | 08.14 | 08.20 | 07.88 | 8.20 | 06.47 | 08.25 | 08.65 | ||||||||
6 |
Eva NedvídkováEva Nedvídková
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 15 | PB 08.58 | 08.17 | 08.36 | 08.54 | 8.54 | 08.31 | 08.58 | 08.47 | ||||||||
7 |
Karolína ZenklováKarolína Zenklová
SKP Nymburk, z.s. |
10 | 12 | PB 08.39 | 07.34 | 08.07 | 08.03 | 8.07 | 08.39 | 06.79 | 07.31 | ||||||||
8 |
Tereza ČečkováTereza Čečková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
10 | 4 | PB 08.05 | 07.76 | 07.48 | 08.02 | 8.02 | 08.05 | 07.87 | 08.01 | ||||||||
9 |
Diana KomárkováDiana Komárková
AC TJ Jičín |
10 | 16 | 08.00 | 07.20 | 08.00 | 07.10 | 8.00 | |||||||||||
10 |
Patrycja SulkowskaPatrycja Sulkowska
Piast Glogow |
10 | 1 | PB 07.80 | 07.32 | 07.80 | 06.66 | 7.80 | |||||||||||
11 |
Veronika HujerováVeronika Hujerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 13 | PB 07.37 | 06.36 | 06.94 | 07.37 | 7.37 | |||||||||||
12 |
Anastasija IvasiukAnastasija Ivasiuk
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
11 | 8 | PB 07.25 | 07.25 | 06.44 | 06.57 | 7.25 | |||||||||||
13 |
Klára ČervinkováKlára Červinková
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
10 | 5 | PB 07.17 | 06.20 | 07.17 | 06.72 | 7.17 | |||||||||||
14 |
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
A. C. Sparta Praha |
11 | 7 | PB 06.90 | 06.54 | 06.90 | 06.70 | 6.90 | |||||||||||
15 |
Aneta ValentováAneta Valentová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
11 | 11 | PB 06.78 | 06.42 | 06.77 | 06.78 | 6.78 | |||||||||||
16 |
Eliška MoravcováEliška Moravcová
AC Slovan Liberec, z.s. |
11 | 14 | 06.43 | 06.35 | 06.38 | 06.43 | 6.43 | |||||||||||
17 |
Julie KozlováJulie Kozlová
A. C. Sparta Praha |
11 | 9 | PB 06.10 | 06.10 | 06.03 | 05.33 | 6.10 | |||||||||||
18 |
Viktorie KřížkováViktorie Křížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 10 | PB 05.99 | 05.26 | 05.99 | 05.70 | 5.99 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(so, 18.3.2023 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristián PíchaKristián Pícha
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
10 | 16 | PB 08.60 | 08.04 | 07.87 | 07.27 | 8.04 | 07.89 | 08.60 | 07.87 | ||||||||
2 |
Jiří ŠepsJiří Šeps
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
10 | 15 | PB 08.38 | 08.27 | 08.38 | 07.74 | 8.38 | x | 07.68 | 08.25 | ||||||||
3 |
Matyáš KnittelMatyáš Knittel
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 17 | 08.17 | 06.57 | 07.18 | 07.88 | 7.88 | 08.17 | 07.74 | 07.63 | ||||||||
4 |
Václav PlačekVáclav Plaček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 14 | PB 07.72 | 06.44 | 07.27 | 07.33 | 7.33 | 06.35 | 07.72 | 07.44 | ||||||||
5 |
Matouš BublaMatouš Bubla
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 4 | PB 07.62 | 07.06 | 06.68 | 06.50 | 7.06 | 06.49 | 07.62 | 07.15 | ||||||||
6 |
Luboš LopraisLuboš Loprais
AC Slovan Liberec, z.s. |
10 | 6 | PB 06.90 | 04.75 | 05.97 | 06.77 | 6.77 | 06.20 | 06.47 | 06.90 | ||||||||
7 |
Edvard MužíkEdvard Mužík
A. C. Sparta Praha |
11 | 7 | PB 06.77 | 06.35 | 06.65 | 06.24 | 6.65 | 06.17 | 06.70 | 06.77 | ||||||||
8 |
Lukáš KaprálekLukáš Kaprálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
11 | 13 | 06.76 | 06.23 | 06.76 | 06.67 | 6.76 | 06.20 | 05.73 | 06.50 | ||||||||
9 |
Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 8 | PB 06.58 | 06.58 | 06.50 | 06.33 | 6.58 | |||||||||||
10 |
Adam BorovskýAdam Borovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
11 | 3 | PB 06.49 | 06.16 | 06.49 | 06.22 | 6.49 | |||||||||||
11 |
Marek BenešMarek Beneš
A. C. Sparta Praha |
11 | 2 | PB 06.28 | 06.28 | 06.09 | 05.60 | 6.28 | |||||||||||
12 |
Vojtěch ŠnajdrVojtěch Šnajdr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 9 | SB 06.17 | x | 06.09 | 06.17 | 6.17 | |||||||||||
13 |
Tomáš KobrTomáš Kobr
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 5 | PB 06.17 | 06.17 | 05.20 | 06.04 | 6.17 | |||||||||||
14 |
Matyáš DominMatyáš Domin
TJ Dukla Praha |
11 | 1 | PB 05.80 | 05.37 | 05.55 | 05.80 | 5.80 | |||||||||||
15 |
Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
10 | 10 | PB 05.64 | 05.48 | 05.15 | 05.64 | 5.64 | |||||||||||
16 |
Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad ... |
11 | 11 | PB 05.45 | 05.45 | 04.17 | 04.88 | 5.45 | |||||||||||
17 |
Pavel DostálPavel Dostál
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
11 | 18 | PB 05.25 | 05.04 | x | 05.25 | 5.25 | |||||||||||
18 |
Sebastian PavlidisSebastian Pavlidis
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
10 | 12 | 04.60 | x | x | 04.60 | 4.60 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 18.3.2023 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára SmetanováSára Smetanová
Atletika Čelákovice z.s. |
09 | 15 | PB 09.43 | 08.58 | 08.35 | 08.50 | 8.58 | 09.43 | 09.40 | 09.16 | ||||||||
2 |
Edita MackováEdita Macková
AC TJ Jičín |
08 | 14 | PB 09.40 | 09.40 | x | 07.93 | 9.40 | x | x | 08.44 | ||||||||
3 |
Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 13 | PB 09.24 | 08.86 | 08.74 | 09.24 | 9.24 | 08.33 | 08.85 | 08.69 | ||||||||
4 |
Natálie VlčkováNatálie Vlčková
SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. |
08 | 16 | 09.10 | 06.80 | 08.83 | 08.73 | 8.83 | 08.57 | 09.10 | 08.36 | ||||||||
5 |
Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.s |
08 | 12 | PB 08.94 | 07.72 | 08.10 | 08.22 | 8.22 | 07.77 | 08.15 | 08.94 | ||||||||
6 |
Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 11 | SB 08.70 | 07.88 | 07.08 | 08.46 | 8.46 | 08.59 | 08.44 | 08.70 | ||||||||
7 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 1 | PB 08.46 | 08.46 | 07.26 | 07.35 | 8.46 | 07.40 | 07.93 | 08.40 | ||||||||
8 |
Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 3 | PB 08.40 | 07.26 | 07.90 | 08.40 | 8.40 | 07.54 | 08.35 | 07.95 | ||||||||
