Krajské přebory družstev mladšího žactva

atletika_logo2018

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ TŽ Třinec

Datum

13.09.2022

Místo

Třinec (Městský stadion Tyršova ulice)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Szmeková Emilie 728544189 atletikatrinec@centrum.cz
Hlavní rozhodčí Jana Sasynová
Řídící soutěže družstev Kučírek Vojtěch
Hlasatel Vrátný Ladislav
Lékař Ščerbová Erika
Časomíru zajišťuje Sajdok Stanislav
Výsledky zpracoval Szmeková Emilie 728544189 atletikatrinec@centrum.cz

Startují

ročníky 2009 - 2010
ročníky 2009 - 2010

Soutěže

Ml. žáci 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 3kg, oštěp 500g, kriket
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, výška, dálka, koule 2kg, oštěp 400g, kriket

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Porada vedoucích družstev bude v závodní kanceláři od 14:30 hod.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena na tribuně stadionu od14:30 hodin do ukončení závodu.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 5.9.2022 do podnělí 12.9.2022 do 20:00 hod.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději 60 minut před zahájením vlastní soutěže předložit ke kontrole příslušnému rozhočímu v prostoru podchodu stadionu.

Šatny

Šatny jsou k dispozici ve sportovní hale STARS, 

Zdravotní služba

Bude přítomna po celou dobu soutěže v závodní kanceláři na tribuně stadionu

Časový pořad

úterý, 13.9.2022

Čas Disciplíny
15:30 60 m př. Žkm Běh výška Žkm Finále dálka Žcm Finále koule 3kg Žcm Finále kriket Žkm Finále
15:40 60 m př. Žcm Běh
15:55 60 m Žkm Běh
16:20 60 m Žcm Běh
16:30 koule 2kg Žkm Finále kriket Žcm Finále
16:45 800 m Žkm Běh
16:55 800 m Žcm Běh
17:00 výška Žcm Finále dálka Žkm Finále oštěp 400g Žkm Finále
17:10 300 m Žkm Běh
17:25 300 m Žcm Běh
17:40 1500 m Žkm Běh
17:50 1500 m Žcm Běh
18:00 150 m Žkm Běh oštěp 500g Žcm Finále
18:20 150 m Žcm Běh
18:40 4x60 m Žkm Běh
18:50 4x60 m Žcm Běh