Karta atleta

Export do excelu
  • Sobíšková Pavla
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 13.01.2014
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.32 Tábor 05.05.2007
150 m 22.20 České Budějovice 13.05.2007
150 m 22.11 h Praha-Strahov 27.01.2008
200 m 29.63 Tábor 10.06.2007
200 m 29.73 h Praha-Strahov 19.01.2008
300 m 46.78 Domažlice 18.08.2007
300 m 47.48 h Praha-Strahov 15.01.2010
400 m 67.64 České Budějovice 12.09.2007
400 m 67.07 h Praha-Strahov 24.01.2010
600 m 1:50.26 České Budějovice 11.05.2010
600 m 1:52.94 h Praha-Strahov 15.01.2010
800 m 2:26.68 Tábor 25.06.2011
800 m 2:31.24 h Praha-Stromovka 20.02.2010
1500 m 5:37.77 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
3000 m 13:02.03 České Budějovice 02.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.09.2007 4.Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 1500 m/Ž/F České Budějovice 5:39.40
22.09.2007 Finále družstev - KPD žacta a dorostu (z pověření JčKAS pořádá atletický oddíl TJ VS Tábor) 1500 m/Žky/B 4 Tábor, stadion Míru 5:37.77
12.09.2007 3.Atletická středa (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 400 m/Ž/F České Budějovice 67.64
08.09.2007 5. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/Ž/F 6 Bílina 2:32.83
25.08.2007 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Ž/B2 6 Plzeň 2:34.37
18.08.2007 Chodská patnáctistovka a memoriál Ivana Kitzbergera (AC Domažlice) 800 m/Žky/F Domažlice 2:35.03
18.08.2007 Chodská patnáctistovka a memoriál Ivana Kitzbergera (AC Domažlice) 300 m/Žky/B1 3 Domažlice 46.78
11.08.2007 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) 800 m/Ž/B2 4 Tábor 2:33.79
16.06.2007 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AC Domažlice) 800 m/Ž/B2 3 Domažlice 2:35.53
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/B2 2 Tábor 29.63
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Dky/B 4 Tábor 2:39.53
19.05.2007 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B1 9 Praha 2:34.92
13.05.2007 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze 150 m/Žky/B4 2 České Budějovice 22.20
13.05.2007 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze 1500 m/Žky/F 4 České Budějovice 5:42.03
05.05.2007 1.kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorů (z pověření JčKAS pořádají SK ČD Č.Budějovice, Sokol Milevsko, technický pořadatel TJ VS Tábor) 60 m/Žky 5 Tábor 09.32
05.05.2007 1.kolo KPD staršího žactva, dorostu a juniorů (z pověření JčKAS pořádají SK ČD Č.Budějovice, Sokol Milevsko, technický pořadatel TJ VS Tábor) 150 m/Žky 6 Tábor 22.43