Májové závody

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.

Datum

01.05.2022

Místo

Frýdek-Místek (Na příkopě 1159, Frýdek-Místek)

Vedoucí činovníci

Hlavní rozhodčí Jozef Nejezchleba
Výsledky zpracoval Siebeltová Veronika +420733426388

Startují

ročníky 2003 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2009 - 2010
ročníky 2003 - 2006
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2009 - 2010
ročníky 2013 - 2014
ročníky 2011 - 2012
ročníky 2013 - 2014
ročníky 2011 - 2012

Benjamínci I - 2015/2016

Benjamínci II - 2017 a ml.

Soutěže

Atletická přípravka-hoši 60 m, 400 m, dálka, kriket
Atletická minipřípravka-hoši 60 m, 400 m, dálka, kriket
Atletická přípravka-dívky 60 m, 400 m, dálka, kriket
Atletická minipřípravka-dívky 60 m, 400 m, dálka, kriket
Juniorky 60 m, 1500 m
Junioři 60 m, 1500 m
Žáci 60 m, 300 m, 800 m, koule 4kg
Ml. žáci 60 m, 300 m, 800 m, výška, dálka, koule 3kg
Ml. žákyně 60 m, 300 m, 800 m, výška, dálka, koule 2kg
Žákyně 60 m, 300 m, 800 m, výška, koule 3kg

Technická ustanovení

Základní výšky: mladší žačky 1.10 m, starší žačky 1.20 m, mladší žáci 1.15 m.

V dálce, hodu míčkem a vrhu koulí mají všichni 3 pokusy. Benjamínci mají ve skoku z místa 2 pokusy.

Dálka mladšího žactva se skáče z odrazového prkna.

Dálka přípravky se měří z místa odrazu ve vyznačeném území širokém 50 cm.

Dálka minipřípravky se měří z místa odrazu.

Všechny běžecké závody se běží přímo na čas - finále se neběží.

Závodník může startovat maximálně ve třech disciplínách.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena na stadiónu od 8.30 hodin. 

V den závodu je možno přihlásit pouze přípravku, minipřípravku a benjamínky (ročníky 2011 a mladší) v závodní kanceláři od 8.30 do 9.10 hod.

U předem přihlášených se provádí pouze škrty, nelze měnit disciplíny!!

Startovné

50 Kč za závodníka - benjamínci, dorost, junioři (20 Kč - členové atletiky TJ Slezan)

100 Kč za závodníka - ostatní kategorie (50 Kč - členové atletiky TJ Slezan)

Přihlášky

Registrované závodníky hlásí oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to nejpozději do pátku 29. dubna 2022 do 20.00 hodin.

Neregistrovaní závodníci se hlásí předem na e-mail siebeltova.v@seznam.cz, nejpozději do 29. dubna 2022 do 20.00 hodin. Uvádějte u závodníků celé datum narození!

Šatny

Šatny jsou k dispozici.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webových stránkách www.atletika.cz a www.atletikafm.cz.

Časový pořad

neděle, 1.5.2022

Čas Disciplíny
09:30 60 m benjamínci I dívky 60 m EleZ Běh dálka Žcm kriket EleHm
09:45 60 m benjamínci I hoši 60 m EleH Běh
10:00 60 m benjamínci II dívky 60 m Žkm Běh
10:10 60 m benjamínci II hoši 60 m Žcm Běh kriket EleZ
10:15 skok benjamínci I D+H
10:20 60 m EleZm Běh
10:30 skok benjamínci II D+H
10:35 60 m EleHm Běh dálka Žkm
10:45 vyhlášení vítězů benjamínci I, benjamínci II
11:00 60 m Žky Běh výška Žcm koule 2kg Žkm
11:10 60 m Žci Běh kriket EleZm
11:15 60 m Jři Běh 60 m Jky Běh
11:25 300 m Žkm Běh dálka EleH dálka EleZ
11:40 300 m Žcm Běh koule 4kg Žci
11:50 300 m Žky Běh
12:00 300 m Žci Běh kriket EleH
12:10 1500 m Jky Běh koule 3kg Žcm
12:20 1500 m Jři Běh výška Žkm výška Žky
12:30 400 m EleZ Běh dálka EleHm dálka EleZm
12:40 400 m EleH Běh
12:50 800 m Žcm Běh
13:00 800 m Žkm Běh koule 3kg Žky
13:15 400 m EleZm Běh
13:25 400 m EleHm Běh
13:35 800 m Žky Běh
13:45 800 m Žci Běh
14:00 vyhlášení vítězů ostatních disciplín, losování tomboly

Stravování

Bude zajištěno.

Další informace

První tři závodníci obdrží medaili a cenu.

Mezi všemi závodníky bude po ukončení závodu losována tombola.

Časy budou měřeny elektronicky (s výjimkou benjamínků).

Benjamínci běhají a skáčou na protilehlé rovince.

Vyhlašování nejlepších bude probíhat dle možností průběžně.

Podle počtu přihlášených může být časový pořad upraven!