SPOLU NA STARTU - Boskovice

SPOLU_top
elite_logo1-ConvertImage

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Elite Sport Boskovice, z. s.

Datum

01.06.2020

Místo

Boskovice (ZŠ Slovákova, Boskovice)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Bohdan Charvát 7364122222 bohdan.charvat@gmail.com
Technický ředitel František Ošlejšek f.oslejsek@seznam.cz
Lékař Marta Horáková, Silvie Vávrů

Startují

ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2011 - 2017
ročníky 2009 - 2010
ročníky 2011 - 2017
ročníky 2009 - 2010

Soutěže

Atletická přípravka-hoši 60 m, 300 m, dálka
Atletická minipřípravka-hoši 60 m, 300 m, dálka
Atletická přípravka-dívky 60 m, 300 m, dálka
Atletická minipřípravka-dívky 60 m, 300 m, dálka
Ml. žáci 60 m, 300 m, dálka
Ml. žákyně 60 m, 300 m, dálka

Technická ustanovení

Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.Mladší žactvo a žáci startují spolu a startují dle výkonnosti.Výsledky budou poté rozděleny.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera NE
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v gymnastické tělocvičně ZŠ Slovákova od 13:00

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 26.5. do 31.5, nebo e-mailem na bohdan.charvat@gmail.com.

Závody se konají v souladu s usnesením a nařízením Vlády ČR. Případné změny vládních opatření, které se týkají sportovních akcí, se mohou dále upravovat. 

Další podrobné informace s výkladovým stanoviskem Národní sportovní agentury k současnému i budoucímu stavu naleznete na: www.agenturasport.cz popř. https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/ a https://koronavirus.mzcr.cz/

Časový pořad

pondělí, 1.6.2020

Čas Disciplíny
14:00 60 m EleHm Běh dálka Žcm
14:30 60 m EleZm Běh dálka Žkm
15:00 60 m EleH Běh dálka EleHm
15:30 60 m EleZ Běh dálka EleZm
16:00 60 m Žcm Běh dálka EleH
16:30 60 m Žkm Běh dálka EleZ
17:00 300 m EleHm Běh
17:15 300 m EleZm Běh
17:30 300 m EleH Běh
17:45 300 m EleZ Běh
18:00 300 m Žcm Běh
18:15 300 m Žkm Běh
SPOLU_paticka2