Semifinále "A" MPD mladšího žactva

Pořadatel

Technicky zajišťuje atletický klub/oddíl Univerzitní sportovní klub Praha

Datum

10.09.2024

Místo

Praha - Strahov (stadion Přátelství Diskařská ulice)

Vedoucí činovníci

Ředitel závodu
Jan Ruda
602245359
Hlavní rozhodčí
JUDr. Zdeněk Simon
Časomíru zajišťuje
Jiří Ronovský
Výsledky zpracoval
Vojtěch Ruda

Startují

ročníky 2011 - 2013
ročníky 2011 - 2013
ročníky 2011 - 2013

Družstva:

USK Praha A a B, TJ Královské Viohrady A a B, Dukla Praha, SC Radotín A a B, AC Praha 1890, SP P4 B, AŠK Mazurská,  ŠAK Novborská

Soutěže

Mix 4x60 m
Ml. žáci 60 m, 150 m, 800 m, 60m p 76,2-7,7, výška, dálka, koule 3kg, kriket
Ml. žákyně 60 m, 150 m, 800 m, 60m p 76,2-7,7, výška, dálka, koule 2kg, kriket

Technická ustanovení

Základní výšky a zvyšování ve výšce a tyči určí techničtí delegáti podle výkonnosti.
Soutěží se podle pravidel atletiky, pokud jinak neupravuje soutěžní řád a pořadatel závodu.

Měřící zařízení

Použití certifikovaných zařízení pro měření:
Cílová kamera ANO
Větroměr běhy ANO
Větroměr skok daleký, trojskok ANO

Závodní kancelář

Závodní kancelář bude otevřena v 15:30.

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od 1.9. do 9.9. do 22:00.

Výdej startovních čísel

Startoví čísla obdrží závodíi a závodie k běhu a 800m v prostoráh startu

Rozcvičování

Rozcvičování před vlastní soutěží je povoleno pouze mimo závodní plochu atletického stadionu.

Šatny

Šatny a toalety jsou k dispozici na galerii stadionu Evžena Rošického. Za odložeé věi pořadatel neručí!!!

Výsledky

Výsledky jednotlivých soutěží budou průběžně zveřejňovány na webu ČAS. Oficiální výsledky budou zveřejněny na webové stránce Českého atletického svazu www.atletika.cz.

Zdravotní služba

Zdrvotí služb bude zjištěna.

Časový pořad

úterý, 10.9.2024

Čas Disciplíny
16:15 60m p 76,2-7,7 Žkm Finále výška Žkm Finále dálka Žcm Finále koule 2kg Žkm Finále kriket Žcm Finále
16:30 60m p 76,2-7,7 Žcm Finále
16:45 60 m Žkm Finále
17:00 60 m Žcm Finále
17:15 výška Žcm Finále dálka Žkm Finále koule 3kg Žcm Finále kriket Žkm Finále
17:30 150 m Žkm Finále
17:45 150 m Žcm Finále
18:00 800 m Žkm Finále
18:15 800 m Žcm Finále
18:30 4x60 m Mix Finále