1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019

logo AP 2015 simple mskas_logo_ok-1

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Atletika Poruba z.s.

Datum

24.3.2019

Místo

Ostrava-Martinov (Vrhačský areál Ostrava, Provozní 3177)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Mgr.Stanislav Šuška 733380013 atletika-poruba@seznam.cz
Hlavní rozhodčí Ondrej Slučiak

Startují

ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 1999 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006

Soutěže

Dorostenci koule 5kg, disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g
Dorostenky koule 3kg, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g
Juniorky oštěp 600g
Žáci koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g
Ml. žáci koule 3kg, oštěp 500g
Ml. žákyně koule 2kg, oštěp 400g
Žákyně koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g

Technická ustanovení

Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera NE
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v neděli 24.3.2019 od 9:00 hodin ve Vrhačském areálu Ostrava.

Startovné

Startovné je 50kč za každého závodníka, v případě přihlášení na místě v neděli 24.3.2019 do 9:00 hod 100kč za každého závodníka.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 1.3.2019 do 22.3.2019.

Přihlášení závodníka na místě je možné pouze v závodní kanceláři do 9:30 za poplatek 100kč za osobu.

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno přímo ve Vrhačském areálu Ostrava mimo závodních sektorů.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu.

Šatny

Šatny jsou k dispozici přímo ve Vrhačském areálu Ostrava.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

neděle, 24.3.2019

Čas Disciplíny
10:00 koule 3kg Žky disk 1kg Žci disk 1,5kg Dci
11:00 koule 4kg Žci disk 0,75kg Žky disk 1kg Dky
12:00 koule 3kg Žcm koule 3kg Dky oštěp 600g Žci oštěp 700g Dci
13:00 koule 2kg Žkm oštěp 500g Žky oštěp 500g Dky oštěp 600g Jky
14:00 koule 5kg Dci oštěp 400g Žkm oštěp 500g Žcm
15:00 kladivo 3kg Žky kladivo 3kg Dky kladivo 4kg Žci kladivo 5kg Dci