Finále B přeboru Prahy družstev mladšího žactva

ASK_moje_corel_pozitiv1

Pořadatel

Technicky zajišťuje Atletický školní klub Mazurská, z. s.

Datum

20.09.2022

Místo

Praha - Mazurská (Svídnická 599/1a, Praha 8 – Troja, 181 00)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu Randa Michal
Hlavní rozhodčí Miroslav Kalous
Řídící soutěže družstev Fialová Jitka
Časomíru zajišťuje Feher Jan
Výsledky zpracoval Kubelka Filip +420739511417 filip.kubelka@askmazurska.cz

Startují

ročníky 2009 - 2011
ročníky 2009 - 2011
ročníky 2009 - 2011

Soutěže

Mix 4x60 m
Ml. žáci 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 3kg, kriket
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., výška, dálka, koule 2kg, kriket

Technická ustanovení

Za družstvo mohou ve finálových kolech startovat maximálně tři závodníci/závodnice v disciplíně.
Není povolen start závodníka/závodnice, který/á se zúčastní nadstavbové soutěže Mistrovství Čech žáků/žákyň.

Ve smíšené štafetě 4x60 m (2 žáci + 2 žákyně), která je zařazena na závěr finálového kola, mohou startovat maximálně 4 štafety za každé družstvo.
Základní výšky a zvyšování ve výšce stanoví řídící pracovník soutěže družstev.

Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád nebo řídící pracovník.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář je otevřena v úterý 20.6.2022 od 15:00 ve stanu v cílovém prostoru stadionu.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz) do 19.9.2022 do 22:00, a to včetně složení štafet !!!!

Na místě už pouze škrty - do 15:30, příp. úpravy složení štafet, do 17:30 !!!

Šatny

Šatny průchozí a k dispozici v budově školy pouze pro závodníky pro převlékání. Za odložené věci pořadatel neručí.

Časový pořad

úterý, 20.9.2022

Čas Disciplíny
16:15 60 m př. Žkm výška Žkm dálka Žcm koule 2kg Žkm kriket Žcm
16:30 60 m př. Žcm
16:45 60 m Žkm
17:00 60 m Žcm
17:15 výška Žcm dálka Žkm koule 3kg Žcm kriket Žkm
17:30 150 m Žkm
17:45 150 m Žcm
18:00 800 m Žkm
18:15 800 m Žcm
18:30 4x60 m Mix