Karta atleta

Export do excelu
  • Kotlíková Petra
  • Narozen: 1982
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.38 Jihlava 28.04.2007
200 m 29.93 Pacov 14.07.2007
300 m 46.59 Jihlava 28.04.2007
400 m 64.03 Třebíč 25.05.2008
400 m 65.50 h Praha - Strahov 13.01.2007
600 m 1:46.8 h Praha-Strahov 16.01.2009
800 m 2:19.18 Stará Boleslav 23.06.2019
800 m 2:21.37 h Praha-Stromovka 20.01.2007
1000 m 3:01.29 Praha - Juliska 20.08.2019
1000 m 3:02.84 h Praha-Stromovka 14.02.2012
1500 m 4:37.47 Praha - Eden 08.06.2019
1500 m 4:45.96 h Praha - Strahov 26.01.2020
1 anglická míle 5:25.92 Litomyšl 29.07.2006
2000 m 6:56.65 Praha-Děkanka 04.05.2010
3000 m 09:53.36 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
3000 m 10:04.35 h Praha - Stromovka 17.02.2018
5000 m 17:16.76 Třinec 09.06.2017
5000 m 19:55.68 h Praha-Stromovka 01.03.2010
6000 m 00:25:29 Kdyně-Hluboká 21.03.2009
10000 m 39:35.40 Praha 03.10.2012
10 km silnice 0:44:42 Běchovice-Praha 28.09.2003
půlmaratón 1:31:24 Dresden 21.10.2012
sedmiboj 2962 Pacov 14.07.2007
hod diskem 1kg 18.21 Humpolec 22.09.2012
hod oštěpem 600g 33.67 Pacov 01.05.2006
vrh koulí 4kg 07.29 Pacov 14.07.2007
skok daleký 4.11 Pacov 14.07.2007
skok vysoký 1.27 Pacov 14.07.2007
Přespolní běh 00:26:53 Temelín 20.03.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:24.16 h Praha - Strahov 26.01.2020
1000 m 3:04.53 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:45.96 h Praha - Strahov 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2007 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK OLYMP Praha) 10 km/Ž 22 Běchovice-Praha 45:24
09.09.2007 5. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Ž/F Pacov 2:25.31
09.09.2007 5. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) 1500 m/Ž/F Pacov 5:00.04
09.09.2007 5. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) oštěp 600g/Ž 7 Pacov 26.63
28.08.2007 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 4 Praha 2:23.45
25.08.2007 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) 800 m/Ž/F Klatovy 2:23.33
25.08.2007 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) 1500 m/Ž/F Klatovy 4:58.86
25.08.2007 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) oštěp 600g/Ž 8 Klatovy 28.20
11.08.2007 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) 800 m/Ž/B2 2 Tábor 2:24.34
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 1000 m/Ž Pacov DNF
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m př./Ž Pacov 21.57
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Ž Pacov 29.93
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Ž Pacov 2:22.95
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) výška/Ž Pacov 1.27
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) dálka/Ž Pacov 4.11
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) koule 4kg/Ž Pacov 07.29
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) oštěp 600g/Ž Pacov 28.04
14.07.2007 Velká cena Pacova ve vícebojích, Přebor kraje Vysočina ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj/Ž Pacov 2962
25.06.2007 3.kolo MPD ženy (TJ Sokol Stodůlky Praha a SK A) 800 m/Ž/F Praha-Stromovka 2:21.9
02.06.2007 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/Ž/F Sušice DNP
02.06.2007 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/Ž/F Sušice DNP
02.06.2007 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) oštěp 600g/Ž Sušice NDP
26.05.2007 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Spartak Praha 4 a ASK Slavia P) 3000 m/Ž/F Praha 10:37.52
26.05.2007 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Spartak Praha 4 a ASK Slavia P) 1500 m/Ž/F Praha 4:48.88
19.05.2007 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Jihlava 2:21.35
19.05.2007 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 1500 m/Ž/F Jihlava 4:49.53
19.05.2007 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) oštěp 600g/Ž 8 Jihlava 25.60
15.05.2007 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/B1 2 Praha 2:20.36
09.05.2007 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1000 m/Ž Praha 3:02.56
01.05.2007 1. veřejné závody PAS (SK Spartak Praha 4) 1000 m/Ž/B1 1 Praha 3:03.61
28.04.2007 Zahajovací závody a Memoriál Jaromíra Mezery (Atletika Jihlava) 60 m/Ž/B2 3 Jihlava 09.38
28.04.2007 Zahajovací závody a Memoriál Jaromíra Mezery (Atletika Jihlava) 300 m/Ž/B1 4 Jihlava 46.59
24.02.2007 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK OLYMP Praha) 1500 m/Ž/F 11 Praha-Stromovka 4:50.80
13.02.2007 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/B1 6 Praha-Stromovka 2:22.74
06.02.2007 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/B1 6 Praha-Stromovka 4:53.00
30.01.2007 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/B1 3 Praha-Stromovka 4:52.90
27.01.2007 Veřejné halové závody (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F1 4 Praha-Stromovka 2:23.04
20.01.2007 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (USK Praha) 800 m/Ž/F MS Praha-Stromovka 2:21.37
14.01.2007 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F Praha-Stromovka 2:21.64
13.01.2007 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 400 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 65.50
13.01.2007 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Praha - Strahov NP
13.01.2007 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 1500 m/Ž/F Praha - Strahov 4:56.26