1. kolo KP družstev dorostu a juniorů

Hvepa logo

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický oddíl Hvězda Pardubice z.s.

Datum

05.06.2021

Místo

Pardubice (Městský atletický stadion Pardubice)

Vedoucí činovníci

Technický delegát Eva Studničková - Jři,Jky 732839419 evastudnickova@seznam.cz
Technický delegát Adam Ovčárik - Dci,Dky 603751266 ovcarik@centrum.cz
Ředitel závodu Iva Tlapáková 775907122 tlapakovaiva@email.cz
Hlavní rozhodčí Ing. Luděk Skalický
Lékař Pavla Kožená Dis.
Výsledky zpracoval Ing.Miroslav Vinkler

Startují

ročníky 2002 - 2007
ročníky 2004 - 2007
ročníky 2002 - 2007
ročníky 2004 - 2007

Soutěže

Dorostenci 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 4x100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 5kg, disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, chůze 3000m
Dorostenky 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 4x100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 3kg, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, chůze 3000m
Juniorky 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, chůze 3000m
Junioři 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 6kg, disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, chůze 3000m

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v tribuně od 8,45 hod.

Startovné

Startovné je 1 000,-Kč za družstvo, starty mimo soutěž 150,-Kč/start.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to odpátku 28.5.201 do čtvrtka 3.6.201 do 24,00 hod.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v tribuně stadionu.

Časový pořad

sobota, 5.6.2021

Čas Disciplíny
09:30 3000 m Dci dálka Dci disk 1,5kg Dci oštěp 700g Dci
09:40 3000 m Jky 3000 m Dky
09:55 5000 m Jři
10:00 tyč Dky tyč Jky
10:15 100 m př. Jky dálka Jři kladivo 6kg Jři oštěp 800g Jři
10:20 100 m př. Dky výška Dci
10:25 110 m př. Jři
10:30 110 m př. Dci
10:40 100 m Dky Rozběh
10:50 100 m Jky Rozběh
11:00 100 m Dci Rozběh dálka Dky kladivo 5kg Dci oštěp 600g Jky
11:10 100 m Jři Rozběh
11:20 800 m Jky výška Jky
11:30 800 m Dky
11:40 800 m Jři
11:45 dálka Jky kladivo 3kg Dky oštěp 500g Dky
11:50 800 m Dci
12:00 100 m Dky Finále tyč Dci tyč Jři
12:05 100 m Jky Finále
12:10 100 m Dci Finále
12:15 100 m Jři Finále
12:20 400 m Dky výška Dky
12:25 400 m Jky
12:30 400 m Dci trojskok Jři trojskok Dci koule 3kg Dky kladivo 4kg Jky
12:35 400 m Jři
12:45 300 m př. Dky
12:50 300 m př. Dci
12:55 400 m př. Jky
13:05 400 m př. Jři
13:10 disk 1kg Jky
13:15 200 m Dky koule 6kg Jři
13:20 výška Jři
13:25 200 m Jky
13:30 trojskok Jky trojskok Dky
13:35 200 m Dci
13:45 200 m Jři
13:50 koule 5kg Dci disk 1,75kg Jři
13:55 4x100 m Dky
14:05 4x100 m Jky
14:15 4x100 m Dci
14:20 koule 4kg Jky disk 1kg Dky
14:25 4x100 m Jři
14:35 chůze 3000m Jři chůze 3000m Dci chůze 3000m Jky chůze 3000m Dky