Průběžné tabulky

Export do excelu
Dráha - Muži - 100 m
elektronicky měřené časy s měřenou podporou větru
Poř. Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/aNar. Celý název oddílu Místo Datum
1 10.21 +0.8 1bA Jan Veleba 86 TJ Dukla Praha logo Praha - Juliska 0806
2 10.33 +1.9 1b01 Dominik Záleský 95 TJ Dukla Praha logo Litomyšl 0108
3 10.49 +0.8 4bA Pavel Maslák 91 TJ Dukla Praha logo Praha - Juliska 0806
4 10.51 +0.6 1r2 Zdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s. logo Praha - Juliska 0407
5 10.55 +0.6 2r2 Štěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Juliska 0407
6 10.59 -0.8 4bA Jan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo Tábor 1407
7 10.60 -0.8 5bA Jiří Polák 98 T. J. Sokol České Budějovice logo Tábor 1407
8 10.61 +1.1 1 Vojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s. logo Opava 1606
9 10.64 +1.8 3b01 David Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s. logo Praha - Juliska 1706
10 10.70 +0.6 3r2 Michal Desenský 93 TJ Sokol Hradec Králové logo Praha - Juliska 0407
11 10.73 +0.1 1b7 Eduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. logo Dresden 1806
12 10.73 +0.6 4r2 Jiří Kubeš 95 TJ Dukla Praha logo Praha - Juliska 0407
13 10.75 +1.2 1fA David Richter 98 SKP Union Cheb - z.s. logo České Budějovice 0407
14 10.75 +0.2 3fB Vojtěch Svoboda 95 ASK Slavia Praha logo Praha - Juliska 0407
15 10.79 +1.9 1 Marek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika logo Kolín 0106
16 10.82 -0.7 1fA Tomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 logo Domažlice 1807
17 10.84 +2.0 2fA Jiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s. logo Olomouc 0407
18 10.84 -1.1 2fA Jan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s. logo Mladá Boleslav 0407
19 10.85 +1.8 4b01 Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Praha - Juliska 1706
20 10.85 +1.9 2b01 Jakub Řezníček 95 A. C. Sparta Praha logo Litomyšl 0108
21 10.86 +1.6 1b01 Tomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. logo Kolín 1205
22 10.87 +1.2 2r1 Adam Grabmüller 94 ASK Slavia Praha logo Kladno 1807
23 10.88 +0.3 3b01 Jiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s. logo Kolín 1706
24 10.88 +1.8 6b01 Ladislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s. logo Praha - Juliska 1706
25 10.90 +0.7 1 Jakub Rusek 96 TJ Dukla Praha logo Praha - Juliska 2306
26 10.93 +1.8 7b01 Matyáš Koška 00 TJ Dukla Praha logo Praha - Juliska 1706
27 10.94 +0.5 1b01 Kryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s. logo Liberec 1906
28 10.94 +2.0 1fA Jakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň logo Karlovy Vary 2706
29 10.96 -0.3 1fA Jan Václav Ondráček 03 JAC Brno logo Vyškov 0407
30 10.97 +0.0 1fA Jakub Rež 01 AK ŠKODA Plzeň logo Karlovy Vary 2706
31 10.98 +0.1 4fA Stanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Kladno 1807
32 10.99 +1.3 1b01 Hynek Jurečka 03 AK ŠKODA Plzeň logo Sušice 3005
33 10.99 +1.9 2 Jiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo Kolín 0106
34 10.99 -0.1 701 Dan Kováč 99 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 3107
35 11.00 +1.1 1r03 Matouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo Ústí nad Orlicí 1907
36 11.01 +0.2 1fB Daniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň logo Kladno 1807
37 11.02 +0.3 5b01 Jan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. logo Kolín 1706
38 11.02 +1.2 2fA Vojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo Uherské Hradiště 1807
39 11.02 -0.7 1b1 František Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo Praha - Eden 2507
40 11.03 -0.2 5bB Adam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Juliska 0806
