Karta atleta

Export do excelu
  • Podlaha Štěpán
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 09.01.2013
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.81 Jihlava 14.09.2008
50 m 06.53 h České Budějovice 21.03.2009
60 m 07.70 Bílina 27.09.2008
60 m 07.61 h České Budějovice 21.03.2009
100 m 12.36 Tábor 19.06.2010
150 m 18.98 Nová Včelnice 21.06.2008
150 m 18.97 h Praha-Strahov 31.01.2009
200 m 25.01 České Budějovice 11.06.2011
200 m 25.16 h Praha-Strahov 10.01.2009
300 m 40.67 Písek 12.10.2008
300 m 41.3 h Bratislava 07.02.2009
800 m 2:41.22 České Budějovice 23.09.2007
60 m překážek 11.55 České Budějovice 23.09.2007
sprintérský trojboj 1725 Jihlava 14.09.2008
pětiboj 1692 České Budějovice 23.09.2007
hod kriketovým míčkem 39.89 České Budějovice 23.09.2007
vrh koulí 3kg 06.97 h České Budějovice 03.02.2007
skok daleký 4.50 České Budějovice 23.09.2007
skok daleký 5.16 h České Budějovice 21.03.2009
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 31.03.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2007 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m/Žci/R4 3 Praha - hala Strahov 08.05
15.12.2007 Vánoční hala žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B5 1 Praha - hala Strahov 19.25
23.09.2007 Přebor Jihočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m př./Žcm/B1 1 České Budějovice 11.55
23.09.2007 Přebor Jihočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) kriket/Žcm 10 České Budějovice 39.89
23.09.2007 Přebor Jihočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žcm/B2 1 České Budějovice 08.16
23.09.2007 Přebor Jihočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) dálka/Žcm České Budějovice 4.50
23.09.2007 Přebor Jihočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 800 m/Žcm České Budějovice 2:41.22
23.09.2007 Přebor Jihočeského kraje ve vícebojích mladších žáků a mladších žákyň (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) pětiboj/Žcm České Budějovice 1692
08.09.2007 Finále krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Lokomotiva Veselí n.L.) 60 m/Žcm/B1 1 Veselí nad Lužnicí 08.26
08.09.2007 Finále krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Lokomotiva Veselí n.L.) 150 m/Žcm/B1 2 Veselí nad Lužnicí 19.82
08.09.2007 Finále krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň (TJ Lokomotiva Veselí n.L.) dálka/Žcm Veselí nad Lužnicí 4.39
04.09.2007 Veřejné závody mládeže (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha 08.39
04.09.2007 Veřejné závody mládeže (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B2 1 Praha 45.76
19.08.2007 Pacovské ceny 2007 (TJ Slavoj Pacov) 60 m/Žci/F Pacov 08.18
19.08.2007 Pacovské ceny 2007 (TJ Slavoj Pacov) 300 m/Žci/F Pacov 44.47
11.08.2007 Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána (TJ Vodní Stavby Tábor) 150 m/Žci/B2 6 Tábor 20.26
07.08.2007 1. bílinský polytan (AK Bílina) 60 m/M/B3 Bílina NP
20.06.2007 Hry III. Olympiády dětí a mládeže (USK VŠEM) 60 m/Žcm/R3 1 Ústí nad Labem 08.16
20.06.2007 Hry III. Olympiády dětí a mládeže (USK VŠEM) 60 m/Žcm/S1 2 Ústí nad Labem 07.92
20.06.2007 Hry III. Olympiády dětí a mládeže (USK VŠEM) 60 m/Žcm/F Ústí nad Labem 08.04
20.06.2007 Hry III. Olympiády dětí a mládeže (USK VŠEM) 300 m/Žcm/R3 1 Ústí nad Labem 43.26
20.06.2007 Hry III. Olympiády dětí a mládeže (USK VŠEM) 300 m/Žcm/F 4 Ústí nad Labem 42.81
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/R2 1 Tábor 08.11
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/FA Tábor 08.06
10.06.2007 Přebor Jihočeského kraje dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žci/B1 1 Tábor 19.60
06.06.2007 2.kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (Sokol České Budějovice) 60 m/Žcm/B1 1 České Budějovice 08.17
06.06.2007 2.kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (Sokol České Budějovice) 150 m/Žcm/B1 1 České Budějovice 19.94
06.06.2007 2.kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (Sokol České Budějovice) dálka/Žcm České Budějovice 4.32
13.05.2007 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze 60 m/Žci/R4 3 České Budějovice 08.36
13.05.2007 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze 60 m/Žci/FB České Budějovice 08.61
13.05.2007 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a žákyň na dráze 150 m/Žci/B3 4 České Budějovice 19.94
10.05.2007 1.kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice) 60 m/Žcm/B1 1 České Budějovice 08.27
10.05.2007 1.kolo KPD mladšího žactva skupina JIH (TJ SK Čéčova České Budějovice) 150 m/Žcm/B1 1 České Budějovice 19.78
23.04.2007 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žcm/B1 1 Veselí nad Lužnicí 08.0
23.04.2007 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 150 m/Žci/B1 1 Veselí nad Lužnicí 20.1
23.04.2007 Veřejné závody (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) kriket/Žcm Veselí nad Lužnicí 38.17
31.03.2007 Jarní laťka a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) výška/Žcm České Budějovice 1.25
31.03.2007 Jarní laťka a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) koule 3kg/Žcm 5 České Budějovice 06.85
17.03.2007 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova České Budějovice) 50 m/Žcm České Budějovice 06.9
17.03.2007 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova České Budějovice) dálka/Žcm České Budějovice 4.46
17.03.2007 Mezioddílové závody (TJ SK Čéčova České Budějovice) 300 m/Žcm České Budějovice 54.4
03.03.2007 Krajský přebor mladšího žactva Jihočeského kraje v halové atletice (TJ Nová Včelnice) 50 m/Žcm/R2 1 Nová Včelnice 07.37
03.03.2007 Krajský přebor mladšího žactva Jihočeského kraje v halové atletice (TJ Nová Včelnice) 50 m/Žcm/FA Nová Včelnice 07.26
03.03.2007 Krajský přebor mladšího žactva Jihočeského kraje v halové atletice (TJ Nová Včelnice) dálka/Žcm Nová Včelnice 4.15
26.02.2007 7. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B3 3 Praha-Stromovka 08.58
26.02.2007 7. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B5 2 Praha-Stromovka 46.96
14.02.2007 6. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 08.65
14.02.2007 6. veřejné závody PAS žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 21.00
03.02.2007 1. ročník Rožnovské laťky a vrh koulí (TJ SK Čéčova Č.Budějovice a SK Meťák Č.Budějovice) koule 3kg/Žcm České Budějovice 06.97
14.01.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 60 m/Žci/R1 4 Praha-Strahov 08.61
14.01.2007 Přebor Jihočeského kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Čtyři Dvory Č.Budějovice) 300 m/Žci/B2 3 Praha-Strahov 47.27