Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Štěpánková
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 09.02.2012
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Nová Včelnice 13.05.2006
150 m 21.02 Nová Včelnice 13.05.2006
150 m 21.04 h Praha 16.12.2006
200 m 29.21 Plzeň 03.06.2006
300 m 46.60 Domažlice 20.08.2005
300 m 46.83 h Praha 16.12.2006
400 m 64.87 Plzeň 03.06.2006
800 m 2:33.10 h Praha-Strahov 18.12.2004
800 m 2:29.23 Domažlice 16.06.2007
1500 m 5:35.67 České Budějovice 13.09.2006
3000 m 12:58.37 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
6 km silnice 29:31 Běchovice-Praha 30.09.2007
1500 m překážek 6:02.98 Nová Včelnice 20.05.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 Nová Včelnice 13.05.2006
150 m 21.02 Nová Včelnice 13.05.2006
150 m 21.04 h Praha 16.12.2006
200 m 29.21 Plzeň 03.06.2006
300 m 46.83 h Praha 16.12.2006
400 m 64.87 Plzeň 03.06.2006
800 m 2:36.79 h Praha-Strahov 04.03.2006
800 m 2:30.14 Bílina 17.09.2006
1500 m 5:35.67 České Budějovice 13.09.2006

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2006 Vánoční hala žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B7 3 Praha 21.04
16.12.2006 Vánoční hala žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B6 2 Praha 46.83
25.11.2006 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (AC Domažlice) Přespolní běh/Žky 36 Bělá nad Radbuzou 8:43
17.09.2006 5. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK Most ve spolupráci s AK Bílina) 800 m/Ž/B 4 Bílina 2:30.14
13.09.2006 Atletická středa (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 1500 m/Ž/F České Budějovice 5:35.67
09.09.2006 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (Karlovarský Krajský atletický svaz) 800 m/Žky/R1 4 Karlovy Vary 2:32.92
03.09.2006 4. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (SK Spartak Praha 4 ) 400 m/Ž/B2 5 Praha 66.55
03.09.2006 4. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (SK Spartak Praha 4 ) 800 m/Ž/B2 3 Praha 2:36.49
19.08.2006 Chodská patnáctistovka a memoriál Ivana Kitzbergera (AC Domažlice) 800 m/Žky/F Domažlice 2:32.8
12.08.2006 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Ž/F 6 Tábor 2:40.47
03.06.2006 2. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B3 2 Plzeň 29.21
03.06.2006 2. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/B1 7 Plzeň 64.87
20.05.2006 1. kolo I. ligy mužů a žen skupina A (TJ Baník Stříbro a TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m/Ž/B2 5 Stříbro 65.57
13.05.2006 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žky/F 5 Nová Včelnice 08.94
13.05.2006 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žky 6 Nová Včelnice 21.02
04.03.2006 Mistrovství ČR žáků a žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/R1 6 Praha-Strahov 2:36.79
07.02.2006 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/B3 Praha-Stromovka DNF
28.01.2006 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor ) 150 m/Žky/B5 1 Praha-Strahov 21.54
28.01.2006 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Vodní stavby Tábor ) 300 m/Žky/B1 3 Praha-Strahov 46.88