Karta atleta

Export do excelu
  • Leona Orctová
  • Narozen: 1970
  • Klub / oddíl: AK Chemopetrol Litvínov
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 31.12.2012
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Praha-Stromovka 05.02.2008
60 m 08.64 Praha 05.05.2008
100 m 14.07 Mariánské Lázně 26.06.2007
150 m 21.23 h Praha-Strahov 18.01.2008
150 m 20.87 Praha 05.05.2008
200 m 29.03 h Praha-Stromovka 12.02.2008
200 m 28.21 Kladno 11.10.2008
800 m 3:17.01 Praha 13.10.2007
60 m překážek (0.84) 10.62 h Praha-Stromovka 05.02.2008
100 m překážek (0.84) 17.38 Česká Lípa 07.06.2009
300 m překážek 51.45 Praha 05.05.2008
400 m překážek (0.76) 75.35 Česká Lípa 28.06.2008
skok vysoký 1.39 Kladno 11.10.2008
skok vysoký 1.30 h Praha-Strahov 15.02.2009
skok daleký 4.85 h Praha-Strahov 17.02.2008
skok daleký 5.01 Kladno 14.06.2008
trojskok 10.10 Česká Lípa 07.06.2009
vrh koulí 4kg 08.46 Bílina 22.09.2007
vrh koulí 4kg 08.49 h Praha-Strahov 17.02.2008
hod oštěpem 600g 22.72 Kladno 11.10.2008
sedmiboj [Z] 3012 Kladno 11.10.2008
sprintérský trojboj 1831 Bílina 16.08.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 Praha 07.05.2009
150 m 21.10 Praha 07.05.2009
200 m 30.14 h Praha-Strahov 15.02.2009
60 m překážek (0.84) 10.78 h Praha-Strahov 15.02.2009
100 m překážek (0.84) 17.38 Česká Lípa 07.06.2009
skok vysoký 1.30 h Praha-Strahov 15.02.2009
skok daleký 4.71 h Praha-Strahov 15.02.2009
skok daleký 5.09 Česká Lípa 07.06.2009
trojskok 10.10 Česká Lípa 07.06.2009
vrh koulí 4kg 08.36 h Praha-Strahov 15.02.2009

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 4 Děčín 19.49
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen (ASK Děčín) skok daleký/Ž/F 6 Děčín 4.71
29.08.2009 4. kolo II. ligy mužů a žen (ASK Děčín) trojskok/Ž/F Děčín DNP
14.06.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž/B 1 Bílina 17.71
14.06.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (AK Bílina) skok daleký/Ž Bílina 4.91
14.06.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (AK Bílina) trojskok/Ž Bílina 09.91
07.06.2009 2. kolo II. ligy žen, skupina A (Athletic club Česká Lípa ) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Česká Lípa 17.38
07.06.2009 2. kolo II. ligy žen, skupina A (Athletic club Česká Lípa ) skok daleký/Ž 4 Česká Lípa 5.09
07.06.2009 2. kolo II. ligy žen, skupina A (Athletic club Česká Lípa ) trojskok/Ž 7 Česká Lípa 10.10
23.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 8 Kladno 17.96
23.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 4 Kladno 4.87
23.05.2009 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) trojskok/Ž 5 Kladno 09.90
07.05.2009 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B3 2 Praha 08.80
07.05.2009 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B3 7 Praha 21.10
15.02.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 200 m/Ž/B3 2 Praha-Strahov 30.14
15.02.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 2 Praha-Strahov 10.78
15.02.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok vysoký/Ž Praha-Strahov 1.30
15.02.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) skok daleký/Ž Praha-Strahov 4.71
15.02.2009 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) vrh koulí 4kg/Ž Praha-Strahov 08.36