9 |
Simona TelcováSimona Telcová
TJ Jilemnice |
09 | 9 | PB 07.86 | 07.79 | 07.63 | 07.86 | 7.86 | |||||||||||
10 |
Tereza BajerováTereza Bajerová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
09 | 7 | PB 07.69 | 07.69 | 07.64 | 07.28 | 7.69 | |||||||||||
11 |
Nikola HamouzováNikola Hamouzová
USK PROVOD Ústí n/L. |
09 | 2 | PB 07.29 | 07.18 | 07.29 | 06.34 | 7.29 | |||||||||||
12 |
Natálie KřenkováNatálie Křenková
SK Sokol Zlatníky, z.s |
09 | 10 | 07.20 | 07.15 | 07.20 | 07.00 | 7.20 | |||||||||||
13 |
Anna JandováAnna Jandová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | 4 | PB 07.11 | 06.43 | 07.11 | 06.23 | 7.11 | |||||||||||
14 |
Matylda VackováMatylda Vacková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
09 | 8 | 07.09 | 06.70 | 07.04 | 07.09 | 7.09 | |||||||||||
15 |
Alžběta KřídováAlžběta Křídová
SKP Olympia Kutná Hora z.s. |
09 | 5 | PB 07.02 | 07.02 | 06.54 | 06.79 | 7.02 | |||||||||||
16 |
Tereza PodzimkováTereza Podzimková
Atletický klub Semily, z.s. |
09 | 6 | 06.50 | 06.50 | 06.49 | 06.20 | 6.50 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 18.3.2023 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KuziemkaMichal Kuziemka
LKS Polkowice |
09 | 1 | PB 14.28 | 12.34 | 13.21 | 13.70 | 13.70 | 13.86 | 14.28 | 14.07 | ||||||||
2 |
Pawel WozniakPawel Wozniak
Piast Glogow |
08 | 2 | PB 12.47 | 11.19 | 11.86 | 12.14 | 12.14 | 12.47 | 11.57 | 12.16 | ||||||||
3 |
Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ Jilemnice |
08 | 8 | 12.38 | 12.25 | 12.24 | 12.38 | 12.38 | 12.25 | 12.15 | 11.64 | ||||||||
4 |
Karel StránskýKarel Stránský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 3 | SB 09.68 | 08.60 | x | 08.96 | 8.96 | 09.68 | 09.31 | 09.41 | ||||||||
5 |
Ondřej ČernýOndřej Černý
Sportovní klub Týniště nad ... |
09 | 6 | PB 09.29 | 08.41 | 08.48 | 09.11 | 9.11 | 08.47 | 09.26 | 09.29 | ||||||||
6 |
Martin ZiklMartin Zikl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
09 | 7 | 09.28 | 08.57 | 08.68 | 08.90 | 8.90 | 08.28 | 09.28 | 08.92 | ||||||||
7 |
Jakub TarnóczyJakub Tarnóczy
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
08 | 5 | PB 07.32 | 06.45 | 06.68 | 07.32 | 7.32 | 07.03 | 05.80 | 06.77 | ||||||||
8 |
Ondřej ŠenkOndřej Šenk
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
09 | 4 | PB 07.20 | x | 07.07 | 06.86 | 7.07 | 07.09 | 07.20 | 06.13 | ||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši
(so, 18.3.2023 - 09:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 28 | 06.00 | 249.00 | ||||||||||||||
2 |
Rudolf LancRudolf Lanc
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
14 | 11 | PB 05.70 | 231.00 | ||||||||||||||
3 |
Jakub KazdaJakub Kazda
Atletika Čelákovice z.s. |
14 | 6 | PB 05.25 | 205.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub ChupekJakub Chupek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 27 | SB 05.10 | 197.00 | ||||||||||||||
5 |
Filip KrálFilip Král
Atletika Líbeznice, z.s. |
14 | 8 | PB 04.80 | 180.00 | ||||||||||||||
6 |
Eliáš PokorákEliáš Pokorák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 21 | PB 04.70 | 174.00 | ||||||||||||||
7= |
Filip ChupekFilip Chupek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 4 | SB 04.60 | 168.00 | ||||||||||||||
7= |
Jan ČermákJan Čermák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 25 | 04.60 | 168.00 | ||||||||||||||
7= |
Matěj VlkMatěj Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 16 | SB 04.60 | 168.00 | ||||||||||||||
7= |
Václav ZemlerVáclav Zemler
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 18 | PB 04.60 | 168.00 | ||||||||||||||
11 |
Karel KřížKarel Kříž
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 10 | PB 04.40 | 157.00 | ||||||||||||||
12 |
Tadeáš BendaTadeáš Benda
TJ Desná, z.s. |
16 | 26 | 04.30 | 151.00 | ||||||||||||||
13 |
Jakub ŠikolaJakub Šikola
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
14 | 23 | 04.25 | 148.00 | ||||||||||||||
14= |
Robin ŠvíkRobin Švík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 15 | PB 04.15 | 142.00 | ||||||||||||||
14= |
David KrupkaDavid Krupka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 9 | PB 04.15 | 142.00 | ||||||||||||||
16 |
Martin StříbrnýMartin Stříbrný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 24 | 04.10 | 140.00 | ||||||||||||||
17 |
Vít SobotíkVít Sobotík
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 22 | PB 04.05 | 137.00 | ||||||||||||||
18 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 20 | PB 04.00 | 134.00 | ||||||||||||||
19 |
Šimon JunekŠimon Junek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
15 | 5 | PB 03.80 | 123.00 | ||||||||||||||
20 |
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 19 | PB 03.50 | 106.00 | ||||||||||||||
21 |
Ada VondroušAda Vondrouš
Sportovní klub Týniště nad ... |
15 | 17 | PB 03.40 | 100.00 | ||||||||||||||
22= |
Jakub HolubecJakub Holubec
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 3 | PB 03.30 | 95.00 | ||||||||||||||
22= |
Maxmilián PunkertMaxmilián Punkert
ZŠ Smržovka |
14 | 13 | PB 03.30 | 95.00 | ||||||||||||||
22= |
Štěpán HerčíkŠtěpán Herčík
ZŠ Smržovka |
15 | 2 | PB 03.30 | 95.00 | ||||||||||||||
25= |
Jakub MichekJakub Michek
TJ Desná, z.s. |
16 | 12 | PB 03.20 | 89.00 | ||||||||||||||
25= |
Hubert ŠirokýHubert Široký
ZŠ Smržovka |
15 | 14 | PB 03.20 | 89.00 | ||||||||||||||
27 |
Jonáš KlodnerJonáš Klodner
Atletický klub Semily, z.s. |
16 | 7 | PB 03.10 | 84.00 | ||||||||||||||
28 |
Filip HávaFilip Háva
ASK Dipoli z.s. |
14 | 1 | PB 03.00 | 78.00 | ||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši
(so, 18.3.2023 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BajerMichal Bajer
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 1 | PB 08.85 | 417.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠrámekJan Šrámek
