7. mítink Plzeňského kraje

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl MÍLAŘI Domažlice

Datum

19.06.2020

Místo

Domažlice (Vrchlického 656,34401 Domažlice)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Sekerák David 777339000
Hlavní rozhodčí Vítězslav Fronk
Časomíru zajišťuje Roman Sladký
Výsledky zpracoval Roman Sladký

Startují

ročníky 1930 - 2000
ročníky 1998 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 1930 - 2000
ročníky 1998 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008

Soutěže

Dorostenci 150 m, 300 m, 3000 m, 110 m př., oštěp 700g
Dorostenky 150 m, 300 m, 3000 m, oštěp 500g
Juniorky 150 m, 300 m, 3000 m, oštěp 600g
Junioři 150 m, 300 m, 3000 m, 110 m př., oštěp 800g
Muži 150 m, 300 m, 3000 m, 110 m př., oštěp 800g
Ženy 150 m, 300 m, 3000 m, oštěp 600g
Žáci 60 m, 150 m, 300 m, dálka, oštěp 600g
Ml. žáci 60 m, 150 m, dálka
Ml. žákyně 60 m, 150 m, dálka
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, dálka, oštěp 500g

Technická ustanovení

Běhy na 60 m , 150 m, a skok daleký jsou vypsány pouze pro členy pořádajícího oddílu!
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Startovné

Pro závodníky oddílů PKAS je startovné zdarma, pro ostatní závodníky činí 100,00 Kč za disciplínu.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 10.6.2020___ do 17.6.2020__20.00 hodin_

Výdej startovních čísel

Pouze pro běhy na 3000 m při prezentaci deset minut před startem u pomocníka startéra

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze v: sousedící hřiště s umělým povrchem nebo na přilehlé cyklostezce.

Šatny

Pouze na tribuně stadionu, WC v prostorách tribuny

Startovní listiny

Budou s dostatečným časovým předstihem opakovaně hlášeny moderátorem závodu

Časový pořad

pátek, 19.6.2020

Čas Disciplíny
15:30 60 m Žci Běh
15:40 60 m Žky Běh
15:50 60 m Žcm Běh
16:00 60 m Žkm Běh
16:15 110 m př. M Běh
16:20 110 m př. Jři Běh 110 m př. Dci Běh
16:30 3000 m M Běh 3000 m Jři Běh 3000 m Dci Běh
16:45 3000 m Ž Běh 3000 m Jky Běh 3000 m Dky Běh
17:00 300 m M Běh 300 m Jři Běh
17:15 300 m Dci Běh 300 m Žci Běh
17:20 oštěp 500g Dky Finále oštěp 500g Žky Finále oštěp 600g Ž Finále oštěp 600g Jky Finále oštěp 600g Žci Finále oštěp 700g Dci Finále oštěp 800g M Finále oštěp 800g Jři Finále
17:30 300 m Jky Běh 300 m Ž Běh
17:40 300 m Dky Běh 300 m Žky Běh
17:50 150 m M Běh
18:00 150 m Jři Běh 150 m Dci Běh 150 m Žci Běh 150 m Žcm Běh dálka Žci Finále dálka Žcm
18:15 150 m Ž Běh
18:20 150 m Jky Běh 150 m Dky Běh 150 m Žky Běh 150 m Žkm Běh
18:30 dálka Žky Finále dálka Žkm

Další informace

V bězích na 300 m si pořadatel vyhrazuje právo omezit počet startujících v kategoriích žactva. Seznam vyřazených závodníků bude zvežejněn po uzávěrce přihlášek na stránkách PKAS (www.pkas.cz).

Pořadatel si dále vyhrazuje právo úpravy časového pořadu dle počtu přihlášených, především v běžeckých disciplínách. Všichni startující budou o změnách informovánimoderátorem mítinku při zahájení závodů.