Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc z.s.

Datum

15.2.2019

Místo

Olomouc (atletická hala TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Novotný Robert
Hlavní rozhodčí RNDr. Ludmila Pudilová
Časomíru zajišťuje AK Olomouc

Startují

ročníky 2006 - 2007
ročníky 2006 - 2007

Závody jsou určené pouze pro závodníky Olomouckého kraje. 

Soutěže

Ml. žáci 60 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 3kg
Ml. žákyně 60 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 2kg

Technická ustanovení

Základní výšky:
skok vysoký

žáci      - 120 cm          zvyšování po 5 cm do 160 cm a dále po 3 cm
žákyně - 110 cm          zvyšování po 5 cm do 140 cm a dále po 3 cm

Omezení pro finále:
Do finále běhů na 60 m a 60 m př. postupuje 12 závodníků s nejlepšími časy.
Ve skoku dalekém ve skupině A postoupí 8 závodníků s nejlepšími výkony do finále. Ve skupině B budou mít všichni pouze 3 pokusy.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář bude otevřena v 1. patře atletické haly v kanceláři AK Olomouc od 8:30 hodin.

Startovné

Oddíly startují na vlastní náklady, za každý start zaplatí:
- přihlášení závodníci přes web ČAS: 50,- Kč
- přihláška na místě v den závodu: 100,- Kč

 

Přihlášky

Atletické oddíly přihlašují své závodníky přes webovou stránku ČAS www.atletika.cz od pondělí 11. února do čtvrtka 14. února 2019 do 20:00 hodin.  V běhu na 60 m, 60 m př. a v dálce uvádějte, prosím, výkony.

Šatny

Pro převlékání lze použít šatny v I. patře atletické haly. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.
Do haly se všichni přezouváme, včetně trenérů!!!!  

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v atletické hale a poběží online na webu ČAS. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

pátek, 15.2.2019

Čas Disciplíny
09:30 800 m Žkm Běh dálka Žcm 1
09:45 800 m Žcm Běh
10:00 60 m př. Žkm Rozběh výška Žkm koule 3kg Žcm
10:15 60 m Žkm Rozběh dálka Žcm 2
10:45 60 m př. Žkm Finále
11:00 60 m Žkm Finále koule 2kg Žkm
11:15 60 m př. Žcm Rozběh výška Žcm dálka Žkm 1
11:30 60 m Žcm Rozběh
12:00 60 m př. Žcm Finále dálka Žkm 2
12:15 60 m Žcm Finále