Karta atleta

Export do excelu
  • Klesnilová Martina
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 17.12.2015
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 h Praha Strahov 08.12.2007
100 m 12.95 Kladno 05.05.2007
150 m 20.33 Brno 22.06.2005
150 m 20.93 h Praha-Strahov 11.01.2004
200 m 26.0 Kladno 10.05.2008
200 m 26.59 h Praha-Strahov 12.01.2008
300 m 41.71 Praha-Eden 17.05.2007
300 m 43.02 h Praha - Stromovka 27.01.2009
400 m 57.07 Kladno 02.06.2007
400 m 58.65 h Praha-Stromovka 05.02.2008
500 m 1:19.35 h Praha-Stromovka 24.01.2006
600 m 1:49.92 h Praha-Stromovka 11.01.2005
800 m 2:12.14 Praha 07.06.2008
800 m 2:14.96 h Praha-Stromovka 16.02.2008
1000 m 3:00.23 Pardubice 06.05.2008
1000 m 3:05.30 h Praha-Stromovka 21.02.2006
1500 m 4:44.31 Uherské Hradiště 18.09.2004
1500 m 4:56.43 h Praha-Strahov 06.01.2007
2000 m 7:03.0 Česká Lípa 26.11.2005
2000 m 6:48.56 h Praha-Stromovka 14.01.2007
3000 m 10:39.62 h Praha-Stromovka 17.02.2007
200 m překážek 33.6 Kolín 10.06.2005
pětiboj 2028 Kladno 10.10.2003
vrhačský pětiboj 1434 Kladno 14.10.2006
hod břemenem 10kg 05.70 Kladno 14.10.2006
hod diskem 1kg 21.74 Kladno 14.10.2006
hod kladivem 3kg 21.50 Kladno 14.10.2006
hod kladivem 4kg 22.22 Turnov 26.09.2009
hod oštěpem 600g 21.80 Kladno 14.10.2006
vrh koulí 3kg 07.56 Kladno 14.10.2006
skok daleký 4.47 Kladno 06.06.2004
skok daleký 4.43 h Praha-Strahov 05.02.2004

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2006 Vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky Kladno 07.56
14.10.2006 Vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž 6 Kladno 21.74
14.10.2006 Vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) kladivo 3kg/Dky Kladno 21.50
14.10.2006 Vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 6 Kladno 21.80
14.10.2006 Vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) břemeno 10kg/Ž 9 Kladno 05.70
14.10.2006 Vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) vrh. pětiboj/Dky Kladno 1434
30.09.2006 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (A. C. Tepo Kladno) 400 m/Jky/B2 2 Kladno 58.74
30.09.2006 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (A. C. Tepo Kladno) 800 m/Jky/F Kladno 2:17.24
23.09.2006 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 1500 m/Jky/F Jablonec nad Nisou 4:57.35
16.09.2006 Mistrovství ČR družstev mužů a žen, skupina o 7. - 14. místo, včetně chůze (Hvězda SKP Pardubice - oddíl atletiky) 400 m/Ž/B1 7 Pardubice 60.90
16.09.2006 Mistrovství ČR družstev mužů a žen, skupina o 7. - 14. místo, včetně chůze (Hvězda SKP Pardubice - oddíl atletiky) 800 m/Ž/F 6 Pardubice 2:17.45
26.08.2006 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) 800 m/U23Z/R1 3 Uherské Hradiště 2:15.11
26.08.2006 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště) 800 m/U23Z/F 4 Uherské Hradiště 2:14.82
19.08.2006 Mladá Evropa 2006 (do 19 let) (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/Jky/B1 2 Jablonec nad Nisou 58.82
18.07.2006 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek (SAZ) 800 m/Dky Nové Mesto nad Váhom 2:15.85
08.07.2006 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 1500 m/Ž 11 Pardubice 4:51.38
01.07.2006 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 800 m/Dky/R1 3 Ostrava 2:18.92
01.07.2006 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 800 m/Dky/F Ostrava 2:21.86
17.06.2006 2. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Tepo Kladno) 100 m/Dky/R1 Kladno NP
14.06.2006 Mezinárodní mítink 800 m/Ž Denzlingen 2:20.25
10.06.2006 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. Tepo Kladno) 400 m/Ž/B4 4 Kladno 60.73
10.06.2006 2. kolo extraligy mužů a žen (A. C. Tepo Kladno) 800 m/Ž/B2 4 Kladno 2:15.88
27.05.2006 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1500 m/Dky/B 1 Stará Boleslav 4:55.46
27.05.2006 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 600g/Dky 7 Stará Boleslav 19.50
20.05.2006 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 400 m/Ž/B3 2 Ostrava 58.90
20.05.2006 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 800 m/Ž/F1 11 Ostrava 2:19.90
14.05.2006 Sprinterský trojboj a vrhačský mítink (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:47.25
13.05.2006 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dky/R1 1 Stará Boleslav 13.35
13.05.2006 1. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B1 1 Stará Boleslav 27.10
21.02.2006 9. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1000 m/Ž/F Praha-Stromovka 3:05.30
18.02.2006 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/R2 3 Praha-Stromovka 2:24.72
18.02.2006 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dky/F 7 Praha-Stromovka 2:25.77
24.01.2006 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B7 3 Praha-Stromovka 27.25
24.01.2006 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 500 m/Ž/B3 1 Praha-Stromovka 1:19.35
21.01.2006 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (USK Praha) 200 m/Dky/R5 1 Praha-Strahov 27.52
21.01.2006 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (USK Praha) 800 m/Dky/F MS Praha-Strahov 2:29.55
07.01.2006 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Tepo Kladno) 200 m/Dky/B2 2 Praha-Strahov 27.58
07.01.2006 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Tepo Kladno) 400 m/Dky/B1 2 Praha-Strahov 61.38