IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl SK Jeseniova

Datum

17.06.2019

Místo

Praha - Jeseniova (Jeseniova 96, Praha 3)

Vedoucí činovníci

Technický delegát Jaroslava Weberová +420607853603 sport@zsjeseniova.cz
Ředitel závodu Dominik Šimek

Startují

ročníky 2006 - 2008
ročníky 2006 - 2008
ročníky 2006 - 2008

Soutěže

Mix 4x60 m
Ml. žáci 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 3kg, kriket
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 2kg, kriket

Technická ustanovení

V kvalifikačních kolech závodníci absolvují  čtyři různé kombinace dvou disciplín:   60 m a výška ; 150 m a koule;  60 m překážek a dálka; 800 m a kriketový míček

Člen družstva musí absolvovat v každém kvalifikačním kole jiný typ "dvojboje". Opakování stejného typu bude považováno za neoprávněný start se všemi důsledky, z toho vyplývajícími.

V technických disciplínách má každý účastník čtyři pokusy.

Pro soutěž ve vrhu koulí je hmotnost náčiní pro žáky 3 kg, pro žákyně 2 kg. 

Základní výšky pro soutěž ve skoku vysokém je stanovena pro soutěž žáků 1.08 m a pro soutěž žákyň 1.03 m. Na úvod utkání je zařazena soutěž smíšených štafet na 4x60 m (2H+2D). Za každé družstvo mohou startovat čtyři štafety. Není povolen start závodníka ve dvou štafetách.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v kanceláři na hřišti od 15,30 hod.

Přihlášky

Přihlášky s uvedením aktuálního výkonu docíleného v přihlašované soutěži se podávají na webové stránce Českého atletického svazu (http://www.atletika.cz),  a to do neděle 16. června 2019 do 22.00 hodin.
Případné škrty předají vedoucí družstev řídícímu pracovníkovi a závodní kanceláři v pondělí 17. června 2019 do 15.45 hodin.
Přihlášky ke štafetám odevzdejte v závodní kanceláři v den soutěže nejpozději do 15:45 hod.

Šatny

Šatny slouží jen k převlékání, za odložené věci pořadatel neručí

Časový pořad

pondělí, 17.6.2019

Čas Disciplíny
16:30 4x60 m Mix
16:45 800 m Žcm dálka Žcm koule 2kg Žkm
16:50 výška Žcm kriket Žkm
16:55 150 m Žcm
17:10 60 m Žkm
17:30 60 m př. Žkm
17:50 60 m př. Žcm výška Žkm kriket Žcm
17:55 dálka Žkm koule 3kg Žcm
18:05 60 m Žcm
18:20 150 m Žkm
18:30 800 m Žkm
závody hlavička