3. kolo KMD mužů a žen

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Plzeňská sportovní o.p.s.

Datum

22.6.2019

Místo

Nýřany

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Weber Zdeněk 777591100 weber.zdenek@gmail.com
Hlavní rozhodčí Stanislav Novák
Řídící soutěže družstev Mráček Zdeněk
Časomíru zajišťuje Plzeňská sportovní
Výsledky zpracoval Weber Zdeněk 777591100 weber.zdenek@gmail.com

Startují

ročníky 1929 - 2019
ročníky 1929 - 2019

Soutěže

Muži 100 m, 200 m, 400 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 4x100 m, výška, dálka, trojskok, koule 7,26kg, disk 2kg, oštěp 800g
Ženy 100 m, 200 m, 400 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 4x100 m, výška, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, oštěp 600g

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce určí řídící pracovník na poradě s vedoucími družstev podle výkonnosti přihlášených závodníků.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v den konání závodu od 10:00 hodin v prostorách Atletclubu.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz),  a to od 08:00 hod. dne 8.6.2019 do 20:00 hod. dne 20.6.2019.

Vedoucí družstev odevzdají při poradě vedoucích řídícímu pracovníkovi vyplněné soupisky a přehledy startů, ve kterých budou provedeny případné škrty. Dodatečné přihlašování závodníků nebude možné.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v omezeném množství v tělocvičně místní ZŠ. Šatny jsou neuzamykatelné a pořadatel neručí za případné ztráty. V prostorách šaten jsou k dispozici rovněž sprchy.

Časový pořad

sobota, 22.6.2019

Čas Disciplíny
10:00 porada vedoucích družstev
11:00 110 m př. M Běh výška M dálka Ž koule 7,26kg M oštěp 600g Ž
11:15 100 m př. Ž Běh
11:30 1500 m M Běh
11:40 1500 m Ž Běh
11:55 100 m M Rozběh
12:00 výška Ž dálka M koule 4kg Ž oštěp 800g M
12:10 100 m Ž Rozběh
12:25 400 m M Běh
12:40 400 m Ž Běh
12:55 100 m M Finále
13:00 trojskok Ž disk 1kg Ž
13:05 100 m Ž Finále
13:20 3000 m M Běh
13:35 3000 m Ž Běh
13:55 200 m M Běh
14:00 trojskok M disk 2kg M
14:10 200 m Ž Běh
14:25 4x100 m M Běh
14:40 4x100 m Ž Běh

Stravování

Po dobu konání závodů bude otevřeno občerstvení v místním Atletclubu.