Sezónní lídři

Export do excelu
Dráha - Muži
Disciplína Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/a Celý název oddílu Místo Datum
100 m 10.62 +1.3 2b1 David Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s. logo San Diego 1304
200 m 21.57 +1.3 5b1 David Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s. logo San Diego 1304
400 m 50.55 4b2 Roberto Fajardo Strnad 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Hickory 0604
800 m 1:55.88 1r2 Roberto Fajardo Strnad 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Hickory 1804
1500 m 4:16.9 1 Václav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo Přerov 1704
5000 m 16:43.03 1 Jakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. logo Vyškov 0603
10000 m 34:07.9 1 Pavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s. logo Pardubice 1004
půlmaratón 1:04:28 1 Jiří Homoláč 90 VSK Univerzita Brno logo Pardubice 1304
110 m překážek 16.34 +0.4 D David Šrámek 96 ASK Slavia Praha logo Azusa 1804
skok vysoký 1.82 1 Daniel Fabikovič 04 BYAC Brno logo Břeclav 0504
skok o tyči 4.60 D David Šrámek 96 ASK Slavia Praha logo Azusa 1804
skok daleký 7.29 +1.3 24 Ondřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo Azusa 1904
vrh koulí 7,26kg 19.01 4sB Martin Novák 92 TJ Dukla Praha logo Šamorín 0903
hod diskem 2kg 54.72 1sB Jakub Forejt 00 AK ŠKODA Plzeň logo Šamorín 1003
hod kladivem 7,26kg 50.91 1 Lukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s. logo Ostrava-Martinov 1703
hod oštěpem 800g 57.84 2 Filip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L. logo Chemnitz 2001
desetiboj 6270 92 David Šrámek 96 ASK Slavia Praha logo Azusa 1804
20 km chůze 1:27:14 19 Lukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. logo Poděbrady 0604
50 km chůze 3:59:33 16 Lukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s. logo Dudince 2303
Dráha - Ženy
Disciplína Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/a Celý název oddílu Místo Datum
100 m 12.94 MS Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s. logo Stará Boleslav 2104
200 m 27.24 +1.4 5b3 Magdalena Burdová 98 T. J. Sokol České Budějovice logo Bolivar 0604
400 m 56.91 3b4 Edita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolek logo Bolivar 0604
800 m 2:11.29 3b2 Alena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub Praha logo San Francisco 3003
1500 m 5:38.2 1 Anežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s. logo Znojmo 1104
10000 m 42:28.7 1 Denisa Kozáková 79 Hvězda Pardubice z.s. logo Pardubice 1004
půlmaratón 1:16:12 1 Tereza Hrochová 96 AK ŠKODA Plzeň logo Pardubice 1304
100 m překážek 16.14 1 Jana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo Trutnov 1704
400 m překážek 63.96 4b3 Magdalena Burdová 98 T. J. Sokol České Budějovice logo Lawrence 1904
skok vysoký 1.60 1 Veronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. logo Přerov 1704
skok daleký 5.23 1 Barbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo Uherské Hradiště 1704
vrh koulí 4kg 11.77 MS Denisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s. logo Ostrava-Martinov 2403
hod diskem 1kg 44.98 1 Blanka Tomášková 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště logo Uherské Hradiště 1704
hod kladivem 4kg 68.30 2sB Kateřina Šafránková 89 TJ Dukla Praha logo Šamorín 0903
hod oštěpem 600g 57.20 1 Irena Šedivá 92 TJ Dukla Praha logo Potchefstroom 1704
20 km chůze 1:34:27 3 Anežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub Praha logo Lugano 1703
  1/1