Běh okolo Olešné

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.

Datum

28.11.2020

Místo

Olešná

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Nejezchleba Josef
Hlavní rozhodčí Zdeněk Martinák

Startují

ročníky 1930 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 1930 - 2000
ročníky 2001 - 2002
ročníky 2003 - 2004
ročníky 2005 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2011 - 2012
ročníky 2009 - 2010
ročníky 2011 - 2012
ročníky 2009 - 2010

Benjamínci ročník 2013 a mladší.

Muži do 34 let, 35-44 let, 45-54 let, nad 55 let.

Ženy do 34 let, 35-44 let, nad 45 let. 

Soutěže

Dorostenci Přespolní běh
Dorostenky Přespolní běh
Atletická přípravka-hoši Přespolní běh
Atletická minipřípravka-hoši Přespolní běh
Atletická přípravka-dívky Přespolní běh
Atletická minipřípravka-dívky Přespolní běh
Juniorky Přespolní běh
Junioři Přespolní běh
Muži Přespolní běh
Ženy Přespolní běh
Žáci Přespolní běh
Ml. žáci Přespolní běh
Ml. žákyně Přespolní běh
Žákyně Přespolní běh

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v prostorách restaurace "U Toma" od 8.45 hodin.

Startovné

Mládež 40 Kč - členové atletiky Slezan FM 20 Kč.

Dospělí 100 Kč - členové atletiky Slezan FM 50 Kč.

Přihlášky

Neregistrovaní účastníci se přihlašují v den závodu v restauraci "U Toma" nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie.

Účastníci Mistrovství Moravy a Slezska hlásí oddíly přes webové stránky www.atletika.cz do čtvrtku 12.11.2020 do 20.00 hodin. 

Výdej startovních čísel

Ročníky 2009 a mladší obdrží u prezence startovní kartu, kterou si vyplní a běží s ní závod. V cíli jim bude karta odebrána.

Účastníci od mladšího žactva výše obdrží u prezence startovní číslo a čip, který si připevní na nohu. Po doběhu jim bude odebrán.

Výdej bude probíhat od 8.45 hodin v restauraci "U Toma".

Šatny

K discpozici jsou pouze nouzové šany, sprchy nejsou. 

Výsledky

Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách www.atletika.cz a www.atletikafm.cz

Časový pořad

sobota, 28.11.2020

Čas Disciplíny
09:30 Start dívek a hochů roč. 2013 a ml.
09:45 Přespolní běh EleZm
10:00 Přespolní běh EleHm
10:15 Přespolní běh EleZ
10:30 Přespolní běh EleH
10:40 Vyhlášení vítězů ukončených kategorií
11:00 Mistrovství Moravy a Slezska Přespolní běh Žkm
11:15 Přespolní běh Žcm
11:30 Přespolní běh Žci Přespolní běh Žky
11:45 Přespolní běh Dky Přespolní běh Dci Přespolní běh Jky Přespolní běh Jři
12:00 Vyhlášení mládežnických kategorií
12:30 Přespolní běh Ž Přespolní běh M
13:00 Vyhlášení žen a mužů

Parkování

Parkování pouze na vyhrazených parkovištích u přehrady Olešná.

Další informace

Po doběhu připraven čaj a oplatek.

Benjamínci běží 300 m. 

Minipřípravka a přípravka 1 km.

Mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně, starší žáci běží 2 km.

Dorost a junioři běží 3 km.

Ženy 3 km a muži 6 km.

Běží se zvlněný kilometrový okruh, travnatý povrch, lze použít tretry. 

Tři nejlepší v jednotlivých kategoriích obdrží medaile a ceny.