Přebor Olomouckého a Zlínského kraje staršího a mladšího žactva

KP Zlin a Olomouc kopie

Pořadatel

Z pověření ČAS technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc z.s. a Atletický klub Zlín

Datum

26.01.2020

Místo

Ostrava - Vítkovice (Atletická hala Vítkovice Aréna - Starobělská 1392/74, Ostrava)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Dočkal Drahoslav, Vojtek Lukáš
Hlavní rozhodčí RNDr. Ludmila Pudilová
Časomíru zajišťuje Online Systém

Startují

ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008

Závody jsou určeny pouze pro atletické kluby a oddíly Olomouckého a Zlínského kraje.
EPŘIHLAŠUJTE PŘÍPRAVKY, NEBUDOU PŘIPUŠTĚNI KE STARTU!

Soutěže

Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, koule 4kg
Ml. žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 3kg
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 2kg
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., výška, tyč, dálka, koule 3kg

Technická ustanovení

a) Rozběhy na 60 m a 60 m př. budou společné pro oba kraje, do finále v bězích na 60m a 60m př. postupuje vždy 8 závodníků s nejrychlejšími časy z každého kraje (finále pro olomoucký kraj a finále pro zlínský kraj)

b) ve společné soutěži obou krajů ve vrhu koulí postupuje do finále vždy 8 závodníků s nejlepšími výkony, současně také postupují minimálně 3 nejlepší závodníci z každého kraje.

V případě méně přihlášených závodníků než 8 v jedné kategorii, proběhne finále v čase rozběhu.

Základní výšky budou stanoveny na místě.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Bude otevřena od 8.30 hodin.

Přihlášky

Podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS (http: // www.atletika.cz ) a to od pondělí 20. ledna do pátku 24. ledna 2020 do 20.00 hodin.
Při podávání přihlášek je nutné vyplňovat v každé disciplíně dosažený výkon.

Startovní listiny

Startovní listiny budou vyvěšeny na informační tabuli v rozcvičovacím tunelu. 

Nasazení závodníků, resp. závodnic, do jednotlivých běhů, včetně losování drah a stanovení pořadí na startu, postupové klče, pořadí závodníků, resp. závodnic, v soutěžích v poli a základní výšky a zvyšování v soutěžích ve výšce a tyči určuje v závodní kanceláři technický delegát.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v rozcvičovacím tunelu a budou online na webu ČAS. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

neděle, 26.1.2020

Čas Disciplíny
09:45 3000 m Žci Běh
10:00 60 m př. Žkm Rozběh výška Žky tyč Žci dálka Žkm koule 4kg Žci
10:15 60 m př. Žcm Rozběh
10:30 60 m př. Žky Rozběh
10:45 60 m př. Žci Rozběh
11:00 60 m př. Žkm Finále koule 3kg Žky
11:10 60 m př. Žcm Finále
11:20 60 m př. Žky Finále výška Žkm dálka Žci
11:30 60 m př. Žci Finále
11:40 60 m Žkm Rozběh
12:00 60 m Žcm Rozběh koule 2kg Žkm
12:20 60 m Žky Rozběh
12:40 60 m Žci Rozběh výška Žci dálka Žcm
13:00 60 m Žkm Finále tyč Žky koule 3kg Žcm
13:10 60 m Žcm Finále
13:20 60 m Žky Finále
13:30 60 m Žci Finále
13:40 150 m Žkm Běh
14:00 150 m Žcm Běh výška Žcm dálka Žky
14:20 150 m Žky Běh
14:40 150 m Žci Běh
15:00 800 m Žkm Běh
15:10 800 m Žcm Běh
15:20 800 m Žky Běh
15:30 800 m Žci Běh
15:40 300 m Žkm Běh
16:00 300 m Žcm Běh
16:20 300 m Žky Běh
16:40 300 m Žci Běh
17:00 1500 m Žky Běh
17:10 1500 m Žci Běh

Další informace

AK Olomouc, email: info@atletikaolomouc.cz

KP_zactva_casovy_porad