Sezónní lídři

Export do excelu
Dráha - Muži
Disciplína Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/aNar. Celý název oddílu Místo Datum
100 m 10.65 +2.0 1b4 Adam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo Tucson 2303
200 m 21.13 +1.4 1b2 Eduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. logo Potchefstroom 1403
400 m 46.75 1b3 Patrik Šorm 93 TJ Dukla Praha logo Pretoria 2001
800 m 1:48.12 1b4 Tadeáš Plaček 03 VSK Univerzita Brno logo Gainesville 3003
1500 m 3:50.39 1b1 Roberto Fajardo Strnad 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Cleveland 2303
5000 m 13:55.78 14b8 David Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s. logo Raleigh 2803
půlmaratón 1:06:24 1 Vladimír Marčík 95 AK ŠKODA Plzeň logo Pardubice 1304
maratón 2:24:03 24 Yann Havlena 00 VSK Univerzita Brno logo Paris 0704
110 m překážek [106,7 cm] 14.60 +0.5 5r1 Šimon Weiser 03 SK Jeseniova logo Gainesville 3003
400 m překážek [91,4 cm] 51.73 2 Ondřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek logo Coral Gables 2303
3000 m překážek [91,4 cm] 08:46.04 1b4 Martin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s. logo Raleigh 2803
skok vysoký 2.13 1 Jakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec Králové logo Tucson 1603
skok o tyči 4.83 3 Benedikt Šachta 01 TJ Dukla Praha logo Philadelphia 0604
skok daleký 5.65 +1.9 1 Vojtěch Koša 09 AK Bílina logo Bílina 1204
trojskok 10.96 +1.8 2 Vojtěch Koša 09 AK Bílina logo Bílina 1204
vrh koulí 7,26kg 18.85 1 Tadeáš Procházka 99 A. C. TEPO Kladno logo Potchefstroom 1004
hod diskem 2kg 55.86 5 Jan Svozil 04 TJ Valašské Meziříčí logo Leiria 1003
hod kladivem 7,26kg 75.30 1 Volodymyr Myslyvčuk 96 TJ Dukla Praha logo Pardubice 1603
hod oštěpem 800g 87.00 1 Jakub Vadlejch 90 TJ Dukla Praha logo Potchefstroom 1403
20 km chůze 1:23:38 1 Vít Hlaváč 97 A. C. TEPO Kladno logo Poděbrady 0604
Dráha - Ženy
Disciplína Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/aNar. Celý název oddílu Místo Datum
100 m 12.24 -1.5 4b1 Helena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha logo Potchefstroom 1004
200 m 24.52 -1.3 2b2 Helena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub Praha logo Potchefstroom 1004
800 m 2:13.78 1b2 Petra Helebrantová 03 ASK ELNA Počerady logo Davis 0903
1500 m 4:22.58 2b1 Natálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolek logo Sacramento 1603
5000 m 16:59.3 1 Klára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo Kadaň 1003
půlmaratón 1:12:41 11 Moira Stewartová 95 Spartak Praha 4 logo Lisboa 1703
maratón 2:26:38 19 Tereza Hrochová 96 AK ŠKODA Plzeň logo Sevilla 1802
100 m překážek [83,8cm] 14.27 +1.5 2 Tereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice logo Wichita 0304
400 m překážek [76,2 cm] 62.81 2b2 Magdalena Burdová 98 T. J. Sokol České Budějovice logo Bolivar 3003
skok vysoký 1.90 1 Bára Sajdoková 01 TJ TŽ Třinec logo Gainesville 3003
skok o tyči 2.77 1 Adéla Houdková 10 ASK Dipoli z.s. logo Černošice 2203
skok daleký 5.68 +1.5 2 Tereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice logo Wichita 0404
trojskok 10.06 +0.9 1 Kateřina Hošková 08 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo Bílina 1204
vrh koulí 4kg 16.51 4s3 Katrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s. logo Oxford 2303
hod diskem 1kg 52.78 9sB Barbora Tichá 99 AK ŠKODA Plzeň logo Leiria 1003
hod kladivem 4kg 60.10 7s2 Barbora Štejfová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo Oxford 2203
hod oštěpem 600g 62.12 1 Petra Sičaková 03 AK ŠKODA Plzeň logo La Nucia 0304
sedmiboj [Z] 5153 2 Tereza Babická 03 T. J. Sokol České Budějovice logo Wichita 0404
20 km chůze 1:30:07 1 Eliška Martínková 02 Univerzitní sportovní klub Praha logo Antalya 2001
  1/1