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
12 | 22 | PB 07.80 | 354.00 | ||||||||||||||
3 |
Štěpán LamichŠtěpán Lamich
Atletický oddíl SK Městec K... |
12 | 11 | PB 07.65 | 346.00 | ||||||||||||||
4 |
Vítek SchveigerVítek Schveiger
AC Slovan Liberec, z.s. |
12 | 15 | PB 07.50 | 337.00 | ||||||||||||||
5 |
Daniel GrofDaniel Grof
AC Turnov, z. s. |
12 | 37 | 07.35 | 328.00 | ||||||||||||||
6 |
Daniel RegnerDaniel Regner
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 36 | PB 07.00 | 307.00 | ||||||||||||||
7 |
Tobias VanclTobias Vancl
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
12 | 26 | PB 06.90 | 301.00 | ||||||||||||||
8= |
Oskar Michal HankoOskar Michal Hanko
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
12 | 6 | PB 06.70 | 290.00 | ||||||||||||||
8= |
Vilém SvatoňVilém Svatoň
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 19 | PB 06.70 | 290.00 | ||||||||||||||
10 |
Adam MorávekAdam Morávek
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 12 | PB 06.65 | 287.00 | ||||||||||||||
11 |
Tomáš StříbrnýTomáš Stříbrný
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 35 | PB 06.60 | 284.00 | ||||||||||||||
12 |
František DavidFrantišek David
TJ Slavoj Český Brod, z.s. |
12 | 5 | PB 06.50 | 278.00 | ||||||||||||||
13 |
Valdemar BěličValdemar Bělič
AC Rumburk, z.s. |
13 | 2 | PB 06.40 | 272.00 | ||||||||||||||
14 |
Pavel VrbaPavel Vrba
AC Slovan Liberec, z.s. |
12 | 27 | PB 06.30 | 266.00 | ||||||||||||||
15= |
David KuldaDavid Kulda
TJ Neratovice |
12 | 10 | PB 06.00 | 249.00 | ||||||||||||||
15= |
Antonín VrtekAntonín Vrtek
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 34 | PB 06.00 | 249.00 | ||||||||||||||
15= |
Adam KodatAdam Kodat
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
13 | 9 | PB 06.00 | 249.00 | ||||||||||||||
18= |
Tadeáš PrunerTadeáš Pruner
Atletika Čelákovice z.s. |
13 | 13 | PB 05.90 | 243.00 | ||||||||||||||
18= |
David SkuhravýDavid Skuhravý
Atletika Líbeznice, z.s. |
13 | 17 | PB 05.90 | 243.00 | ||||||||||||||
18= |
David ČernýDavid Černý
SK Sokol Zlatníky, z.s |
13 | PB 05.90 | 243.00 | |||||||||||||||
21 |
Oskar ŠtemberaOskar Štembera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 24 | PB 05.80 | 237.00 | ||||||||||||||
22 |
Sebastian SchonfeldSebastian Schonfeld
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 29 | PB 05.60 | 226.00 | ||||||||||||||
23= |
Lukáš ŠepsLukáš Šeps
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 20 | PB 05.50 | 220.00 | ||||||||||||||
23= |
Adam BerdarAdam Berdar
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
12 | 4 | PB 05.50 | 220.00 | ||||||||||||||
23= |
Radek BenešRadek Beneš
A. C. Sparta Praha |
13 | 3 | PB 05.50 | 220.00 | ||||||||||||||
26 |
Matyáš KrajícMatyáš Krajíc
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 30 | PB 05.40 | 214.00 | ||||||||||||||
27 |
David RynešDavid Ryneš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 33 | 05.35 | 211.00 | ||||||||||||||
28= |
Jakub ŠtefaniskoJakub Štefanisko
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 23 | SB 05.30 | 208.00 | ||||||||||||||
28= |
Matěj ŘímalMatěj Římal
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
13 | 14 | PB 05.30 | 208.00 | ||||||||||||||
30= |
Samuel NovotnýSamuel Novotný
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 31 | PB 05.20 | 202.00 | ||||||||||||||
30= |
Štěpán StřechaŠtěpán Střecha
Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... |
12 | 18 | PB 05.20 | 202.00 | ||||||||||||||
32 |
Sebastian JőrgSebastian Jőrg
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 32 | 05.10 | 197.00 | ||||||||||||||
33= |
Vít ŠobáňVít Šobáň
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 21 | PB 05.00 | 191.00 | ||||||||||||||
33= |
Jonáš TomanJonáš Toman
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
13 | 25 | PB 05.00 | 191.00 | ||||||||||||||
33= |
Matěj DvořákMatěj Dvořák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 28 | PB 05.00 | 191.00 | ||||||||||||||
36 |
Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 16 | PB 04.75 | 177.00 | ||||||||||||||
37 |
Miroslav KamasMiroslav Kamas
ZŠ Smržovka |
13 | 8 | PB 04.05 | 137.00 | ||||||||||||||
38 |
Ondřej HudskýOndřej Hudský
ZŠ Smržovka |
13 | 7 | PB 03.90 | 128.00 | ||||||||||||||
Celkem 38 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky
(so, 18.3.2023 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna VolemanováAnna Volemanová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
14 | 38 | PB 06.80 | 322.00 | ||||||||||||||
2 |
Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
14 | 20 | PB 06.60 | 309.00 | ||||||||||||||
3 |
Ela MakovcováEla Makovcová
TJ Desná, z.s. |
14 | 57 | PB 06.25 | 287.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza HávováTereza Hávová
ASK Dipoli z.s. |
14 | 14 | PB 06.15 | 281.00 | ||||||||||||||
5 |
Julie NeuvirtováJulie Neuvirtová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 25 | PB 05.90 | 265.00 | ||||||||||||||
6= |
Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
14 | 28 | PB 05.60 | 246.00 | ||||||||||||||
6= |
Viktorie HudíkováViktorie Hudíková
AC Slovan Liberec, z.s. |
14 | 16 | PB 05.60 | 246.00 | ||||||||||||||
8 |
Lucie KoblerováLucie Koblerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 52 | PB 05.40 | 233.00 | ||||||||||||||
9 |
Marta DziegielewskaMarta Dziegielewska
Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... |
14 | 9 | PB 05.30 | 227.00 | ||||||||||||||
10 |
Nela BalcarováNela Balcarová
SK Nové Město nad Metují |
14 | 1 | PB 05.25 | 224.00 | ||||||||||||||
11 |
Nikol RubešováNikol Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.s |
14 | 29 | PB 05.20 | 221.00 | ||||||||||||||
12= |
