Běh Libušiným údolím

eletronické propozice lišta

Pořadatel

Technicky zajišťuje oddíl atletiky TJ Spartak Třebíč

Datum

17.10.2021

Místo

Třebíč (Libušino údolí)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Milan Zeibert 724 383 682 milan.zeibert@seznam.cz
Hlavní rozhodčí Mgr. Josef Vomela
Výsledky zpracoval Irena Fišerová

Startují

ročníky 1931 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 2006 - 2007
ročníky 2008 - 2009
ročníky 1931 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 2006 - 2007
ročníky 2008 - 2009
ročníky 2012 - 2018
ročníky 2010 - 2011
ročníky 2012 - 2018
ročníky 2010 - 2011

Soutěže

Dorostenci Přespolní běh
Dorostenky Přespolní běh
Atletická přípravka-hoši Přespolní běh
Atletická minipřípravka-hoši Přespolní běh
Atletická přípravka-dívky Přespolní běh
Atletická minipřípravka-dívky Přespolní běh
Muži Přespolní běh
Ženy Přespolní běh
Žáci Přespolní běh
Ml. žáci Přespolní běh
Ml. žákyně Přespolní běh
Žákyně Přespolní běh

Technická ustanovení

Přihlášky do Běžeckého poháru mládeže se podávají pouze přes web atletika.

10,00 Mladší dívky (roč. 2012 a mladší)                           400 m
10,05 Mladší hoši (roč. 2012 a mladší)                             400 m
10,10 Starší dívky (roč. 2010 a 2011)                               600 m
10,15 Starší hoši (roč. 2010 a 2011)                                 600 m
10,20 Mladší žákyně (roč. 2008 a 2009)                         800 m 
10,30 Mladší žáci (roč. 2008 a 2009)                           1 200 m 
10,40 Starší žákyně (roč. 2006 a 2007)                       1 200 m 
10,50 Starší žáci (roč. 2006 a 2007)                            1 600 m 

11,00 Dorostenky a dorostenci (roč. 2004 a 2005)        2 000 m
11,30 Muži a ženy (roč. 2003 a starší)                           4 500 m
11,35 Nesoutěžní běh atletické školky                              100 m
 

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera NE
Větroměr běhy NE
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v Libušině údolí od 9 hodin.

Přihlášky

Registrované závodníky přihlašují oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 11.10. do 15.10.2021 do 20 hodin.
Neregistrovaní závodníci minimálně hodinu před startem kategorie.

Časový pořad

neděle, 17.10.2021

Čas Disciplíny
10:00 Přespolní běh EleZm
10:05 Přespolní běh EleHm
10:10 Přespolní běh EleZ
10:15 Přespolní běh EleH
10:20 Přespolní běh Žkm
10:30 Přespolní běh Žcm
10:40 Přespolní běh Žky
10:50 Přespolní běh Žci
11:00 Přespolní běh Dci Přespolní běh Dky
11:30 Přespolní běh M Přespolní běh Ž
11:35 Nesoutěžní běh atletické školky na 100 m