Štafetový pohár - okresní kolo Brno - venkov

propozice_hlavicka_SP
logo_SP

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje ZŚ OŘECHOV/oddíl AC Moravský Krumlov

Datum

25.4.2019

Místo

Ořechov (ZŠ a MŠ Ořechov)

Vedoucí činovníci

Vedoucí projektu Veronika Purmanová vpurmanova@atletika.cz

Startují

ročníky 2009 - 2012
ročníky 2009 - 2012
ročníky 2007 - 2009
ročníky 2007 - 2009

Soutěže

Disciplína Kategorie Startují
8 x 100 m 1. - 3. třída smíšená - 4 žákyně, 4 žáci
4. - 5. třída smíšená - 4 žákyně, 4 žáci
8 x 200 m A 1. - 3. , 4. - 5. třída 2 žákyně, 2 žáci 1. - 3. třída, 2 žákyně, 2 žáci 4. - 5. třída
8 x 200 m B 1. - 3. , 4. - 5. třída 2 žákyně, 2 žáci 1. - 3. třída, 2 žákyně, 2 žáci 4. - 5. třída
hod medicinbalem 1. - 3. třída žákyně
1. - 3. třída žáci
4. - 5. třída žákyně
4. - 5. třída žáci
skok z místa 1. - 3. třída žákyně
1. - 3. třída žáci
skok z místa 4. - 5. třída žákyně
4. - 5. třída žáci

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera NE
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Přihlášky

Podávají školy na webové stránce http://www.stafetovypohar.cz/prihlaska, a to od ___ do _23.4.2019__

Výsledky

1.místo ZŠ a MŠ Vranovice 9:44,14

8x100m mladší - Filip Dubrovský, Tobiáš Obdržálek, Anna Štulová, siomona zugarová, Lukáš Novotný, Barbora Komprdová, Tereza Růžičková, Vítek Klimeš  2:32,2

8x100m starší - Lukáš Mach, Viktorie Norková, Natálie Rosová, Šimon Kužel, Barbora Halfarová, Patrik Mikloš, Kateřina Novotná, Ondřej Stejskal - 2:12,5

8x200m A - Lukáš Mach, Viktorie Norková, Filip Dubrovský, Tobiáš Obdržálek, Anna Štulová, Simona zugarová, Natálie Rosová, Ondřej Stejskal - 5:00,7

8x200m B - Barbora Halfarová, Patrik Mikloš, Kateřina Novotná, ŠDimon Kužel, Lukáš Novotný, Barbora Komprdová, Tereza Růžičková, Vítek Klimeš - 5:18,4

2. místo ZŠ a MŠ Orechov A 10:12,12

8x100m  mladší -Karolína Miřijovská, Ester Nováková, Anežka Batelková, Izabela Miková, Matyas Plšek, Dominik Františk Pařil, Vojtěch Kafrda. Ondřej Hudec  2:32

8x100m starší - Johana Ftorková, Hana Rohovská, Zuzana Hřebačková, Natálie Trenzová, Tomáš Horák, Dominik Šenkýř, Ondřej Kouba, Matěj Hrazdíra 2:19,4

8x200m A -  Barbora Slavíková, Anežka Batelková, Johana Ftorková, Hana Rohovská, Prokop Lhotecký, Dominik Fr.Pařil, Tomáš Horák, Dominik Šenkýř 5:11,8

8x200m B - Adéla Šnajdarová, Izabela Miková, Zuzana Hřebačková, Denisa Stejskalová, Ondřej Kouba, Matěj Hrazdíra, Vojtěch Kafrda, Matyas Plšek 5:42,1

3.místo ZŠ a MŠ Blažovice 10:26,9 

8x100m mladší - Eva Štěpánková, Karolína Macháčková, Václav Holub, Vít Navrátil, Sára Paulíková, Natálie Peclová, Jakub Nohel, Adam Daněk 2:38,8

8x100m starší - Adéla Nohelová, Andrea Škaroupková, Jakub Kašpařík, David Škaroupka, Dorota Schwecová, Aurélie Kalábová, Vítek Urbanec, Karel Paulík 2:23,1

8x200m A -  Adéla Nohelová, Andrea Škaroupková, Jakub Kašpařík, David Škaroupka, Eva Štěpánková, Karolína Macháčková, Jakub Nohel, Adam Daněk 5:25

8x200m B - Sára Paulíková, Natálie Peclová, Vít Navrátil, Václav Holub, Dorota Schwecová, Aurélie Kalábová, Vítek Urbanec, Karel Paulík 5:32,9

4.místo ZŠ a MŠ Ořechov B 10:55,7

8x100m mladší -  Martina Šlichtová, Adéla Šnajdarová, Hrazdírová Claudie, Kateřina Pařilová, Denis Trenz, Vojtěch Remuta, Lukáš Rybníček, Prokop Lhotecký 2:48,4

8x100m starší - Zuzana Teplá, Denisa Stejskalová, Julie Ryšavá, Adéla Pařilová, Michal Kačur, Viktor Bagar, Marek Maňák, Lhotecký Oliver 2:25,2

8x200m A - 5:42,1

8x200m B - 6:09,1

5.místo ZŠ a MŠ Prštice 11:08,16

8x100m mladší - Barbora Benáčková, Anna Kocábová, Lucie Lišková, Anna Marie Hanusová, Martin Kozlík, Jan Slavík, Petr Zemánek, Šimon Benáček 2:49,1

8x100m starší - Johana Drábková, Kateřina Lišková, Veonika Kozlíková, Adéla Veselá, Matyáš Rožínský, Vojtěch Náplava, Miloslav Slavík, Antonín Ryšavý 2:31,8

8x200m A -Barbora Benáčková, Anna Kocábová, Lucie Lišková, Anna Marie Hanusová, Martin Kozlík, Jan Slavík, Petr Zemánek, Šimon Benáček 5:48,7

8x200m B -  Johana Drábková, Kateřina Lišková, Veronika Kozlíková, Adéla Veselá, Matyáš Rožínský, Vojtěch Náplava, Miloslav Slavík, Antonín Ryšavý 6:10

 

 

 

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v ___ Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

čtvrtek, 25.4.2019

Čas Disciplíny
09:10 porada vedoucích
propozice_paticka_SP