Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Škoda
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 29.12.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.83 h Praha-Stromovka 17.01.2006
60 m 08.8 Kolín 30.09.2009
100 m 12.14 Praha Vokovice 29.05.2012
200 m 28.84 Pardubice 07.10.2009
300 m 38.16 h Praha-Stromovka 17.01.2006
400 m 54.0 h Praha-Strahov 06.02.2005
400 m 51.99 Plzeň 03.06.2006
800 m 2:01.47 h Praha-Strahov 05.02.2006
800 m 1:57.05 Schwandorf 05.06.2006
1000 m 3:44.7 Kolín 30.09.2009
skok vysoký 1.68 Praha Vokovice 29.05.2012
skok o tyči 2.75 Praha Vokovice 30.05.2012
skok daleký 5.74 Praha Vokovice 29.05.2012
vrh koulí 4kg 09.40 Kolín 30.09.2009
vrh koulí 7,26kg 09.42 Praha Vokovice 29.05.2012
hod diskem 1kg 22.96 Pardubice 07.10.2009
hod diskem 2kg 24.00 Praha Vokovice 30.05.2012
hod oštěpem 800g 32.32 Praha Vokovice 30.05.2012
čtyřboj 1246 Kolín 30.09.2009
desetiboj [M] 3820 Praha Vokovice 29.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.83 h Praha-Stromovka 17.01.2006
300 m 38.16 h Praha-Stromovka 17.01.2006
400 m 51.99 Plzeň 03.06.2006
800 m 2:01.47 h Praha-Strahov 05.02.2006
800 m 1:57.05 Schwandorf 05.06.2006

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2006 5. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK Most ve spolupráci s AK Bílina) 400 m/M/B3 2 Bílina 52.54
10.06.2006 3. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK Bílina) 400 m/M/B2 Bílina NP
10.06.2006 3. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK Bílina) 800 m/M/B1 6 Bílina 2:02.03
05.06.2006 Mezinárodní mítink 800 m/J 4 Schwandorf 1:57.05
03.06.2006 2. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B2 2 Plzeň 51.99
03.06.2006 2. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/F 4 Plzeň 1:58.53
27.05.2006 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B1 1 Plzeň 1:58.51
20.05.2006 1. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (TJ Baník Stříbro a TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M/F 5 Stříbro 2:00.28
18.02.2006 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/R1 Praha-Stromovka DNF
05.02.2006 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (KKAS) 800 m/M/B1 3 Praha-Strahov 2:01.47
17.01.2006 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 8 Praha-Stromovka 07.83
17.01.2006 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 300 m/M/B9 2 Praha-Stromovka 38.16