Průběžné tabulky

Export do excelu
Hala - Muži - 60 m
elektronicky měřené časy bez měřené podpory větru
Poř. Výkon Vítr Poř. Jméno a příjmení Narozen/aNar. Celý název oddílu Místo Datum
1 06.65 1 Jan Veleba 86 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 3001
2 06.68 1 Zdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s. logo Praha - Stromovka 1402
3 06.70 1r01 Štěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 2301
4 06.74 2r02 Dominik Záleský 95 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 2301
5 06.74 3 Stanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 3001
6 06.75 2r01 Matěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno logo Praha - Stromovka 0902
7 06.79 4 Vojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s. logo Ostrava 2002
8 06.81 1r02 Pavel Maslák 91 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 0902
9 06.81 5 Eduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s. logo Ostrava 2002
10 06.87 5 Jan Jirka 93 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 2301
11 06.87 5 Matyáš Koška 00 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 3001
12 06.87 2 Filip Jarolímek 03 SK Jeseniova logo Ostrava 0603
13 06.90 4r02 Jiří Kubeš 95 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 3001
14 06.90 6 Vojtěch Svoboda 95 ASK Slavia Praha logo Praha - Stromovka 3001
15 06.90 3 David Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s. logo Colorado Springs 1902
16 06.94 4r01 Jakub Rusek 96 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 0902
17 06.94 2r01 Jiří Pechar 01 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 2602
18 06.94 3 Jan Václav Ondráček 03 JAC Brno logo Ostrava 0603
19 06.96 6 Marek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha - Stromovka 0902
20 06.96 4 Vladimír Šaur 02 AK Bílina logo Ostrava 0603
21 06.97 3 Adam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. logo Praha - Stromovka 2602
22 06.99 4r01 Jiří Polák 98 T. J. Sokol České Budějovice logo Praha - Stromovka 3001
23 07.02 4r2 Vojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. logo Ostrava 0302
24 07.03 5r02 Adam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 0902
25 07.03 5r2 Daniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň logo Ostrava 2002
26 07.04 6r02 Antonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 0902
27 07.05 5r1 Jakub Peterka 04 AK ŠKODA Plzeň logo Ostrava 2002
28 07.06 8r02 Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Praha - Stromovka 2301
29 07.06 S Jan Doležal 96 PSK Olymp Praha, z.s. logo Aubiere 2301
30 07.08 2r02 Lukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 2602
31 07.09 3r1 Ondřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. logo Ostrava 0302
32 07.09 6r01 Jakub Rež 01 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Stromovka 0902
33 07.09 6r2 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 1402
34 07.10 1b1 Adam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 1302
35 07.12 1r2 Tomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno logo Ostrava 0603
36 07.13 4r01 Pavel Martínek 02 ASK Slavia Praha logo Praha - Stromovka 2602
37 07.14 8r02 Jiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 0902
38 07.16 4r02 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha logo Praha - Stromovka 2602
39 07.16 5r02 Ondřej Strapáč 04 VSK Univerzita Brno logo Praha - Stromovka 2602
40 07.18 5r01 František Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s. logo Praha - Stromovka 2301
41 07.18 3b1 Ondřej Kopecký 98 AC Pardubice logo Praha - Stromovka 1302
42 07.18 8r1 Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Stromovka 1402
43 07.19 3 Jiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. logo Ostrava 0603
44 07.20 4b1 Vilém Stráský 99 VSK Univerzita Brno logo Praha - Stromovka 1302
45 07.22 7r01 Martin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s. logo Praha - Stromovka 2602
46 07.22 4 Jan Šulc 05 ASK Slavia Praha logo Ostrava 0603
47 07.23 4r1 Tomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva Břeclav logo Ostrava 0302
48 07.23 3r2 Šimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo Ostrava 0603
49 07.25 8r01 Lukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha - Stromovka 2602
50 07.25 3r1 Jiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika logo Ostrava 0603
