1. kolo Krajské ligy atletických přípravek JmKAS, sk. C

AtletikaSlavkov-logo2017-300px

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Atletika Slavkov u Brna, z.s.

Datum

11.06.2020

Místo

Slavkov u Brna (Městský stadion, U Stadionu)

Vedoucí činovníci

Vedoucí projektu Jakub Navrátil 605260418 info@welders.cz
Ředitel závodu Jakub Navrátil 605260418 info@welders.cz
Hlavní rozhodčí Zdeněk Vičar
Řídící soutěže družstev Roman Weiter 774221176 romanweiter@seznam.cz
Výsledky zpracoval Petr Andrýsek

Startují

ročníky 2009 - 2013
ročníky 2009 - 2013
ročníky 2009 - 2013

Na místě nebude možné dodatečně přihlašovat žádné závodníky, pouze škrty.

Soutěže

Atletická přípravka-hoši 60 m, 300 m, dálka, kriket
Atletická přípravka-dívky 60 m, 300 m, dálka, kriket
Mix 4x60 m

Technická ustanovení

 

Dálka - 3 pokusy měřené z místa odrazu.

Míček - jeden zkušební pokus, pak 3 pokusy hned za sebou.

60m - z bloků

300m - start z čáry, seběh k mantinelu. 

4x60 - polovysoký start, běh v dráze, MIX 2 dívky a 2 hoši v libovolném pořadí.

 

Tretry povoleny.

 

 

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Bude otevřena od 14.30 hodin. (V prostoru cílové rovinky)

Startovní listiny

Budou vyvěšeny na informační tabuli.

 

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Protesty

Protesty týkající se výsledků nebo průběhu soutěže musí být podány do 30 minut po úředním vyvěšení výsledků této soutěže na informační tabuli, a to ústně příslušnému vrchnímu rozhodčímu (pravidlo 146 odst. 2, 3, 4 a 5 pravidel atletiky).
Případné odvolání proti rozhodnutí vrchního rozhodčího se podává prostřednictvím hlavního rozhodčího jury, a to písemně a doložené vkladem ve výši 500 Kč (pravidlo 146 odst. 3 a 6 Pravidel atletiky).

Zdravotní služba

Zajišťuje ZZS JmK

Časový pořad

čtvrtek, 11.6.2020

Čas Disciplíny
15:10
15:30 60 m EleH Běh
15:40 60 m EleZ Běh
15:45 dálka EleH Finále
15:50 kriket EleZ Finále
16:15 dálka EleZ Finále
16:20 kriket EleH Finále
16:50 300 m EleH Běh
17:00 300 m EleZ Běh
17:20 4x60 m Mix Běh

Stravování

Na stadionu je možné zakoupit drobné občerstvení.

Parkování

Parkování je možné v těsné blízkosti stadionu na plochách k tomu určených. Parkovné se neplatí.

LogoVelke