Karta atleta

Export do excelu
  • Hubáčková Martina
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: Bechyňský atlet.klub Bechyně
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 8.84 České Budějovice 26.04.2005
100 m 14.1 Bechyně 24.07.2015
200 m 29.63 Tábor 17.09.2006
800 m 3:16.31 České Budějovice 02.08.2008
60 m překážek 09.97 h Praha-Strahov 28.01.2006
100 m překážek 16.24 Břeclav 01.10.2005
200 m překážek 34.75 Bílina 25.09.2004
sedmiboj 3608 České Budějovice 02.08.2008
vrhačský trojboj 1300 Sázava 28.09.2013
vrhačský čtyřboj 1790 Bechyně 12.10.2013
vrhačský pětiboj 2257 Bechyně 12.10.2013
hod břemenem 10kg 09.57 Bechyně 12.10.2013
hod diskem 1kg 31.47 Písek 24.05.2015
hod kladivem 3kg 30.89 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
hod kladivem 4kg 36.22 Tábor 25.06.2011
hod oštěpem 600g 32.06 České Budějovice 12.09.2009
vrh koulí 3kg 10.86 České Budějovice 27.05.2006
vrh koulí 3kg 10.09 h Praha-Strahov 28.01.2006
vrh koulí 4kg 10.20 Bechyně 29.04.2016
vrh koulí 4kg 09.92 h Bechyně 08.02.2011
skok daleký 5.30 Tábor 13.06.2009
skok daleký 5.29 h Praha-Strahov 24.01.2009
trojskok 09.96 Bechyně 20.07.2015
skok vysoký 1.70 Písek 13.09.2008
skok vysoký 1.68 h Praha-Strahov 19.01.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.10.2007 Podzimní vrhačský trojboj (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 3kg/Dky Bechyně 07.03
27.10.2007 Podzimní vrhačský trojboj (Bechyňský atlet.klub Bechyně) disk 1kg/Dky Bechyně 23.84
27.10.2007 Podzimní vrhačský trojboj (Bechyňský atlet.klub Bechyně) oštěp 600g/Dky Bechyně 23.84
27.10.2007 Podzimní vrhačský trojboj (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh. tr./Dky Bechyně 1081
06.10.2007 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/B2 Kladno DNF
06.10.2007 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) výška/Dky 4 Kladno 1.55
06.10.2007 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky 5 Kladno 26.47
28.09.2007 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek v Čechách, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m př./Dky/F Tábor DNF
28.09.2007 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek v Čechách, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) výška/Dky Tábor 1.57
28.09.2007 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek v Čechách, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) disk 1kg/Dky Tábor 27.65
23.09.2007 Memoriál Zbyňka Šourka (TJ Vodní stavby Tábor) výška/Ž Tábor 1.60
22.09.2007 Finále družstev - KPD žacta a dorostu (z pověření JčKAS pořádá atletický oddíl TJ VS Tábor) výška/Žky/F MB Tábor, stadion Míru 1.56
22.09.2007 Finále družstev - KPD žacta a dorostu (z pověření JčKAS pořádá atletický oddíl TJ VS Tábor) kladivo 3kg/Jky/F Tábor, stadion Míru 30.89
22.09.2007 Finále družstev - KPD žacta a dorostu (z pověření JčKAS pořádá atletický oddíl TJ VS Tábor) oštěp 600g/Jky/F Tábor, stadion Míru 29.80
16.09.2007 Krajský pohár družstev mužů a žen, 3. kolo (SK Čtyři Dvory) výška/Ž České Budějovice 1.60
16.09.2007 Krajský pohár družstev mužů a žen, 3. kolo (SK Čtyři Dvory) disk 1kg/Ž České Budějovice 27.14
16.09.2007 Krajský pohár družstev mužů a žen, 3. kolo (SK Čtyři Dvory) koule 4kg/Ž 5 České Budějovice 08.63
11.08.2007 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) výška/Ž Tábor 1.65
23.06.2007 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (A. C. TEPO Kladno) výška/Dky 10= Kladno 1.56
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) výška/Dky/F Tábor 1.60
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) disk 1kg/Dky/F Tábor 26.66
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) kladivo 3kg/Dky/F Tábor 30.88
26.05.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) výška/Ž/F Tábor 1.62
26.05.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) disk 1kg/Ž/F Tábor 29.22
26.05.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) kladivo 4kg/Ž/F Tábor 27.10
20.05.2007 2.kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorkých kategorií Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) výška/Jky Nová Včelnice 1.60
20.05.2007 2.kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorkých kategorií Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) disk 1kg/Jky Nová Včelnice 28.15
12.05.2007 1.kolo KPD mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) výška/Ž 4 Nová Včelnice 1.63
12.05.2007 1.kolo KPD mužů a žen Jihočeského kraje (TJ Nová Včelnice) disk 1kg/Ž/B 1 Nová Včelnice 29.53
05.05.2007 1.kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorů (z pověření JčKAS pořádají SK ČD Č.Budějovice, Sokol Milevsko, technický pořadatel TJ VS Tábor) výška/Jky/F Tábor 1.53
05.05.2007 1.kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorů (z pověření JčKAS pořádají SK ČD Č.Budějovice, Sokol Milevsko, technický pořadatel TJ VS Tábor) disk 1kg/Jky/F Tábor 25.40
31.03.2007 Jarní laťka a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) výška/Dky České Budějovice 1.60
17.02.2007 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dky 9= Praha-Stromovka 1.53
03.02.2007 1. ročník Rožnovské laťky a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č.Budějovice a SK Meťák Č.Budějovice) koule 3kg/Dky České Budějovice 09.69
14.01.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 60 m př./Dky/B1 5 Praha-Strahov 11.20
14.01.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) výška/Ž Praha-Strahov 1.64
14.01.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) koule 3kg/Dky 4 Praha-Strahov 09.98