Semifinále družstev žactva

atletika_logo2018

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ TŽ Třinec

Datum

02.09.2021

Místo

Třinec (Tyršova 214)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Emilie Szmeková 728544189 atletikatrinec@centrum.cz
Hlavní rozhodčí Jiří Krzystek
Technický ředitel Sajdok Stanislav 737238005 atletikatrinec@centrum.cz
Řídící soutěže družstev Korbel Jaromír
Lékař Ščerbová Erika
Časomíru zajišťuje Kučírek Vojtěch
Výsledky zpracoval Szmeková Emilie, Kopková Věra 728544189 atletikatrinec@centrum.cz

Startují

ročníky 2006 - 2009
ročníky 2006 - 2009

Semifinále je určeno pro 5 nejlepších družstev po základním kole z  Moravskoslezského a Zlínského kraje

Soutěže

Žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 4x300 m, výška, tyč, dálka, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, chůze 3000m
Žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 4x300 m, výška, tyč, dálka, koule 3kg, disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, chůze 3000m

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Soutěže v hodu diskem a kladivem budou probíhat na vrhačské louce 10 m vedle stadionu

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena na tribuně stadionu v prostoru cíle od 12:00 hodin 

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pátku 26.8.2021 do středy 1.9.2021 do 22:00 hod.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v bráně borců - naproti cílové rovince

Šatny

Šatny jsou k dispozici ve sportovním areálu STARS

Časový pořad

čtvrtek, 2.9.2021

Čas Disciplíny
13:30 chůze 3000m Žci Finále chůze 3000m Žky Finále
14:00 100 m př. Žky Běh výška Žci Finále tyč Žci Finále dálka Žky Finále kladivo 4kg Žci Finále oštěp 500g Žky Finále
14:15 100 m př. Žci Běh
14:30 60 m Žky Běh
14:45 60 m Žci Běh
15:00 800 m Žky Běh kladivo 3kg Žky Finále oštěp 600g Žci Finále
15:10 800 m Žci Běh
15:25 3000 m Žci Finále
15:45 200 m př. Žky Běh
16:00 200 m př. Žci Běh výška Žky Finále tyč Žky Finále dálka Žci Finále koule 3kg Žky Finále disk 1kg Žci Finále
16:20 1500 m př. Žky Finále
16:30 1500 m př. Žci Finále
16:45 300 m Žky Běh
17:00 300 m Žci Běh
17:15 1500 m Žky Finále koule 4kg Žci Finále disk 0,75kg Žky Finále
17:25 1500 m Žci Finále
17:40 150 m Žky Běh
18:00 150 m Žci Běh
18:20 4x60 m Žky Běh
18:30 4x60 m Žci Běh
18:40 4x300 m Žky Běh
18:50 4x300 m Žci Běh

Stravování

Restaurace STARS, Restaurace Relax, Restaurace Hokejka, bufet na minigolfu - vše do 100 m od stadionu

Další informace

Závody proběhnou v souladu s aktuálně platnými hygienickými předpisy a vládními nařízeními