3. kolo KPD Stč kraje přípravek, sk.B

Pořadatel

Technicky zajišťuje SKP Olympia Kutná Hora z.s.

Datum

11.09.2021

Místo

Kutná Hora (Stadion Olympia Kutná Hora, Střelecká 617)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Tomáš Kaprálek 733 536 781 atletika.olympia@seznam.cz
Hlavní rozhodčí Mgr. Karel Ptáček
Řídící soutěže družstev Jana Machorková
Hlasatel Tomáš Kaprálek
Lékař MUDr. Lukáš Cibulka
Časomíru zajišťuje SKP Olympia Kutná Hora
Výsledky zpracoval Karel Ptáček

Startují

ročníky 2006 - 2007
ročníky 2006 - 2007
ročníky 2011 - 2011
ročníky 2010 - 2010
ročníky 2011 - 2011
ročníky 2010 - 2010

Soutěž smíšených 10člených družstev, v individuálních disciplínách se vždy sečte 8 nejlepších výkonů a následně oboduje vzniklé pořadí, ve štafetě se boduje přímo pořadí. Za oddíl startují maximálně 2 družstva (A, B), tzn. účast maximálně 20 dětí z jednoho oddílu. Závody jsou určeny pouze pro družstva z atletických oddílů v Benešově, Čáslavi, Českém Brodě, Kolíně, Kutné Hoře, Městci Králové, Nymburce, Sázavě, Vlašimi a Zruči nad Sázavou.

Soutěže

Atletická přípravka-hoši 50 m, 8x200m, dálka, kriket
Atletická minipřípravka-hoši 50 m, 8x200m, dálka, kriket
Atletická přípravka-dívky 50 m, 8x200m, dálka, kriket
Atletická minipřípravka-dívky 50 m, 8x200m, dálka, kriket
Žáci 300 m, dálka
Žákyně 300 m, dálka

Technická ustanovení

Běh na 50 m = elektrická časomíra; dálka = 3 pokusy, měřeno od místa odrazu; kriket = 3 pokusy; štafeta 8 x 200 m = smíšená v rámci 1 družstva, po startu okamžitý seběh do 1. dráhy.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok NE

Závodní kancelář

Závodní kancelář bude otevřena v hlavní budově stadionu Olympia od 9:00 hodin, prezence závodníků bude ukončena v 9:30 hodin.

Přihlášky

Seznam účastníků (příjmení + jméno, ročník narození, atletický oddíl, družstvo A/B) zašlete na e-mail atletika.olympia@seznam.cz nejpozději do čtvrtka 9. září 2021.

Časový pořad

sobota, 11.9.2021

Čas Disciplíny
10:00 50 m EleH 50 m EleZ
10:20 50 m EleHm 50 m EleZm
10:45 dálka EleH dálka EleZ kriket EleHm kriket EleZm
11:00 300 m Žky 300 m Žci dálka Žci dálka Žky
11:30 dálka EleHm dálka EleZm kriket EleH kriket EleZ
12:15 8x200m EleH 8x200m EleZ 8x200m EleHm 8x200m EleZm

Stravování

Stánek s pestrou nabídkou pití, jídla a sladkostí bude otevřen po celou dobu konání závodů.

Další informace

V časovém rozpisu může dojít k úpravám, především v návaznosti na počty přihlášených závodníků v jednotlivých kategoriích.

Vyhlášení výsledků proběhne v soutěži družstev, dále také v jednotlivých individuálních disciplínách (kategorie chlapci 2010, dívky 2010, chlapci 2011, dívky 2011) a štafetě.