SPOLU NA STARTU - Otrokovice

SPOLU_top

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Jiskra Otrokovice

Datum

01.06.2020

Místo

Otrokovice (Sport. areál TJ Jiskra 1297)

Vedoucí činovníci

Vedoucí projektu Prudký Aleš 605155155 prudky11@seznam.cz
Ředitel závodu Staňková Ivana
Hlavní rozhodčí Aleš Prudký
Lékař Foltýnová Kateřina
Časomíru zajišťuje Remešová Dominika
Výsledky zpracoval Remešová Dominika remesovadom@seznam.cz

Startují

ročníky 1930 - 2000
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 1930 - 2000
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006

Soutěže

Dorostenci 200 m, dálka
Dorostenky 200 m, dálka, oštěp 500g
Muži 100 m, 200 m, 800 m, dálka
Ženy 100 m, 200 m, 800 m, dálka
Žáci 150 m, 800 m, dálka, oštěp 600g
Žákyně 150 m, 800 m, dálka, oštěp 500g

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v budově stadionu od 09:00 hodin.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 26.5. do 31.5. 20:00

Závody se konají v souladu s usnesením a nařízením Vlády ČR. Případné změny vládních opatření, které se týkají sportovních akcí, se mohou dále upravovat. 

Další podrobné informace s výkladovým stanoviskem Národní sportovní agentury k současnému i budoucímu stavu naleznete na: www.agenturasport.cz popř. https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/ a https://koronavirus.mzcr.cz/

Šatny

Šatny jsou k dispozici podle aktuálních opatření vlády k současné situaci ve státě.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli ve vestibulu stadionu Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Zdravotní služba

Po dobu konání závodů bude přítomen zdravotník.

Časový pořad

pondělí, 1.6.2020

Čas Disciplíny
10:30 100 m Ž Finále
10:40 100 m M Finále
10:45 oštěp 500g Žky Finále oštěp 500g Dky Finále oštěp 600g Žci Finále
11:00 200 m Ž Finále 200 m Dky Finále
11:15 200 m M Finále 200 m Dci Finále
11:30 150 m Žky Finále
11:45 150 m Žci Finále dálka Dky Finále dálka Žky Finále dálka Ž Finále
12:05 800 m Žci Finále 800 m M Finále
12:20 800 m Ž Finále 800 m Žky Finále
12:45 dálka M Finále dálka Dci Finále dálka Žci Finále
SPOLU_paticka2