41 11.03 +1.2 4r1 Jiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. logo Kladno 1807
42 11.04 +1.9 3 Ondřej Kopecký 98 AC Pardubice logo Kolín 0106
43 11.04 -2.5 2b01 Jan Jirásek 00 TJ Dukla Praha logo Praha - Strahov (Evž 1206
44 11.04 +0.0 1b01 Matěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo Vyškov 1107
45 11.06 +0.0 2fA David Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. logo Karlovy Vary 2706
46 11.06 +1.9 1fB Josef Drahota 03 ASK Slavia Praha logo České Budějovice 0407
47 11.07 +1.2 1b01 Tadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava logo Opava 0106
48 11.07 +0.7 2fA Daniel Lehar 01 A. C. TEPO Kladno logo Vlašim 0606
49 11.07 +1.1 202 Jan Valášek 94 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 3107
50 11.08 +1.2 1fA Štěpán Pokorný 02 TJ Sokol Milevsko logo Plzeň 1907
51 11.09 +0.5 2b01 Ladislav Víla 95 AC Slovan Liberec, z.s. logo Liberec 1906
52 11.09 +0.2 1r03 Martin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Bílina 2806
53 11.10 -1.2 1r01 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha logo Praha - Eden 2606
54 11.11 +2.0 5fA Daniel Holuscha 02 TJ Sokol Opava logo Olomouc 0407
55 11.11 +1.1 402 Pavel Petřík 99 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 3107
56 11.11 +1.1 502 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 3107
57 11.12 +1.2 3fA David Klézl 94 VSK Univerzita Brno logo Uherské Hradiště 1807
58 11.13 +0.2 2bC David Holý 98 Univerzitní sportovní klub Praha logo Praha - Juliska 0806
59 11.14 +0.4 1fA Jakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. logo Ústí nad Labem 1406
60 11.14 +1.2 4fA Sebastián Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha logo České Budějovice 0407
61 11.16 +1.5 2r01 Dan Kovář 02 Atletika Poruba z.s. logo Olomouc 0407
62 11.18 +0.6 MSr01 Armin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L. logo Ústí nad Labem 1406
63 11.20 +0.2 3bC Antonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Juliska 0806
64 11.20 +1.1 602 Štěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo Praha - Eden 3107
65 11.21 +1.3 2r01 Lukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo Kolín 0106
66 11.21 -2.5 3b01 Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Strahov (Evž 1206
67 11.21 +0.4 2fA Tomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L. logo Ústí nad Labem 1406
68 11.21 +0.0 1r02 David Bix 02 TJ Znojmo, z.s. logo Znojmo 2806
69 11.21 +0.8 1r02 Petr Hudeček 01 AK Kroměříž logo Vyškov 0407
70 11.21 +1.2 5fA Lukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s. logo České Budějovice 0407
71 11.21 +1.2 4fA Tomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo Uherské Hradiště 1807
72 11.22 +0.5 3b01 Vladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s. logo Liberec 1906
73 11.22 +1.2 7r1 Marek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň logo Kladno 1807
74 11.22 -2.0 1b2 Vilém Stráský 99 VSK Univerzita Brno logo Praha - Eden 2507
75 11.23 +1.8 1r02 Lukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Litomyšl 0407
76 11.23 +1.2 6fA Philip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s. logo České Budějovice 0407
77 11.23 +1.5 2fA Vladimír Šaur 02 AK Bílina logo Liberec 1907
78 11.23 -0.3 2r01 Ondřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. logo Olomouc 0208
79 11.24 +2.0 3fA Dominik Markvart 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. logo Karlovy Vary 2706
80 11.24 +1.2 2fA Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo Plzeň 1907
81 11.24 +1.9 3b01 Matěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. logo Litomyšl 0108
