Přebor Univerzity Palackého v atletice

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Fakulta tělesné kultury UP Olomouc a Atletický klub Olomouc z.s.

Datum

24.4.2019

Místo

Olomouc (Atletický stadion TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, 779 00 Olomouc)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Mgr. Vítězslav Prukner, Ph.D.
Hlavní rozhodčí Michal Valenta
Technický ředitel PaedDr. Liběna Kováčová, Ph.D.

Startují

ročníky 1929 - 2003
ročníky 2004 - 2007
ročníky 1929 - 2003
ročníky 2004 - 2007

Přihlášení závodníci v kategoriích: muži, ženy, junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky, starší žáci, starší žákyně (v dálce a kouli max. 30 soutěžících!!!)

Soutěže

Muži 100 m, 400 m, 1500 m, výška, dálka, koule 7,26kg, disk 2kg, oštěp 800g
Ženy 100 m, 400 m, 1500 m, výška, dálka, koule 4kg, disk 1kg, oštěp 600g
Žáci 60 m, 150 m
Žákyně 60 m, 150 m

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Cena oddělení atletiky: kombinovaná štafeta 4 x 100 m

Cena děkana: nejlepší mužský a ženský výkon

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář bude otevřena v prostoru cíle od 13:00 hodin. 

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to do 19.4.2019 do 20:00 hodin, případně v den závodu v době od 13,30 – 14,30 hodin v závodní kanceláři v prostoru cíle.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v 1. patře atletické haly. Šatny slouží pouze k převlečení, za odložené věci pořadatel neručí.

Časový pořad

středa, 24.4.2019

Čas Disciplíny
14:00 Předprogram: dětské atletické soutěže Kids athletics (1. stupeň ZŠ)
15:00 Slavnostní zahájení
15:15 60 m Žky Běh 01 výška Ž dálka M koule 7,26kg M
15:30 60 m Žci Běh 01 disk 1kg Ž
15:45 100 m Ž Běh 01
16:00 100 m M Běh 01 disk 2kg M
16:15 150 m Žky Běh 01 výška M dálka Ž koule 4kg Ž
16:30 150 m Žci Běh 01
16:40 4 x 100 m (kombinovaná štafeta 2 muži + 2 ženy)
16:45 1. vyhlašovací blok
17:00 400 m Ž Běh 01 oštěp 800g M
17:15 400 m M Běh 01
17:30 1500 m Ž Běh 01 oštěp 600g Ž
17:45 1500 m M Běh 01
18:00 2. vyhlašovací blok