Dorota SobotíkováDorota Sobotíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 31 | PB 05.15 | 218.00 | ||||||||||||||
12= |
Ella Tereza MatěchováElla Tereza Matěchová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 55 | 05.15 | 218.00 | ||||||||||||||
14 |
Tina BalatkováTina Balatková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 53 | PB 05.10 | 215.00 | ||||||||||||||
15 |
Anna ŠerákováAnna Šeráková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 34 | PB 05.05 | 211.00 | ||||||||||||||
16 |
Ella ZbirovskáElla Zbirovská
Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... |
14 | 40 | PB 05.00 | 208.00 | ||||||||||||||
17 |
Veronika NývltováVeronika Nývltová
AC Pardubice |
14 | 27 | PB 04.90 | 202.00 | ||||||||||||||
18 |
Aneta LandovskáAneta Landovská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
15 | 56 | 04.85 | 199.00 | ||||||||||||||
19 |
Amálie BarcalováAmálie Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 2 | PB 04.80 | 196.00 | ||||||||||||||
20= |
Anastázie VachkováAnastázie Vachková
AC TJ Jičín |
14 | 35 | PB 04.75 | 193.00 | ||||||||||||||
20= |
Eliška GrafkováEliška Grafková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 12 | PB 04.75 | 193.00 | ||||||||||||||
22 |
Tereza StoklasováTereza Stoklasová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 33 | PB 04.70 | 190.00 | ||||||||||||||
23= |
Liliana MergancováLiliana Mergancová
TJ Sokol Hradec Králové |
15 | 24 | PB 04.70 | 190.00 | ||||||||||||||
23= |
Barbora BechnáBarbora Bechná
Atletika Jižní Město z.s. |
14 | 3 | PB 04.70 | 190.00 | ||||||||||||||
25 |
Vanessa HavlíkováVanessa Havlíková
TJ Desná, z.s. |
15 | 13 | PB 04.65 | 186.00 | ||||||||||||||
26 |
Pavlína LackováPavlína Lacková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 23 | PB 04.60 | 183.00 | ||||||||||||||
27= |
Tereza BémováTereza Bémová
TJ Desná, z.s. |
14 | 4 | PB 04.60 | 183.00 | ||||||||||||||
27= |
Tea MakovcováTea Makovcová
TJ Desná, z.s. |
15 | 47 | PB 04.60 | 183.00 | ||||||||||||||
29= |
Barbora BrodskáBarbora Brodská
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
14 | 50 | PB 04.50 | 177.00 | ||||||||||||||
29= |
Michaela Mia ZavřelováMichaela Mia Zavřelová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
15 | 39 | PB 04.50 | 177.00 | ||||||||||||||
29= |
Klára DominováKlára Dominová
TJ Dukla Praha |
16 | 6 | PB 04.50 | 177.00 | ||||||||||||||
32= |
Anastázie KrutskáAnastázie Krutská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 21 | PB 04.40 | 171.00 | ||||||||||||||
32= |
Livie VinopalováLivie Vinopalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
14 | 36 | PB 04.40 | 171.00 | ||||||||||||||
34 |
Sofie KoblerováSofie Koblerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 48 | PB 04.35 | 168.00 | ||||||||||||||
35 |
Ema KouřilováEma Kouřilová
TJ Desná, z.s. |
14 | 49 | PB 04.30 | 165.00 | ||||||||||||||
36 |
Marie ČervenkováMarie Červenková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 54 | 04.25 | 162.00 | ||||||||||||||
37= |
Anna KřivohlaváAnna Křivohlavá
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 22 | PB 04.20 | 158.00 | ||||||||||||||
37= |
Veronika ČepelíkováVeronika Čepelíková
ZŠ Smržovka |
15 | 5 | PB 04.20 | 158.00 | ||||||||||||||
39 |
Eliška SmolákováEliška Smoláková
ZŠ Smržovka |
14 | 30 | PB 04.10 | 152.00 | ||||||||||||||
40= |
Eliška HlídkováEliška Hlídková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 51 | 04.00 | 146.00 | ||||||||||||||
40= |
Leontýna StadtherrováLeontýna Stadtherrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 32 | PB 04.00 | 146.00 | ||||||||||||||
42 |
Laura FarskáLaura Farská
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
15 | 10 | PB 03.95 | 143.00 | ||||||||||||||
43 |
Sára PokorákováSára Pokoráková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 43 | PB 03.90 | 140.00 | ||||||||||||||
44 |
Adéla NoskováAdéla Nosková
TJ Desná, z.s. |
14 | 26 | PB 03.80 | 134.00 | ||||||||||||||
45 |
Helena DoležalováHelena Doležalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
14 | 46 | 03.75 | 131.00 | ||||||||||||||
46= |
Petra DolenskáPetra Dolenská
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 44 | PB 03.70 | 128.00 | ||||||||||||||
46= |
Alenka DrobníkováAlenka Drobníková
ZŠ Smržovka |
14 | 8 | PB 03.70 | 128.00 | ||||||||||||||
48 |
Ela Celestýna DrahnáEla Celestýna Drahná
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
15 | 7 | PB 03.65 | 125.00 | ||||||||||||||
49 |
Nela VolechováNela Volechová
ZŠ Smržovka |
15 | 37 | PB 03.50 | 115.00 | ||||||||||||||
50 |
Eleanor FreitasEleanor Freitas
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 11 | PB 03.40 | 109.00 | ||||||||||||||
51 |
Kristýna SvatáKristýna Svatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 45 | 03.25 | 100.00 | ||||||||||||||
52= |
Ema JohanováEma Johanová
Atletický klub Semily, z.s. |
15 | 17 | PB 03.20 | 97.00 | ||||||||||||||
52= |
Nela HruškováNela Hrušková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
14 | 15 | PB 03.20 | 97.00 | ||||||||||||||
54 |
Julie KouřilováJulie Kouřilová
TJ Desná, z.s. |
17 | 19 | PB 02.95 | 82.00 | ||||||||||||||
55 |
Jessica BalatkováJessica Balatková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
17 | 42 | 02.80 | 73.00 | ||||||||||||||
56 |
Lilien MrklasováLilien Mrklasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
16 | 41 | PB 02.50 | 56.00 | ||||||||||||||
57 |
Miloslava KamasováMiloslava Kamasová
ZŠ Smržovka |
16 | 18 | PB 02.20 | 38.00 | ||||||||||||||
Celkem 57 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky
(so, 18.3.2023 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora VysloužilováBarbora Vysloužilová
Atletika Čelákovice z.s. |
12 | 38 | PB 09.10 | 471.00 | ||||||||||||||
2 |
Anna LachmanováAnna Lachmanová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
