1. kolo přípravek družstev

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl SKP Nymburk, z.s.

Datum

06.06.2021

Místo

Nymburk (Sportovní centrum Nymburk, tartanový ovál)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Petr Majdloch 724057687 pmajdoch@seznam.cz
Hlavní rozhodčí Josef Rosůlek
Technický ředitel Petr Müller 602474886 petrmuller@email.cz
Výsledky zpracoval Veselý Ladislav

Startují

ročníky 2010 - 2011
ročníky 2010 - 2011
ročníky 2010 - 2012

V družstvech startují dívky a chlapci ročníků 2010 a 2011 (2012)  dohromady (smíšená družstva) a závodu se účastní  pouze tyto atletické oddíly:  Atletika Benešov, AC Čáslav, Slavoj Český Brod, Sokol Kolín – atletika, SKP Olympia Kutná Hora, Atletika Městec Králové, SKP Nymburk, TJ Kavalier Sázava, TJ Spartak Vlašim a TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. Družstvo musí mít min. 8 členů (max.10 čl.)  a soutěží opět dvě družstva za atletický oddíl.    

 

       

Soutěže

Atletická přípravka-hoši 60 m, dálka, raketka
Atletická přípravka-dívky 60 m, dálka, raketka
Mix 8x200m

Technická ustanovení

Bodování :

z jednotlivých disciplín bude každému družstvu započteno 8 nejlepších výkonů, tyto výkony budou sečteny (délky a časy) a toto pořadí bude obodováno 100-80-70-60-50-40-30-20-10 body. Ve štafetách bude bodovat pouze nejrychlejší štafeta družstva a bodovaní je shodné s individuálními disciplínami.

Upozornění: Je nutné podat přihlášky včas tj. do pátku 4.6.2021 21h, při nedělní prezentaci nebude možné nikoho dopisovat, budou pouze škrty.

Případné protesty je možno podat do 20 min. od vyvěšení výsledků.

Občerstvení není zajištěno.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena od 12:45 od  13:15 hodin 

Přihlášky

Podávají oddíly E-mailem na zaslaném formuláři  od 20.5.2021 do 4.6.2021 21:00 hod.

Časový pořad

neděle, 6.6.2021

Čas Disciplíny
13:50 60 m EleZ
14:20 60 m EleH
14:30 raketka EleZ
14:45 raketka EleH
15:45 dálka EleZ
15:55 dálka EleH
16:45 8x200m Mix