Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Novák
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Jemnice, zapsaný spolek
  • Trenér:
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.13 Třebíč 05.06.2018
60 m 08.49 Třebíč 05.06.2018
60 m 08.32 h Praha - Strahov 26.01.2020
100 m 13.49 Třebíč 05.06.2018
150 m 21.19 h Praha - Strahov 20.01.2018
200 m 27.23 h Praha - Strahov 20.01.2019
1000 m 3:37.24 Opava 19.09.2017
1500 m 6:18.93 České Budějovice 16.09.2017
200 m překážek [76,2 cm] 36.35 Jihlava 29.04.2017
skok vysoký 1.75 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.81 Pacov 27.06.2020
skok daleký 4.49 Třebíč 21.05.2016
skok daleký 4.30 h Praha-Stromovka 10.12.2016
vrh koulí 3kg 09.80 h Praha-Stromovka 10.12.2016
vrh koulí 4kg 10.05 h Praha - Strahov 20.01.2018
vrh koulí 4kg 10.59 Jihlava 28.04.2018
vrh koulí 5kg 10.80 Třebíč 02.06.2019
vrh koulí 5kg 12.77 h Praha - Strahov 26.01.2020
hod diskem 1kg 31.25 Třebíč 02.09.2018
hod diskem 1,5kg 23.90 Jihlava 04.05.2019
hod kladivem 4kg 32.26 Pacov 08.09.2018
hod kladivem 5kg 32.41 Pacov 27.06.2020
hod oštěpem 600g 27.92 Pacov 10.06.2017
hod kriketovým míčkem 48.02 Litomyšl 05.05.2016
pohár rozhlasu 1226 Třebíč 21.05.2019
středoškolský pohár 0000 Pardubice 18.09.2019
čtyřboj 1637 Třebíč 25.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 5kg/Dci/F 4 Pacov 32.41
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,5kg/Dci/F 10 Pacov 23.57
27.06.2020 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, dorostu a žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Dci/F Pacov 1.81
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Dci Praha - Strahov 1.75
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 5kg/Dci Praha - Strahov 12.77
26.01.2020 KP Vysočiny v hale mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Dci/R04 5 Praha - Strahov 08.32
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) středoškolský pohár/Dci 54= Pardubice 0000
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Pardubice (Toušová Iva, ivatousova@seznam.cz, 775907122) vrh koulí 5kg/Dci Pardubice DNS
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 5kg/Dci/F Třebíč 29.71
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Dci/F 4 Třebíč 1.71
02.06.2019 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Třebíč 10.80
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 5kg/Dci 4 Třebíč 10.22
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1,5kg/Dci 4 Třebíč 21.50
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 5kg/Dci Třebíč 26.43
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.76
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) pohár rozhlasu/Žci 6 Třebíč 1226
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) pohár rozhlasu/Žci 55 Třebíč 0512
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.66
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci/F Jihlava 23.90
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Jihlava 09.69
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Dci/F Jihlava 1.70
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) vrh koulí 5kg/Dci/F 4 Praha - Strahov 09.93
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok vysoký/Dci/F 4 Praha - Strahov 1.72
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Dci/B07 2 Praha - Strahov 27.23
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žci 18 Třebíč 1637
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) 1000 m/Žci/B02 11 Třebíč 4:01.73
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B07 4 Třebíč 08.28
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.65
25.09.2018 Krajské kolo Atletického čtyřboje (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 4kg/Žci/F 11 Třebíč 09.62
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F 5 Třebíč 1.67
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Žci/F 13 Třebíč 27.67
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 4kg/Žci/F 5 Třebíč 30.36
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žci/F Pacov 1.65
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Pacov 32.26
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Pacov 09.92
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.61
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Žci/F Třebíč 31.25
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 4kg/Žci/F Třebíč 31.90
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 20 Jihlava DNS
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žci/B02 3 Třebíč 07.13
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B02 5 Třebíč 08.49
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žci/B02 3 Třebíč 13.49
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) vrh koulí 4kg/Žci/F 24 Třebíč 09.30
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) skok vysoký/Žci/F 6 Třebíč 1.64
16.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) pohár rozhlasu/Žci Třebíč 0496
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 4kg/Žci/F Třebíč 28.13
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.63
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Žci/F Třebíč 30.58
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F Jihlava 30.56
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Jihlava 10.59
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žci/F 4 Jihlava 1.61