12 | 24 | PB 08.70 | 445.00 | ||||||||||||||
3 |
Amálie ČechováAmálie Čechová
Atletika Čelákovice z.s. |
12 | 4 | PB 08.40 | 425.00 | ||||||||||||||
4 |
Sofie FilípkováSofie Filípková
TJ Neratovice |
12 | 9 | PB 08.20 | 412.00 | ||||||||||||||
5= |
Šárka MenclováŠárka Menclová
TJ Sokol Hradec Králové |
13 | 56 | PB 07.95 | 396.00 | ||||||||||||||
5= |
Eliška SobotíkováEliška Sobotíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 54 | PB 07.95 | 396.00 | ||||||||||||||
7 |
Sabina HorákováSabina Horáková
TJ Neratovice |
13 | 15 | PB 07.90 | 393.00 | ||||||||||||||
8 |
Victoria HasenkopfováVictoria Hasenkopfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 57 | PB 07.60 | 374.00 | ||||||||||||||
9 |
Petra KučerováPetra Kučerová
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 22 | PB 07.35 | 357.00 | ||||||||||||||
10= |
Nela LinkováNela Linková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 51 | PB 07.30 | 354.00 | ||||||||||||||
10= |
Magdaléna HujerováMagdaléna Hujerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 53 | PB 07.30 | 354.00 | ||||||||||||||
10= |
Ema StudenáEma Studená
TJ Neratovice |
12 | 50 | PB 07.30 | 354.00 | ||||||||||||||
13 |
Tereza NývltováTereza Nývltová
AC Pardubice |
12 | 28 | PB 06.90 | 329.00 | ||||||||||||||
14= |
Anna AbrahamováAnna Abrahamová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 52 | PB 06.80 | 322.00 | ||||||||||||||
14= |
Gabriela ŠerákováGabriela Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s. |
13 | 34 | PB 06.80 | 322.00 | ||||||||||||||
16 |
Bára ScholzováBára Scholzová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 48 | PB 06.60 | 309.00 | ||||||||||||||
17 |
Zuzana NekutováZuzana Nekutová
AC Turnov, z. s. |
12 | 46 | PB 06.50 | 303.00 | ||||||||||||||
18 |
Michaela JanderováMichaela Janderová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 18 | PB 06.45 | 300.00 | ||||||||||||||
19 |
Alena MichnováAlena Michnová
SK Čtyři Dvory České Budějo... |
12 | 55 | 06.25 | 287.00 | ||||||||||||||
20 |
Amálie KřelinováAmálie Křelinová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 20 | PB 06.15 | 281.00 | ||||||||||||||
21 |
Emily DraskáEmily Draská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
12 | 6 | PB 06.10 | 278.00 | ||||||||||||||
22 |
Vanessa MičkováVanessa Mičková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 49 | 06.05 | 274.00 | ||||||||||||||
23= |
Helena ImrichováHelena Imrichová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 47 | 06.00 | 271.00 | ||||||||||||||
23= |
Nikol FleglováNikol Fleglová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
13 | 10 | PB 06.00 | 271.00 | ||||||||||||||
23= |
Anne KučeraAnne Kučera
TJ Neratovice |
13 | 21 | PB 06.00 | 271.00 | ||||||||||||||
26= |
Tereza BendováTereza Bendová
TJ Desná, z.s. |
13 | 44 | PB 05.90 | 265.00 | ||||||||||||||
26= |
Eliška BeranováEliška Beranová
TJ Neratovice |
12 | 1 | PB 05.90 | 265.00 | ||||||||||||||
28= |
Jolana TrejbalováJolana Trejbalová
SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE |
13 | 37 | PB 05.80 | 259.00 | ||||||||||||||
28= |
Eliška KrálováEliška Králová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 43 | PB 05.80 | 259.00 | ||||||||||||||
28= |
Amálie DevineAmálie Devine
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 45 | 05.80 | 259.00 | ||||||||||||||
MS |
Anna DolhyováAnna Dolhyová
ZŠ Smržovka |
11 | 5 | PB 05.60 | |||||||||||||||
32= |
Nikol RambouskováNikol Rambousková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 29 | SB 05.60 | 246.00 | ||||||||||||||
32= |
Charlotta HavlíčkováCharlotta Havlíčková
A. C. Sparta Praha |
13 | 14 | PB 05.60 | 246.00 | ||||||||||||||
MS |
Barbora DucháčkováBarbora Ducháčková
ZŠ Smržovka |
11 | 7 | PB 05.50 | |||||||||||||||
35= |
Sofie JohanováSofie Johanová
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 19 | PB 05.50 | 240.00 | ||||||||||||||
35= |
Nikola HůrkováNikola Hůrková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 31 | PB 05.50 | 240.00 | ||||||||||||||
37 |
Denisa ŠourkováDenisa Šourková
TJ Desná, z.s. |
12 | 35 | PB 05.45 | 237.00 | ||||||||||||||
38 |
Dominika BrázdováDominika Brázdová
SC Radotín Praha |
13 | 2 | PB 05.40 | 233.00 | ||||||||||||||
39 |
Sára KutkováSára Kutková
AC Turnov, z. s. |
13 | 42 | PB 05.35 | 230.00 | ||||||||||||||
40 |
Ema HořínkováEma Hořínková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
12 | 16 | PB 05.30 | 227.00 | ||||||||||||||
41 |
Terezie ZajíčkováTerezie Zajíčková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 39 | PB 05.20 | 221.00 | ||||||||||||||
42= |
Nikola SeidlováNikola Seidlová
ZŠ Smržovka |
12 | 31 | PB 05.10 | 215.00 | ||||||||||||||
42= |
Viktorie MachačkováViktorie Machačková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 41 | 05.10 | 215.00 | ||||||||||||||
44 |
Kristýna SchmidtováKristýna Schmidtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
12 | 32 | PB 05.00 | 208.00 | ||||||||||||||
45 |
Zuzana KyzyvátováZuzana Kyzyvátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
12 | 23 | PB 04.95 | 205.00 | ||||||||||||||
46 |
Anita SeidlováAnita Seidlová
ZŠ Smržovka |
12 | 30 | PB 04.90 | 202.00 | ||||||||||||||
47 |
Valentýna NovákováValentýna Nováková
ASK Dipoli z.s. |
13 | 27 | PB 04.85 | 199.00 | ||||||||||||||
48 |
Nela FrankováNela Franková
Atletický klub Semily, z.s. |
12 | 12 | PB 04.80 | 196.00 | ||||||||||||||
49 |
Barbora ŠvikováBarbora Šviková
Atletický klub Semily, z.s. |
13 | 36 | PB 04.70 | 190.00 | ||||||||||||||
50= |
Veronika FrancováVeronika Francová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
13 | 11 | PB 04.60 | 183.00 | ||||||||||||||
50= |
Veronika BukáčkováVeronika Bukáčková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 3 | PB 04.60 | 183.00 | ||||||||||||||
