2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (zrušeno)

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl SSK Vítkovice, z.s.

Datum

19.07.2020

Místo

Ostrava - Vítkovice (Závodní 86,70300 Ostrava)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Zvolánek Oldřich
Technický ředitel Vlková Lucie
Řídící soutěže družstev Sadil Miroslav, Hynková Jarmila
Časomíru zajišťuje OnLine System s.r.o.
Výsledky zpracoval OnLine System s.r.o.

Startují

ročníky 1930 - 2004
ročníky 1930 - 2004

Soutěže

Muži 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, chůze 5000m
Ženy 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, chůze 5000m

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena od 9,00 hod.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 13.7.2020 do 17.7.2020 do 24,00 hod.

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na vedlejším atletickém stadionu.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v označené místnosti v prostoru startu na 100m.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v prostorách stadionu a budou označeny.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v tribuně stadionu. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Zdravotní služba

Zdravotní služba bude zajištěna po celou dobu závodů.

Časový pořad

neděle, 19.7.2020

Čas Disciplíny
10:00 tyč M dálka Ž kladivo 4kg Ž oštěp 800g M
10:15 100 m Ž Rozběh
10:30 100 m M Rozběh
10:45 800 m Ž Finále
11:00 800 m M Finále výška Ž
11:15 100 m př. Ž Finále
11:30 110 m př. M Finále dálka M kladivo 7,26kg M oštěp 600g Ž
11:45 100 m Ž Finále
12:00 100 m M Finále
12:15 400 m Ž Finále
12:30 400 m M Finále
12:45 3000 m př. Ž Finále výška M tyč Ž
13:00 trojskok Ž koule 4kg Ž disk 2kg M
13:15 3000 m př. M Finále
13:45 400 m př. Ž Finále
14:00 400 m př. M Finále
14:15 200 m Ž Finále
14:30 200 m M Finále trojskok M koule 7,26kg M disk 1kg Ž
14:45 1500 m Ž Finále
15:00 1500 m M Finále
15:15 4x400 m Ž Finále
15:30 4x400 m M Finále
16:00 chůze 5000m M
16:30 chůze 5000m Ž

Stravování

Občerstvení bude otevřeno v prostorách stadionu.