Kontrolní závody mladšího žactva

Logo_AK_ČAS_Mesto_Kraj_malé

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc z.s.

Datum

22.01.2020

Místo

Olomouc (Atletická hala TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Novotný Robert
Hlavní rozhodčí Miroslav Hrabal
Časomíru zajišťuje AK Olomouc

Startují

ročníky 2007 - 2008
ročníky 2007 - 2008

Soutěže

Ml. žáci 60 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 3kg
Ml. žákyně 60 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 2kg

Technická ustanovení

Základní výšky:
skok vysoký

mladší žáci      - 120 cm          zvyšování po 5 cm do 160 cm a dále po 3 cm
mladší žákyně - 110 cm          zvyšování po 5 cm do 140 cm a dále po 3 cm

Omezení pro finále:
Do finále běhů na 60 m a 60 m př. postupuje 12 závodníků s nejlepšími časy.
Ve skoku dalekém ve skupině A postoupí 8 závodníků s nejlepším výkonem do finále, ve skupině B bude mít každý závodník pouze 3 pokusy.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář bude otevřena v 1. patře atletické haly v kanceláři AK Olomouc od 14:00 hodin.

Startovné

Oddíly startují na vlastní náklady, za každý start zaplatí:
- přihlášení závodníci přes web ČAS: 50,- Kč
- přihláška na místě v den závodu: 100,- Kč

 

Přihlášky

Startovat mohou pouze závodníci Olomouckého kraje
Atletické oddíly přihlašují své závodníky přes webovou stránku ČAS www.atletika.cz od pondělí 13. ledna do úterý 21. ledna 2020 do 20:00 hodin.  V běhu na 60 m a 60 m př. uvádějte, prosím, výkony.

Šatny

Pro převlékání lze použít šatny v I. patře atletické haly. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.
Do haly se všichni přezouváme, včetně trenérů!!!!  

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v atletické hale a poběží online na webu ČAS. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

středa, 22.1.2020

Čas Disciplíny
15:30 800 m Žkm Finále dálka Žcm A
15:45 800 m Žcm Finále
16:00 60 m př. Žkm Rozběh výška Žkm koule 3kg Žcm
16:15 60 m Žkm Rozběh
16:16 dálka Žcm B
16:40 60 m př. Žkm Finále
16:50 60 m Žkm Finále
17:00 60 m př. Žcm Rozběh dálka Žkm A koule 2kg Žkm
17:15 60 m Žcm Rozběh výška Žcm
17:40 60 m př. Žcm Finále
17:50 60 m Žcm Finále
17:51 dálka Žkm B