3. kolo KPD staršíha žactva JmKAS

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl TJ Lokomotiva Břeclav

Datum

14.06.2022

Místo

Břeclav (Veslařská 2753/1a, Břeclav)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Petrjanoš Jiří
Hlavní rozhodčí Bořivoj Lánský
Řídící soutěže družstev Chlumecký Zbyněk
Výsledky zpracoval Chlumecký Zbyněk

Startují

ročníky 2007 - 2008
ročníky 2009 - 2010
ročníky 2007 - 2008
ročníky 2009 - 2010

Soutěže

Žáci 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., 4x60 m, výška, tyč, koule 4kg, disk 1kg, oštěp 600g
Žákyně 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., 4x60 m, výška, tyč, koule 3kg, disk 0,75kg, oštěp 500g

Technická ustanovení

Základní výšky - chlapci 135, dívky 120.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v rozhlasové kabině /uprostřed cílové rovinky/ od 14.00 hod.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 6.6.do 12.6. 20:00.

Kontrola náčiní

Závodníci, resp. závodnice, mohou při soutěžích používat vlastní náčiní, které však musí nejpozději do 15:30 předložit ke kontrole příslušnému rozhodčímu ve skladu na konci cílové rovinky.

Šatny

Šatny jsou k dispozici v budově u beachvolejbalových kurtů.

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně vyvěšovány na informační tabuli uprostřed cílové rovinky. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Časový pořad

úterý, 14.6.2022

Čas Disciplíny
15:30 100 m př. Žky Běh 1 tyč Žci Finále 1 tyč Žky Finále 1 koule 3kg Žky Finále disk 1kg Žci Finále
15:40 100 m př. Žci Běh 1
15:50 60 m Žky Rozběh 1
16:05 60 m Žci Rozběh 1
16:15 výška Žky Finále
16:20 800 m Žky Běh 1
16:30 800 m Žci Běh 1 disk 0,75kg Žky Finále oštěp 600g Žci Finále
16:50 60 m Žky Finále A 60 m Žky Finále B
17:05 60 m Žci Finále B 60 m Žci Finále A
17:15 výška Žci Finále
17:20 150 m Žky Běh 1
17:30 koule 4kg Žci Finále oštěp 500g Žky Finále
17:40 150 m Žci Běh 1
18:20 4x60 m Žky Běh 1
18:30 4x60 m Žci Běh 1