52 |
Marie GutknechtováMarie Gutknechtová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 13 | SB 04.50 | 177.00 | ||||||||||||||
53 |
Zuzana SmržováZuzana Smržová
AC Jablonec nad Nisou, z. s. |
12 | 33 | SB 04.40 | 171.00 | ||||||||||||||
54 |
Eva ChalupnáEva Chalupná
TJ Slovan Varnsdorf, z.s. |
13 | 17 | PB 04.20 | 158.00 | ||||||||||||||
55= |
Ema MlejnskáEma Mlejnská
Atletika Jižní Město z.s. |
13 | 26 | PB 04.00 | 146.00 | ||||||||||||||
55= |
Michaela MeinerováMichaela Meinerová
A. C. Sparta Praha |
13 | 25 | PB 04.00 | 146.00 | ||||||||||||||
57 |
Dominika FrancováDominika Francová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
13 | 40 | 03.85 | 137.00 | ||||||||||||||
58 |
Josefína DzurindákováJosefína Dzurindáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
13 | 8 | PB 03.80 | 134.00 | ||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická minipřípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jelínek Jelínek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 429.00 | ||||||||||||||||
2 | Kazda Kazda | Atletika Čelákovice z.s. | PB 412.00 | ||||||||||||||||
3 | Lanc Lanc | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 308.00 | ||||||||||||||||
4 | Král Král | Atletika Líbeznice, z.s. | PB 306.00 | ||||||||||||||||
5 | Vlk Vlk | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 259.00 | ||||||||||||||||
6 | Chupek Chupek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 254.00 | ||||||||||||||||
7 | Chupek Chupek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 253.00 | ||||||||||||||||
8 | Čermák Čermák | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 221.00 | ||||||||||||||||
9 | Šikola Šikola | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 218.00 | ||||||||||||||||
10 | Kříž Kříž | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 213.00 | ||||||||||||||||
11 | Švík Švík | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 209.00 | ||||||||||||||||
12 | Pokorák Pokorák | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 205.00 | ||||||||||||||||
13 | Svoboda Svoboda | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 200.00 | ||||||||||||||||
14 | Stříbrný Stříbrný | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 192.00 | ||||||||||||||||
15 | Benda Benda | TJ Desná, z.s. | PB 184.00 | ||||||||||||||||
16 | Vondrouš Vondrouš | Sportovní klub Týniště nad ... | PB 183.00 | ||||||||||||||||
17 | Zemler Zemler | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 168.00 | ||||||||||||||||
18 | Krupka Krupka | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 157.00 | ||||||||||||||||
19 | Sobotík Sobotík | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 140.00 | ||||||||||||||||
20 | Junek Junek | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 123.00 | ||||||||||||||||
21 | Jelínek Jelínek | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 122.00 | ||||||||||||||||
22 | Punkert Punkert | ZŠ Smržovka | PB 116.00 | ||||||||||||||||
23= | Holubec Holubec | Atletický klub Semily, z.s. | PB 95.00 | ||||||||||||||||
23= | Herčík Herčík | ZŠ Smržovka | PB 95.00 | ||||||||||||||||
25= | Široký Široký | ZŠ Smržovka | PB 89.00 | ||||||||||||||||
25= | Michek Michek | TJ Desná, z.s. | PB 89.00 | ||||||||||||||||
27 | Klodner Klodner | Atletický klub Semily, z.s. | PB 84.00 | ||||||||||||||||
28 | Háva Háva | ASK Dipoli z.s. | PB 81.00 | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David David | TJ Slavoj Český Brod, z.s. | PB 920.00 | ||||||||||||||||
2 | Grof Grof | AC Turnov, z. s. | PB 866.00 | ||||||||||||||||
3 | Bajer Bajer | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 811.00 | ||||||||||||||||
4 | Bělič Bělič | AC Rumburk, z.s. | PB 729.00 | ||||||||||||||||
5 | Vancl Vancl | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 703.00 | ||||||||||||||||
6 | Lamich Lamich | Atletický oddíl SK Městec K... | PB 679.00 | ||||||||||||||||
7 | Šrámek Šrámek | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 661.00 | ||||||||||||||||
8 | Hanko Hanko | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | PB 641.00 | ||||||||||||||||
9 | Skuhravý Skuhravý | Atletika Líbeznice, z.s. | PB 633.00 | ||||||||||||||||
10 | Regner Regner | Atletický klub Semily, z.s. | PB 624.00 | ||||||||||||||||
11 | Černý Černý | SK Sokol Zlatníky, z.s | PB 589.00 | ||||||||||||||||
12 | Stříbrný Stříbrný | Atletický klub Semily, z.s. | PB 589.00 | ||||||||||||||||
13 | Schveiger Schveiger | AC Slovan Liberec, z.s. | PB 556.00 | ||||||||||||||||
14 | Vrba Vrba | AC Slovan Liberec, z.s. | PB 540.00 | ||||||||||||||||
15 | Svatoň Svatoň | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 523.00 | ||||||||||||||||
16 | Morávek Morávek | Atletický klub Semily, z.s. | PB 515.00 | ||||||||||||||||
17 | Pruner Pruner | Atletika Čelákovice z.s. | PB 509.00 | ||||||||||||||||
18 | Kulda Kulda | TJ Neratovice | PB 502.00 | ||||||||||||||||
19 | Ryneš Ryneš | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 498.00 | ||||||||||||||||
20 | Štembera Štembera | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 457.00 | ||||||||||||||||
21 | Dvořák Dvořák | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 441.00 | ||||||||||||||||
22 | Střecha Střecha | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | PB 417.00 | ||||||||||||||||
23 | Novotný Novotný | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 406.00 | ||||||||||||||||
24 | Kodat Kodat | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 405.00 | ||||||||||||||||
25 | Vrtek Vrtek | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 401.00 | ||||||||||||||||
26 | Štefanisko Štefanisko | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 359.00 | ||||||||||||||||
