3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Atletika Stará Boleslav, z.s.

Datum

23.6.2019

Místo

Stará Boleslav (V Houštce 375, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)

Vedoucí činovníci

Technický delegát Jaroslav Kubica
Technický delegát Milan Urban
Ředitel závodu Mgr. Jaroslav Veselý
Hlavní rozhodčí Karel Hoferek
Hlasatel Jiří Sládek
Lékař Blomal s.r.o.
Časomíru zajišťuje Mgr. Radek Vopršálek
Výsledky zpracoval Tereza Veselá

Startují

ročníky 1929 - 1999
ročníky 2000 - 2001
ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 1929 - 1999
ročníky 2000 - 2001
ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005

 

Zúčastněná družstva:  

Muži:TJ Spartak Třebíč, A.C. Sparta Praha, Spartak Praha 4, Atletika Stará Boleslav z.s., TJ Sokol České Budějovice, AC Domažlice z.s., Triatlet Karlovy Vary, TJ Slavoj BANES Pacov

Ženy: ASK Slavia Praha, A.C. Sparta Praha, Spartak Praha 4, TJ Lokomotiva Beroun z.s., Atletika Stará Boleslav z.s., TJ VS Tábor z.s., TJ Sokol SG Plzeň Petřín, TJ Slavoj BANES Pacov

Soutěže

Muži 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g
Ženy 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g

Technická ustanovení

Kladivo mužů a žen se hází na přilehlém sektoru, vně stadiónu.

Porada vedoucích je v 9:30 hodin v zasedací místnosti cílového domku v 1. patře, vchod z levé strany - vzdálenější od cíle.

Porada rozhodčích je v zasedací místnosti hlavní budovy.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v cílovém domku od 9.00 hodin.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to do 21.6.2019 20:00.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v 9:00 – 11:30 hodin v cílovém domku.

Šatny

Šatny v hlavní budově stadiónu a slouží pouze k  převlečení.

Pořadatel neručí  za odložené věci.

Zdravotní služba

Stanoviště zdravotní služby (sanitního vozu) bude u kiosku.

Časový pořad

neděle, 23.6.2019

Čas Disciplíny
10:30 tyč Ž dálka M kladivo 7,26kg M oštěp 600g Ž
10:45 100 m Ž Rozběh
11:00 100 m M Rozběh
11:15 800 m Ž
11:30 800 m M výška M
11:45 100 m př. Ž
12:00 110 m př. M dálka Ž kladivo 4kg Ž oštěp 800g M
12:15 100 m Ž Finále
12:30 100 m M Finále
12:45 400 m Ž
13:00 400 m M
13:15 5000 m Ž výška Ž tyč M
13:30 trojskok M koule 7,26kg M disk 1kg Ž
13:45 5000 m M
14:15 400 m př. Ž
14:30 400 m př. M
14:45 200 m Ž
15:00 200 m M trojskok Ž koule 4kg Ž disk 2kg M
15:15 1500 m Ž
15:30 1500 m M
15:45 4x100 m Ž
16:00 4x100 m M
16:15 4x400 m Ž
16:30 4x400 m M

Stravování

Kiosek na stadionu bude v provozu a lze využít i restauraci na tenisových kurtech cca 100m od stadionu.

Parkování

Parkování autobusů doporučujeme na asfaltové ploše na průseku mezi stadiónem a tenisovými kurty., tj. pokračovat po silnici cca 100 m od vchodu na stadion.