2. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl SK Jeseniova

Datum

30.04.2024

Místo

Praha - Jeseniova (Jeseniova 96, Praha 3)

Vedoucí činovníci

Řídící soutěže družstev
Jaroslava Weberová
+420607853603
sport@zsjeseniova.cz

Startují

ročníky 2011 - 2013
ročníky 2011 - 2013
ročníky 1925 - 2023

Soutěže

Mix 4x60 m
Ml. žáci 60 m, 150 m, 800 m, 60m p 76,2-7,7, výška, dálka, koule 3kg, kriket
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 800 m, 60m p 76,2-7,7, výška, dálka, koule 2kg, kriket

Technická ustanovení

Pro soutěže v kvalifikačních kolech byly vytvořeny čtyři kombinace dvou disciplín v následujícím složení:

žáci       (60 m + skok vysoký), (150 m + vrh koulí 3kg), (60 m př. + dálka), (800 m + kriket)

žákyně  (60 m + skok vysoký), (150 m + vrh koulí 2kg), (60 m př. + dálka), (800 m + kriket)

Závodník družstva musí v každém kvalifikačním kole absolvovat jinou kombinaci dvou disciplín. Opakování stejné kombinace je považováno za neoprávněný start se všemi důsledky z toho vyplývající.

Ve smíšené štafetě 4x60 m (2 žáci + 2 žákyně), která je zařazena na úvod každého kvalifikačního kola, mohou startovat maximálně 4 štafety za každé družstvo.

V technických disciplínách má každý účastník čtyři pokusy.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to do 29.4. do 22,00 hod.

Smíšené štafety - sestavu je třeba zaslat na mail: sport@zsjeseniova.cz, nejpozději do 29.4. do 22 hod.

Šatny

Šatny jsou k dispozici jen na převlékání, pořadatel neručí za odložené věci.

Časový pořad

úterý, 30.4.2024

Čas Disciplíny
16:30 4x60 m Mix Běh
16:45 800 m Žcm Běh
16:50 výška Žcm Finále dálka Žcm Finále koule 2kg Žkm Finále kriket Žkm Finále
16:55 150 m Žcm Běh
17:10 60 m Žkm Běh
17:30 60m p 76,2-7,7 Žkm Běh
17:50 60m p 76,2-7,7 Žcm Běh
17:55 výška Žkm Finále dálka Žkm Finále koule 3kg Žcm Finále kriket Žcm Finále
18:05 60 m Žcm Běh
18:20 150 m Žkm Běh
18:30 800 m Žkm Běh
závody hlavička 2