1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.

Datum

12.06.2021

Místo

Ústí nad Orlicí (Zborovská 213, 562 01 Ústí nad Orlicí)

Vedoucí činovníci

Startují

ročníky 1931 - 2007
ročníky 1931 - 2007

Soutěže

Muži 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, chůze 10000m
Ženy 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, chůze 10000m

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí říídící pracovníci podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v sobotu 12. června od 8:30 hodin v 1. patře budovy u cíle.

Vedoucí družstev odevzdají nejpozději 9:15 hodin upravené sestavy z PC včetně kartiček na štafety a v 9:30 hodin bude zahájena porada. 

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od soboty 5. června do čtvrtka 10. června 20:00 hodin.

Nezapomeňte zadávat startovní čísla.

Štafeta a případné starty mimo soutěž (po dohodě s řídícími pracovníky) se nepřihlašují, oddíly předají na kartičkách před poradou.

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na vedlejších plochách.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v budově za cílem (naproti šatnám).

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli v horní části tribuny. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

sobota, 12.6.2021

Čas Disciplíny
00:00
10:30 tyč Ž dálka M kladivo 7,26kg M oštěp 600g Ž
10:45 100 m Ž Rozběh
11:00 100 m M Rozběh
11:15 800 m Ž Běh
11:30 800 m M Běh výška M
11:45 100 m př. Ž Běh
12:00 110 m př. M Běh dálka Ž kladivo 4kg Ž oštěp 800g M
12:15 100 m Ž Finále
12:25 100 m M Finále
12:35 400 m Ž Běh
12:45 400 m M Běh
13:00 5000 m Ž
13:15 výška Ž tyč M
13:30 5000 m M trojskok M koule 7,26kg M disk 1kg Ž
14:00 400 m př. Ž Běh
14:15 400 m př. M Běh
14:30 200 m Ž Běh
14:45 200 m M Běh trojskok Ž koule 4kg Ž disk 2kg M
15:00 1500 m Ž
15:15 1500 m M
15:30 4x100 m Ž Běh
15:45 4x100 m M Běh
19:00 chůze 10000m Ž
20:00 chůze 10000m M

Stravování

Po dobu závodu bude v provozu kiosek v prostoru cíle, ve sportovním areálu jsou dvě restaurace ve vzdálenosti 200-300 m od stadionu.

Parkování

Pouze u zimního stadionu, příjezd od světelné křižovatky u výpadovky na Hradec Králové (ulicí Q. Kociana).

Upozorňujeme, že příjezd do Ústí nad Orlicí přes Hrádek (od Litomyšle a Chocně) je uzavřen, počítejte s tím při plánování trasy.

Další informace

Závody budou uspořádány dle aktuálně platných epidemických opatření.