2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Logo_AK_ČAS_Mesto_Kraj_malé

Pořadatel

Technicky zajišťuje Atletický klub Olomouc z.s.

Datum

28.05.2022

Místo

Olomouc (Atletický stadion TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Uhlíř David 737 572 927 info@atletikaolomouc.cz
Hlavní rozhodčí Mgr. Jana Trnečková
Řídící soutěže družstev Josef Šoba a Miroslav Mařádek
Lékař ČČK Olomouc
Časomíru zajišťuje Atletický klub Olomouc
Výsledky zpracoval Novotná Andrea

Startují

ročníky 1962 - 2008
ročníky 2005 - 2006
ročníky 1962 - 2008

Soutěže

Dorostenci 110 m př.
Muži 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 7,26kg, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, 10km chůze
Ženy 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, výška, tyč, dálka, trojskok, koule 4kg, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, 10km chůze

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí řídící soutěže podle výkonnosti na technické poradě.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář bude otevřena v kanceláři Atletického klubu Olomuoc od 9:00 hodin. 

Porada vedoucích družstev proběhne v klubovně v 1. patře atletické haly v 9:30 hodin.

Při zahájení technické porady obdrží vedoucí družstev od pořadatele dva výtisky přihlášky k provedení škrtů závodníků, kteří ke kolu nenastoupí, a označení závodníků, kteří nejsou v soutěžícím oddílu registrováni podle části první směrnice ČAS č. 8/2009. Vedoucí družstev odevzdají oba opravené výtisky přihlášky řídícímu pracovníkovi, který je parafuje, jeden výtisk předá závodní kanceláři a jeden výtisk vrátí příslušnému vedoucímu družstva.

Přihlášky štafet a případné požadavky na start závodníka v soutěži tzv. „mimo bodování“ se podávají při zahájení technické porady řídícímu pracovníkovi formou tiskopisů „Přihláška k atletické soutěži“ (dále jen „kartičky“). Předání opraveného výtisku přihlášky závodní kanceláři se považuje za uskutečněný start se všemi důsledky.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), do čtvrtku 26.5.2022 do 20:00 hodin.
V přihláškách nezapomeňte uvádět startovní čísla závodníků.

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu, přičemž rozcvičovat se lze na vedlejší travnaté ploše, pokud tam nebude probíhat soutěž v hodu kladivem.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v garáži za cílem.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v 1. patře atletické haly a budou označeny. Šatny slouží pouze k převlečení, za případné ztráty pořadatel neručí. 

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli na začátku hlavní tribuny a budou průběžně zveřejňovány online na webu ČAS. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Zdravotní služba

Zajišťuje ČČK Olomouc a bude k dispozici na začátku hlavní tribuny a bude označena červeným křížem.

Časový pořad

sobota, 28.5.2022

Čas Disciplíny
10:30 tyč Ž dálka M kladivo 7,26kg M oštěp 600g Ž
10:45 100 m Ž Rozběh
11:00 100 m M Rozběh
11:15 800 m Ž Běh
11:30 800 m M Běh výška M
11:45 100 m př. Ž Běh
12:00 110 m př. M Běh dálka Ž kladivo 4kg Ž oštěp 800g M
12:10 110 m př. Dci Běh
12:20 100 m Ž Finále
12:30 100 m M Finále
12:45 400 m Ž Běh
13:00 400 m M Běh
13:15 3000 m př. Ž Finále výška Ž tyč M
13:30 trojskok M koule 7,26kg M disk 1kg Ž
13:45 3000 m př. M Finále
14:15 400 m př. Ž Běh
14:30 400 m př. M Běh
14:45 200 m Ž Běh
15:00 200 m M Běh trojskok Ž koule 4kg Ž disk 2kg M
15:15 1500 m Ž Běh
15:30 1500 m M Běh
15:45 4x100 m Ž Běh
16:00 4x100 m M Běh
16:15 4x400 m Ž Běh
16:30 4x400 m M Běh
21:00 10km chůze M Finále 10km chůze Ž Finále

Stravování

Občerstvení bude k dispozici na minigolfu. Vstup přes vrhačkou louku bude v průběhu soutěže v hodu kladivem od 10:00 do 13:00 hodin ZAKÁZÁN.

Parkování

Parkování na parkovišti TJ Lokomotiva Olomouc bude vyhrazeno pouze pro autobusy výprav. Osobní auta mohou parkovat na pakrovišti přilehlého TJ Sokol Olomouc, pouze na vyhrazených místech při vjezdu bránou vpravo, co nejblíže atletickému stadionu.  

Další informace

info@atletikaolomouc.cz