82 11.25 -0.4 3r02 Ondřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. logo Jablonec nad Nisou 1807
83 11.25 -2.1 3fA Šimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. logo Olomouc 0208
84 11.26 -0.7 5b01 Martin Ornst 01 ASK Slavia Praha logo Praha - Eden 1006
85 11.26 -0.5 2r02 Jan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo Praha - Eden 2606
86 11.26 +1.9 4b01 Filip Blatník 00 TJ Sokol Hradec Králové logo Litomyšl 0108
87 11.27 +1.9 3fB Filip Macháček 01 Spartak Praha 4 logo České Budějovice 0407
88 11.27 -0.4 1fA Martin Bína 00 AK Slovan Moravská Třebová logo Chrudim 0507
89 11.27 +1.5 3fA Filip Jarolímek 03 SK Jeseniova logo Liberec 1907
90 11.27 -0.7 2b1 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha logo Praha - Eden 2507
91 11.28 +0.9 1 Otakar Záruba 99 TJ Sokol Opava logo Třinec 2805
92 11.28 +0.0 1b01 Matyáš Franěk 00 AC Pardubice logo Hradec Králové 1306
93 11.28 +0.3 7b01 Jan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s. logo Kolín 1706
94 11.28 +0.5 4b01 Jakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s. logo Liberec 1906
95 11.28 -0.1 MSr04 Ondřej Míka 03 AK ŠKODA Plzeň logo Plzeň 1107
96 11.28 +1.2 5fA Jakub Ondriska 96 VSK Univerzita Brno logo Uherské Hradiště 1807
97 11.28 +1.5 4fA Dominik Soukup 96 SC Radotín Praha logo Liberec 1907
98 11.28 +1.5 5fA Jan Hlaváček 01 A. C. TEPO Kladno logo Liberec 1907
99 11.28 -1.1 4b1 Petr Urbánek 98 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Eden 2507
100 11.29 -0.6 1 Lukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES Pacov logo Jihlava 0606
Dráha - Muži - 100 m
elektronicky měřené časy s nedovolenou podporou větru
Poř. Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/aNar. Celý název oddílu Místo Datum
1 10.76 +2.3 1 Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Bílina 2806
2 10.86 +2.6 1fA Matouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s. logo Litomyšl 0407
3 10.93 +2.5 1r03 Michal Suchánek 96 VSK Univerzita Brno logo Olomouc 0407
4 10.95 +4.8 1b01 Petr Urbánek 98 AK ŠKODA Plzeň logo Plzeň 2006
5 10.96 +3.7 1b01 Tadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava logo Opava 2605
6 10.96 +2.3 2 Martin Lecjaks 90 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Bílina 2806
7 10.96 +2.5 1r02 Vojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo Uherské Hradiště 1807
8 11.02 +2.3 1 Jiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. logo Pardubice 0106
9 11.02 +4.8 2b01 Ondřej Kopecký 98 AC Pardubice logo Plzeň 2006
10 11.03 +2.5 2r03 Matěj Beneš 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo Olomouc 0407
11 11.06 +4.2 1fA Štěpán Pokorný 02 TJ Sokol Milevsko logo Pacov 0507
12 11.06 +4.2 2fA Ondřej Míka 03 AK ŠKODA Plzeň logo Pacov 0507
13 11.07 +3.0 1fA Ondřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. logo Šumperk 0507
14 11.17 +2.4 MS Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň logo Plzeň 2006
15 11.18 +3.0 2fA Nikolas Prokop 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. logo Šumperk 0507
16 11.20 +3.8 2b01 Adam Sychra 03 TJ Jiskra Otrokovice logo Uherské Hradiště 2805
17 11.20 +2.4 MS Martin Ulč 03 AK ŠKODA Plzeň logo Plzeň 2006
18 11.21 +2.8 1b02 Daniel Kabyš 00 AK ŠKODA Plzeň logo Sušice 3005
19 11.23 +3.2 1r03 Jakub Ondriska 96 VSK Univerzita Brno logo Uherské Hradiště 1807
20 11.24 +2.5 2=fA Filip Jarolímek 03 SK Jeseniova logo Bílina 0407
21 11.25 +3.0 3fA Casey Constantine Long 04 Atletický klub Bohumín, z.s. logo Šumperk 0507
22 11.27 +4.2 3fA Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s. logo Pacov 0507
23 11.28 +4.8 3b01 Radoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové logo Plzeň 2006