27 | Římal Římal | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 334.00 | ||||||||||||||||
28 | Krajíc Krajíc | Atletický klub Semily, z.s. | PB 326.00 | ||||||||||||||||
29 | Jőrg Jőrg | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 299.00 | ||||||||||||||||
30 | Schonfeld Schonfeld | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 294.00 | ||||||||||||||||
31 | Skořepa Skořepa | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 288.00 | ||||||||||||||||
32 | Šobáň Šobáň | Atletický klub Semily, z.s. | PB 287.00 | ||||||||||||||||
33 | Beneš Beneš | A. C. Sparta Praha | PB 284.00 | ||||||||||||||||
34 | Šeps Šeps | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 260.00 | ||||||||||||||||
35 | Toman Toman | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 247.00 | ||||||||||||||||
36 | Berdar Berdar | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 233.00 | ||||||||||||||||
37 | Hudský Hudský | ZŠ Smržovka | PB 185.00 | ||||||||||||||||
38 | Kamas Kamas | ZŠ Smržovka | PB 145.00 | ||||||||||||||||
Celkem 38 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická minipřípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volemanová Volemanová | SK Čtyři Dvory České Budějo... | PB 900.00 | ||||||||||||||||
2 | Rubešová Rubešová | SK Sokol Zlatníky, z.s | PB 728.00 | ||||||||||||||||
3 | Landovská Landovská | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 691.00 | ||||||||||||||||
4 | Hávová Hávová | ASK Dipoli z.s. | PB 680.00 | ||||||||||||||||
5 | Makovcová Makovcová | TJ Desná, z.s. | PB 649.00 | ||||||||||||||||
6 | Hudíková Hudíková | AC Slovan Liberec, z.s. | PB 638.00 | ||||||||||||||||
7 | Kratochvílová Kratochvílová | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 635.00 | ||||||||||||||||
8 | Dziegielewska Dziegielewska | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | PB 591.00 | ||||||||||||||||
9 | Neuvirtová Neuvirtová | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 567.00 | ||||||||||||||||
10 | Barcalová Barcalová | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 541.00 | ||||||||||||||||
11 | Koblerová Koblerová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 540.00 | ||||||||||||||||
12 | Stoklasová Stoklasová | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 530.00 | ||||||||||||||||
13 | Kouřilová Kouřilová | TJ Desná, z.s. | PB 521.00 | ||||||||||||||||
14= | Lacková Lacková | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 518.00 | ||||||||||||||||
14= | Bémová Bémová | TJ Desná, z.s. | PB 518.00 | ||||||||||||||||
16 | Šeráková Šeráková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 456.00 | ||||||||||||||||
17= | Nývltová Nývltová | AC Pardubice | PB 454.00 | ||||||||||||||||
17= | Matěchová Matěchová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 454.00 | ||||||||||||||||
19 | Grafková Grafková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 440.00 | ||||||||||||||||
20 | Mergancová Mergancová | TJ Sokol Hradec Králové | PB 439.00 | ||||||||||||||||
21 | Zbirovská Zbirovská | Sportovní klub ZŠ a MŠ Člov... | PB 435.00 | ||||||||||||||||
22 | Balcarová Balcarová | SK Nové Město nad Metují | PB 430.00 | ||||||||||||||||
23 | Brodská Brodská | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 428.00 | ||||||||||||||||
24 | Vachková Vachková | AC TJ Jičín | PB 422.00 | ||||||||||||||||
25 | Sobotíková Sobotíková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 419.00 | ||||||||||||||||
26 | Prokůpková Prokůpková | SK Čtyři Dvory České Budějo... | PB 397.00 | ||||||||||||||||
27 | Bechná Bechná | Atletika Jižní Město z.s. | PB 396.00 | ||||||||||||||||
28 | Dominová Dominová | TJ Dukla Praha | PB 389.00 | ||||||||||||||||
29 | Havlíková Havlíková | TJ Desná, z.s. | PB 380.00 | ||||||||||||||||
30 | Smoláková Smoláková | ZŠ Smržovka | PB 358.00 | ||||||||||||||||
31 | Koblerová Koblerová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 346.00 | ||||||||||||||||
32 | Doležalová Doležalová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 343.00 | ||||||||||||||||
33 | Balatková Balatková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 322.00 | ||||||||||||||||
34 | Křivohlavá Křivohlavá | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 320.00 | ||||||||||||||||
35 | Vinopalová Vinopalová | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 310.00 | ||||||||||||||||
36 | Krutská Krutská | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 296.00 | ||||||||||||||||
37 | Červenková Červenková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 293.00 | ||||||||||||||||
38 | Pokoráková Pokoráková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 282.00 | ||||||||||||||||
39 | Stadtherrová Stadtherrová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 275.00 | ||||||||||||||||
40 | Zavřelová Zavřelová | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 262.00 | ||||||||||||||||
41 | Makovcová Makovcová | TJ Desná, z.s. | PB 257.00 | ||||||||||||||||
42 | Hlídková Hlídková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 254.00 | ||||||||||||||||
43 | Kouřilová Kouřilová | TJ Desná, z.s. | PB 200.00 | ||||||||||||||||
44 | Nosková Nosková | TJ Desná, z.s. | PB 194.00 | ||||||||||||||||
45 | Čepelíková Čepelíková | ZŠ Smržovka | PB 181.00 | ||||||||||||||||
46= | Volechová Volechová | ZŠ Smržovka | PB 162.00 | ||||||||||||||||
46= | Drahná Drahná | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 162.00 | ||||||||||||||||
48= | Farská Farská | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 147.00 | ||||||||||||||||
48= | Drobníková Drobníková | ZŠ Smržovka | PB 147.00 | ||||||||||||||||
50 | Hrušková Hrušková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 136.00 | ||||||||||||||||
51 | Dolenská Dolenská | Atletický klub Semily, z.s. | PB 128.00 | ||||||||||||||||
