Karta atleta

Export do excelu
  • Hajný Ondřej
  • Narozen: 1987
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 07.12.2015
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 62.32 České Budějovice 24.09.2008
800 m 2:18.12 Tábor 11.08.2007
800 m 2:23.24 h Praha-Stromovka 05.02.2008
1500 m 4:19.88 Domažlice 20.08.2011
1500 m 4:29.14 h Praha-Strahov 30.01.2010
2000 m 6:03.49 h Praha-Strahov 13.01.2012
3000 m 09:37.07 České Budějovice 05.06.2010
3000 m 09:30.84 h Praha-Stromovka 31.01.2009
5000 m 16:32.58 Praha 27.08.2011
10000 m 36:16.20 Klatovy 16.05.2015
maratón 2:46:59 Praha 13.05.2012
půlmaratón 1:18:44 Pardubice 14.04.2012
3000 m překážek 10:37.18 Tábor 25.06.2011
Přespolní běh 23:53.0 Skalnice u Střelských Hoštic 28.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2007 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách, včetně chůze (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/B2 Praha-Stromovka DNF
13.10.2007 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů v Čechách, včetně chůze (PSK Olymp Praha) 5000 m/M/F 17 Praha-Stromovka 18:05.19
22.09.2007 Finále družstev - KPD žacta a dorostu (z pověření JčKAS pořádá atletický oddíl TJ VS Tábor) 3000 m/J/B MB Tábor, stadion Míru 10:16.53
16.09.2007 Krajský pohár družstev mužů a žen, 3. kolo (SK Čtyři Dvory) 3000 m př./M/F 6 České Budějovice 11:19:01
12.09.2007 3.Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 1500 m/M/F České Budějovice 4:43.04
18.08.2007 Chodská patnáctistovka a memoriál Ivana Kitzbergera (AC Domažlice) 1500 m/M/B2 7 Domažlice 4:38.09
11.08.2007 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) 800 m/M/B4 7 Tábor 2:18.12
17.06.2007 2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Slavoj Pacov) 1500 m/M/F 9 Pacov 5:18.87
17.06.2007 2. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen (TJ Slavoj Pacov) 10000 m/M/F 6 Pacov 41:15.18
13.06.2007 2.Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 800 m/M/F 9 České Budějovice 2:21.71
02.06.2007 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B2 11 Sušice 2:24.81
30.05.2007 1.atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 1500 m/M/F 6 České Budějovice 4:37.6
26.05.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 1500 m/M/F 9 Tábor 4:39.35
12.05.2007 1.kolo KPD mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) 400 m/M/B4 3 Nová Včelnice 63.93
12.05.2007 1.kolo KPD mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) 5000 m/M/F 6 Nová Včelnice 19:06.15
30.01.2007 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/B2 12 Praha-Stromovka 4:53.77
27.01.2007 Veřejné halové závody (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/F2 7 Praha-Stromovka 5:00.22