Oddílové náborové závody

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Sušice, z.s.

Datum

18.09.2021

Místo

Sušice (Hlavní stadion, Volšovská ulice, Sušice)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Václav Svoboda
Technický ředitel Jaroslav Uher
Hospodář Ivana Vítovcová
Časomíru zajišťuje Pavel Průša
Výsledky zpracoval Pavel Průša

Startují

ročníky 2006 - 2007
ročníky 2008 - 2009
ročníky 2002 - 2003
ročníky 2004 - 2005
ročníky 2006 - 2007
ročníky 2008 - 2009
ročníky 2012 - 2018
ročníky 2010 - 2011
ročníky 2012 - 2018
ročníky 2010 - 2011

Soutěže

Dorostenky 100 m, 200 m, tyč, dálka, koule 3kg, kladivo 3kg, oštěp 500g
Atletická přípravka-hoši 60 m, 150 m, dálka, kriket
Atletická minipřípravka-hoši 60 m, dálka, kriket
Atletická přípravka-dívky 60 m, 150 m, dálka, kriket
Atletická minipřípravka-dívky 60 m, dálka, kriket
Juniorky 100 m, 200 m, tyč, dálka, koule 4kg, kladivo 4kg, oštěp 600g
Žáci 200 m, 100 m př., výška, dálka, koule 4kg, kladivo 4kg, oštěp 500g
Ml. žáci 60 m, 150 m, 60 m př., dálka, koule 3kg, oštěp 400g
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 60 m př., dálka, koule 2kg, oštěp 400g
Žákyně 100 m, 200 m, 100 m př., výška, tyč, dálka, koule 3kg, kladivo 3kg, oštěp 500g

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 7. 9. 2021 do 16. 9. 2021 do 20:00 hod.

Časový pořad

sobota, 18.9.2021

Čas Disciplíny
10:00 tyč Žky Finále tyč Dky Finále tyč Jky Finále
11:00 60 m př. Žkm Finále kladivo 3kg Žky Finále kladivo 3kg Dky Finále kladivo 4kg Žci Finále kladivo 4kg Jky Finále
11:10 dálka EleHm Finále dálka EleH Finále
11:15 60 m př. Žcm Finále
11:30 100 m př. Žky Finále 100 m př. Žci Finále
11:40 dálka Jky Finále dálka Dky Finále dálka Žky Finále dálka Žci Finále dálka Žkm Finále dálka Žcm Finále
11:50 60 m EleZm Finále koule 2kg Žkm Finále koule 3kg Žcm Finále koule 3kg Žky Finále koule 3kg Dky Finále koule 4kg Žci Finále koule 4kg Jky Finále
12:00 60 m EleZ Finále
12:10 60 m EleHm Finále
12:20 60 m EleH Finále dálka EleZm Finále dálka EleZ Finále
12:40 60 m Žkm Finále oštěp 400g Žkm Finále oštěp 400g Žcm Finále oštěp 500g Žky Finále oštěp 500g Dky Finále oštěp 500g Žci Finále oštěp 600g Jky Finále
13:00 60 m Žcm Finále výška Žky Finále výška Žci kriket EleZ Finále kriket EleZm Finále kriket EleH Finále kriket EleHm Finále
13:10 100 m Žky Finále 100 m Dky Finále 100 m Jky Finále
13:30 150 m EleH Finále 150 m EleZ Finále
13:40 150 m Žkm Finále 150 m Žcm Finále
13:50 200 m Žci Finále 200 m Žky Finále 200 m Dky Finále 200 m Jky Finále
14:00 Vyhlášení + předání cen a medailí