52 | Svatá Svatá | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 114.00 | ||||||||||||||||
53 | Freitas Freitas | Atletický klub Semily, z.s. | PB 109.00 | ||||||||||||||||
54 | Johanová Johanová | Atletický klub Semily, z.s. | PB 97.00 | ||||||||||||||||
55 | Balatková Balatková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 73.00 | ||||||||||||||||
56 | Kamasová Kamasová | ZŠ Smržovka | PB 38.00 | ||||||||||||||||
Mrklasová Mrklasová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 57 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vysloužilová Vysloužilová | Atletika Čelákovice z.s. | PB 1285.00 | ||||||||||||||||
2= | Horáková Horáková | TJ Neratovice | PB 1216.00 | ||||||||||||||||
2= | Kučerová Kučerová | Atletický klub Semily, z.s. | PB 1216.00 | ||||||||||||||||
4 | Sobotíková Sobotíková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 1172.00 | ||||||||||||||||
5 | Hasenkopfová Hasenkopfová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 1105.00 | ||||||||||||||||
6 | Čechová Čechová | Atletika Čelákovice z.s. | PB 1096.00 | ||||||||||||||||
7 | Lachmanová Lachmanová | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 1033.00 | ||||||||||||||||
8 | Nováková Nováková | ASK Dipoli z.s. | PB 1025.00 | ||||||||||||||||
9 | Nekutová Nekutová | AC Turnov, z. s. | PB 986.00 | ||||||||||||||||
10 | Menclová Menclová | TJ Sokol Hradec Králové | PB 965.00 | ||||||||||||||||
11 | Michnová Michnová | SK Čtyři Dvory České Budějo... | PB 962.00 | ||||||||||||||||
12 | Scholzová Scholzová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 953.00 | ||||||||||||||||
13 | Beranová Beranová | TJ Neratovice | PB 947.00 | ||||||||||||||||
14 | Nývltová Nývltová | AC Pardubice | PB 924.00 | ||||||||||||||||
15 | Kutková Kutková | AC Turnov, z. s. | PB 923.00 | ||||||||||||||||
16 | Imrichová Imrichová | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 912.00 | ||||||||||||||||
17= | Studená Studená | TJ Neratovice | PB 907.00 | ||||||||||||||||
17= | Šourková Šourková | TJ Desná, z.s. | PB 907.00 | ||||||||||||||||
19 | Šeráková Šeráková | Atletika Líbeznice, z.s. | PB 879.00 | ||||||||||||||||
20 | Hujerová Hujerová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 875.00 | ||||||||||||||||
21 | Filípková Filípková | TJ Neratovice | PB 866.00 | ||||||||||||||||
22 | Abrahamová Abrahamová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 854.00 | ||||||||||||||||
23 | Draská Draská | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 817.00 | ||||||||||||||||
24 | Fleglová Fleglová | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 806.00 | ||||||||||||||||
25 | Hořínková Hořínková | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 742.00 | ||||||||||||||||
26 | Kučera Kučera | TJ Neratovice | PB 725.00 | ||||||||||||||||
27 | Brázdová Brázdová | SC Radotín Praha | PB 718.00 | ||||||||||||||||
28 | Mičková Mičková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 712.00 | ||||||||||||||||
29 | Hůrková Hůrková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 699.00 | ||||||||||||||||
30 | Gutknechtová Gutknechtová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 652.00 | ||||||||||||||||
31 | Králová Králová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 645.00 | ||||||||||||||||
32 | Devine Devine | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 623.00 | ||||||||||||||||
33 | Bendová Bendová | TJ Desná, z.s. | PB 616.00 | ||||||||||||||||
34 | Šviková Šviková | Atletický klub Semily, z.s. | PB 614.00 | ||||||||||||||||
35 | Francová Francová | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 608.00 | ||||||||||||||||
36 | Johanová Johanová | Atletický klub Semily, z.s. | PB 592.00 | ||||||||||||||||
37 | Mlejnská Mlejnská | Atletika Jižní Město z.s. | PB 586.00 | ||||||||||||||||
38 | Linková Linková | Atletický klub Semily, z.s. | PB 572.00 | ||||||||||||||||
39 | Smržová Smržová | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 518.00 | ||||||||||||||||
40 | Bukáčková Bukáčková | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 513.00 | ||||||||||||||||
41 | Havlíčková Havlíčková | A. C. Sparta Praha | PB 512.00 | ||||||||||||||||
42 | Křelinová Křelinová | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 506.00 | ||||||||||||||||
43= | Francová Francová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 496.00 | ||||||||||||||||
43= | Janderová Janderová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 496.00 | ||||||||||||||||
45= | Meinerová Meinerová | A. C. Sparta Praha | PB 485.00 | ||||||||||||||||
45= | Seidlová Seidlová | ZŠ Smržovka | PB 485.00 | ||||||||||||||||
47= | Seidlová Seidlová | ZŠ Smržovka | PB 472.00 | ||||||||||||||||
47= | Machačková Machačková | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 472.00 | ||||||||||||||||
49 | Schmidtová Schmidtová | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | PB 468.00 | ||||||||||||||||
50 | Kyzyvátová Kyzyvátová | AC Jablonec nad Nisou, z. s. | PB 459.00 | ||||||||||||||||
51 | Trejbalová Trejbalová | SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE | PB 449.00 | ||||||||||||||||
52 | Franková Franková | Atletický klub Semily, z.s. | PB 435.00 | ||||||||||||||||
53 | Rambousková Rambousková | Atletický klub Semily, z.s. | PB 378.00 | ||||||||||||||||
54 | Chalupná Chalupná | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | PB 316.00 | ||||||||||||||||
55 | Dzurindáková Dzurindáková | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | PB 233.00 | ||||||||||||||||
56 | Zajíčková Zajíčková | Atletický klub Semily, z.s. | PB 221.00 | ||||||||||||||||
MS | Ducháčková Ducháčková | ZŠ Smržovka | PB 0.00 | ||||||||||||||||
MS | Dolhyová Dolhyová | ZŠ Smržovka | PB 0.00 | ||||||||||||||||
Celkem 58 závodníků |