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žci/B2 2 Praha - Strahov 21.19
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Praha - Strahov 10.05
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok vysoký/Žci/F 4= Praha - Strahov 1.50
07.12.2017 Vánoční laťka (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci 53 Opava 1.40
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/B03 2 Třebíč 08.53
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 1000 m/Žci/B2 16 Třebíč 3:54.03
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.42
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 4kg/Žci/F 11 Třebíč 08.89
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) čtyřboj/Žci/F 32 Třebíč 1400
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) čtyřboj/Žci/B 22 Opava 1546
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) vrh koulí 4kg/Žci 5 Opava 09.49
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) skok daleký/Žci Opava DNS
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) skok vysoký/Žci 10= Opava 1.48
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) hod kriketovým míčkem/Žci Opava DNS
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) 60 m/Žci Opava 08.71
19.09.2017 Okresní finále okresu Opava v atletickém čtyřboji (OR AŠSK, při ZŠ Englišova Opava) 1000 m/Žci 9 Opava 3:37.24
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 1500 m/Žci/F 10 České Budějovice 6:18.93
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) hod kladivem 4kg/Žci/F 11 České Budějovice 21.66
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) skok vysoký/Žci/F 4 Jihlava 1.45
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Jihlava 21.49
09.09.2017 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava) hod kladivem 4kg/Žci/F Jihlava 25.85
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Pacov 09.64
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Žci/F Pacov 23.25
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Žci/F 13 Pacov 22.53
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B2 5 Třebíč 08.90
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F 5 Třebíč 1.46
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci/F 8 Třebíč 4.45
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Pacov 22.41
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Žci/F Pacov 24.51
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Pacov 27.92
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) 60 m/Žcm/B3 3 Třebíč 08.70
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) skok vysoký/Žcm/F Třebíč 1.48
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci 5 Třebíč 1.48
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 1kg/Žci Třebíč 24.82
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 4kg/Žci Třebíč 25.31
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Třebíč, kategorie III (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curieových 1112,674 01 Třebíč, Mgr. Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) 60 m/Žcm/B1 5 Třebíč 08.67
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Třebíč, kategorie III (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curieových 1112,674 01 Třebíč, Mgr. Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) skok vysoký/Žcm/F Třebíč 1.49
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žci Litomyšl 1.28
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci Litomyšl 4.67
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B3 2 Jihlava 36.35
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Jihlava 08.74
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) hod oštěpem 600g/Žci/F 6 Jihlava 27.35
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci/F Třebíč DNS
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Třebíč 08.85
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 600g/Žci/F 5 Třebíč 26.69
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žcm/F 13 Praha-Stromovka 4.30
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F MB Praha-Stromovka 09.80
03.09.2016 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Pacov 07.99
03.09.2016 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 4kg/Žci/F 4 Pacov 21.25
03.09.2016 Finále krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 600g/Žci/F 10 Pacov 26.31
21.05.2016 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci/F 7 Třebíč 4.49
21.05.2016 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Třebíč 07.66
21.05.2016 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kladivem 4kg/Žci/F 6 Třebíč 17.11
05.05.2016 Obvodní kolo Poháru rozhlasu (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žcm 6 Litomyšl 3.98
05.05.2016 Obvodní kolo Poháru rozhlasu (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Litomyšl 48.02
30.04.2016 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/F Jihlava 37.59
30.04.2016 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Jihlava 07.85
30.04.2016 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) hod oštěpem 600g/Žci/F 5 Jihlava 25.69
17.04.2016 Zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B1 5 Třebíč 09.20
17.04.2016 Zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 600g/Žci/F 9 Třebíč 20.78
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žci/R6 5 Praha-Strahov 09.36
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žci/B5 2 Praha-Strahov 23.44