Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Plzeňský krajský atletický svaz

Datum

20.1.2019

Místo

Praha - Stromovka (Atletická hala Otakara Jandery, Za Císařským mlýnem 1063, Praha 7- Bubeneč 170 00 )

Vedoucí činovníci

Technický delegát Mgr. Josef Pšajdl 728093594 jpsajdl@atlas.cz
Ředitel závodu Petr Konop 728661354 scmplzen@centrum.cz
Hlavní rozhodčí Mgr. Erna Linhartová
Technický ředitel Mgr. Miroslav Neuvirt
Hlasatel Mgr. Josef Kožnar
Lékař MUDr. Eva Perglerová
Vedoucí ceremonielu Martin Pivoňka

Startují

ročníky 1929 - 1999
ročníky 1997 - 1999
ročníky 2000 - 2001
ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 1929 - 1999
ročníky 1997 - 1999
ročníky 2000 - 2001
ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005

Běh na 3000m se běží i jako mistrovská disciplína v kategorii staršího žactva. 

Soutěže

Dorostenci 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 5kg
Dorostenky 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 3kg
Junioři 60 m př., koule 6kg
Muži 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., 4x200 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg
Ženy 60 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., 4x200 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg
Žáci 3000 m
Žákyně 3000 m

Technická ustanovení

Skok vysoký, základní výšky:  

Muži: 156 cm, Ženy: 141 cm, Dorostenci: 151 cm, Dorostenky: 136 cm 

Tyč: 

Muži: 280 cm, Ženy: 220 cm, Dorostenci: 260 cm, Dorostenky: 200 cm

Trojskok, vzdálenost odrazového břevna: 

Muži: 11 m, Ženy: 9 m, Dorostenci: 11 m, Dorestenky: 9 m

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Bude otevřena od 9:00. Oddíly nejpozději do 10:00 odhlásí nepřítomné přihlášené závodníky, dodatečné přihlášky nejsou povoleny!

Přihlášeným závodníkům z jiných krajů (pouze ročníky 2003 a starší) a vybraného žactva z Plz. kraje bude po zaplacení startovného povolen start bez nároku na postup do finále (pokud ve finálovém běhu nezůstane volné místo). Tito vybraní závodníci startují bez nároku na medaili. Startující závodníci a závodnice musí mít potvrzení o lékařské prohlídce, v den soutěže, ne starší jednoho roku. Za dodržení tohoto ustanovení zodpovídají atletické oddíly. 

Pokud by pro malý počet přihlášených závodníků odpadly rozběhy na 60m, finále se uskuteční dle časového pořadu. 

Při dostatečném počtu startujících bude v běhu na 60m v kategorii dorostu samostatné finále. 

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 07.1.2019 12:00 do 17.1.2019 20:00.

Přihlášky bez štafet. 

Závodníci z jiných krajů uvedou do přihlášky MS.

Dle zaslaných přihlášek provedou techničtí delegáti případné omezení počtu startujících v jednotlivých disciplínách (při výběru se upřednostní atleti z Plzeňského kraje). Seznam nevybraných závodníků bude zvěřejněn 18. 1. 2019 na www.pkas.cz a www.atletika.cz. 

V dálkařských soutěžích vybere TD pouze 24 závodníků a upřednostní závodníky z Plz. kraje, přihlášené závodníky z jiných krajů pouze doplní do uvedeného počtu. 

Omezení startů: 

Dorost a žactvo může startovat nejvýše ve třech disciplínách (včetně štafet). Ostatní, starší kategorie, bez omezení. 

Žactvo (2004 - 2005) může startovat pouze v jednom běhu na 300m a delším. Dorost (2003 - 2002) může startovat pouze v jednom běhu na 800 m a delším. Junioři a juniorky (2001, 2000) pouze v jednom běhu na 1500 m a delším. 

Svolavatelna

Prezentace závodníka nejpozději 10 minut před disciplínou - v bězích u startéra, v technických disciplínách u vrchníka. 

Šatny

Budou zajištěny v objektu u haly pouze pro převlékání, za odložené věci pořadatel nuručí! 

Výsledky

Tituly a odměny: 

Nejlepší tři závodníci obdrží medaili. Podmínkou udělení medaile v disciplíně je nastoupení ke startu alespoň tří závodníků z dvou atletických oddílů Plz. kraje. 

Časový pořad

neděle, 20.1.2019

Čas Disciplíny
10:30 60 m Dky Běh 60 m Ž Běh tyč M tyč Dci dálka Dci koule 4kg Ž
11:05 60 m Dci Běh 60 m M Běh
11:30 koule 3kg Dky
11:40 60 m př. Dky Běh dálka M
11:50 60 m př. Ž Běh
12:00 60 m př. Dci Běh
12:10 60 m př. Jři Běh
12:20 60 m př. M Běh
12:30 60 m Dky Finále koule 5kg Dci
12:35 60 m Ž Finále
12:40 60 m Dci Finále
12:45 60 m M Finále
12:50 dálka Ž
13:10 800 m Ž Běh 800 m Dky Běh výška M výška Dci
13:20 800 m M Běh 800 m Dci Běh
13:35 3000 m Ž Běh 3000 m Dky Běh 3000 m Žky Běh tyč Ž tyč Dky koule 7,26kg M
13:55 3000 m Dci Běh 3000 m Žci Běh dálka Dky
14:10 3000 m M Běh
14:30 400 m Ž Běh 400 m Dky Běh koule 6kg Jři
14:50 400 m M Běh 400 m Dci Běh výška Ž výška Dky
15:20 1500 m Ž Běh 1500 m Dky Běh trojskok M trojskok Dci
15:30 1500 m M Běh 1500 m Dci Běh
15:50 200 m Ž Běh 200 m Dky Běh
16:00 trojskok Ž trojskok Dky
16:20 200 m M Běh 200 m Dci Běh
16:40 4x200 m Ž Běh
16:55 4x200 m M Běh

Další informace

Pořadatel upozorňuje na možnost případné úpravy navrženého časového pořadu dle počtu přihlášených závodníků.