Přebor Prachatic 3

logo atletika SK Libín

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Atletika Prachatice

Datum

12.9.2019

Místo

Prachatice (Městský stadion)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Antonín Pilát atletika@topi.cz
Výsledky zpracoval Jan Plánek +420 777118239 planek@centrum.cz

Startují

ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 2006 - 2007
ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 2006 - 2007
ročníky 2010 - 2012
ročníky 2008 - 2009
ročníky 2010 - 2012
ročníky 2008 - 2009

Soutěže

Dorostenci 800 m, oštěp 700g
Dorostenky 800 m, oštěp 500g
Atletická přípravka-hoši 600 m, kriket
Atletická minipřípravka-hoši 600 m, kriket
Atletická přípravka-dívky 600 m, kriket
Atletická minipřípravka-dívky 600 m, kriket
Žáci 800 m, oštěp 600g
Ml. žáci 800 m, oštěp 500g
Ml. žákyně 800 m, oštěp 400g
Žákyně 800 m, oštěp 500g

Technická ustanovení

Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera NE
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v tribuně městského stadionu od 15:00 hodin v den konání závodu.

Startovné

startovné 30 Kč za start se platí v hotovosti při prezentaci na místě. Členové klubu Atletika Prachatice startovné neplatí.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 30.8.2019 08:00 do 11.9.2019 12:00, neregistrovaní závodníci budou přihlášeni e-mailem na adresu: zavodypt@topi.cz do 11.09.2019 do 12:00.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli na boční tribuně. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

čtvrtek, 12.9.2019

Čas Disciplíny
16:00 600 m EleHm Finále oštěp 500g Dky Finále oštěp 500g Žky Finále oštěp 600g Žci Finále oštěp 700g Dci Finále
16:05 600 m EleZm Finále
16:10 600 m EleH Finále
16:15 600 m EleZ Finále
16:40 800 m Žcm Finále kriket EleHm Finále kriket EleH Finále
16:45 800 m Žkm Finále
16:50 800 m Žci Finále
16:55 800 m Žky Finále
17:00 800 m Dci Finále kriket EleZm Finále kriket EleZ Finále
17:05 800 m Dky Finále
17:20 oštěp 400g Žkm Finále oštěp 500g Žcm Finále
17:45 vyhlášení vítězů

Parkování

Parkování před Městským stadionem.