51 07.27 6r2 Tomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. logo Maryville 2201
52 07.27 5r1 David Kovář 05 JAC Brno logo Ostrava 0302
53 07.27 6r1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha logo Ostrava 0302
54 07.28 6r02 David Klézl 94 VSK Univerzita Brno logo Praha - Stromovka 2602
55 07.30 1b2 Roman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Praha - Stromovka 1302
56 07.30 7 Adam Sychra 03 TJ Jiskra Otrokovice logo Ostrava 0603
57 07.31 8r2 Casey Constantine Long 04 SSK Vítkovice, z.s. logo Ostrava 0302
58 07.31 4r1 Jakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo Ostrava 0603
59 07.31 1 Štěpán Pokorný 02 TJ Sokol Milevsko logo České Budějovice 2111
60 07.33 5r2 Matěj Kábele 04 AC Pardubice logo Ostrava 0603
61 07.33 6r2 Vít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika logo Ostrava 0603
62 07.35 6b1 Petr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s. logo Praha - Stromovka 1302
63 07.35 7r02 David Kurfürst 04 AK ŠKODA Plzeň logo Praha - Stromovka 2602
64 07.36 5r1 Tomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s. logo Ostrava 0603
65 07.36 7r2 Martin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo Ostrava 0603
66 07.37 6r1 František Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Ostrava 0603
67 07.37 8r2 Ondřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Ostrava 0603
68 07.44 6r1 Kevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. logo Ostrava 0603
69 07.45 7r1 Štěpán Gregor 04 AK Most logo Ostrava 0603
70 07.47 2b2 Radoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec Králové logo Praha - Stromovka 1302
71 07.47 6b3 Filip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s. logo Bratislava 1402
72 07.47 1 Lukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice logo České Budějovice 2111
73 07.51 4r2 František Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek logo Ostrava 0603
74 07.53 3b2 Jonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s. logo Praha - Stromovka 1302
75 07.54 1b8 Jakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice logo Bratislava 1402
76 07.54 5r2 Jan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika logo Ostrava 0603
77 07.59 4b2 Jakub Holek 95 TJ Sokol Opava logo Praha - Stromovka 1302
78 07.59 5b2 Ondřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s. logo Praha - Stromovka 1302
79 07.61 1b02 Kristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno logo Český Brod 2011
80 07.65 1 Vojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. logo Český Brod 2011
81 07.68 1 Dominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice logo České Budějovice 1311
82 07.69 6r2 Marian Pražák 02 TJ Jiskra Otrokovice logo Ostrava 0603
83 07.70 2b01 Tobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice logo Český Brod 2011
84 07.71 1 Jonáš Böhm 07 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. České Budějovice 2111
85 07.73 2b02 Martin Šíma 05 SK Jeseniova logo Český Brod 2011
86 07.76 6b2 Pavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha - Stromovka 1302
87 07.84 1b02 Matěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice logo Český Brod 2011
88 07.86 1b01 Matěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s. logo Český Brod 2011
89 07.88 2 Jan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. logo České Budějovice 2111
90 07.92 3b01 Jan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s. logo Český Brod 2011
91 07.93 8r02 Jiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletika logo Praha - Stromovka 2602
92 07.94 2 Jan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. logo České Budějovice 2111
93 07.98 2 Jan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. logo České Budějovice 1311
94 08.00 1 Patrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s. logo České Budějovice 2111
95 08.03 3 Šimon Kořánek 06 TJ Sokol Milevsko logo České Budějovice 2111
96 08.06 3 Filip Kortan 07 Atletika Písek, z.s. logo České Budějovice 1311
97 08.14 2 Jakub Pfeferle 05 SK Čtyři Dvory České Budějovice logo České Budějovice 1311
98 08.14 2b02 Kryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s. logo Český Brod 2011
99 08.17 3b01 Matěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice logo Český Brod 2011
100 08.19 3b02 Aleš Hovorka 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s. logo Český Brod 2011