Krajské přebory dorostu, juniorů a dospělých

Logo_AK_ČAS_Mesto_Kraj_malé

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc z.s.

Datum

25.01.2020

Místo

Olomouc (Atletická hala TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Dočkal Drahoslav
Hlavní rozhodčí Miroslav Hrabal
Časomíru zajišťuje AK Olomouc

Startují

ročníky 1930 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 1930 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004

Soutěže

Dorostenci 60 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 5kg
Dorostenky 60 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 3kg
Juniorky 60 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg
Junioři 60 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 6kg
Muži 60 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg, chůze 3000m, chůze 1000m
Ženy 60 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, chůze 3000m, chůze 1000m

Technická ustanovení

Základní výšky:

skok vysoký
ženy    - 140 cm          zvyšování po 5 cm do 160 cm a dále po 3 cm
muži    - 160 cm          zvyšování po 5 cm do 180 cm a dále po 3 cm
skok o tyči
ženy    - 220 cm          zvyšování po 20 cm do 260 cm a dále po 10 cm
muži    - 240 cm          zvyšování po 20 cm do 320 cm a dále po 10 cm

Omezení a finálové běhy:
60 m finále A, při počtu startujících v kategorii 6 a více, finále B při počtu startujících v kategorii 12 a více, finále C – více jak 16 závodníků.
60 m př. finále A, při počtu startujících v kategorii 6 a více, finále B při počtu startujících v kategorii 10 a více, finále C – více jak 14  závodníků.
Ve skoku dalekém se uskuteční finále pro 8 nejlepších bez ohledu na kategorii v kategorii M, Jři - Ž, Jky

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v 1. patře atletické haly od 8:00 hodin.

Startovné

Oddíly startují na vlastní náklady, za každý start zaplatí přihlášení závodníci: 
přihláška přes web ČAS:                 50,- Kč
přihláška v den závodu:                  100,- Kč

Přihlášky

Atletické oddíly přihlašují své závodníky přes webovou stránku ČAS www.atletika.cz od pondělí 20. ledna do pátku 24. ledna 2020 do 20:00 hodin.  Případně se lze přihlásit přímo na místě do 8:45 v závodní kanceláři za zvýšené startovné. Ve všech disciplínách uvádějte výkony. Nasazení do rozběhů proběhne automaticky v programu AK2.

Šatny

Do haly se všichni přezouváme, včetně trenérů!!!!  Pro převlékání lze použít šatny v I. patře atletické haly. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v atletické hale a poběží online na webu ČAS. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

sobota, 25.1.2020

Čas Disciplíny
08:50 chůze 1000m M chůze 1000m Ž
09:00 chůze 3000m Ž chůze 3000m M
09:30 60 m př. Dky Rozběh výška M výška Jři výška Dci
09:40 60 m př. Jky Rozběh
09:45 60 m př. Ž Rozběh
09:50 60 m př. Dci Rozběh
10:00 60 m př. Jři Rozběh
10:05 60 m př. M Rozběh
10:10 60 m př. Dky Finále
10:20 60 m př. Jky Finále 60 m př. Ž Finále
10:30 60 m př. Dci Finále
10:40 60 m př. Jři Finále 60 m př. M Finále
10:50 60 m Dky Rozběh
11:00 60 m Jky Rozběh výška Dky výška Jky výška Ž
11:05 60 m Ž Rozběh
11:10 60 m Dci Rozběh
11:20 60 m Jři Rozběh
11:25 60 m M Rozběh
11:30 60 m Dky Finále
11:40 60 m Jky Finále 60 m Ž Finále
11:50 60 m Dci Finále koule 5kg Dci koule 6kg Jři koule 7,26kg M
12:00 60 m Jři Finále 60 m M Finále dálka Dky
12:15 tyč Ž tyč Jky tyč Dky tyč Dci tyč Jři tyč M
13:00 dálka Jky dálka Ž trojskok M trojskok Jři trojskok Dci koule 3kg Dky koule 4kg Jky koule 4kg Ž
14:00 dálka Dci
15:00 dálka Jři dálka M trojskok Dky trojskok Jky trojskok Ž